نمایش نتایج: از 1 به 29 از 29

موضوع: راز قانون جاذبه

5031
  1. بالا | پست 1

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    12781
    تشکـر
    5
    تشکر شده 99 بار در 40 پست
    میزان امتیاز
    10

Talking راز قانون جاذبه

سلام دوستای خوبم من امروز تصمیم گرفتم اول به خودم کمک کنم بعد هم به شما دوستای خوبم

اگه همه ما بتونیم به این راز بزرگ برسیم دنیا بهشت میشه و همه خوشبخت میشیم به شرطی که

خودمون
    اراده کنیم و بخوابیم

2. 4 کاربران زیر از ayliin بابت این پست مفید تشکر کرده اند

3. بالا | پست 2

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    12781
    تشکـر
    5
    میزان امتیاز
    10

پاسخ : راز قانون جاذبه*زندگی امید موفقیت

راز هرچیز را که خواستار باشید به شما میدهد ،شادمانی سلامتی وثروت ، ))
    شما میتوانید هر چیز را که میخواهید داشته باشید هر کار را که میخواهید انجام دهید یا هر کسی که میخواهید باشید .
    ما میتوانیم هرآنچه را که از جهان هستی انتخاب کنبم داشته باشیم مهم نیست آن چیز چقدر بزرگ است در چه نوع خانه ای میخواهید زندگی کنید آیا دوست دارید یک میلیونر باشید چه شغلی را دوست دارید ؟ آیا خواهان موفقیت بیشتری هستید شما واقعا چه میخواهید
    این همان راز بزرگ زندگیست...

همه ی ما با نیروی محدودی کار میکنیم همه ی ما دقیقاً خود را با یکسری قوانین هدایت میکنیم قوانین قوانین طبعی جهان هستی آنقدر دقیق هستند که ما حتی کوچیکترین مشکلی در ساخت سفینه های فضایی نداریم با استفاده از این قوانین جاری در هستی می توانیم انسان ها را به ماه بفرستیم و زمان دقیق فرود آن ها را با دفت کسری از ثانیه معلوم کنیم
    هر کجا باشیم هندونستان نیوزیلن اسکاتلند لدن تورنتو همه ی ما با یک نیرو کار میکنیم تنها با یک قانون وآن قانون جذب است هر آنچه را که وارد زندگی شما میشود هر یک از افکار شما یک نیرو است ....
    افکار غالب یه نیروی مغناطیسی دارند ودارای فرکانس مخصوص به خود میباشند زمانی که به چیزی فکر میکنید آن افکار به درون کائنات فرستاده میشود واین فانون جذب است که هم جنس خود را جذب میکند که مابق با ماهیت آن است
    افکار ما نیروی مغناطیسی دارند ودارای فرکانس مخصوص به خود می باشند زمانی که به چیزی فکر میکنید آن اغکار به درون کائنات فرستاده میشود و به طور مغناطیسی همه چیز های هم جنس خود را که روی همان فرکانس هیتند به خود جذب میکند هر آنچه که به بیرون فرستاده میشود به طور مغناطیسی همه چیز های هم جنس خود را که روی همان فرکانس هیتند به خود جذب میکند هر آن چه که به بیرون فرستاده میشود به مبدأ خود باز میگردد بیایید این طور در نطر بگیرید ما میدانیم که یک برج انتقال امواج تلوزیونی از طریق یک فکانس خاص اطلاعات خود را منتشر میکند .این امواج روی تلوزیون شما به تصویر های تبدیل میشود بیشتر ما نمیدانیم که این تغییر و تبدیل امواج چگونه رخ میدهد اما میدانیم که هر سبکه تلوزیونی از طریق یک فرکانس خاص اطلاعات خود را نتشر میکند و تصویر های مربوط به آن شبکه را مشاهده میکنیم با انتخاب سبکه در واقع فرکانس ها را انتخاب میکنیم و سپس تصویر های منتشر شده روی آن شبکه را میبینیم اگر بخواهیم تصویر های دیگری ببینیم شبکه را عوض میکنیم وروی یک فرکانس جدید تنظیم میکنیم
    هر یک از شما یک برج انتقال امواج انسانی بوده که از هر برج دیگری که در دنیا ساخته شده قوی تر هستید شما قوی ترین برج انتقال امواج در جهان هستید با انتشار امواج زندگی خود را خلق میکنید این کار جهان هستی و هر آن چه که در ان انتقال می افتد .را شکل میدهد .فرکانسی که از خود منتشر میکنید از فراسوی شهر ها وکشورها وجهان هستی عبور میکند این فرکانس کل کائنات را به ارتعاش در می آورد و شما این فرکانس را با افکارتان ارتعاش میدهید تصویر هایی که از انتشار افکارتان دریافت میکنید روی صفحه تلوزیون اتاق شما نیستند ان تصویر ها از زندگی تان هستند افکار شما فرکانس را ایجاد کرده فرکانس های مشابه را به خود جذب کرده وسپس ان ها را به صورت واقعیت های زندگی تان به شما باز میگرداند اگر خواهان آن هستید که چیزی را در زندگی تان تغییر دهید شبکه را عوض کنید با تغییر افکارتان فرکانس را تغییر دهیید.....

4. 6 کاربران زیر از ayliin بابت این پست مفید تشکر کرده اند

5. بالا | پست 3

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    12781
    تشکـر
    5
    میزان امتیاز
    10

به جای چیزهای بد چیزهای خوب را جذب کنید مشکل اینجاست که بیشتر مردم در مورد چیزهایی که نمی خواهند فکر میکنند وهمواره در تعجبند چرا همان نا خواسته نرتباًدر زندگی اشان پیش می آید و واقع میشود
    قانون جذب قادر قادر به محاسبه نمی خواهم نشود مبادا یا هر کلمه منفی نیست وقتی با کلمات منفی جماه می سازید قانون جذب آن ها را این گونه میکند شما میگویید نیمخواهم روی این لباس چیزی بچکد قانون جذب می شنود من می خواهم چیزی روی این لباس بچکد و همین طور چیزهای بیشتری روی این لباس بچکد شما میگویید نیمخواهم موهایم بد کوتاه شود قانون جذب مسشنود من یک مدل موی بد میخواهم شما میگویید نمی خواهم دیر کنم قانون جذب میشنود میخواهم دیر کنم شما میگویید نمی خواهم آن شخص با من بی ادبی کند قانون جذب میشنود میخواهم این شخص با من بی ادبی کند قانون جذب میشنود من میخواهم این شخص و افراد بیشتری با من بی ادبی کنند شما می گوییئ نمیخواهم در رستوران میزمان عوض شود ئ
    قانون جذب آن چه را که به آن فکر میکنید چه مثبت چه منفی همان را به ما میدهد همین قانون جذب همواره در کار انچه آن را باور کنید و بفهمیم چه باور نکرده نفهمیده قانون جذب قانون آفرینش است ..... پس با مثبت اندیشیدن بیاید به خودتان کمک کنید....

6. 2 کاربران زیر از ayliin بابت این پست مفید تشکر کرده اند

7. بالا | پست 4

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    12781
    تشکـر
    5
    میزان امتیاز
    10

945087_588064977904722_2038482712_n.jpg
    تصاوير کوچک فايل پيوست تصاوير کوچک فايل پيوست 64823022320176160010.jpg   1017675_544634278929949_1490196441_n.jpg  

8. بالا | پست 5

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    12781
    تشکـر
    5
    میزان امتیاز
    10

9. کاربران زیر از ayliin بابت این پست مفید تشکر کرده اند

10. بالا | پست 6

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    12781
    تشکـر
    5
    میزان امتیاز
    10

تجربهء الی بهار عزیز از "راز" :من میخوام تجربه یکی از جذبهامو به اشتراک بذارم در واقع اولین استفاده اگاهانه من در مورد قانون قدرتمند جاذبه.
    من در مورد قانون جذب زیاد خونده بودم یعنی از وقتی کلاس دوم راهنمایی بودم در موردش میدونستم اما هیچوقت ازش استفاده نکردم چون فکر می کردم من نمیتونم یا در مورد من جواب نمیده.
    وقتی کتاب راز به بازار اومد خوندمش و فیلمش رو هم دیدم ،ولی بازم عملیش نکردم ،میگفتم اگه نشه چی؟
    یک سال بعد از خوندن راز تصمیم گرفتم اگاهانه از قانون جذب استفاده کنم،تصمیم گرفتم یه شاخه رز سبز رو جذب کنم،نتونستم و کلی ناامید شدم.
    تا اینکه امسال بعد عید تو روال انجام تمرینات کتاب جادو تصمیم گرفتم این دفعه واقعا و اگاهانه از قانون جذب استفاده کنم،به خودم گفتم الی مگه چی رو از دست میدی؟
    و اینطور شد که تصمیم گرفتم یه شاخه رز سرخ رو جذب کنم.تقریبا سه هفته گذشت ولی خبری نشد،دیگه داشتم ناامید میشدم.
    یه عکس از یه گل سرخ روی یه ظرف دیدم،عکسش رو کندم و اینطور وانمود کردم انگار که همین حالا گرفتمش و اون عکسو روی کمدم چسبوندم،به خودم گفتم طوری وانمود کن انگار داریش،کلی ذوق کردم و سپاسگزاری کردم و طوری رفتار کردم انگار دارمش،هر بار به کمدم نگاه میکردم به خاطر رز قشنگم سپاسگزاری می کردم.
    به خودم گفتم حالا که رز سرخم رو گرفتم بهتره برم سراغ بقیه خواسته هام،تو اینترنت عکس رز سبز سرچ کردم و شروع کردم تصور کنم که دارمش.
    سه روز بعد یه مطلب خوندم در مورد جعبه آرزوها، یه جعبه خوشگل تو وسایلم داشتم و تصمیم داشتم از اون به عنوان جعبه ارزوهام استفاده کنم، نرفتم سراغش تا اینکه اومدم به وبلاگ شمیم سر زدم دیدم یه مطلب جدید گذاشتن و در مورد جعبه ارزو ها بود باز،کاملا قانع شدم برم جعبه رو از تو وسایلم بردارم.
    وقتی جعبه رو برداشتم و ت************ش دادم یه صدایی اومد از توش،گفتم حتما کارت تبریکی چیزیه، اخه اون جعبه مال کادو تولدم بود از طرف دوستام... در جعبه رو که باز کردم شوکه شدم، گلهای رز خشک شده!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
    دوتا رز سرخ، دوتا بنفش، یه دونه صورتی و یه دونه هم رز سبز!!!!!!!!!!!!!!!
    تمام این رنگها رو تو اینترنت سرچ کرده بودم وبه خودم گفته بودم وقتی رز سرخم رو جذب کردم خشکش میکنم به عنوان اولین تجربه ام و گلها هم خشک شده بودن.
    حالب اینه که من بارها و بارها اون جعبه رو تو وسایلم دیده بودم و مطمئن بودم که خالیه،کلی خوشحال شدم و اینو فهمیدم وقتی میگن کائنات بخشنده اس یعنی چی،تمام گلهارو یه جا بهم داد.
    البته من یه درخواست دیگه بعد این ماجرا به کائنات دادم . گفتم یه شاخه رز سرخ تازه میخوام،و چه خوب میشه اگه تو گلدون باشه تا بتونم مدت زیادی نگهش دارم یا بکارمش،یه هفته بعدش که امروز باشه خواهر گلم یه گلدون گل رز سرخ برام خریده بود.بهم گفت: الی این گلدون مال توئه،اینا رز سانازه، میتونی همین طور تو گلدون نگهشون داری اگه هم دوست داشتی بکارشون!!!
    از کائنات سپاسگزارم که وافعا بخشنده اس،از خواهر گلم متشکرم و از شمیم هم متشکرم به خاطر وبلاگ قشنگش.
    سپاسگزارم،سپاسگزارم،سپاسگ زارم.

11. 3 کاربران زیر از ayliin بابت این پست مفید تشکر کرده اند

12. بالا | پست 7

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    12781
    تشکـر
    5
    میزان امتیاز
    10

ویرا از اوکراینفیلم " راز " را در سال ۲۰۰۷ دیدم و اول زیاد جدی اش نگرفتم. اما وقتی دوست پسرم ترکم کرد و من در آن شهر غریب که برای درس خواندن آنجا بودم تنها شدم شروع کردم به دیدن هر روزه ی فیلم " راز " ، که مرا در حال و هوای مثبتی قرار می داد.ناگهان ، یک شغل مستقل پیدا کردم و یک تور مسافرتی مجانی به جایی زیبا در لهستان ، و به خوابگاه دانشجویی ای رفتم که افراد زیادی از سراسر جهان در آنجا بودند.من دیگر در یک شهر بزرگ تنها و غریب نبودم و از اینکه همه چیز به این شکل تغییر کرده بود سپاسگزار بودم.چند وقت بعد کم کم " راز " را فراموش کردم و دوباره افکار منفی به سراغم آمد. دیگر به قانون جذب اعتقاد نداشتم. هفته ی گذشته شروع کردم به خواندن کتاب " قدرت " و تصمیم گرفتم امتحانش کنم تا ببینم آیا واقعا کار می کند یا نه.اول تجسم کردم که ۲۰ هروینیاس (پول اوکراینی ) از یک منبع نامعلوم به دستم می رسد. روز بعد مادرم به من پنجاه تا داد ! اما با خودم فکر کردم که این امتحان خیلی آسان و قابل پیش بینی بود چون مادرم چند وقت پیش از من پول قرض گرفته بود.پس تصمیم گرفتم یک شاخه گل را جذب کنم. از آنجایی که الان اینجا پاییز است نمی توان همه ی گلها را به راحتی در این فصل پیدا کرد.الان در خانه ی پدر و مادرم هستم ، و وقت زیادی را با مادرم که خانه دار است می گذرانم. امروز مادرم تصمیم گرفت کمی به باغچه رسیدگی کند. بعد از اینکه کارش تمام شد یک گلدان گل به اتاق من آورد. با خودم گفتم او که گلها را مستقیما به من نداد ، پس این هم حساب نیست.همینطور که به مادرم که داشت به گلها آب میداد نگاه می کردم ، برگشت و به من گفت : " ببین چه گلدان گل زیبایی برایت آورده ام ! "

13. 4 کاربران زیر از ayliin بابت این پست مفید تشکر کرده اند

14. بالا | پست 8

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    12781
    تشکـر
    5
    میزان امتیاز
    10

حدود دو سال پیش بود...اون موقع هیچی از قانون جذب نمی دونستم...تو شهری که من زندگی میکنم یه خیابون هست اسمش صفریه! من از زمانی که بچه بودم اونجا زندگی می کردیم کلی خاطره از اونجا دارم..چند سال بعدش از اونجا رفتیم به یه خیابون که اسمش شالمانه!منم همه ی دوستامو از دست دادم چون تو اون محله ایی که ما بودیم بچه همسن من نداشتن!خلاصه اینکه چند سالی گذشت تااااااااااا یه روز که نمیدونمم مامان بابام گفتن که میخوایم برگردیم به همون ساختمون قبلیمون!!!! البته نه خونه خودمون یه طبقه پایین تر!نمیدونین چقدددددددددددددددد خوشحال شدممممممممممم!!!!!!!!!!!!!یادمه با ذوق و شوق وسایلمو جمع کردم و با گوشیم یه فیلمی از خونه مون برای آخرین بار گرفتم...اما... اما...یه شب بابام برگشت خونه و گفت بهتره که نریم! چونکه با صاحب خونه مون حرف زده بود و اون اجاره خییییییلی زیادی می گرفت! یادمه اون شب خییییییییلی خیییییلی گریه کردم و از پدرو مادرم التماس کردم که بریم! اما اونا به حرفم گوش ندادن چون اجاره خونه خیییییییلی بیشتر از موقعی بود که ما اونجا بودیم...از اون شب به بعد تنها فکری که تو سر من بود این بود که همش تجسم می کردم برگشتیم اون محله قبلیمون!یادمه اونقده دلم واسه محله قبلیمون و دوستام تنگ شده بود و اینقده تجسمش می کردم که هر شب خوابشو می دیدم!گریه می کردم و از خدا خواهش میکردم کاری کنه ما بازم برگردیم اونجا...عکسای خونه قبلیمونو میدیدم و آرزو می کردم کاشکی برگردیم! تو اون زمان روحمم خبر نداشت که من دارم از قانون جذب یعنی بزرگترین قانون دنیا استفاده میکنم!اما هیچ اتفاقی نیوفتاد...تا اینکه کلا تسلیم شدم و رهاش کردم و دیگه کلا اصلا بهش فکر نکردم....خلاصه اینکه یک سال گذشت و من کاملا این آرزو رو فراموش کرده بودم تا اینکه یه شب بابام برگشت خونه و به ما گفت که یه خونه ی خیلی عالی توی صفری پیدا کرده! دقیقا یه کوچه پایین تر از خونه قبلیمون!!!!!!!!!!!جالب اینجاست که من یه ذره هم خوشحال نشدم! در واقع اصلا واسم مهم نبود! چون این ارزو مربوط می شد به یه سال پیشش که من کاملا فراموشش کرده بودم!الان شاید از خودت می پرسی: "چ! چه مسخره! تو که برنگشتی خونه قبلیتون برگشتی یه کوچه پایینترش!"در جواب این سوال باید بگم که کاعنات در در واقع برای این کارش مدرک داشت!!!! چی؟ من همیشه آرزوم بوده که یه اتاق جداگونه داشته باشم! همیشه! از زمانی که پنج شیش سالم بود دلم یه اتاق جداگونه می خواست! اما من و برادرم همیشه یه اتاق مشترک داشتیم و من هرگز به آرزوم نرسیدم!و اما!!!! اگه اون زمان یعنی دو سال پیش برمیگشتیم اون خونه قبلیمون من شاید هرگز به آرزوی داشتن یک اتاق نمی رسیدم!چون اتاقاش خیییلی کوچیک بودن و فقط 3 تا داشت!و مامان بابام قصد نداشتن یه اتاق فقط به من بدن! اما کاعنات عزیز و مهربون که عاشق همه ی ماست فقط یه ذره کوچولو تاخیر کرد تا من به هردوی ارزوهام برسم!!! بلههههه!!!! الان که ما این خونه هستیم منظورم یه کوچه پایین تر از خونه بچگی هام نه تنها اون همه تجسمم واقعا جواب داد بلکه بعد از سال ها من به آرزوی یک اتاق رسیدم!!!!!!!!! خدا یا همون کاعنات با این کارش با یه تیر دو نشون زد! و دو آرزومو یک جا بهم تحویل داد! گرچه یک سال طول کشید اما من به یه آرزو دیگه مم رسیدم!!!!!!!! این خیییییییییییلی فوق العاده سسسسسسسسسس!!!!!!!!! این راز لعنتی خییییلی راسته!خیییییییییییییلی!!!!چیزی که من میخوام به تویی که داری اینو میخونی بگم اینه:بعضی اوقات هر چقد هم که از تکنیک های راز استفاده کنی هر چقد هم خودتو بکشی هیچ اتفاقی نمی افته!(منظورم در ظاهره) و طبیعیه که تو هم ناامید میشی دست می کشی با خود میگی من هرگز به آرزوم نمی رسم قانون جذب درست نیس... اما... قانون جذب همییییییییییییییشه در حال کار کردنه! وقتی که می بینی هیچ اتفاقی نمیوفته و دیگه داره زیاادییییییی طول میکشه اینو بدون که قانون جذب داره به شدددددددددددت کار میکنه تا آرزوتو واقعی کنه! اگه اون آرزوت به صلاحت نباشه که خیلی کم پیش میاد قانون جذب یه دونه خیییییییییییییلی 10000000 برابر بهترشو بهت میده!!!! چه عیبی داره دقیقا به اون چیزی که میخوای نرسی کمی طول بکشه اما به یه چیز خیییییییییلی بهتر برسی؟؟؟؟ من واقعا خیلی خوشحالم که نرفتیم همون کوچه و همون خونه!!! چون الان یه اتاق فوق العاده دارم که عاشقشم! یه بستنی فروشی دقیقا چسبیده به کوچه مون! یه پیتزایی هم اون طرفش!!! حتما خدا یه خیری دیده که کاری کرد بیایم یه کوچه پایین تر! در واقع اصلا مهم نیس!!!!!دوست عزیزم!!!! اینو سعی کن باور کنی که نیرویی که درونه توهه از کل دنیا بزرگتره! از خورشید هم درخشان تره! تو از خدا درست شدی!!! و خدا عاشق توه!!! و خییییلی دوست داره که تو رو به آرزوهات برسونه!!! اگه به این کار ایمان داشته باشی و اگه تکنیک های راز رو دنبال کنی می تونی به تک تک آرزوهات برسی! همشووووووووووووون!!!! بعضی اوقات لازمه که آرزوت رو رها و فراموش کنی! من زمانی که ارزومو فراموش کرده بودم بهش رسیدم!!! سعی کن بعد از اینکه همه تکنیک هارو انجام دادی دیگه کمتر بهش فکر کنی!!!امیدوارم تونسته باشم با این داستانم و با حرفام بهت امید داده باشم!!!!

15. 4 کاربران زیر از ayliin بابت این پست مفید تشکر کرده اند

16. بالا | پست 9

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    12781
    تشکـر
    5
    میزان امتیاز
    10

دوستای گلم چند تا از داستانه های واقعی راز رو واستون گداشتم حالا بازم میذارم مطلب واستون اما باین از خودمون شروع کنیم من از همین امروز هر جریانی رو که با ایمان به راز واسم اتفاق بیافته واستون تعریف میکنم شما هم بیاین از رازهاتون بگین

17. 2 کاربران زیر از ayliin بابت این پست مفید تشکر کرده اند

18. بالا | پست 10

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    12781
    تشکـر
    5
    میزان امتیاز
    10

«باز باران٬ با ترانهمیخورد بر بام خانه»
    خانه ام کو؟ خانه ات کو؟
    آن دل دیوانه ات کو؟
    روزهای کودکی کو؟
    فصل خوب سادگی کو؟
    یادت آید روز باران
    گردش یک روز دیرین؟
    پس چه شد دیگر٬ کجا رفت؟
    خاطرات خوب و شیرین
    کوچه ها شد، کوی بن بست
    در دل تو٬ آرزو هست؟
    * * *
    کودک خوشحال دیروز
    غرق در غمهای امروز
    یاد باران رفته از یاد
    آرزوها رفته بر باد
    * * *
    باز باران٬ باز باران
    میخورد بر بام خانه
    بی ترانه ٬ بی بهانه
    شایدم٬ گم کرده خانه

19. 2 کاربران زیر از ayliin بابت این پست مفید تشکر کرده اند

20. بالا | پست 11

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    12781
    تشکـر
    5
    میزان امتیاز
    10

من به چشمهای بی قرار تو
    قول می دهم
    ریشه های ما به آب
    شاخه های ما به آفتاب می رسد
    ما دوباره سبز می شویم

21. 2 کاربران زیر از ayliin بابت این پست مفید تشکر کرده اند

22. بالا | پست 12

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    12781
    تشکـر
    5
    میزان امتیاز
    10

کسی که می ترسد شکست بخورد حتما شکست خواهد خورد.
    ناپلئون بناپارت
    از میان کسانی که برای دعای باران به تپه ها می روند تنها آنهایی که با خود چتر
    به همراه می برند به کار خود ایمان دارند
    آنتوان چیکف
    هیچ کس نمی تواند ما را بهتر از خودمان فریب دهد .
    (گوته)
    وقتی کبوتری شروع به معاشرت با کلاغها میکند پرهایش سفید میماند،
    ولی قلبش سیاه میشود
    . «مارک تواین»

23. 3 کاربران زیر از ayliin بابت این پست مفید تشکر کرده اند

24. بالا | پست 13

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    12781
    تشکـر
    5
    میزان امتیاز
    10

عجب صبری خدا دارد!
    اگر من جای او بودم.

همان یک لحظه اول ،

که اول ظلم را میدیدم از مخلوق بی وجدان ،

جهانرا با همه زیبایی و زشتی ،

بروی یکدیگر ،ویرانه میکردم.

عجب صبری خدا دارد !
    اگر من جای او بودم .

که در همسایه ی صدها گرسنه ، چند بزمی گرم عیش و نوش میدیدم ،

نخستین نعره مستانه را خاموش آندم ،

بر لب پیمانه میکردم .

عجب صبری خدا دارد !
    اگر من جای او بودم .

که میدیدم یکی عریان و لرزان ، دیگری پوشیده از صد جامۀ رنگین

زمین و آسمانرا

واژگون ، مستانه میکردم .

عجب صبری خدا دارد !
    اگر من جای او بودم .

نه طاعت می پذیرفتم ،

نه گوش از بهر استغفار این بیدادگرها تیز کرده ،

پاره پاره در کف زاهد نمایان ،

سبحۀ، صد دانه میکردم .

عجب صبری خدا دارد !
    اگر من جای او بودم .

برای خاطر تنها یکی مجنون صحرا گرد بی سامان ،

هزاران لیلی ناز آفرین را کو به کو ،

آواره و ، دیوانه میکردم .

عجب صبری خدا دارد !
    اگر من جای او بودم .

بگرد شمع سوزان دل عشاق سر گردان ،

سراپای وجود بی وفا معشوق را ،

پروانه میکردم .

عجب صبری خدا دارد !

اگر من جای او بودم .

بعرش کبریایی ، با همه صبر خدایی ،

تا که میدیدم عزیز نابجایی ، ناز بر یک ناروا گردیده خواری میفروشد ،

گردش این چرخ را

وارونه ، بی صبرانه میکردم .

عجب صبری خدا دارد !
    اگر من جای او بودم.

که میدیدم مشوش عارف و عامی ، ز برق فتنۀ این علم عالم سوز مردم کش ،

بجز اندیشه عشق و وفا ، معدوم هر فکری ،

در این دنیای پر افسانه میکردم .

عجب صبری خدا دارد !
    چرا من جای او باشم .

25. کاربران زیر از ayliin بابت این پست مفید تشکر کرده اند

26. بالا | پست 14

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    12781
    تشکـر
    5
    میزان امتیاز
    10

دشت ها نام تو را می گویند
    کوه ها شعر مرا می خوانند

کوه باید شد و ماند

رود باید شد و رفت

دشت باید شد و خواند

27. کاربران زیر از ayliin بابت این پست مفید تشکر کرده اند

28. بالا | پست 15

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    12781
    تشکـر
    5
    میزان امتیاز
    10

خیلی جالبه امروز تصمیم گرفتم به این قانون عمل کنم و باور نکردنی بود که نتیجه مثبت داد اصن شوکه بودم امروز خیلی دلتنگ بودم و به خودم گفتم من میدونم بهم زنگ میزنه میدونم اونم به فکر منه باورتون نمیشه اما زنگ زد اونم نه یه بار امروز 3بار با هم حرف زدیم و خیلی هم خوب بود وای عالیهههههه یعنی واقعا جواب میده این راز شما هم بهش فکر کنید مطمن باشید به حرف من میرسید مرسی خدا جوووونمممم

29. 3 کاربران زیر از ayliin بابت این پست مفید تشکر کرده اند

30. بالا | پست 16

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    12781
    تشکـر
    5
    میزان امتیاز
    10

جفت روحی شما کیست؟
    جفت روحی شما بهترین عشق و ایده آل واقعی شماست و اگر شما با هم باشید بهترین زندگی را به دست خواهید آورید. زیرا وقتی شما با هم هستید از هر جهت همیشه شاد و خوشو مسرور ... و عشق شما روز به روز بیشتر می شود
    چگونه جفت روحی خود را پیدا کنی ؟ به ضمیر ناخود آگاه خود این پیام را عمیقا می فرستی که ((من می خواهم جفت روحی واقعی خود را در زمان مناسبش پیدا کنم و همیشه با او باشم... خدا یار و یاور من در این جذب است)) می گویم زمان مناسب: زمان باید؛ زمان مناسب خودش باشد چون در غیر این صورت یا شما یا او جنبه این عشق را ندارید و ممکن است راهتان از هم جدا شود. ضمیر ناخود آگاه از شعور جهانی به اذن خداوند این شخص را پیدا می کند. سپس قانون جذب دست به کار می شود و با حصول شرایط جذب؛ شما را به هم می رساند

می پرسی آیا ممکن هست شخص ایده آل من وجود داشته باشد ؟ بله هر فرد به عنوان یک پیشامد تلقی می شود ... جمعیت جهان تقریبا 6 میلیارد نفر است و یک نفر جفت روحی شماست

تصور کنید: انگار همه افراد با جنس مخالف شما را به صف کرده اند و یکی یکی از جلوی شما عبور می کنند و همه صفات آنها را می بینی. بالاخره از این میلیارد ها نفر؛ یک نفر هست که شما او را ایده آل بدانید. از لحاظ علم احتمال می توانیم بگوییم این احتمال نزدیک به 1 است یعنی 100%. حال این که این شخص کجاست و چگونه شما با هم برخورد می کنید را می سپاریم به معجزات قانون جذب . ولی قطعا اگر هم جهت با کائنات باشید با او می رسید

حال بیاییم به مسئله کنونی شما بپردازیم : کسی هست که او را دوست داری ... این شخص ممکن است جفت روحی ای باشید که زمانی او را می خواستید پیدا کنید و اکنون او آمده است . از طرف دیگر هم ممکن است او نباشد.
    شما باید از هوشیاری باطن و الوهیت درون بخواهید با شما نجوا کند و بگوید آیا او همان جفت روحی شماست؟

اگر هست خود آگاه و ناخود آگاه شما هم جهت پیش رفته اند و تصمیم عالی این است که او را جذب کنی. اگر پاسخ دلت این بود که این شخص جفت روحی شما نیست، بگذارید برود و شما هم بروید تا هر دوی شما خود را از رسیدن به جفت روحی خود باز ندارید. اگر پافشاری کنید ممکن است ازدواج کنید اما هیچ تضمینی نیست خوشبخت شوید. چرا که جفت های روحی شما نیز در جای دیگر به خود آگاه خود اعتماد کردند و تن به ازدواجی داده اند که خوشبختشان نکرده است. پس ببنید 4 نفر زندگیشان تقریبا تباه شده است. 4 نفری که می توانستند همدیگر را بیابند و زندگی رویایی داشته باشند تن به زندگی عادی و گاهی بی ثمر داده اند

خود آگاه فقط فکر می کند. منبع فکر او استفاده از قانون علیت است. خود آگاه وقتی جستجو می کند جستجویی ساده است اما ناخود آگاه آنچنان قدرتی دارد که هیچ چیز از دید او محفوظ نیست. ناخود آگاه همان روح شماست. همه جا را می گردد و از گنجینه های اطلاعات جهان و منابع ماورایی ((آگاهی کیهانی)) می پرسد و معجزات را برایتان به ارمغان می آورد

خود آگاه شما جنس مخالف را فقط در اطرافتان می بیند: در کوچه ، خیابان ، مهمانی، دانشگاه و سر کار شما ؛ خود آگاه تان جنس مخالف اطراف خود را می بیند... ولی ممکن است جفت روحی شما اصلا در اینجا ها نباشد. ممکن است در قاره و یا حتی نیمکره دیگر زمین باشد

اگر کار را به ضمیر ناخود آگاه بسپارید او پیدا می شود و همه چیز عالی پیش می رود.
    فراموش نکنید که ندای درون همیشه راست می گوید . می توانید قبل از خواب از هوشیاری برتر و الهی خود بخواهید اسرار عشق و آن فرد را در رویا برای شما بازگو کند... وقتی بیدار شدید بلافاصله خوابی را که دیده اید روی کاغذ بیاورید. نوشتن رویا را فراموش نکنید زیرا بسیار حیاتی است. ما بعد از چند دقیقه تمام رویای شب خود را فراموش می کنیم... رویاهای صادقه ما معجزاتی می کنند که اگر ایمان داشته باشی زندگی شما را معرکه زیبایی می کنند

اگر به کسی که جفت روحی شما نیست بچسبید جا را برای کسی که می خواهد روزی بیاید و عشق واقعی شماست پر کرده اید و محرومیت عظیمی برای خود خواسته اید... اگر هم عشق امروز شما جفت روحی شماست مطمئن باشید با جذب می توانید او را به خود فرا بخوانید و به نحوی معجزه آسا شاهد ... باور کنید این رویداد بسیار زیاد اتفاق افتاده است... شما فراتر از قوانین اجتماعی و قرار داد های خودمانی قرار می گیرید اگر: باور کنید که قوانین معنوی چه کار ها که نمی کنند

31. 2 کاربران زیر از ayliin بابت این پست مفید تشکر کرده اند

32. بالا | پست 17

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    12781
    تشکـر
    5
    میزان امتیاز
    10

همه ما با نیروی کاملاً یکسانی زندگی میکنیم. با یک قانون: قانون جاذبه. [replacer_img]
    این قانون میگوید: هرچیزی را که وارد زندگیمان میشود را خودمان جذب کرده ایم.تمام چیزهایی را که در ذهنمان می گذرد را خودمان جذب میکنیم. قانون جاذبه اهمیتی نمیدهد که شما چه چیزی را میخواهید و چه چیزی را نمیخواهید. حتی وقتی به چیزی فکر میکنید یا نگاه میکنید که آن را نمیخواهید و با آن مخالفت میکنید آن را به طرف خودتان جذب میکنید. در آن موقع قانون جاذبه در حال عمل است.
    هر چیزی را چه ببینید چه به خاطر آورید و چه تصور کنید ، هر چیزی که روی آن متمرکز شوید را به سوی خود جذب میکنید. و هرگاه این تمرکز همراه با احساسات شدید باشد جذب آن سریعتر خواهد بود.
    مراقبت از افکار کار سختی به نظر میرسد اما احساساتمان به ما کمک میکند که بفهمیم که به چه فکر میکنیم. هرچه موقع فکر کردن احساس بهتری داشته باشید این احساس خوب باعث میشود که جهتگیری شما در زندگی بهتر باشد و در زندگی روزمره افکاری را پدید می آورید که زندگی بهتری را در آینده برایتان رقم میزند.
    هر چه احساس بهتری داشته باشید چیزهای خوب را بیشتر جذب میکنید که باعث میشود بالاتر و بالاتر بروید.
    به یک چیز زیبا فکر کنید. به یک موسیقی زیبا گوش کنید تا احساس خوبی پیدا کنید. وقتی نسبت به چیزی احساس عشق میکنید آن احساس اینقدر بزرگ است که میتواند برایتان خوشبختی را به ارمغان بیاورد.
    چرچیل: شما جهان خود را می سازید همانطور که در آن پیش میروید.
    زندگی می تواند کاملاً رؤیایی باشد و اینطور خواهد بود اگر شما از این راز استفاده کنید.
    جهان هستی مثل غول چراغ جادوست. غول چراغ جادو فقط میگوید: فرمانبردارم سرورم و همیشه فقط همین حرف را تکرار میکند. پس کافیست که شما فقط آن چیزی را که دوست دارید طلب کنید تا غول چراغ جادو به شما بگوید فرمانبردارم سرورم و خواسته تان را برآورده کند. پس اگر دانسته یا ندانسته در مورد چیزی که نمیخواهید یا دوست ندارید ، حرف بزنید یا گله و شکایت کنید یا احساس ناراحتی کنید غول چراغ جادو باز هم میگوید:فرمانبردارم سرورم و همان رابرایتان فراهم میکند.
    آرزو کن ، بطلب ، ایمان داشته باش ، دریافت کن. [replacer_img]
    آن چیزی را که میخواهید طلب کنید.( اکثر ما به خودمان اجازه نمیدهیم آن چیزی را که واقعاً دلمان میخواهد طلب کنیم.) کائنات به افکارشما پاسخ میدهد. برای دریافت شما باید خودتان را با آن چیزی که میخواهید همجهت کنید یعنی قدردان باشید و برای دریافت آن شور و اشتیاق داشته باشید.
    اکثر افراد افکارشان را به عکس العمل نشان دادن به چیزی که وجود دارد صرف میکنند.(اگر به آن چیزی که هست نگاه کنید و حتی اگر آن را نخواهید یا از آن ناراضی باشید)و به آن فکر کنید، قانون جاذبه دوباره همان چیز را به شما میدهد.

33. 3 کاربران زیر از ayliin بابت این پست مفید تشکر کرده اند

34. بالا | پست 18

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    12781
    تشکـر
    5
    میزان امتیاز
    10

من از عهد آدم تو را دوست دارماز آغاز عالم تو را دوست دارمچه شبها من و آسمان تا دم صبحسرودیم نم نم: تو را دوست دارمنه خطی، نه خالی! نه خواب و خیالی!

35. کاربران زیر از ayliin بابت این پست مفید تشکر کرده اند

36. بالا | پست 19

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    12781
    تشکـر
    5
    میزان امتیاز
    10

این ترانه بوی نان نمی دهدبوی حرف دیگران نمی دهدسفره ی دلم دوباره باز شدسفره ای که بوی نان نمی دهدنامه ای که ساده وصمیمی استبوی شعر و داستان نمی دهد:... با سلام و آرزوی طول عمرکه زمانه این زمان نمی دهد

37. 2 کاربران زیر از ayliin بابت این پست مفید تشکر کرده اند

38. بالا | پست 20

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    13337
    تشکـر
    1,752
    تشکر شده 1,447 بار در 412 پست
    میزان امتیاز
    10

سلام دوستان
    خوشحالم که همگی رو اینقدر مشتاق میبینم
    اگه علاقه زیادی به این جور مطالب دارید پیشنهاد میدم که نگاهی هم به سایت 8 بهشت داشته باشید
    با مشترک شدن می تونید ایمیل هایی نگرشی به صورت پاورپوینت و عکس دریافت کنید.
    یه نمونه اش رو ضمیمه می کنم

خداوند مراقب توست
    امضای ایشان

39. 2 کاربران زیر از e.v بابت این پست مفید تشکر کرده اند

40. بالا | پست 21

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    12781
    تشکـر
    5
    میزان امتیاز
    10

پرسش نامه دكتر بك یكی از بهترین معیار های روان پزشكی است برای تعیین سطح افسردگی .این پرسش نامه را به دقت بخوانید و به سوال های آن یك به یك پاسخ دهید.
    0
    )من غمگین نیستم1) من غمگینم2)غم و غصه از زندگی من دست بر نمی دارد3) دیگر تحمل این زندگی را ندارم

0) من به آینده خوشبینم1)امیدی به آینده ندارم2)احساس می كنم كه آینده خوبی در انتظارم نیست3)هیچ روزنه امیدی در زندگی ام نیست

0)من ناكام نیستم1)من از دیگران ناكام ترم2)وقتی به گذشته نگاه می كنم می بینم تمام زندگی ام شكست و ناكامی بوده است3)من یك شكست خورده تمام عیارم

0)مثل گذشته از زندگی ام رضایت دارم1)مثل گذشته از زندگی لذت نمی برم2) از زندگی ام رضایت واقعی ندارم3)از همه چیز و همه كس ناراضی ام

0)احساس گناه و تقصیر نمی كنم1)گاهی اوقات احساس گناه می كنم2)اغلب اوقات احساس گناه و تقصیر دارم3)همیشه احساس گناه و تقصیر در من است

0)انتظار مجازات ندارم1)احساس می كنم ممكن است مجازات شوم2)انتظار مجازات دارم3)مطمئنم مجازات می شوم

0)من از خودم رضایت دارم1)من از خودم ناراضی ام2)از خودم بدم می آید3)من از خودم متنفرم

0)من بدتر از دیگران نیستم1)گاهی از خودم به خاطر خطاهایم انتقاد می كنم2)همیشه به خاطر خطاهایم خودم را سرزنش می كنم3)برای هر اتفاق و حادثه ای خودم را سرزنش می كنم

0)هیچ وقت به خودكشی فكر نمی كنم1) فكر خودكشی به سرم زده ولی هیچ وقت اقدام به خود كشی نكرده ام2)به فكر خودكشی هستم3)اگر بتوانم خودكشی می كنم

0)بیش از حد معمول گریه نمی كنم1)بیشتر از گذشته گریه می كنم2)همیشه در حال گریه كردنم3)قبلا زیاد گریه می كردم اما حال با آن كه دلم می خواهد نمی توانم گریه كنم

0)كم حوصله تر از گذشته ام1) از گذشته كم حوصله ترم2)اغلب اوقات كم حوصله ام3) همیشه كم حوصله ام

0)مثل همیشه مردم را دوست دارم1)كمتر از گذشته به مردم علاقمندم2)تا حدود زیادی علاقه ام را به مردم از دست داده ام3)از همه مردم سیر شده ام و دیگر به هیچ كس علاقه ای ندارم

0)مثل گذشته تصمیم می گیرم1)كمتر از گذشته تصمیم می گیرم2)نسبت به گذشته تصمیم گیری برایم سخت تر شده است3) قدرت تصمیم گیری ام را كاملا از دست داده ام

0)جذابیت گذشته را دارم1)نگرانم كه جذابیتم را از دست بدهم2) احساس می كنم كه جذابینم را روز به روز بیشتر از دست می دهم3)من زشت هستم

0)به خوبی گذشته كار می كنم1) به خوبی گذشته كار نمی كنم2)برای هر كاری مجبورم به خودم فشار بیاورم3)دستم به هیچ كاری نمیرود

0) مثل گذشته خوب می خوابم1)مثل گذشته خوابم نمیبرد2)یكی دو ساعت زودتر از معمول از خواب می پرم و دوباره خوابیدن برایم سخت می شود3)چند ساعت زودتر از معمول از خواب می پرم و دیگر خوابم نمی برد

0)بیشتر از گذشته خسته نمی شوم1)بیشتر از گذشته خسته می شوم2)از انجام هر كاری خسته می شوم3)از شدت خستگی هیچ كاری نمی توانم انجام دهم

0)اشتهایم هیچ تغیری نكرده است1)اشتهایم به خوبی گذشته نیست2)اشتهایم خیلی كم شده است3)تازگی ها هیچ اشتهایی به غذا ندارم

0)اخیرا وزن كم نكرده ام1)تازگی بیش از دو و نیم كیلو وزن كم كرده ام2)تازگی بیش از پنج كیلو وزن كم كرده ام3) تازگی بیش ازهفت كیلو وزن كم كرده ام

0)بیش از گذشته بیمار نمی شوم1) سردرد و دل درد و یبوست دارد اذیتم می كند2)به شدت نگران سلامتم هسنم3)آنقدر نگران سلامت خود هستم كه دست و دلم به هیچ كاری نمی رود

0)میل ج.... ام هیچ تغیری نكرده است1) میل ج.... ام تازگی كمتر شده است2)میل ج.... ام خیلی كم شده است3)اصلا هیچ میل ج.... در من باقی نمانده است

تفسیر تستابتدا باید نمره ها را با هم جمع كنید10-1شما افسرده نیستید

16-11خطرناك و شدید است حتما با روانپزشك یا روانشناس مشورت كنید افسردگی شما خفیف است

30-17 بهتر است هر چه زودتر با روانشناس مشورت كنید

40-31 افسردگی شما شدید است مشورت با روانشناس را فراموش نكنیدبیشتر از 40 افسردگی شما بسیار است حتما با روان پزشك مشورت نمایید.
    ویرایش توسط ayliin : 03-16-2015 در ساعت 02:01 AM

41. 2 کاربران زیر از ayliin بابت این پست مفید تشکر کرده اند

42. بالا | پست 22

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    12781
    تشکـر
    5
    میزان امتیاز
    10

تست و انجام بدید خیلی جالبه و امیدوارم اصلا افسرده نباشید همیشه هم شاد و با نشاط باشید شب همگی شیک

43. 3 کاربران زیر از ayliin بابت این پست مفید تشکر کرده اند

44. بالا | پست 23

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    20805
    تشکـر
    0
    تشکر شده 0 بار در 0 پست
    میزان امتیاز
    0

پاسخ : راز قانون جاذبه

دانلود مجموعه فیلم های راز
    با زیر نویس فارسی کاملا رایگان
    راز | فیلم راز | خرید فیلم راز | دانلود فیلم راز | زندگیت را شفا بده | شفای زندگی | لوئیس هی

45. بالا | پست 24

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    20805
    تشکـر
    0
    تشکر شده 0 بار در 0 پست
    میزان امتیاز
    0

دانلود مجموعه فیلم های راز
    با زیر نویس فارسی کاملا رایگان
    http://takhfifgozar.ir

46. بالا | پست 25

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    27256
    تشکـر
    0
    تشکر شده 0 بار در 0 پست
    میزان امتیاز
    0

سلام

همیشه احساس خوب داشته باشید تا قانون جذب بهترین ها را به سوی شما بکشه

قانون جذب قانون احساسات است

قانون جذب

47. بالا | پست 26

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    28603
    تشکـر
    0
    تشکر شده 0 بار در 0 پست
    میزان امتیاز
    0

طبق تحقیقات درصد زیادی از جوانان ایرانی از افسردگی رنج می برند. گاهی اوقات روان پزشکان روش های ساده ای برای مقابله با افسردگی دارند، اما خود شخص عامل مهمی در درمان ایفا می کند.
    استفاده از قانون جذب در پروسه درمان افسردگی تاثیر بسزایی دارد. برای آشنایی با روش های بکار گیری قانون جذب به لینک زیر مراجعه کنید:

درمان افسردگی با استفاده از قانون جذب
    امضای ایشان
    <a href="http://cadmodels.ir">آموزش سالید ورکس</a>

48. بالا | پست 27

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    29980
    تشکـر
    1
    تشکر شده 5 بار در 3 پست
    میزان امتیاز
    0

داستان واقعی در رابطه با [replacer_a] ، قدرت افکار مثبت

داستان اول : یک اشتباه

دو بیمار به پزشکی مراجعه کرده بودند . قرار شد که پزشک ، تشخیص خود را در دو برنامه مجزا برای آن ها بفرستد . پزشک به یکی از آن ها نوشت که حالش کاملا خوب است و هیچ بیماری به خصوصی ندارد . به دیگری نوشت که وضع قلب او به هیچ وجه خوب نیست و به منظور بالا بردن طول عمر خود باید فورا به محیط کوهستان برود . اگر چه این امر نیز کمک شایانی به او نخواهد کرد .
    نامه ها به نشانی دو فرد ارسال شد . مرد سالم جوان این نامه را دریافت کرد که امیدی به سلامت او نیست ، او بدون معطلی از کارش دست کشید و به کوهستان رفت و پس از گذشت مدتی از دنیا رفت .
    مرد بیمار ، نامه ی دیگر را دریافت کرد که حالش خوب است و هیچ بیماری به خصوصی ندارد و بعد از گذشت مدت زمانی سلامتی کامل خود را به دست آورد .
    ” کاترین پاندر ”
    داستان دوم : افکار مرگ آور

” نیک سیترمن ” کارمند جوان و پر شور راه آهن بود . شهر این مرد در فعالیت زیاد و پر کاری او بود . زنی بسیار خوب ، دو فرزند و دوستان زیادی داشت .
    یکی از روز های فصل تابستان به کارکنان قطار اطلاع داده شده به دلیل سالروز تولد رئیس آن ها قادر به این هستند که یک ساعت کارش خود را زودتر تعطیل کنند . نیک در حالی که آخرین واگن قطار را بررسی می کرد . در کوپه ای که یخچال قطار بود ، زندانی شد . او که می دانست کارکنان به خانه ی خود رفته اند و کسی نیست که به او کمک کند تا خودش را نجات دهد ، پریشان شد و وحشت وجود او را فرا گرفت .
    آن قدر با مشت به در کوبید که از دست هایش خون به بیرون آمد و به علت میزان فریاد زیادی که کشیده بود ، صدایش گرفته بود . با در نظر گرفتن اطلاعاتی که در اختیار داشت ، درجه حرارت داخل واگن صفر بود . به یاد نیک خطور کرد که اگر قادر نباشم از این محل خارج شوم ، یخ خواهم زد . او که می خواست همسر و خانواده اش مطلع باشند چه اتفاقی برای او رخ داده است ، چاقویی پیدا و روی کف چوبی واگن نوشت ” شدت سرمای این جا بسیار زیاد است . بدنم دارد کرخت می شود . کم کم چشمانم را خواب فرا می گیرد . این ها آخرین کلمات من هستند . ”
    در روز بعد کارکنان قطار در واگن یخچال را باز کردند و متوجه ی مرگ نیک شدند . همه چیز ظاهرا نشان می داد که او در آن هوا یخ زده است و همین عامل مرگ او بوده است . اما در واقع یخچال واگن کار نمی کرد و حرارت در واگن ۵۵ درجه ی فارنهایت بود . نیک با نیروی افکار خودش ، جانش را از دست داده بود .
    ” اصول موفقیت ”

داستان سوم : اکسیژن

مردی ، شبی را در خانه ای روستایی می گذارند و پنجره های اتاق باز نمی شد . نیمه شب احساس خفقان کرد و در نبود نور در محیط شب به سمت پنجره رفت .
    قادر به باز کردن آن نبود . با مشت به شیشه ی پنجره کوبید و حمله ی هوای تازه را احساس و سراسر شب را راحت خوابید . صبح روز بعد ، متوجه شد که شیشه ی کتابخانه ای را شکسته و در تمام طول شب ، پنجره بسته بوده است . او فقط با اندیشیدن به ” اکسیژن ” اکسیژن مورد نیاز را به سمت بدن خود جلب کرده بود .
    ” اسکاول شین ”

منبع :
    مقاله قانون جذب در سایت کلید ثروت
    قانون جذب

امضای ایشان

http://kelideservat.com/

http://kelideservat.com/beautiful-sentences/beautiful-sentences/

49. 2 کاربران زیر از kelideservat بابت این پست مفید تشکر کرده اند

50. بالا | پست 28

عنوان کاربر
    کاربر فعال
    شماره عضویت
    6159
    تشکـر
    10,854
    تشکر شده 13,740 بار در 6,988 پست
    میزان امتیاز
    24

عالی. .
    امضای ایشان
    زندگی سه دیدگاه داره

دیدگاه شما
    دیدگاه من
    حقیقت

51. بالا | پست 29

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    37948
    تشکـر
    0
    تشکر شده 0 بار در 0 پست
    میزان امتیاز
    0

قانون جذب پایه ای ترین قانون کائنات است که تمام پدیده های طبیعت حتی پدیده هایی که با علم کنونی بشر قابل توضیح و توجیه نیستند را توضیح داده و توجیه می‌کنند قانون جذب به بیان ساده می گوید هر آنچه در ذهن انسان در افکار بیاید در عالم مادی و فیزیکی به واقعیت تبدیل میشود یعنی افکار تبدیل می‌شوند به اجسام

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)