نمایش نتایج: از 1 به 8 از 8

موضوع: مخالفت خانواده

1116
  1. بالا | پست 1

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    13383
    تشکـر
    0
    تشکر شده 0 بار در 0 پست
    میزان امتیاز
    0

مخالفت خانواده

با سلام، من 22 سالمه، 25 سال پیش با پسری آشنا شدم که 13 سال از من بزرگتر بود، بعد مدتی آشنا شدن قضیه رو برای خانوادم مطرح کردم، ولی اونا تنها با دونستن شرایط طرف مقابل حاضر به دیدن طرف نشدن، بعد اون ماجرا من رابطمو پنهانی با این فرد ادامه دادم، اینم باید بگم که من یه شهر دیگه دانشجو بودم و این پسر سال آخرو اومد تو شهری که من دانشجو بودم خونه گرفت، شغلش تدریس و ترجمه زبانه و لیسانسه است، من وقتی درسم تموم شد موضوع رو برای خونوادم دوباره مطرح کردم و اونا بالاخره حاضر شدن ببیننش، ولی در نهایت باز یه مخالفت خیلیییی شدید کردن، پدرم یه شغل با اعتبار زیاد داره، و از نظرم مالیم وضع مطلوبی داره، به خاطر سن و متناسب نبودن همین مسائل خانوادم خیلیییییییی مخالفن، ولی باور کنید ما خیلیی به هم دلبسته ایم،کاملا تمام اخلاق و خصوصیات همدیگرو شناختیم، علاقه ما به هم واقعا زیاده، ولی خونوادم کاملا مخالفن، ماه هاست تو خونه ما جر و بحثه، من کاملا افسرده شدم ، زندگیم به هم ریخته، خواهش می کنم بهم بگین چیکار کنم

2. بالا | پست 2

عنوان کاربر
    کاربر ویژه
    شماره عضویت
    3710
    تشکـر
    4,204
    تشکر شده 10,202 بار در 5,111 پست
    میزان امتیاز
    21

پاسخ : مخالفت خانواده

نقل قول نوشته اصلی توسط دریا94 نمایش پست ها
    با سلام، من 22 سالمه، 25 سال پیش با پسری آشنا شدم که 13 سال از من بزرگتر بود، بعد مدتی آشنا شدن قضیه رو برای خانوادم مطرح کردم، ولی اونا تنها با دونستن شرایط طرف مقابل حاضر به دیدن طرف نشدن، بعد اون ماجرا من رابطمو پنهانی با این فرد ادامه دادم، اینم باید بگم که من یه شهر دیگه دانشجو بودم و این پسر سال آخرو اومد تو شهری که من دانشجو بودم خونه گرفت، شغلش تدریس و ترجمه زبانه و لیسانسه است، من وقتی درسم تموم شد موضوع رو برای خونوادم دوباره مطرح کردم و اونا بالاخره حاضر شدن ببیننش، ولی در نهایت باز یه مخالفت خیلیییی شدید کردن، پدرم یه شغل با اعتبار زیاد داره، و از نظرم مالیم وضع مطلوبی داره، به خاطر سن و متناسب نبودن همین مسائل خانوادم خیلیییییییی مخالفن، ولی باور کنید ما خیلیی به هم دلبسته ایم،کاملا تمام اخلاق و خصوصیات همدیگرو شناختیم، علاقه ما به هم واقعا زیاده، ولی خونوادم کاملا مخالفن، ماه هاست تو خونه ما جر و بحثه، من کاملا افسرده شدم ، زندگیم به هم ریخته، خواهش می کنم بهم بگین چیکار کنم
    یک واقعیت هست و اونم اینه که باید برای ازدواج خوب و موفق حمایت خانواده رو داشته باشید

چون اگر مخالف باشند و حتی به شما هم حرفی نزنن همین مخالفتشون روی زندگی شما تاثیر منفی خواهد داشت

به هر حال هر خانواده ای خوبی و راحتی فرزندشو میخواد و خانواده شما هم با توجه به زندگی که داشتید و اختلاف سن بالایی که بینتون هست

مخالفتشون کاملا" به حق و طبیعیه ... چون اونا چند سال دیگه شمارو میبینن ولی شما براساس احساساتتون تصمیم گیری میکنید

بهتره کمی منطقی باشید و با مشاورروانشناس هم مشورت کنید

چون وقتی شما در اوج نیازجنسی هستید ایشون دوره افول رو طی میکنه و همین در آینده برای شما و زندگی مشترکتون ایجاد مشکل اساسی خواهد کرد
    امضای ایشان

خـــــدانـگهــــــدار

3. 2 کاربران زیر از farokh بابت این پست مفید تشکر کرده اند

4. بالا | پست 3

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    13383
    تشکـر
    0
    تشکر شده 0 بار در 0 پست
    میزان امتیاز
    0

رابطه ما خیلی عمیق تر از اونه که من بخوام به این راحتی با مخالفت خونوادم کنار بیام، حتی تصورشم برام غیر ممکنه، این علاقه کورکورانه نیست، کاملا با شناخت طرف مقابل به دست اومده، ایشون تمام معیارایی که من از طرف مقابلم می خوام رو داره...

5. بالا | پست 4

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    13215
    تشکـر
    370
    تشکر شده 500 بار در 226 پست
    میزان امتیاز
    10

برای اطمینان بیشترباخانوادتون مجدداصحبت کنیدچون همونطورکه آقافرخ گفتن مخالفت خانوده بالاخره روی زندگیتون اثرمیذاره
    عاقلانه تصمیم بگیریدوبدورازاحساسات بامنطق شرایط روارزیابی کنید..انتخاب باشماس درست ترین تصمیم روبگیرید
    امضای ایشان
    هرروزخوشبخترین انسان روی زمین ازخواب برمیخیزم

6. بالا | پست 5

عنوان کاربر
    کاربر فعال
    شماره عضویت
    6159
    تشکـر
    10,854
    تشکر شده 13,740 بار در 6,988 پست
    میزان امتیاز
    24

جمله بندیت خیلی قشنگه

...22سالته 25 یال پیش این چیه؟؟؟؟؟

خب راجب نظرت
    کاملا حق با خانوادته
    امضای ایشان
    زندگی سه دیدگاه داره

دیدگاه شما
    دیدگاه من
    حقیقت

7. بالا | پست 6

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    13383
    تشکـر
    0
    تشکر شده 0 بار در 0 پست
    میزان امتیاز
    0

من می دونم که با این آدم خوشبخت می شم و پیشرفت می کنم تو زندگیم، تنها مشکلی که دارم مخالفت خونوادمه، تو رو خدا کمکم کنین،، چه جوری می تونم راضیشون کنم؟

8. بالا | پست 7

عنوان کاربر
    کاربر فعال
    شماره عضویت
    6159
    تشکـر
    10,854
    میزان امتیاز
    24

به حرف خانوادت گوش کن
    13 سال خیلی خیلی میتونه مشکل ساز باشه. اگه یه دختر 35 ساله بود با یه مرد 13 سال اختلاف سنی میگفتم شاااید مشکلی نباشه تو فعلا خارج کادر هستی فک میکنی دوستش داری
    وقتی وارد زندگیش شدی میفهمی چقد چقد طرز فکراتون تو خیلی چیزها باهم فرق داره دعوا میشه
    به خانوادت حق کامل میدم
    امضای ایشان
    زندگی سه دیدگاه داره

دیدگاه شما
    دیدگاه من
    حقیقت

9. بالا | پست 8

عنوان کاربر
    کاربر فعال
    شماره عضویت
    6159
    تشکـر
    10,854
    میزان امتیاز
    24

2.5سال برای یه شناخت اونم پسر 35ساله کافیه_؟؟؟اصلاااااااا

خودتو داری با این حرفها گول میزنی میگی که خیلی میشناسیشو شناخت کامل ازش داری اینا همش طلقینه ادم عاشق کوروکر میشه پس صددرصد نمیشناسیش

بسپارش به خانوادت
    امضای ایشان
    زندگی سه دیدگاه داره

دیدگاه شما
    دیدگاه من
    حقیقت

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

لیست کاربران دعوت شده به این موضوع

کلمات کلیدی این موضوع

© تمامی حقوق برای مشاورکو محفوظ بوده و هرگونه کپی برداري از محتوای انجمن پيگرد قانونی دارد