نمایش نتایج: از 1 به 3 از 3

موضوع: تردید دختر برای ازدواج

1119
  1. بالا | پست 1

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    312
    تشکـر
    0
    تشکر شده 2 بار در 1 پست
    میزان امتیاز
    0

تردید دختر برای ازدواج

سلام روزتون بخیر من محمد 23 تهران هستم با ی خانوم نامزد هستم این خانوم قبلا ی رابطه ناموفق داشته در دوران عقد اقدام به طلاق کرده به خاطر این که پسر بعد از عقد کاملا تغییر رفتار داده در ضمن ازدواج برای خوشحال کردن خانواده اش بوده به نوعی یعنی هیچ علاقه ای بهش نداشته ی کم بعد ازدواج با توجه به تغییرات محسوس پسره و پی بردن به اشتباهش در مورد ازدواج برای دلخوشی خانواده به فکر طلاق فرو میره اما علنیش نمیکنه چون میدونسته با مخالفت سنگین خانواده روبرو میشه تا این که پسرا به علت رفتار زشتش نزد خانواده دختره طرد میشه و خانواده دختر دنبال کارای طلاق میروند پدر دختر رفتارهای خیلی خاصی داره مثلا از خانواده جدا در شهر دیگه زندگی میکنه و در مورد شکست دخترش بهش گفته حقش بود دلم خنک شد ی بردار داره دختره که از زنش جدا شده و دوباره ازدواج کرده قومیت دختره عربه مشکل اصلی بنده در حاضر این که زندگی گذشته همسرم سایه سنگینی بر افکارش انداخته فکر میکنه که منم مثل اون پسره خواهم شد و مقایسه رفتار من با رفتار اون مثلا این صحنه ( من با مامانش خیلی رابطمون خوبه میگه اون پسره هم اولش همین جوری بود )میترسه من هم منتج بشم به همون پسره.در ضمن دختره از لحاظ احساسی درون گراست ایا راهی برای از بین بردن این افکارات بعد وجود داره ؟ خودش میگه طول زمان درستش میکنه.درسته؟ راه حلی که شما برای من پیشنهاد میکنید چیه لطفا جامع و مفصل جوابمو بدید

2. 2 کاربران زیر از mohamaddariani بابت این پست مفید تشکر کرده اند

3. بالا | پست 2

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    46
    تشکـر
    391
    تشکر شده 145 بار در 81 پست
    میزان امتیاز
    11

پاسخ : سایه زندگی

نقل قول نوشته اصلی توسط mohamaddariani نمایش پست ها
    سلام روزتون بخیر من محمد 23 تهران هستم با ی خانوم نامزد هستم این خانوم قبلا ی رابطه ناموفق داشته در دوران عقد اقدام به طلاق کرده به خاطر این که پسر بعد از عقد کاملا تغییر رفتار داده در ضمن ازدواج برای خوشحال کردن خانواده اش بوده به نوعی یعنی هیچ علاقه ای بهش نداشته ی کم بعد ازدواج با توجه به تغییرات محسوس پسره و پی بردن به اشتباهش در مورد ازدواج برای دلخوشی خانواده به فکر طلاق فرو میره اما علنیش نمیکنه چون میدونسته با مخالفت سنگین خانواده روبرو میشه تا این که پسرا به علت رفتار زشتش نزد خانواده دختره طرد میشه و خانواده دختر دنبال کارای طلاق میروند پدر دختر رفتارهای خیلی خاصی داره مثلا از خانواده جدا در شهر دیگه زندگی میکنه و در مورد شکست دخترش بهش گفته حقش بود دلم خنک شد ی بردار داره دختره که از زنش جدا شده و دوباره ازدواج کرده قومیت دختره عربه مشکل اصلی بنده در حاضر این که زندگی گذشته همسرم سایه سنگینی بر افکارش انداخته فکر میکنه که منم مثل اون پسره خواهم شد و مقایسه رفتار من با رفتار اون مثلا این صحنه ( من با مامانش خیلی رابطمون خوبه میگه اون پسره هم اولش همین جوری بود )میترسه من هم منتج بشم به همون پسره.در ضمن دختره از لحاظ احساسی درون گراست ایا راهی برای از بین بردن این افکارات بعد وجود داره ؟ خودش میگه طول زمان درستش میکنه.درسته؟ راه حلی که شما برای من پیشنهاد میکنید چیه لطفا جامع و مفصل جوابمو بدید
    سلام
    به مشاور خوش آمدید
    خب اول این اطلاعات تکمیلی رو بفرمایید که مثلا سن ایشون، شغل هر دو تون، سطح تحصیلات، شغل و سطح درآمد والدین، محل زندگی ها و ...

4. کاربران زیر از Moshaver بابت این پست مفید تشکر کرده اند

5. بالا | پست 3

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    312
    تشکـر
    0
    تشکر شده 2 بار در 1 پست
    میزان امتیاز
    0

پاسخ : سایه زندگی

سن من 23 سن دختره 25 شغل من ازاد مغازه دار شغل دختره ازاد معلم ارایشگر پدر هر دو نظامی و تقریبا در یک حد تحصیلات خودم زبان و ادبیات عرب کارشناسی اصالتا فارس همسرم زبان وادبیات انگلیسی اصالتا عرب ایران.من تهران همسرم اهواز

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

لیست کاربران دعوت شده به این موضوع

کلمات کلیدی این موضوع

© تمامی حقوق برای مشاورکو محفوظ بوده و هرگونه کپی برداري از محتوای انجمن پيگرد قانونی دارد