نمایش نتایج: از 1 به 3 از 3

موضوع: رضايت خانواده

1041
  1. بالا | پست 1

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    13027
    تشکـر
    0
    تشکر شده 2 بار در 2 پست
    میزان امتیاز
    0

رضايت خانواده

سلام من دختري ٢٢ ساله هستم حدود ٧ سال پيش با پسري آشنا شدم بعد از گذشت چند ماه كه من اطلاع زيادي از رابطه جنسي نداشتم رابطه جنسي ما شروع شد و من بعد از چند ماه پرده بكارت من بدون هيچ خون ريزي پاره شد ولي اينطور نبود كه خودم هيچ تمايلي نداشته باشم قصدمون ازدواج بود هر چند سن كمي داشتيم محمد با خانواده من صحبت كرد ولي به خاطر نداشتن شغل دولتي و مدرك بالا خانواده من راضي نشدن در حال حاضر هم كه شغل ازاد داره و مدرك ليسانس باز هم راضي نيستن پدرم از اين موضوع اطلاعي نداره و فشار زيادي هست كه نمي دونم بايد چطور تحمل كنم بعد از گذشت ٧ سال و شناخت محمد واقعا فكر مي كنم اخلاق هاي خاصي داره كه توي زندگيم بهش احتياج دارم با وجود خاستگارها و موقعيت هاي عالي كه دارن خيلي از طرف مادرم سر كوفت مي شنوم به نظرتون چطور بايد خانواده خودم رو راضي كنم؟ خانوادم از رابطه جنسي ما خبر ندارند

2. کاربران زیر از Sajedeh بابت این پست مفید تشکر کرده اند

3. بالا | پست 2

عنوان کاربر
    کاربر ویژه
    شماره عضویت
    6459
    تشکـر
    5,007
    تشکر شده 3,611 بار در 1,092 پست
    میزان امتیاز
    12

پاسخ : رضايت خانواده

سلام

به نظر من برای راضی کردنشون یه واسطه لازمه...
    و چه واسطه ای بهتر از یک مشاور ازدواج که هم رازداره هم متخصص
    شما یکبارخودت و نامزدت باهم برین مشاوره حضوری و جریان را توضیح بدین،
    از مشاورتون درخواست کنین که جلسه بعدی با پدر و مادرتون صحبت کنه و بقیه شو بسپارین به ایشون

"فرد متخصص در جایگاه قدرت است و احتمال اینکه خانواده ها حرف او را بپذیرند بیشتر است.
    از طرفی همیشه طرفین یک دعوا به حرف و نظر نفر سوم به ویژه اگر در آن زمینه متخصص باشد بیشتر توجه می کنند"
    امضای ایشان

4. بالا | پست 3

عنوان کاربر
    کاربر ویژه
    شماره عضویت
    3710
    تشکـر
    4,204
    تشکر شده 10,202 بار در 5,111 پست
    میزان امتیاز
    21

پاسخ : رضايت خانواده

نقل قول نوشته اصلی توسط Sajedeh نمایش پست ها
    سلام من دختري ٢٢ ساله هستم حدود ٧ سال پيش با پسري آشنا شدم بعد از گذشت چند ماه كه من اطلاع زيادي از رابطه جنسي نداشتم رابطه جنسي ما شروع شد و من بعد از چند ماه پرده بكارت من بدون هيچ خون ريزي پاره شد ولي اينطور نبود كه خودم هيچ تمايلي نداشته باشم قصدمون ازدواج بود هر چند سن كمي داشتيم محمد با خانواده من صحبت كرد ولي به خاطر نداشتن شغل دولتي و مدرك بالا خانواده من راضي نشدن در حال حاضر هم كه شغل ازاد داره و مدرك ليسانس باز هم راضي نيستن پدرم از اين موضوع اطلاعي نداره و فشار زيادي هست كه نمي دونم بايد چطور تحمل كنم بعد از گذشت ٧ سال و شناخت محمد واقعا فكر مي كنم اخلاق هاي خاصي داره كه توي زندگيم بهش احتياج دارم با وجود خاستگارها و موقعيت هاي عالي كه دارن خيلي از طرف مادرم سر كوفت مي شنوم به نظرتون چطور بايد خانواده خودم رو راضي كنم؟ خانوادم از رابطه جنسي ما خبر ندارند
    اگر بخوایت این راز فاش نشه باید به همین روال از دادن وقت ادامه بدید تا بلاخره بتونید به نوعی خانواده رو راضی به این وصلت کنید

شرایط بسیار سختی برای خانواده شما خواهد بود ولی ناگزیر خواهند بود با این وصلت موافقت کنن

بهترین فردی که میتونید باهاش در این مورد صحبت کنید مادر شماست ...

چون ایشون میتونه رضایت پدر رو هم جلب کنه و شاید از این راه بتونید به نتیجه ای برسید

وگرنه باید این وضع رو تحمل کنید ... در این دنیا هر کاری از خیر و شر تاوانی داره که باید پذیرای اون باشید
    امضای ایشان

خـــــدانـگهــــــدار

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)