نمایش نتایج: از 1 به 2 از 2

موضوع: روزهاي تكراري

1092
  1. بالا | پست 1

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    13027
    تشکـر
    0
    تشکر شده 2 بار در 2 پست
    میزان امتیاز
    0

روزهاي تكراري

سلام خسته نباشيد من ٢٢ سالمه و الان حدود چند ماه مي گذره كه از شلوغي خيلي بدم مياد خسته و عصبي ميشم از صدا هاي اضافي مهمان و بچه خوشم نمياد اصلا حوصله ندارم بيشتر تو اتاق مي مونم و در اتاق رو قفل مي كنم كه كسي پيشم نياد پدر و مادرم اصلا راضي نيستن و خيلي گله مي كنن من هر روز فقط مسير دانشگاه تا خونه رو طي مي كنم از بودن با دوستام لذت مي برم خانوادم رو خيلي دوست دارم ولي دوست دارم هميشه تو اتاقم تنها باشم چون اكثر مواقع خونمون شلوغه احساس مي كنم خيلي بي حوصله و كم طاقت شدم روزهام تكراريه خانواده اجازه بيرون رفتن با دوستام رو نميدن البته هميشه جوري رفتار كردن كه حتي خودمم نمي خوام اجازه بگيرم برم به نظر شما چطور مي تونم اين واقعا از زندگيم لذت ببرم و بيشتر تو جمع خانواده قرار بگيرم

2. کاربران زیر از Sajedeh بابت این پست مفید تشکر کرده اند

3. بالا | پست 2

عنوان کاربر
    کاربر ویژه
    شماره عضویت
    6691
    تشکـر
    18,649
    تشکر شده 9,823 بار در 3,399 پست
    میزان امتیاز
    16

پاسخ : روزهاي تكراري

سلام

با توجه به توضیحاتی که دادین یعنی شخصیتتون درونگرا ست

1-شرکت در فعالیت های جمعی مورد علاقه
    ممکن است از اینکه به مهمانی یا گردش برویم خوشمان نیاید. اما به هر حال هر یک از مابه موضوعاتی مانند یک فعالیت هنری (مانند نقاشی) یا ورزشی (مثل والیبال) و ... علاقه مندیم و از انجام دادن آنها لذت می بریم بهتر است که این کارها را به صورت گروهی انجام دهیم. در نظر داشته باشیم که منظور از ارتباط اجتماعی فقط شرکت در مهمانی نیست.

2-بالا بردن اطلاعات
    گاهی اوقات اتفاق می افتد که ما در جمعی حضور داریم، همه در حال حرف زدن هستند و ما احساس می کنیم که هیچ حرفی برای گفتن نداریم. بهتر است قبل از حضور در جمع موضوعات احتمالی مورد بحث را پیش بینی کرده و در مورد آنها اطلاعاتی به دست آوریم.

3-ابراز احساسات در خانواده
    برای اینکه بتوانیم احساسات مثبت و منفی خود را به دیگران ابراز کنیم، باید این کار را از صمیمی ترین عضو خانواده یا دوستمان شروع کنیم. اگر ما خود را موظف کنیم که هر روز حداقل یک بار در مورد احساساتمان با شخصی صحبت کنیم، کم کم به این کار عادت خواهیم کرد.

با فامیل ارتباط برقرار کنید و پیشون باشید حتی اگه حرف های زیادی برای گفتن ندارید گوش بدید ، ما آدما موجودات اجتماعی هستیم اگه ارتباط برقرار نکنیم افسره میشیم .
    شما هم میدوند که زندگیتون افتاده روی تکرار پس بهش تغییر بدید به لحظه هاش ثانیه هاش تا زندگیتون رو اونطور که میخواد پیش ببرید ، خودتون رو رها کنید ، محدودیت های درونی و بیرونی خودتون رو بکشنید ، کار های درست سخت که باید انجام بدید رو انجام بدید .
    با آرزوی موفقیت برای شما

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)