نمایش نتایج: از 1 به 2 از 2

موضوع: با همسرم رابطه خوبی ندارم

811
  1. بالا | پست 1

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    13386
    تشکـر
    0
    تشکر شده 0 بار در 0 پست
    میزان امتیاز
    0

با همسرم رابطه خوبی ندارم

سلام من زنی ۲۸ ساله هستم دارای مشکلات متعددی می باشم نخست اینکه نمی توانم با همسرم ارتباط عاطفی مناسب داشته باشم دائما در حال نزاع و درگیری هستم همش فکر می کنم می خوام بمیرم یا همسر و فرزندم می میرند . با اینکه از لحاظ اجتماعی موقعیت مناسب و تحصیلات عالیه دارم و در محیط کار شخص بشاش و پر انرژی می باشم اینها را نمی تونم به محیط خانواده انتقال دهم . در خانه بیشتر دوست دارم تنها باشم حتی حوصله بچه دو ساله خودمو ندارم از هم صحبتی با همسرم لذت نمی برم .افکار او رو بچه گانه می دونم لطفا کمک کنید . با تشکر

2. بالا | پست 2

عنوان کاربر
    تیم مشاوره
    شماره عضویت
    3829
    تشکـر
    954
    تشکر شده 1,186 بار در 691 پست
    میزان امتیاز
    11

پاسخ : بدخلقی

نقل قول نوشته اصلی توسط mina1391 نمایش پست ها
    سلام من زنی ۲۸ ساله هستم دارای مشکلات متعددی می باشم نخست اینکه نمی توانم با همسرم ارتباط عاطفی مناسب داشته باشم دائما در حال نزاع و درگیری هستم همش فکر می کنم می خوام بمیرم یا همسر و فرزندم می میرند . با اینکه از لحاظ اجتماعی موقعیت مناسب و تحصیلات عالیه دارم و در محیط کار شخص بشاش و پر انرژی می باشم اینها را نمی تونم به محیط خانواده انتقال دهم . در خانه بیشتر دوست دارم تنها باشم حتی حوصله بچه دو ساله خودمو ندارم از هم صحبتی با همسرم لذت نمی برم .افکار او رو بچه گانه می دونم لطفا کمک کنید . با تشکر
    زنان از اساس خلق و خوی ناپایدارتری نسبت به مردان دارند، خود آنها هم می‌پذیرند که بیشتر از مردان دچار حالت بدخلقی می‌شوند.

در واقع نزدیک به 30 درصد زنان می‌گویند که آنها نسبت به مردان اطرافشان زمان‌های بیشتری دل و دماغ ندارند.

زن‌ها ترجیح می‌دهند در لحظاتی که دل و دماغ ندارند، تنها باشند و مردها ترجیح می‌دهند

با تکیه به همسرشان از این حال و هوا رها شوند. در واقع باید گفت که 23 درصد افرادی که در نظرسنجی مورد مصاحبه قرار گرفته‌اند گفته‌اند

که این حال و هوا بر روابط عاطفی‌شان تاثیرگذار بوده است. در جایی که زن‌ها از چیزهای بسیاری ممکن است تاثیر بگیرند

و حال و هوایشان بد شود، به‌نظر می‌رسد هورمون‌ها نقش عمده‌ای در خراب شدن خلق آنها دارد.

خوشبختانه این حال و هوای مزخرف چیزی است که با کمترین هزینه می‌توان به آن چیره شد.

روش‌های گوناگونی برای غلبه بر آن وجود دارد که یکی از بهترین آنها معاشرت با آدم‌های خوشحال است.

افراد زیادی گفته‌اند که حتی یک دوش آبگرم هم می‌تواند دل و دماغ از دست رفته را به آنها برگرداند.
    یکی از نتایج عجیب این بررسی آن است که 25 درصد زنان گفته‌اند که همسرانشان دلیل اصلی به هم خوردن حال و هوا و از دست دادن دل و دماغ آنها هستند.

برای رهایی از حال و هوا و خلق بد، افراد روش‌های متفاوتی دارند. ورزش، خوردن شکلات یا نوشیدنی از جمله این روش‌ها هستند که بیشتر در میان زن‌ها دیده می‌شود.

22 درصد زن‌ها گفته‌اند که ورزش و فعالیت‌های بدنی می‌تواند به آنها کمک کند حال و هوایشان مساعد شود.

10 درصد زن‌ها گفته‌اند که برای غلبه بر خلق بدشان به خوردن شکلات پناه می‌برند؛

اما خرید کردن کاری است که بدون تردید در مورد زن‌ها می‌تواند اطمینان داشت که دل و دماغ از دست رفته را به بهترین شکل ممکن بازمی‌گرداند

20 درصد زن‌هایی که مورد بررسی قرار گرفته‌اند، گفته‌اند که خرید کردن می‌تواند به آنها کمک کند خلقشان خوش شود و نیم درصد از آنها هم گفته‌اند که استراحت کردن حالشان را خوب می‌کند.

و چون شما در محیط خانواده چنین حالتی دارید باید مشاوره روانشناسی داشته باشید تا ریشه چنین حالت و رفتاری رو بتونید پیدا کنید

در این مورد میتونید با این شماره مشاوره تلفنی داشته باشید
    021-22354282
    امضای ایشان
    خدا آن حس زيباييست كه در تاريكي صحرا
    زمانيكه هراس مرگ ميدزدد سكوتت را
    يكي همچون نسيم دشت مي گويد
    كنارت هستم اي تنها...

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

لیست کاربران دعوت شده به این موضوع

کلمات کلیدی این موضوع

© تمامی حقوق برای مشاورکو محفوظ بوده و هرگونه کپی برداري از محتوای انجمن پيگرد قانونی دارد