نمایش نتایج: از 1 به 3 از 3

موضوع: اختلاف گذاشتن بین فرزندان

1204
  1. بالا | پست 1

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    13179
    تشکـر
    0
    تشکر شده 0 بار در 0 پست
    میزان امتیاز
    0

اختلاف گذاشتن بین فرزندان

سلام به مشکلی برخوردم مادری دارم 60 ساله با پدرم زندگی میکنه پدرم یک معلم فرهنگی بازنشسته و مادر بی سواد یا سیکل پدرم سکنه مغزی کرده ومادرم بین من که پسرم وفرزند چهارم هستم و برادرم که از من بزرگتر هست تفاوت میگذاره به اون خانه ساختن وزندگیشو سر سامون دادن اون زمان پدرم سکته نکرده بود و حاضر بود برای دوپسرش جونشون رو بدن ولی حالا برای برادرم خانه ساختن وحالا که من هم زندگی شروع کردم بین من و همسرم اختلاف میذاره و همیشه همسرم بهانه میگیره که مادرت چنین کرد و چنان کرد مادرم هم همه اموال پدر و مادرم رو حاضره به برادرم بده ولی به من نه حلال نداره حالا که برادرم دو فرزند داره بین نوه های اون و فرزند من فرق میذاره من هم خانمم خیلی رنج میکشه وخودمم خیلی رنج میکشم خیلی پیر شدم از نظر روحی خسته شدم هم از مادرم و هم از همسرم دیگه بریدم همیشه آرزوی مرگ میکنم که شاید با مردن من این دو خوب بشن ومادرم نسبت بمن بهتر بشه
    علتش هم میدونم چون مادر بزرگم هم دقیقا کارهای مادرم رو کرد و نتونست دو پسرش رو سر سامون بده و پسر اولش فوت کرد خیلی خسته ام کمکم کنید چیکار کنم

2. بالا | پست 2

عنوان کاربر
    تیم مشاوره
    شماره عضویت
    3829
    تشکـر
    954
    تشکر شده 1,186 بار در 691 پست
    میزان امتیاز
    11

پاسخ : اختلاف گذاشتن بین فرزندان

نقل قول نوشته اصلی توسط mahson نمایش پست ها
    سلام به مشکلی برخوردم مادری دارم 60 ساله با پدرم زندگی میکنه پدرم یک معلم فرهنگی بازنشسته و مادر بی سواد یا سیکل پدرم سکنه مغزی کرده ومادرم بین من که پسرم وفرزند چهارم هستم و برادرم که از من بزرگتر هست تفاوت میگذاره به اون خانه ساختن وزندگیشو سر سامون دادن اون زمان پدرم سکته نکرده بود و حاضر بود برای دوپسرش جونشون رو بدن ولی حالا برای برادرم خانه ساختن وحالا که من هم زندگی شروع کردم بین من و همسرم اختلاف میذاره و همیشه همسرم بهانه میگیره که مادرت چنین کرد و چنان کرد مادرم هم همه اموال پدر و مادرم رو حاضره به برادرم بده ولی به من نه حلال نداره حالا که برادرم دو فرزند داره بین نوه های اون و فرزند من فرق میذاره من هم خانمم خیلی رنج میکشه وخودمم خیلی رنج میکشم خیلی پیر شدم از نظر روحی خسته شدم هم از مادرم و هم از همسرم دیگه بریدم همیشه آرزوی مرگ میکنم که شاید با مردن من این دو خوب بشن ومادرم نسبت بمن بهتر بشه
    علتش هم میدونم چون مادر بزرگم هم دقیقا کارهای مادرم رو کرد و نتونست دو پسرش رو سر سامون بده و پسر اولش فوت کرد خیلی خسته ام کمکم کنید چیکار کنم
    اگه نشستید که رابطه مادرت با همسرت خوب بشه باید بگم فکرشو از سرتون بیرون کنید

چون فقط دارید خودتون رو عذاب میدید و نتیجه ای هم برای شما نخواهد داشت

کمی بیخیالی میتونه شمارو رهاتر و آسوده خاطر کنه اینکه فکرتون رو برای زندگی خودتون قرار بدید و بدونید که

تمام این مواردی که گفتید از جمله خونه و .... اگر توکل به خدا داشته باشید و راه خودتون رو برید نتیجه بهتری رو خواهید گرفت

مگر چند سال ما در این دنیا هستیم که بخوایم این همه استرس و نگرانی رو تحمل کنیم ؟

بهتره کمی صبر کنید و به اطرافتون نگاه کنید تا تکلیفتون رو بهتر بدونید همینکه سالم هستید باید شاکر خدا باشید

و خودتون رو از این اشفتگی های فکری رها کنید
    امضای ایشان
    خدا آن حس زيباييست كه در تاريكي صحرا
    زمانيكه هراس مرگ ميدزدد سكوتت را
    يكي همچون نسيم دشت مي گويد
    كنارت هستم اي تنها...

3. کاربران زیر از mahsa42 بابت این پست مفید تشکر کرده اند

4. بالا | پست 3

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    9838
    تشکـر
    590
    تشکر شده 390 بار در 180 پست
    میزان امتیاز
    10

پاسخ : اختلاف گذاشتن بین فرزندان

نقل قول نوشته اصلی توسط mahson نمایش پست ها
    شما نمی تونی تو این سن و سال نظر مادرتو به خودت عوض کنی، شما فقط می تونی به این موضوع فکر نکنی و اجازه نده که تبعیض قایل شدن مادرت باعث سخت شدن زندگی خودت بشه.

به همسرت هم بگو که اگر مادرت تبعیض قایل میشه، دیگه کاری از دست شما بر نمیاد، به جای اینکه کنار شما باشه فقط وضعیت و برای شما سخت تر می کنه.

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

لیست کاربران دعوت شده به این موضوع

کلمات کلیدی این موضوع

© تمامی حقوق برای مشاورکو محفوظ بوده و هرگونه کپی برداري از محتوای انجمن پيگرد قانونی دارد