صفحه 1 از 2 12
نمایش نتایج: از 1 به 50 از 52

موضوع: بهترین رفتارمقابل خیانت زن

5281
  1. بالا | پست 1

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    13398
    تشکـر
    13
    تشکر شده 8 بار در 7 پست
    میزان امتیاز
    0

Unhappy بهترین رفتارمقابل خیانت زن

بادرود خدمت دوستان من و خانمم حدود ۲۵ سال باهم زندگی مشترک داشتیم و دارای یک دختر ۲۳ ساله مانند تمام زندگیها مشکلات زیادی را پشت سر گذاشتیم ولی همیشه این عشق و علاقه بین ما بوده که باعث تداوم زندگی شده من همیشه مشوق خانمم برای ادامه تحصیل و موفقیت در زندگی بودم و به آزادی و برابری زن با مرد اعتقاد داشتم و به اون عمل میکردم همسرم هم به هیچکس بغیر از من توجهی نداشت ولی الان مدت سه سال است که در دانشگاه قبول شده و به داشگاه میره . در ابتدا من منوجه تغییرات و غیبتهای روزانه نداشتم حتا به مدت دو سال البته من در طی این مدت دچار بیماری افسردگی شده و دارو مصرف میکردم البته بخاطر مسائل کاری ولی الان حدود یکسال است که متوجه شده ام که همسرم شدیدا به گوشیهای تلفنش حساس شده وبعد از اتمام کلاسها حدود ۷-۸ ساعت بعد به منزل میاید و حتا در روزهایی تعطیل بهانه ای پیدا میکند و همین مدت در بیرون از منزل سپری میکند طی این یکسال بارها و بارها با هاش صحبت کردم و دلیلش رو جویا شدم ولیجوا میده که هیچ کار بدی انجام نمیده و دنبال درس هست ، ولی بارها و بارها در باره اینکه الان کجاست دروغ گفته و تمام مدت هم که منزل هست با وایبر و یا اس ام اس در حال ارتباط هست و سعی میکنه که آخرین پیامها رو پاک کنه ..! و اگر دلیلش رو سوال کنم میگه دوست ندارم کسی تو مسایل خصوصیم فضولی کنه و حساسیت دارم ولی هیچ جوابی برای غیبتهای مکرر ندارد البته من اینقدر حساس نیستم که با این مسایل نظر بد راجه به همسرم ولی خیلی مسایل ریز و درشت دیگر هست که اینجا گفتنش صحیص نیست ....!
    سوالم این است که من چه کاری میتونم انجام بدم ؟ حدود چند ماه تمام کارهای آشپزی آشپزخانه و منزل را انجام دادم که هم دوست داشتنم رانشان بدهم هم ایشان با فراقت بیشتری به درسهایش برسد ولی از طرفی مدام در ذهنم بدترین موضوعات تجسم میکنم و قلبم به تپش افتاده و قرص میخورم و هر ساعت دیرکرد بدترین زامانها برای من هست بارها هم دوستانه صحبت کردیم و دلیل دروغها و غیبتها را جویا شدم ولی جز اینکه باید به من اعتماد داشته باشی و هیچ کار بدی نمیکنم جوابی دریافت نمیکنم ...

2. بالا | پست 2

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    10388
    تشکـر
    94
    تشکر شده 59 بار در 35 پست
    میزان امتیاز
    10

پاسخ : بهترین رفتارمقابل خیانت زن

59
    اونی ک این همه سال خیانت نکرده نمی کنه
    البته بنا ب فکر خودمونه اگه تو ب این چیزا فکر کنی خیانت میاد تو سرت
    ولی اگه فکر کنی زبونم لال تصادفی . اتفاقی براش نیفتاده باشه دلت براش تنگ میشه و با دیدنش خوشحال میشی
    البته دوستان کمک میکنن اوستادن
    امضای ایشان
    39

3. کاربران زیر از reza1234 بابت این پست مفید تشکر کرده اند

4. بالا | پست 3

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    11549
    تشکـر
    78
    تشکر شده 24 بار در 13 پست
    میزان امتیاز
    0

اولا نشانه هایی که شما مطرح کردید میتونن به صورت بالقوه نشانه های خیانت باشن ولی دلایل قطعی نیستن

دوما شما از گفتن مسائل ریز و درشت سر باز زدید که میتونستن به حل مسائله کمک زیادی کنند

سوما اینکه شما تاکید میکنید که همسرتون میگن که[ هیچ کار بدی انجام نمیده] فکر نمیکنم آدمی رو پیدا کنید که به خیانت خودش اعتراف کنه

راه حل شما تعقیب کردن همسرتون یا چک کردن گوشی ایشون در یک فرصت مناسبه به صورتی که همسرتون متوجه نشن

5. کاربران زیر از alikz بابت این پست مفید تشکر کرده اند

6. بالا | پست 4

عنوان کاربر
    کاربر محروم
    شماره عضویت
    9301
    تشکـر
    196
    تشکر شده 232 بار در 142 پست
    میزان امتیاز
    0

داداش پیگیر شو حتما
    دنبالش برو ببین کجا میره
    که خدایی ناکرده مثل من نشی

7. کاربران زیر از Ashkan1989 بابت این پست مفید تشکر کرده اند

8. بالا | پست 5

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    13215
    تشکـر
    370
    تشکر شده 500 بار در 226 پست
    میزان امتیاز
    10

سلام دوست عزیز..درسته که دنبال کردنش وکنترل رفت وامدش میتونه آرومتون کنه..اگرقرارباشه اینقدرشمارونگران کنه لازمه خیلی جدی
    راجبش حرف بزنیدوگوشزدکنیدکه اونهم درمقابل اعتمادشماوظایفی داره وهته بریدپیش مشاوودونفرحرفاتون روبزنیدکه هم سوظن بیشترنشه وهم اگه خدایی نکرده مسئه ای هست مشخص بشه
    امضای ایشان
    هرروزخوشبخترین انسان روی زمین ازخواب برمیخیزم

9. 2 کاربران زیر از ziziorton بابت این پست مفید تشکر کرده اند

10. بالا | پست 6

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    13398
    تشکـر
    13
    تشکر شده 8 بار در 7 پست
    میزان امتیاز
    0

از دوستان گرامی تشکر میکنم برای مراجعه به مشاور باید عرض کنم متاسفانه خود ایشون از سال دیگه مشاور میشوند!!!
    از طرفی من اینقدر تونستم فکر خودم رو ارتقاع بدم که عقیده ندارم با یک یا چند بار خیانت آدم باید شریک زندگیش رو دور بندازه من که مالک اون نیستم ! شاید از دیدگاه بعضی از دوستان این عین بیغیرتی باشه !!!ولی میتونست برای خود من این اتفاق افتاده باشه آیا من با چند بار رابطه با یک زن دیگه خانوادهام رو دور میندازم ؟ یا علاقه ام کم میشه ؟
    ولی برای تعقیب اولا من اگر این کار رو بکنم از خودم بدم میاد چون به حریم همسرم تجاوز کردم دوم اگر واقعا ببینم چیزی هست اونوقت نمیدونم بهتر میشه یا بدتر !! ؟ چند بار خونه رو ترک کردم ولی اون نزاشته به چتد ساعت برسه اومده و هرطور شده به من ابراز علاقه کرده و من رو مجاب به برگشت کرده !!
    ولی ترس من از اینه که شاید ادامه این روند به از بین رفتن زندگی و رابطه ما تموم بشه .. و کم کم به اون شخص فرضی علاقه مند بشه ....!!
    از بابت دوستانی که جزییات رو سوال کردند منظورم این که در مسایل زناشویی بی انگیزه شدن و وقتی دلیلش رو جویا میشم میگن خوب یکسال هم تو بواسطه افسردگی و مصرف دارو صفر شده بودی ولی من تحمل کردم !الان هم من مسایل مهمتری برایم بوجود آمده ! بعد به نحوه رسیدن به نظافتهای شخصی خانمها خیلی بیشتر از قبل توجه نشان میدهند در صورتی که ما حتا دو ماه در میان هم رابطه ای نداریم !!

11. بالا | پست 7

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    13398
    تشکـر
    13
    تشکر شده 8 بار در 7 پست
    میزان امتیاز
    0

نقل قول نوشته اصلی توسط Queen نمایش پست ها
    داداش پیگیر شو حتما
    دنبالش برو ببین کجا میره
    که خدایی ناکرده مثل من نشی
    اگر دوستا تجربه ای مشابه دارند خوشهال میشم بشنوم ...

12. بالا | پست 8

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    13398
    تشکـر
    13
    تشکر شده 8 بار در 7 پست
    میزان امتیاز
    0

از طرفی ایشان آدم باوجدانی هستن و همیشه به همه کمک میکنن همین الان چند تا خانواده مشکلاتشون رو با ایشان درمیون میزارن مثلا به عنوان مشاور ،، ولی من فکر میکنم شاید در اون یکسالی که من مریض بودم اتفاقی براش رابطه ای پیش اومده باشه و تا الان نتونسته از اون رابطه جدا بشه ! یا شاید دوستهای دانشگاه که همه ما میدونیم زنهایی رو که فقط با شوهرشون هستن رو مسخره میکنن و ختلاف طبقاتی مالی تحت تاثیر اونها قرار گرفته ،،
    بطور مثال دیروز ساعت ۳ کلاسشون تموم شد و من سوال کردم که بیام دنبالت و گفت نه ما کنفرانس داریم در صورتی که دیروز زمان کنفرانس رو دوستش صبح اعلام کرده بود بعد از ظهر ساعت ۸ شب اومدن و فایل صوتی کنفرانس رو گذاشتن من گوش کنم یکدفعه دوستشون توی صدا گفت که کنفرانس تا ظهر تموم میشه ها !! بعد یکدفعه خانمم دست و پاش رو گم کرد من هم خیلی ناراحت شدم و به روش آوردم و لی اون مدام تفره رفت و گفت عصر هم کنفرانس بوده !!من از این بلاتکلیفی کلافه شدم با اینکه سعی میکنم خیلی امروزی و عاقلانه به این موضوع نگاه کنم ولی با فکر کردن به بدترین ها دچاز ضعف و تپش قلب شدید میشم .....!!!عین آدمهای گیج شدم بعضیوقتها به خودم میگم خوب که چی میخوای چکار کنی ؟؟همینه که هست اگه اون خودش نخواد زوری که نیست ...

13. بالا | پست 9

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    13215
    تشکـر
    370
    میزان امتیاز
    10

خب پس دوست عزیزنگران نباشید..حتمامیدونیدکه چرخه عاطفی زنهاهم ایجاب میکنه گاهی سردبشن..
    خب وقتی اینقدرهردوپابندزندگیتون هستین چه جای نگرانیه. بنظرمن فقط مشغولیات کاری ودرسی دارن باهم برنامه ریزی کنین
    بهترمیشه
    امضای ایشان

14. بالا | پست 10

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    13215
    تشکـر
    370
    میزان امتیاز
    10

شمادوپهلوحرف میزنیداول میگیدکه همسرتون به شماابرازعلاقه میکنه وبعدمیگیدباکاراش بهش مشکوک میشید...خب شایدبیش ازاندازه رو جزئیات دقیق میشید..بهرحال این تفکرات شمابایدبالاخره یاگفته بشه ویانوشته بشه براش دلیلی پیداکنیدکه آیاصحت داره یانه
    امضای ایشان

15. کاربران زیر از ziziorton بابت این پست مفید تشکر کرده اند

16. بالا | پست 11

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    13398
    تشکـر
    13
    تشکر شده 8 بار در 7 پست
    میزان امتیاز
    0

نقل قول نوشته اصلی توسط ziziorton نمایش پست ها
    شمادوپهلوحرف میزنیداول میگیدکه همسرتون به شماابرازعلاقه میکنه وبعدمیگیدباکاراش بهش مشکوک میشید...خب شایدبیش ازاندازه رو جزئیات دقیق میشید..بهرحال این تفکرات شمابایدبالاخره یاگفته بشه ویانوشته بشه براش دلیلی پیداکنیدکه آیاصحت داره یانه
    من حرف دوپهلویی نزدم از اول هم نگفتم به من بیعلاقه شدن فقط غیبتها و دروغگوییها و مسائل دیگر که عنوان شد باعث این مشکل من شده اگر من بیتفاوت باشم هیچ مسئله ای در ظاهر وجود ندارد .. فقط من بواسطه بلاتکلیفی و فشار روحی روانی و ضطراب و نگرانی که به آن دچار شدم مشکلم را مطرح کردم شاید بتوانم کمک بگیرم

17. بالا | پست 12

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    13398
    تشکـر
    13
    تشکر شده 8 بار در 7 پست
    میزان امتیاز
    0

نقل قول نوشته اصلی توسط ziziorton نمایش پست ها
    خب پس دوست عزیزنگران نباشید..حتمامیدونیدکه چرخه عاطفی زنهاهم ایجاب میکنه گاهی سردبشن..
    خب وقتی اینقدرهردوپابندزندگیتون هستین چه جای نگرانیه. بنظرمن فقط مشغولیات کاری ودرسی دارن باهم برنامه ریزی کنین
    بهترمیشه
    من فکر میکنم باعرض پوزش خانمها از همدیگر دفاع میکنند !! این چه مشغولیتی هست که بجای اینکه راحت بیان بشه اینهمه دروغ و پنهانکاری و قایمباشک بازی داشته باشه و باعث کدر شدن یک رابطه ۲۵ ساله بشه ! و اینکه هر روز این مشغولیت وجود داره !!! و اینهمه رمز و گذاشتن گوشیها زیر بالشت و قایم کردن مکالمات با وایبر و ... نیاز داشته باشه ....؟؟؟

18. کاربران زیر از Mojahed25 بابت این پست مفید تشکر کرده اند

19. بالا | پست 13

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    11549
    تشکـر
    78
    تشکر شده 24 بار در 13 پست
    میزان امتیاز
    0

از حرفهای شما چنین برداشت میشه که شما دوست ندارید که حقییقت ماجرا مشخص بشه فقط هدف از طرح موضوع از نظر من آرامش روحیه

20. 2 کاربران زیر از alikz بابت این پست مفید تشکر کرده اند

21. بالا | پست 14

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    3033
    تشکـر
    1,448
    تشکر شده 2,948 بار در 1,084 پست
    میزان امتیاز
    12

از حرفاتون متوجه شدم که خیلی سعی دارین خودتونوقانع کنید که همسرتون هردلیلی هم برای کاراش داشته باشه شما نمیتونین کاری کنید
    وسعی دارین که امروزی فکرکنید!!!!!!!!!
    به نظر من بهتره که اول با خودتون تکلیفو مشخص کنید
    شاید از این میترسین که واقعا همسرتون خیانت کرده باشه ...به هر حال نباید از کنار این مشکل به راحتی گذشت وباید پیگیر شد
    زنی که بعداز 25سال اینگونه رفتار میکنه دلیلش فقط وفقط خیانت میتونه باشه
    زنی که از لحاظ جنسی سرد شده خیانت یکی از دلیلاشه
    وخیلی دلایله دیگه هم هست که بهتره ازش فرار نکنید!

22. 2 کاربران زیر از farimah بابت این پست مفید تشکر کرده اند

23. بالا | پست 15

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    13398
    تشکـر
    13
    تشکر شده 8 بار در 7 پست
    میزان امتیاز
    0

نقل قول نوشته اصلی توسط farimah نمایش پست ها
    از حرفاتون متوجه شدم که خیلی سعی دارین خودتونوقانع کنید که همسرتون هردلیلی هم برای کاراش داشته باشه شما نمیتونین کاری کنید
    وسعی دارین که امروزی فکرکنید!!!!!!!!!
    به نظر من بهتره که اول با خودتون تکلیفو مشخص کنید
    شاید از این میترسین که واقعا همسرتون خیانت کرده باشه ...به هر حال نباید از کنار این مشکل به راحتی گذشت وباید پیگیر شد
    زنی که بعداز 25سال اینگونه رفتار میکنه دلیلش فقط وفقط خیانت میتونه باشه
    زنی که از لحاظ جنسی سرد شده خیانت یکی از دلیلاشه
    وخیلی دلایله دیگه هم هست که بهتره ازش فرار نکنید!
    ممنونم بلاخره یه جواب بیتعارف رو گرفتم من یه اعتقادی دارم که انسانها وقتی سالها در کنار هم باشند یک حسی پیدا میکنن که هیچوقت بهشون دروغ نمیگه من اون حس رو کاملا دارم ،، وقط از شما سوال دارم چجوری پیگیر باشم ؟ و به نظر شما اگه کار به اصطلاح مچ گیری برسه ممکنه عواقبی بدی داشته باشه که در صورتی که من اقدامی نمیکردم مثلا اونطور نمیشد و خودبخود مسئله درست میشد ؟؟ بعد من زمانهایی که رابطه زناشویی دارم هیچجور سردی نمیبینم .. ولی تا زمانی که من پیگیری و اسرار نکنم شاید حتا ماه ها این قضیه از طرف اون خواسته نشه ....
    در باره دلایل دیگه من بطور کامل حدود یکسال بواسطه داروها کاملا از نظر جنسی ضعیف و ناتوان شده بودم و زمانی که سوال میکردم که پس شما چکار میکنی با این مشکل من بارها شنیده بودم که ایشان بخاطر مشکل من گفتند که خودارضایی کرده بودند !
    ویرایش توسط Mojahed25 : 03-08-2015 در ساعت 11:42 PM

24. کاربران زیر از Mojahed25 بابت این پست مفید تشکر کرده اند

25. بالا | پست 16

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    8594
    تشکـر
    74
    تشکر شده 1,314 بار در 743 پست
    میزان امتیاز
    11

نقل قول نوشته اصلی توسط Mojahed25 نمایش پست ها
    بادرود خدمت دوستان من و خانمم حدود ۲۵ سال باهم زندگی مشترک داشتیم و دارای یک دختر ۲۳ ساله مانند تمام زندگیها مشکلات زیادی را پشت سر گذاشتیم ولی همیشه این عشق و علاقه بین ما بوده که باعث تداوم زندگی شده من همیشه مشوق خانمم برای ادامه تحصیل و موفقیت در زندگی بودم و به آزادی و برابری زن با مرد اعتقاد داشتم و به اون عمل میکردم همسرم هم به هیچکس بغیر از من توجهی نداشت ولی الان مدت سه سال است که در دانشگاه قبول شده و به داشگاه میره . در ابتدا من منوجه تغییرات و غیبتهای روزانه نداشتم حتا به مدت دو سال البته من در طی این مدت دچار بیماری افسردگی شده و دارو مصرف میکردم البته بخاطر مسائل کاری ولی الان حدود یکسال است که متوجه شده ام که همسرم شدیدا به گوشیهای تلفنش حساس شده وبعد از اتمام کلاسها حدود ۷-۸ ساعت بعد به منزل میاید و حتا در روزهایی تعطیل بهانه ای پیدا میکند و همین مدت در بیرون از منزل سپری میکند طی این یکسال بارها و بارها با هاش صحبت کردم و دلیلش رو جویا شدم ولیجوا میده که هیچ کار بدی انجام نمیده و دنبال درس هست ، ولی بارها و بارها در باره اینکه الان کجاست دروغ گفته و تمام مدت هم که منزل هست با وایبر و یا اس ام اس در حال ارتباط هست و سعی میکنه که آخرین پیامها رو پاک کنه ..! و اگر دلیلش رو سوال کنم میگه دوست ندارم کسی تو مسایل خصوصیم فضولی کنه و حساسیت دارم ولی هیچ جوابی برای غیبتهای مکرر ندارد البته من اینقدر حساس نیستم که با این مسایل نظر بد راجه به همسرم ولی خیلی مسایل ریز و درشت دیگر هست که اینجا گفتنش صحیص نیست ....!
    سوالم این است که من چه کاری میتونم انجام بدم ؟ حدود چند ماه تمام کارهای آشپزی آشپزخانه و منزل را انجام دادم که هم دوست داشتنم رانشان بدهم هم ایشان با فراقت بیشتری به درسهایش برسد ولی از طرفی مدام در ذهنم بدترین موضوعات تجسم میکنم و قلبم به تپش افتاده و قرص میخورم و هر ساعت دیرکرد بدترین زامانها برای من هست بارها هم دوستانه صحبت کردیم و دلیل دروغها و غیبتها را جویا شدم ولی جز اینکه باید به من اعتماد داشته باشی و هیچ کار بدی نمیکنم جوابی دریافت نمیکنم ...

سلام

ببینید بارها عرض کرده ام افراد در مقابل خیانت دو تیپ هستند آنهایی که میتوانند بگذرند و انگار نه انگار که اتفاقی افتاده. و آنهایی که نمیتوانند بگذرند.

مسئله شما البته یا تاشی از افکار شماست با توجه به بیماریتان و یا اینکه همسرتان چیزی را پنهان میکنند.

برای یکبار خیلی رک وراست بپرسید اگر گفتند خیر که بگذرید در ضمن ایشون اگر دکترا هم داشته باشند یک روانشناس میتونه خیلی کمک کنه.

موفق باشید
    امضای ایشان
    وقتی که بدن فیزیکی بیمار شد باید به پزشک رجوع کرد

و وقتی که بدن روانی مجروح و بیمار شد باید به روانشناس رجوع کرد

26. 3 کاربران زیر از شهرام2014 بابت این پست مفید تشکر کرده اند

27. بالا | پست 17

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    3033
    تشکـر
    1,448
    میزان امتیاز
    12

ممنونم بلاخره یه جواب بیتعارف رو گرفتم من یه اعتقادی دارم که انسانها وقتی سالها در کنار هم باشند یک حسی پیدا میکنن که هیچوقت بهشون دروغ نمیگه من اون حس رو کاملا دارم ،، وقط از شما سوال دارم چجوری پیگیر باشم ؟ و به نظر شما اگه کار به اصطلاح مچ گیری برسه ممکنه عواقبی بدی داشته باشه که در صورتی که من اقدامی نمیکردم مثلا اونطور نمیشد و خودبخود مسئله درست میشد ؟؟ بعد من زمانهایی که رابطه زناشویی دارم هیچجور سردی نمیبینم .. ولی تا زمانی که من پیگیری و اسرار نکنم شاید حتا ماه ها این قضیه از طرف اون خواسته نشه ....
    در باره دلایل دیگه من بطور کامل حدود یکسال بواسطه داروها کاملا از نظر جنسی ضعیف و ناتوان شده بودم و زمانی که سوال میکردم که پس شما چکار میکنی با این مشکل من بارها شنیده بودم که ایشان بخاطر مشکل من گفتند که خودارضایی کرده بودند !
    به نظرم شما دارین از این مشکل فرار میکنید یا شایدم میترسین به قوله خودتون مچشو بگیرین
    من خودم یه زنم و خیلی خوب میفهمم که چرا همسرتون یه همچین رفتارایی داره
    اگر من به جای شما بودم حتی اگه مطمئن بودم که همسرم بهم خیانت نمیکنه حداقل کاری میکردم
    که اینهمه افکار منفی رو از خودم دورکنم یا بهخودم ثابت کنم که دارم اشتباه میکنم
    باتوجه به اینکه شما قبلاسابقه افسردگی هم داشتین بااین افکار ممکنه بیماریتون برگرده
    پس بهتره بهترین تصمیمو بگیرین ومسیری رو انتخاب کنیدکه بهتون آرامش میده
    وبهتره که تصمیمی که میگیرین ازش پشیمون نشین این حقه شماست که بدونین همسرتون
    چرا اینهمه مشکوک رفتار میکنه
    موفق باشین

28. 3 کاربران زیر از farimah بابت این پست مفید تشکر کرده اند

29. بالا | پست 18

عنوان کاربر
    کاربر محروم
    شماره عضویت
    9301
    تشکـر
    196
    میزان امتیاز
    0

داداش شما که از ما بزرگتری میدونی زندگی مشترک یعنی تعهد وقتی ایشون به 25 سال مهر و محبت شما توجهی نمیکنن و میرن توی یه رابطه با یه نفر دیگه شما هم حق داری که حداقل واقعیت رو بدونی شما می ترسی که این موضوع واقعیت داشته باشه خب چاره اینه دست رو دست بزاری قضیه بدتر بشه؟ به نظر من حق شماست که حقیقت رو بدونید و اینکار رو به صورت مخفی انجام بدین حداقل بدونین با چه قضیه ای طرف هستید حقیقت رو که فهمیدید اونوقت می تونید برای قدم های بعدی برنامه ریزی کنید اما شک و شبهه چیزی رو حل نمیکنه البته با توجه به اینکه شما علائم مشخصی دارید احتمال خیانت هست منم همسرم میگفت گوشی چیز شخصیه و هر کسی یه حریم شخصی داره آخر عاقبت مشخص شده قضیه خیانته و امروز طلاقش دادم

30. 3 کاربران زیر از Ashkan1989 بابت این پست مفید تشکر کرده اند

31. بالا | پست 19

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    6620
    تشکـر
    122
    تشکر شده 252 بار در 118 پست
    میزان امتیاز
    10

دوست عزیز از نوشته هاتون اینو میشه فهمید که میترسید براتون روشن بشه خانمتون بهتون خیانت میکنه واسه همینم دنبال یه دلیلید که بهتون ثابت شه شما اشتباه میکنید و ایشون خیانتی نمیکنه اما چون با قضایای متضاد خواسته تون روبرو میشید ، در واقع سردرگم میشین و اضطراب وجودتونو میگیره.
    شما نگفتین خانمتون چند سالشه.شاید خانمتون به سن یائسگی رسیدن و تغییرات هورمونی باعث کم شدن میل جنسیشون شده.شاید هم این فکرها به خاطر بیماریتون سراغتون اومده.شایدم سرد شدن رابطه جنسیتون و خودارضایی خانمتون باعث شده ایشون کلا از شما دلزده بشه.و شایدم واقعا خیانتی در کار هست.به نظر من حرف زدن مستقیم نتیجه ای براتون نخواهد داشت.چراکه اگر خیانت کنند انکار خواهند کرد و اگر خیانت نکنند نسبت به شما خشمگین خواهند شد.به جای نشستن و خودخوری و خیال بافی بهتره یه مدت خانمتونو تعقیب کنید تا مساله براتون روشن شه.هی هم به خودتون تلقین نکنید که حریم خصوصی داره خانمم و من حق ندارم و فلان.این حق شماست که بدونید بهتون خیانت میشه یا نه.بعد اینکه مطمئن شدید اونوقت تصمیم بگیرید که چکار میخایید بکنید.ببخشید یا نبخشید یا به رو بیارید یا نه.فعلا به نظر من اولین کار اینه مه از خیانت کردن و نکردن مطوئن شید تا تکلیفتون معلوم باشه بعد

32. 2 کاربران زیر از RANAA بابت این پست مفید تشکر کرده اند

33. بالا | پست 20

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    12274
    تشکـر
    444
    تشکر شده 347 بار در 199 پست
    میزان امتیاز
    10

سلام دوست عزيز اينكه خانمتون داره يه چيزي و ازتون پنهون ميكنه كاملا مشخصه اما فك نكنم داره خيانت مي كنه بهتره برا خودتون روشن كنيد
    بهترين كار زيرنظر گرفتن كارهاي خانم تعقيب كردن ايشون توسط يه شخص امين هستش
    ميدونم چه حس بدي داريد بذاريد برا خودتون روشن شه تا انقد اذيت نشيد
    امضای ایشان
    هدف های محدود زندگی را محدود می کنند!

34. بالا | پست 21

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    12274
    تشکـر
    444
    میزان امتیاز
    10

داداش شما که از ما بزرگتری میدونی زندگی مشترک یعنی تعهد وقتی ایشون به 25 سال مهر و محبت شما توجهی نمیکنن و میرن توی یه رابطه با یه نفر دیگه شما هم حق داری که حداقل واقعیت رو بدونی شما می ترسی که این موضوع واقعیت داشته باشه خب چاره اینه دست رو دست بزاری قضیه بدتر بشه؟ به نظر من حق شماست که حقیقت رو بدونید و اینکار رو به صورت مخفی انجام بدین حداقل بدونین با چه قضیه ای طرف هستید حقیقت رو که فهمیدید اونوقت می تونید برای قدم های بعدی برنامه ریزی کنید اما شک و شبهه چیزی رو حل نمیکنه البته با توجه به اینکه شما علائم مشخصی دارید احتمال خیانت هست منم همسرم میگفت گوشی چیز شخصیه و هر کسی یه حریم شخصی داره آخر عاقبت مشخص شده قضیه خیانته و امروز طلاقش دادم
    سلام مشابه اين اتفاق و ديدم دوست عزيز كمي تقصير شما هم بوده آزادي بيش از حد باعث اينجور اتفاقات هم ميشه اين وايبر و بي تاك و ماهواره داره ملت و از بين ميبره....
    امضای ایشان

35. کاربران زیر از عباس 95 بابت این پست مفید تشکر کرده اند

36. بالا | پست 22

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    10921
    تشکـر
    7
    تشکر شده 170 بار در 87 پست
    میزان امتیاز
    0

سلام قطعا شما که نزدیک خانمتون هستید و حسی که شما نسبت به ایشون دارید از همه قوی تره،با این توضیحاتی که دادید شک نکنید کاسه ای زیر نیم کاسه هست،حساس بودن روی گوشی...رمز گذاشتن روی اون...قایم کردن زیر بالش....و.....اینا نشونه های خوبی نیست..الان مشکل شما دقیقا چیه؟؟میخاید خودتونو توجیه کنید خانمتون کاری نمیکنه و روش چشم ببندید یا اینکه واقعا دنبال راه حل برای حل مشکلید؟؟من خودم مجردم...از زن گرفتن وحشت دارم...کاش اصلا این وایبر و.......به وجود نمی اومد...زندگی که بعد 25 سال خیانت توش اتفاق بیفته حس ادمو برای متاهل شدن میگیره...زنی که میگه گوشی وسیله شخصیه و........شک نکنید داره خیانت میکنه وگرنه کسی که به خودش شک نداشته باشه هیچ ترس و واهمه ای نداره
    ویرایش توسط sam64 : 03-09-2015 در ساعت 12:13 PM

37. 2 کاربران زیر از sam64 بابت این پست مفید تشکر کرده اند

38. بالا | پست 23

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    4190
    تشکـر
    207
    تشکر شده 163 بار در 110 پست
    میزان امتیاز
    10

نقل قول نوشته اصلی توسط abas96 نمایش پست ها
    سلام مشابه اين اتفاق و ديدم دوست عزيز كمي تقصير شما هم بوده آزادي بيش از حد باعث اينجور اتفاقات هم ميشه اين وايبر و بي تاك و ماهواره داره ملت و از بين ميبره....
    من با این حرف شما مخالفم
    ذات زن ازاد طلب یعنی دوست نداره کسی جلو خواسته یا کاری ک میخواد بکنه رو بگیره، اگر ایشون هم ازادی زیاد نمیدادن باز مشکلات دیگری پیش می امد.همانطور که در زندان میشه مواو مخدر استفاده کرد در فضای بیرون زندان هم میشه تصل طرف باید بدونه مواد مخدر ضرر داره وگرنه ازادی دادن یا حبس کردن مشکلی را حل نمیکنه
    اینجا دوستان روانشناس بیشتر شخصی نظر میدن تا علمی!
    خود من هم در دانشگاه با دانشجوی خانمی ک شوهرداشتن پروژه برداشتم ولی چیزی ک میدونم تا کسی چیزی نخاد.. اتفاقی نمی افته.
    اون خانم میدونست دلیل همکاریش بامن سره درس پروژه هست.. حتی من جلو شوهرش صحبت باهاش میکردم و درمورد پروژه صحبت میکردم الان ک 1سال از پروزه گذشته... همکاری من با ایشون هم تمام شد.و اصلا همو ندیدیم.. با این ک برای کار پروژه شماره همم داشتیم.
    Sent from my SM-N9005 using Tapatalk
    ویرایش توسط amir1370 : 03-09-2015 در ساعت 12:23 PM
    امضای ایشان
    فهمیدم رویاهام خوابن،آرزوها بَر آبَن

تنها راه
    آرامش این قرص های عصابن
    عشق‌‌ بدون عمل معنایی نداره
    اعتماد بدون اثبات هیچه
    و عذرخواهی بدون اینکه تغییر کنی بی معناست...

این قافله عمر عجب می گذرد
    دریاب دمی که با طرب می گذرد
    ساقی غم فردای حریفان چه خوری
    پیش آر پیاله را که شب می گذرد
    خیام

39. بالا | پست 24

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    13398
    تشکـر
    13
    تشکر شده 8 بار در 7 پست
    میزان امتیاز
    0

از همگی دوستان سپاسگذارم که وقت گذاشتند ، اتفاقا دیشب من براش پیغام فرستادم"" که میدونم با کسی هستی من اصلا ازت دلخور یا عصبانی نیستم هیچ کار غیر معقولی هم نمیخوام بکنم فقط این قضیه خیلی جدیه و عاقبت خوشی نداره ممکنه به قیمت از دست رفتن زندگی ۲۵ ساله مون منجر بشه به دخترمون فکر کن اگه بخوای دست برداری من همه جوره حمایتت میکنم میدونم سخته و..." بعد یکدفعه تماس گرفت با پرخاشگری که ولم کنید دیگه از این حرفها خسته شدم دیگه تحمل توهینهات رو ندارم من هیچ غلطی نمیکنم و از این حرفها بعد که منزل اومد دیگه دخترم هم متوجه شد میگفت به من اشتباه میکنی این اخلاقشه که از فضولی بدش میاد بلاخره من خواستم از خونه برم بیرون گفتم من به موبایلهات و دروغهات حساسیت پیدا کردم گفتم اگه تو اینطوری شده بودی من برای جلب اعتمادت گوشیم رو میشکستم حتا دخترم هم همین رو گفت ،، گفت چرا اینکار رو میکنی که بابا حساس بشه خوب بزار اونجا این که کاری نداره خیلی ناراحتی پیش اومد و دخترم گریه کرد ولی اون حاضر نشد کاری کنه ، با اینکه من اینترنت منزل رو قطع کرده بودم شماره ها رو از وایبر به پیامگیر اونیکی گوشیش کپی میکرد که بتونه با اس ام اس کار کنه وقتی هم گفتم میگفت ای بابا من دارم برای جزوه های فردا هماهنگ میکنم ...وشب دوباره گوشیها رو زیر بالش گذاشت !!
    در باره اون دوستی که سر پروژه با همکلاسیشون بودند ... ایشان حتا دو سه بار همکلاسی های پسرشون رو هر دفعه یکی به منزل ما آوردن و تا صبح درس خوندن من هم در اتاق خواب خوابیده بودم البته اون دونفر از دیدگاه من آدمهای معقولی بودند ...و رفتار رسمی داشتند ...
    در باره تعقیب متاسفانه دانشگاه رودهن هست و من برام خیلی سخته با ماشین بتونم اتوبوس و ون و پیاده روی و این حرفها رو انجام بدم بعد موقع خروج از دانشگاه اگه با ماشین شخص دیگه باشن من متوجه نمیشم ،،، من حاضرم هزینه شخصی که وسیله موتور مانند داشته باشه رو پرداخت کنم ولی نمیتونم کسی رو پیدا کنم که بتونم بهش بگم ...

40. بالا | پست 25

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    10921
    تشکـر
    7
    میزان امتیاز
    0

دوست عزیز به نظرم شما خیلی شل گرفتید قضیه رو.خانمتون هم داره از این موضوع بر علیه تون استفاده میکنه.شما جوری رفتار کردید که خانمتون فهمیده که با محکم برخورد کردن با شما میتونه شما رو اروم کنه و به قول معروف سر جاتون بنشونه.توس زندگی متاهلی چیزی به نام حریم شخصی وجود نداره.زن و شوهر که نباید چیزی رو از هم پنهون کنند!!!

41. بالا | پست 26

عنوان کاربر
    کاربر محروم
    شماره عضویت
    9301
    تشکـر
    196
    میزان امتیاز
    0

از همگی دوستان سپاسگذارم که وقت گذاشتند ، اتفاقا دیشب من براش پیغام فرستادم"" که میدونم با کسی هستی من اصلا ازت دلخور یا عصبانی نیستم هیچ کار غیر معقولی هم نمیخوام بکنم فقط این قضیه خیلی جدیه و عاقبت خوشی نداره ممکنه به قیمت از دست رفتن زندگی ۲۵ ساله مون منجر بشه به دخترمون فکر کن اگه بخوای دست برداری من همه جوره حمایتت میکنم میدونم سخته و..." بعد یکدفعه تماس گرفت با پرخاشگری که ولم کنید دیگه از این حرفها خسته شدم دیگه تحمل توهینهات رو ندارم من هیچ غلطی نمیکنم و از این حرفها بعد که منزل اومد دیگه دخترم هم متوجه شد میگفت به من اشتباه میکنی این اخلاقشه که از فضولی بدش میاد بلاخره من خواستم از خونه برم بیرون گفتم من به موبایلهات و دروغهات حساسیت پیدا کردم گفتم اگه تو اینطوری شده بودی من برای جلب اعتمادت گوشیم رو میشکستم حتا دخترم هم همین رو گفت ،، گفت چرا اینکار رو میکنی که بابا حساس بشه خوب بزار اونجا این که کاری نداره خیلی ناراحتی پیش اومد و دخترم گریه کرد ولی اون حاضر نشد کاری کنه ، با اینکه من اینترنت منزل رو قطع کرده بودم شماره ها رو از وایبر به پیامگیر اونیکی گوشیش کپی میکرد که بتونه با اس ام اس کار کنه وقتی هم گفتم میگفت ای بابا من دارم برای جزوه های فردا هماهنگ میکنم ...وشب دوباره گوشیها رو زیر بالش گذاشت !!
    در باره اون دوستی که سر پروژه با همکلاسیشون بودند ... ایشان حتا دو سه بار همکلاسی های پسرشون رو هر دفعه یکی به منزل ما آوردن و تا صبح درس خوندن من هم در اتاق خواب خوابیده بودم البته اون دونفر از دیدگاه من آدمهای معقولی بودند ...و رفتار رسمی داشتند ...
    در باره تعقیب متاسفانه دانشگاه رودهن هست و من برام خیلی سخته با ماشین بتونم اتوبوس و ون و پیاده روی و این حرفها رو انجام بدم بعد موقع خروج از دانشگاه اگه با ماشین شخص دیگه باشن من متوجه نمیشم ،،، من حاضرم هزینه شخصی که وسیله موتور مانند داشته باشه رو پرداخت کنم ولی نمیتونم کسی رو پیدا کنم که بتونم بهش بگم ...
    برادر گرامی این همه دوستان تاکید کردن شما بدون اطلاع اون قضیه رو پیگیری کنید شما رفتید صاف به خودش گفتید
    شما به هر حال کس و کاری دارین که این کار رو براتون انجام بدن
    نمیتونید یه نفر رو پیدا کنید بره دانشگاه جیک و پیکش رو دربیاره؟
    این که کاری نداره آخه

42. بالا | پست 27

عنوان کاربر
    کاربر محروم
    شماره عضویت
    9301
    تشکـر
    196
    میزان امتیاز
    0

درسته حرف شما اما من دو هفته با این خانوم زندگی کردم متوجه قضیه شدم
    همون دو هفته هم متوجه شدم اتفاقی داره میفته اما نمیتونستم اون اول زندگی تو ذوقش بزنم چون کامل مطمئن نبودم
    مطمئن که شدم به خانواده اش گفتم مهریه و بقیه حق و حقوقش رو بخشیدن

43. کاربران زیر از Ashkan1989 بابت این پست مفید تشکر کرده اند

44. بالا | پست 28

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    13398
    تشکـر
    13
    تشکر شده 8 بار در 7 پست
    میزان امتیاز
    0

برادر گرامی این همه دوستان تاکید کردن شما بدون اطلاع اون قضیه رو پیگیری کنید شما رفتید صاف به خودش گفتید
    شما به هر حال کس و کاری دارین که این کار رو براتون انجام بدن
    نمیتونید یه نفر رو پیدا کنید بره دانشگاه جیک و پیکش رو دربیاره؟
    این که کاری نداره آخه
    من این چندمین باریه که هم خیلی آروم حضوری گفتم که من همچین مشکلی دارم و همین تصور داره اذیتم میکنه هم بصورت پیام و نوشته و این که ا‌ون بارها گفته یا به من اعتماد داری یا نه ، من هم هر جایی برم و با هرشخصی باشم حدود خودم رو میدونم اگر میخواستم کاری کنم اونزمان که مشکلات مالی و بیماری تو بود میکردم من اهل این برنامه ها نیستم و برای خودم و شخصیتم ارزش قائل هستم ... و از نظر کس و کار اگه بگم ندارم کسی باورش نمیشه ! پدرم در سن ۳ سالگی و مادرم ده سال پیش فوت کردند چند دوست صمیمی هم داشتم که متاسفانه فوت کردند ، با دوستان و همکاران فعلی هم اونقدر رابطه ای صمیمی ندارم که مطرح کنم و از طرفی شخصیت ظاهری خانمم طوری هست که به هیچ عنوان باور نمیکنند و میگن صد در صد اشتباه میکنم ....!!!!

45. بالا | پست 29

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    13398
    تشکـر
    13
    تشکر شده 8 بار در 7 پست
    میزان امتیاز
    0

یکی از دوستان قدیمی حرفی میزد که برابر با قانون پایه ای فیزیک بهش اعتقاد داشت قبلا میگفتم چرت میگه ! و در مورد من حداقل صدق نمیکنه و لی من الآن هم به اون داره باورم میشه میگفت هیچ زنی نیست که بعد از ازدواج با شخص دیگه ای نبوده باشه فقط بعضیها لو میرن بعضیها تاپایان عمر به خوبی و خوشی زندگی میکنند .. من خیلی فکر کردم وقتی آدم بیاد همسر خودش رو که از اول باهاش بوده بخاطر خیانت ول کنه آیا باید یا تنها زندگیکنه یا باید یکی بدتر از اون رو پیدا کنه ؟

46. بالا | پست 30

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    12584
    تشکـر
    737
    تشکر شده 206 بار در 120 پست
    میزان امتیاز
    10

از دوستان گرامی تشکر میکنم برای مراجعه به مشاور باید عرض کنم متاسفانه خود ایشون از سال دیگه مشاور میشوند!!!
    از طرفی من اینقدر تونستم فکر خودم رو ارتقاع بدم که عقیده ندارم با یک یا چند بار خیانت آدم باید شریک زندگیش رو دور بندازه من که مالک اون نیستم ! شاید از دیدگاه بعضی از دوستان این عین بیغیرتی باشه !!!ولی میتونست برای خود من این اتفاق افتاده باشه آیا من با چند بار رابطه با یک زن دیگه خانوادهام رو دور میندازم ؟ یا علاقه ام کم میشه ؟
    ولی برای تعقیب اولا من اگر این کار رو بکنم از خودم بدم میاد چون به حریم همسرم تجاوز کردم دوم اگر واقعا ببینم چیزی هست اونوقت نمیدونم بهتر میشه یا بدتر !! ؟ چند بار خونه رو ترک کردم ولی اون نزاشته به چتد ساعت برسه اومده و هرطور شده به من ابراز علاقه کرده و من رو مجاب به برگشت کرده !!
    ولی ترس من از اینه که شاید ادامه این روند به از بین رفتن زندگی و رابطه ما تموم بشه .. و کم کم به اون شخص فرضی علاقه مند بشه ....!!
    از بابت دوستانی که جزییات رو سوال کردند منظورم این که در مسایل زناشویی بی انگیزه شدن و وقتی دلیلش رو جویا میشم میگن خوب یکسال هم تو بواسطه افسردگی و مصرف دارو صفر شده بودی ولی من تحمل کردم !الان هم من مسایل مهمتری برایم بوجود آمده ! بعد به نحوه رسیدن به نظافتهای شخصی خانمها خیلی بیشتر از قبل توجه نشان میدهند در صورتی که ما حتا دو ماه در میان هم رابطه ای نداریم !!
    سلام دوست عزیز اگه نظرات شما اینه پس اگه خیانت هم خدای نکرده بکنه که شما اونو میبخشی پس فکرتو درگیرش نکن
    امضای ایشان

47. بالا | پست 31

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    13398
    تشکـر
    13
    تشکر شده 8 بار در 7 پست
    میزان امتیاز
    0

نقل قول نوشته اصلی توسط m:gh نمایش پست ها
    سلام دوست عزیز اگه نظرات شما اینه پس اگه خیانت هم خدای نکرده بکنه که شما اونو میبخشی پس فکرتو درگیرش نکن
    شاید ، ولی اون فرق میکنه با الآن که یه چیزی ته دلم بگه نه تو اشتباه میکنی !!! بعد این مشکل تو تمام دنیا وجود داره شاید صد سال دیگه اینجور افکار خیلی مسخره جلوه کنه ( البته الان هم تقریبا برای خیلیها مسخره هست !!) ولی از طرفی یه چیز دیگه که خیلی قویتر از اولی هست باعث میشه که نتونم تحمل کنم حتا اگه به قیمت تنها زندگی کردن باشه !!!

48. بالا | پست 32

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    12584
    تشکـر
    737
    تشکر شده 206 بار در 120 پست
    میزان امتیاز
    10

بطورجدی تاحالا باهاش صحبت کردی؟؟؟
    امضای ایشان

49. بالا | پست 33

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    13398
    تشکـر
    13
    تشکر شده 8 بار در 7 پست
    میزان امتیاز
    0

نقل قول نوشته اصلی توسط m:gh نمایش پست ها
    بطورجدی تاحالا باهاش صحبت کردی؟؟؟
    تو پستهای قبلی توضیح دادم دوست گرامی ... در ضمن از دیرروز مستقیم از دانشگاه میاد خونه تلفنها رو هم قایم نمیکنه !!! نمیدونم

50. بالا | پست 34

عنوان کاربر
    کاربر محروم
    شماره عضویت
    9301
    تشکـر
    196
    میزان امتیاز
    0

یکی از دوستان قدیمی حرفی میزد که برابر با قانون پایه ای فیزیک بهش اعتقاد داشت قبلا میگفتم چرت میگه ! و در مورد من حداقل صدق نمیکنه و لی من الآن هم به اون داره باورم میشه میگفت هیچ زنی نیست که بعد از ازدواج با شخص دیگه ای نبوده باشه فقط بعضیها لو میرن بعضیها تاپایان عمر به خوبی و خوشی زندگی میکنند .. من خیلی فکر کردم وقتی آدم بیاد همسر خودش رو که از اول باهاش بوده بخاطر خیانت ول کنه آیا باید یا تنها زندگیکنه یا باید یکی بدتر از اون رو پیدا کنه ؟
    نمیدونم چی بگم واقعا
    به نظرم روی طرز فکرتون یه مقدار تجدیدنظر کنید

51. بالا | پست 35

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    12274
    تشکـر
    444
    میزان امتیاز
    10

نقل قول نوشته اصلی توسط amir1370 نمایش پست ها
    من با این حرف شما مخالفم
    ذات زن ازاد طلب یعنی دوست نداره کسی جلو خواسته یا کاری ک میخواد بکنه رو بگیره، اگر ایشون هم ازادی زیاد نمیدادن باز مشکلات دیگری پیش می امد.همانطور که در زندان میشه مواو مخدر استفاده کرد در فضای بیرون زندان هم میشه تصل طرف باید بدونه مواد مخدر ضرر داره وگرنه ازادی دادن یا حبس کردن مشکلی را حل نمیکنه
    اینجا دوستان روانشناس بیشتر شخصی نظر میدن تا علمی!
    خود من هم در دانشگاه با دانشجوی خانمی ک شوهرداشتن پروژه برداشتم ولی چیزی ک میدونم تا کسی چیزی نخاد.. اتفاقی نمی افته.
    اون خانم میدونست دلیل همکاریش بامن سره درس پروژه هست.. حتی من جلو شوهرش صحبت باهاش میکردم و درمورد پروژه صحبت میکردم الان ک 1سال از پروزه گذشته... همکاری من با ایشون هم تمام شد.و اصلا همو ندیدیم.. با این ک برای کار پروژه شماره همم داشتیم.
    Sent from my SM-N9005 using Tapatalk
    فرق داره عزيز بعضي ها بي سوادن!ساده اند!طرز فكر متفاوته
    امضای ایشان

52. بالا | پست 36

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    12274
    تشکـر
    444
    میزان امتیاز
    10

دوست شما كاملا چرت گفته!بهتره فكر اين چيزا نباشيد
    امضای ایشان

53. بالا | پست 37

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    12274
    تشکـر
    444
    میزان امتیاز
    10

عذر ميخوام كي بهتون گفت مستقيم بهش بگيد؟ بنظرم خانم شما صرفا ميخواد ازاد باشه و ميدونه كه شما ممكنه اذيت شيد ازتون مخفي ميكنه تا مشاجره اي پيش نياد
    " ایشان حتا دو سه بار همکلاسی های پسرشون رو هر دفعه یکی به منزل ما آوردن و تا صبح درس خوندن من هم در اتاق خواب خوابیده بودم البته اون دونفر از دیدگاه من آدمهای معقولی بودند ...و رفتار رسمی داشتند ..." فكر كنم شما خودتون بال و پر داديد همون موقع بايد جلوي خانم رو ميگرفتيد حالا هم كه به اينجا رسيده سخته ديدگاهشو تغيير بديد
    بهتره با هم پيش مشاور بديد خانمتون بايد متوجه شه شما ازين كارها ناراحت مي شيد ايشون فكر ميكنند سطح فكر شما بچه گانه اس بهتره از يه مشاور كه سطح علميشون از خانم بالاتره اين حرفهارو بشنوه
    متوجه عرض بنده ميشيد؟
    امضای ایشان

54. بالا | پست 38

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    10921
    تشکـر
    7
    میزان امتیاز
    0

اینجور که شما میگید یعنی همه زنها خرابن!!!!چون به نظر من زن متا هلی که میره با کس دیگه خرابه!!!اینجوریام نیست دوست عزیز که شما میگید که همه زنها میرن با کس دیگه

55. کاربران زیر از sam64 بابت این پست مفید تشکر کرده اند

56. بالا | پست 39

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    13398
    تشکـر
    13
    تشکر شده 8 بار در 7 پست
    میزان امتیاز
    0

نقل قول نوشته اصلی توسط sam64 نمایش پست ها
    اینجور که شما میگید یعنی همه زنها خرابن!!!!چون به نظر من زن متا هلی که میره با کس دیگه خرابه!!!اینجوریام نیست دوست عزیز که شما میگید که همه زنها میرن با کس دیگه
    من هیچوقت همچین عرضی نکردم گفتم دوستی این عقیده را داشتند که الان دارک کمکم فکر میکنم راست میگفتند ،، نه اینکه کاملا باور داشته باشم اگر اینطور باشد این قانون باید شامل خواهر و دختر خود بنده هم بشود ..

57. بالا | پست 40

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    13398
    تشکـر
    13
    تشکر شده 8 بار در 7 پست
    میزان امتیاز
    0

عذر ميخوام كي بهتون گفت مستقيم بهش بگيد؟ بنظرم خانم شما صرفا ميخواد ازاد باشه و ميدونه كه شما ممكنه اذيت شيد ازتون مخفي ميكنه تا مشاجره اي پيش نياد
    " ایشان حتا دو سه بار همکلاسی های پسرشون رو هر دفعه یکی به منزل ما آوردن و تا صبح درس خوندن من هم در اتاق خواب خوابیده بودم البته اون دونفر از دیدگاه من آدمهای معقولی بودند ...و رفتار رسمی داشتند ..." فكر كنم شما خودتون بال و پر داديد همون موقع بايد جلوي خانم رو ميگرفتيد حالا هم كه به اينجا رسيده سخته ديدگاهشو تغيير بديد
    بهتره با هم پيش مشاور بديد خانمتون بايد متوجه شه شما ازين كارها ناراحت مي شيد ايشون فكر ميكنند سطح فكر شما بچه گانه اس بهتره از يه مشاور كه سطح علميشون از خانم بالاتره اين حرفهارو بشنوه
    متوجه عرض بنده ميشيد؟
    بله متوجه هستم چون خودش میگه اینجا تو ایران همه فکرها و نگاه ها مسمومه اگه شرایطش بود از این مملکت میرفتیم بهتر بود حتا میگه مشاورهای اینجا بیشتر نصیحت میکنن تا چارهجو باشند و افکار محدودکردن زن رو پرورش میدن و تشویق میکنن

58. بالا | پست 41

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    13398
    تشکـر
    13
    تشکر شده 8 بار در 7 پست
    میزان امتیاز
    0

درضمن تصمیم گرفتم به جای تعقیب که هم به شخصیت خودم هم طرف مقابل توهین کردم خیلی محکم صبح آماده بشم و بگم امروز من به دانشگاه میبرم شما رو و عصر هم سر آخرین ساعت دنبالش برم .. ممکنه این کار بچه گانه به نظر برسه و بعضیها بگن اگه کسی بخواد کاری کنه تو هرشرایط میکنه ولی به نظر من اگه بدونه که از طرف من تحت کنترل هست و کم کم اگر رابطه ای هم باشه ضعیف و کمرنگ میشه ، از طرفی کلا خانمها با اینکه میگن دوست داریم آزاد باشیم ولی دوست دارن مورد توجه قرار بگیرند و نمیخوان کسی در قبالشون بیتفاوت باشه . من زمانی که تازه ازدواج کرده بودم از اونجایی که سنم خیلی کم بود بخاطر خنده و تفریح با چند دختر دوست شده بودم وهمین خانمم اینقدر چوب لای چرخ میکرد و کنترل میکرد که واقعا شاید اگر نمیکرد اون دوستیها جدیتر ممکن بود بشه ... من هم این تصمیم رو گرفتم نمیدونم چقدر کار میکنه ..

59. 2 کاربران زیر از Mojahed25 بابت این پست مفید تشکر کرده اند

60. بالا | پست 42

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    3033
    تشکـر
    1,448
    میزان امتیاز
    12

درضمن تصمیم گرفتم به جای تعقیب که هم به شخصیت خودم هم طرف مقابل توهین کردم خیلی محکم صبح آماده بشم و بگم امروز من به دانشگاه میبرم شما رو و عصر هم سر آخرین ساعت دنبالش برم .. ممکنه این کار بچه گانه به نظر برسه و بعضیها بگن اگه کسی بخواد کاری کنه تو هرشرایط میکنه ولی به نظر من اگه بدونه که از طرف من تحت کنترل هست و کم کم اگر رابطه ای هم باشه ضعیف و کمرنگ میشه ، از طرفی کلا خانمها با اینکه میگن دوست داریم آزاد باشیم ولی دوست دارن مورد توجه قرار بگیرند و نمیخوان کسی در قبالشون بیتفاوت باشه . من زمانی که تازه ازدواج کرده بودم از اونجایی که سنم خیلی کم بود بخاطر خنده و تفریح با چند دختر دوست شده بودم وهمین خانمم اینقدر چوب لای چرخ میکرد و کنترل میکرد که واقعا شاید اگر نمیکرد اون دوستیها جدیتر ممکن بود بشه ... من هم این تصمیم رو گرفتم نمیدونم چقدر کار میکنه ..
    تصمیمه خوبی گرفتین امیدوارم موفق بشین

61. 3 کاربران زیر از farimah بابت این پست مفید تشکر کرده اند

62. بالا | پست 43

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    12274
    تشکـر
    444
    میزان امتیاز
    10

ايشالا بهتر شه اما اگه خدايي ناكرده فرقي نكرد بهتره حتما پيش يه مشاور مجرب تشريف ببريد
    موفق باشيد
    امضای ایشان

63. کاربران زیر از عباس 95 بابت این پست مفید تشکر کرده اند

64. بالا | پست 44

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    13398
    تشکـر
    13
    تشکر شده 8 بار در 7 پست
    میزان امتیاز
    0

نقل قول نوشته اصلی توسط farimah نمایش پست ها
    تصمیمه خوبی گرفتین امیدوارم موفق بشین
    ممنون از وقت گذاشتن و توجه همه دوستان امیدوارم با خبرهای خوب به تاپیک برگردم ،،

65. کاربران زیر از Mojahed25 بابت این پست مفید تشکر کرده اند

66. بالا | پست 45

عنوان کاربر
    کاربر ویژه
    شماره عضویت
    6691
    تشکـر
    18,649
    تشکر شده 9,823 بار در 3,399 پست
    میزان امتیاز
    16

سلام
    مکس کردن بعضی وقت ها خوبه اما بعضی وقت ها به معنی پشیمونیه
    دروغ و پنهان کارای به معنی خیانت نیست ، یا دارن چیزی رو پنهان میکنن که براشون سرگرمیه ، یا از گفتن حقیقت شرم دارن .
    حتماً که نباید همسرتون با بودن با کسی به شما خیانت کنه ، همین کم توجهیش به شما هم یک نوع خیانته
    درسته یک عمر زندگی شرافت مندانه باهمدیگه داشتین و از همدیگه راضی ، اما دلیل نمیشه شما هم تلاشی نکنید ، همسرتون با ادامه تحصیل و رفتن به دانشگاه از نظر فکری دارن تغییر میکنن .
    اگه میخواد زندگیتون رو با همسرتون بهتر کنید وقت بیشتری رو باهاش باشید تا همیدگه رو دوباره بشناسید درک کنید . . . ، اگه توی دنیای مجازین شما هم برین پیشش ، وقت آزادشون رو کنارش باشید ، خودتون هم گفتین برسونیدش دانشگاه دنبالش برین .
    درس میخونه پیشش باشید ، شما هم کتاب هاش رو مطالعه کنید نظر بدید با همدیگه گفتوگو کنید ، از علایق جدید هم به همدیگه بگین ، بذر محبت بکارین تا محبت برداشت کنید
    اگه هم قراره بحثی بشه یک بار برای همیشه باشه کشش ندید در آرامش و احترام با همدیگه صحبت کنید تا حرفی توی دلتون نمونه .
    با تعقیب و کنترل فقط افکار خودتون رو بهم میزنید و زندگی رو تلخ تر
    با آرزوی زندگی شاد و آروم برای شما و خانوادتون

67. 2 کاربران زیر از reza1 بابت این پست مفید تشکر کرده اند

68. بالا | پست 46

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    13398
    تشکـر
    13
    تشکر شده 8 بار در 7 پست
    میزان امتیاز
    0

نقل قول نوشته اصلی توسط reza1 نمایش پست ها
    سلام
    مکس کردن بعضی وقت ها خوبه اما بعضی وقت ها به معنی پشیمونیه
    دروغ و پنهان کارای به معنی خیانت نیست ، یا دارن چیزی رو پنهان میکنن که براشون سرگرمیه ، یا از گفتن حقیقت شرم دارن .
    حتماً که نباید همسرتون با بودن با کسی به شما خیانت کنه ، همین کم توجهیش به شما هم یک نوع خیانته
    درسته یک عمر زندگی شرافت مندانه باهمدیگه داشتین و از همدیگه راضی ، اما دلیل نمیشه شما هم تلاشی نکنید ، همسرتون با ادامه تحصیل و رفتن به دانشگاه از نظر فکری دارن تغییر میکنن .
    اگه میخواد زندگیتون رو با همسرتون بهتر کنید وقت بیشتری رو باهاش باشید تا همیدگه رو دوباره بشناسید درک کنید . . . ، اگه توی دنیای مجازین شما هم برین پیشش ، وقت آزادشون رو کنارش باشید ، خودتون هم گفتین برسونیدش دانشگاه دنبالش برین .
    درس میخونه پیشش باشید ، شما هم کتاب هاش رو مطالعه کنید نظر بدید با همدیگه گفتوگو کنید ، از علایق جدید هم به همدیگه بگین ، بذر محبت بکارین تا محبت برداشت کنید
    اگه هم قراره بحثی بشه یک بار برای همیشه باشه کشش ندید در آرامش و احترام با همدیگه صحبت کنید تا حرفی توی دلتون نمونه .
    با تعقیب و کنترل فقط افکار خودتون رو بهم میزنید و زندگی رو تلخ تر
    با آرزوی زندگی شاد و آروم برای شما و خانوادتون
    روزی که بارش برف شدید در رودهن بود زمان آخرین کلاس به درب دانشگاه رفتم و دیدم کلاسها تشکیل نشدن ! تماس که گرفتم اون هم همین مطلب رو تایید کرد و دیدم به منزل برگشته گفتم بخاطر اینکه روزهای برفی سالهای اول ازدواج تداعی بشه اومده بودم باهم برگردیم که نشد ...
    تصمیم گرفتم با محبت و توجه و رسیدگی اون جایگاه اول رو برای خودم بدست بیارم ... و در زمانی که احساس راحت و بدون تنش داشتیم مجدد گفتم که اضطراب و مشکلم رو... نمیدونم گفت من از اینکه کسی من رو کنترل کنه و آزادیم رو محدود کنه متنفرم حتا اگه پدر خودم باشه و عنوان کرد بچه های دانشگاه حتا با گروه دوستان مسافرت میرن و هیچ محدودیتی ندارن من حتا اون کارها رو هم نمیخوام بکنم فقط تا زمانی که درسم تمام بشه نمیخوام کسی پاپیچم بشه !!
    من نمیدونم تو این مدت چه اتفاقی افتاده و چه مسائلی بوده واقعا چه هتفاقاتی افتاده ! شاید از دیدگاه دوستانی که هنوز مسائلی مانند غیرت و محافظت از همسر بصورت سنتی در ذهنشون هست این فکر من یکجور به قول اون دوستمون شل گرفتن و ... باشه ولی الان رابطه ما بهتر شده و من سعی میکنم بیشتر محبت کنم چون من ۲۵ سال از هر شخص جدیدی جلوتر هستم ...!!ولی واقعا اگر آدم مسائل مالکیت و حق و این مسائل رو کناربزاره میبینه هر آدمی ممکنه از شخصی که هر روز اون رو میبینه و در کنارشه واقعا خسته بشه و هیچ دلیلی هم نداشته باشه و نمیشه گفت اون رو دوست نداره .....

69. کاربران زیر از Mojahed25 بابت این پست مفید تشکر کرده اند

70. بالا | پست 47

عنوان کاربر
    کاربر ویژه
    شماره عضویت
    6691
    تشکـر
    18,649
    تشکر شده 9,823 بار در 3,399 پست
    میزان امتیاز
    16

روزی که بارش برف شدید در رودهن بود زمان آخرین کلاس به درب دانشگاه رفتم و دیدم کلاسها تشکیل نشدن ! تماس که گرفتم اون هم همین مطلب رو تایید کرد و دیدم به منزل برگشته گفتم بخاطر اینکه روزهای برفی سالهای اول ازدواج تداعی بشه اومده بودم باهم برگردیم که نشد ...
    تصمیم گرفتم با محبت و توجه و رسیدگی اون جایگاه اول رو برای خودم بدست بیارم ... و در زمانی که احساس راحت و بدون تنش داشتیم مجدد گفتم که اضطراب و مشکلم رو... نمیدونم گفت من از اینکه کسی من رو کنترل کنه و آزادیم رو محدود کنه متنفرم حتا اگه پدر خودم باشه و عنوان کرد بچه های دانشگاه حتا با گروه دوستان مسافرت میرن و هیچ محدودیتی ندارن من حتا اون کارها رو هم نمیخوام بکنم فقط تا زمانی که درسم تمام بشه نمیخوام کسی پاپیچم بشه !!
    من نمیدونم تو این مدت چه اتفاقی افتاده و چه مسائلی بوده واقعا چه هتفاقاتی افتاده ! شاید از دیدگاه دوستانی که هنوز مسائلی مانند غیرت و محافظت از همسر بصورت سنتی در ذهنشون هست این فکر من یکجور به قول اون دوستمون شل گرفتن و ... باشه ولی الان رابطه ما بهتر شده و من سعی میکنم بیشتر محبت کنم چون من ۲۵ سال از هر شخص جدیدی جلوتر هستم ...!!ولی واقعا اگر آدم مسائل مالکیت و حق و این مسائل رو کناربزاره میبینه هر آدمی ممکنه از شخصی که هر روز اون رو میبینه و در کنارشه واقعا خسته بشه و هیچ دلیلی هم نداشته باشه و نمیشه گفت اون رو دوست نداره .....
    آفرین به شما که میخواد با محبت زندگی تون رو پیش ببرید
    با همسرتون صحبت منید و بهش بگید که این توجه های من به تو به خاط علاقه ام است ، محدودیت نیست اهمیت دادن و مراقب همسر بودنه ، از وقتی که با همدیگه ازدواج کردیم دیگه مطعلق به خودمون نیستیم دیگه من نیستیم و ما ایم .
    بهش بگین که حس غیرت من بهم اجازه نمیده که شما با غیر همجنس خودتون آزادی داشته باشی ، تو خانواده منی و برام مهمی
    شما هم همیشه پیشش باید هر که از دید رود از دل هم رود ، کار شما درسته
    با مهربونی و آرامش بهش بفهمونید که دوستش دارید و دلیل این رفتار هاتون شکاکی یا محدودیت نیست محبته به همسره

71. کاربران زیر از reza1 بابت این پست مفید تشکر کرده اند

72. بالا | پست 48

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    13398
    تشکـر
    13
    تشکر شده 8 بار در 7 پست
    میزان امتیاز
    0

اتفاقا‌ً دقیقا همین مطلب رو گفتم که نمیخوام تو رو از دست بدم ،، وقتی یه جاندار مثل گربه و حتا تو مواردی حیوانات وحشی با نوازش و محبت دست از رفتارهای غریضیشون برمیدارن ... انسان که باید خیلی بیشتر تاثیر پذیر باشه .. مگه اشخاص بی وجدان و مریض که زندگیشون فقط از آزار دیگران و کارهای غیر متعارف تشکیل شده که قبلا هم گفتم خوشبختانه آدم بی وجدانی نیست .. .یه آشنایی با سن ۶۵ سال دارم که بهم توصیه کرد نقش ماساژ آروم دست و پا برای رفع خستگی رو دست کم‌ نگیرم ! من هم همین کار رو کردم . و نتیجه خوبی گرفتم ... ایام عید هم اگر وضعیت مالی اجازه بده سعی میکنم برنامه یک مسافرت ۷-۸ روزه رو بزارم که همون قضیه نزدیک بودن رو بیشتر انجام داده باشم ،، کلا من فکر میکنم خاطراتی که برای یک خانواده باقی میمونه همین مسافرتها و دیدن مجدد عکسهای اون هست و الا روزمرگی ها خیلی زود فراموش میشن ... از اینکه مشکلم رو اینجا مطرح کردم خوشهالم چون در غیر اینصورت امکان داشت رفتارهای نامعقول از خودم نشون بدم و کار رو خرابتر کنم ... من همیشه فکر میکردم چرا هرشخصی چه زن چه مرد با دیدن یا حس کردن یه مشکل بدتر بجای نزدیک شدن یا قهر میکنن یا مدام درگیر و رفتارهای دور از محبت انجام میدن ( البته من هم مستثنا نبودم) و این خودش به اینکه اون شخص از ما دور بشه و به اون نفر دیگه نزدیکتر بشه وجود داره ، این یه واقعیته ......!

73. بالا | پست 49

عنوان کاربر
    کاربر محروم
    شماره عضویت
    9301
    تشکـر
    196
    میزان امتیاز
    0

دوست عزیز یه نکته توی مورد شماست که فقط خاص شماست که نمیشه به همه تعمیم داد
    و اون سن شماست. شما و همسرتون آدم های پخته ای هستید مطمئنا همسرتون مثل یه دختر بیست ساله نیست که نتونه احساساتش رو کنترل کنه و به خاطر سنش تعقل و پختگی بالایی داره همین موضوع باعث میشه شما بتونید با منطق نظرش رو برگردونید. از طرفی 25 سال زندگی مشترک هم چیز ساده ای نیست.همسرتون قطعا به خاطر این سال های زندگی مشترک و همچنین داشتن فرزند به شما تعلق خاطر روحی دارن.
    از طرفی شور و شوق مسائل جنسی که باعث خیانت میشه در مورد شما بخاطر سن ایشون احتمالش کمه و این فاکتور نمیتونه نقش زیادی داشته باشه.
    امیدوارم زندگی خوبی داشته باشید و مشکلتون حل بشه
    غرضم از این چند جمله گفتن این مطلب بود که مورد شما فرق داره با خیلی از این زن و شوهرهای جوون که تو همون سال های اول زندگیشون به همسرشون خیانت میکنن و اکثرا هم در خیانتشون مسائل جنسی هم هست که باعث میشه مسئله غیر قابل حل بشه.

74. 3 کاربران زیر از Ashkan1989 بابت این پست مفید تشکر کرده اند

75. بالا | پست 50

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    13398
    تشکـر
    13
    تشکر شده 8 بار در 7 پست
    میزان امتیاز
    0

الان حدود پنج روز هست که اصلا از خانه بیرون نرفتن حتا کلاسهای دانشگاه رو هم حاضر نمیشه ، البته میخواد بره ولی صبح منصرف میشه ، یاوم میاد زمانی رفته بودم درب دانشگاه به شوخی گفتم میخواستم بیام از استادتون اجازه بگیرم بیام بشینم سر کلاس ! که ایشان گفتن نه این کار رو نکن زشته اونوقت میگن شوهرش اومده دنبالش !!
    بعد مکالملت تلفنی رو روی آیفون میزارن و تکست مسیج ها رو گفتن با چند نفر که نیاز به مشاوره داشتن اونها درد دلهاشون رو برای من میفرستن .. هر جایی هم که میرن من هم باهاش میرم که البته هیچ شکایتی ندارن و اگر هم جایی باشن من اونجا میرم و از نزدیکیهای محل تماس میگیرم که من اونجا هستم ، منظورم از اینکارها اینه که بدونه زیر ذره بین هست و برام اهمیت داره که کجاست ... البته نمیدونم دلیل این رفتارهاش رو مثبت قلمداد کنم یا منفی ؟! و اینکه دوست ندارم حالت خفقان براش ایجاد بشه که هیچ آزادی نداره ولی الآن خیلی با هم خوب شدیم . به نظر دوستان اگر یک‌ مسافرت ده روزه میتونه مفید باشه ؟ و اون افکار منفی تو ذهنم هنوز هست فکر میکنم مدت زیادی رابطه ای داشته ولی نمیدونم الان این رفتارها نشانه منصرف شدنش هست یا جلب اعتماد من مجدد رفتن !!!؟؟؟

76. کاربران زیر از Mojahed25 بابت این پست مفید تشکر کرده اند

صفحه 1 از 2 12

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

لیست کاربران دعوت شده به این موضوع

کلمات کلیدی این موضوع

© تمامی حقوق برای مشاورکو محفوظ بوده و هرگونه کپی برداري از محتوای انجمن پيگرد قانونی دارد