نمایش نتایج: از 1 به 10 از 10

موضوع: از ارتباطهای شوهرم خبر دارم

1417
  1. بالا | پست 1

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    13253
    تشکـر
    16
    تشکر شده 20 بار در 10 پست
    میزان امتیاز
    0

از ارتباطهای شوهرم خبر دارم

دو ساله از رابطه شوهرم با ی زن خبر دارم به خاطر بچه هام دم نزدم و به هیچ کس نگفتم از خودش خواستم تمومش کنه بهم گفت بهم صبر بده من خودم به فکرش هستم حتی گفت من سیم کارتمو عوض میکنم که مطمعن شی

الن دو سال بیشتره که میگذره ولی اون نه سیمشو عوض کرد نه رابطشو تموم کرده گاهی اوقات با یه پیام میکشونه شوهرمو بیرون با هم تلی حرف میزنن دیگه صبرم تموم شده من ادرس خونه دختره رو دارم و شماره همه اقوامشونو و حتی شماره خانواده همسرشو میخوام برم به خانوادش بگم ابروشو پیش شوهرش ببرم اما دو دلم که این کار رو بکنم یا نه چون شوهرم میگه اون دختر خوبی نیست و میاد زندگیمونو به هم میریزه از عاقبت این کار میترسم به نظر شما من چی کار کنم چطور پای اون دختر رو از زندگیم بکشم بیرون
    تو خونه افسرده شدم به بچه هام نمیرسم از شوهرم سرد شدم هر وقت میخام باهاش صجبت کنم از کارهایی که میکنه و کرده یادم میاد سرد میشم دوست دارم برم ی جایی که هیچ کس ازم خبر نداشته باشه حوصله هیچ کسو ندارم اگه از خدا نمیترسیدم الان هفت کفن پوسونده بودم لطفا راهنماییم کنین من با این زندگی و با این مرد چطور برخورد کنم

2. کاربران زیر از مهناز2015 بابت این پست مفید تشکر کرده اند

e.v

3. بالا | پست 2

عنوان کاربر
    کاربر فعال
    شماره عضویت
    6159
    تشکـر
    10,854
    تشکر شده 13,741 بار در 6,989 پست
    میزان امتیاز
    24

پاسخ : از ارتباطهای شوهرم خبر دارم

به خانواده دختره حرف بزن
    امضای ایشان
    زندگی سه دیدگاه داره

دیدگاه شما
    دیدگاه من
    حقیقت

4. بالا | پست 3

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    6231
    تشکـر
    1,518
    تشکر شده 566 بار در 230 پست
    میزان امتیاز
    10

به نظرم اول همسرتو تهدید کن که اگه رابطشو تموم نکنه ابروشو پیش همه میبری
    اگه اهمیت نداد برو به شوهرش بگو تا اون زنشو جمع کنه
    امضای ایشان
    اگر میخواهی محال ترین اتفاق زندگیت رخ بدهد
    باور محال بودنش را عوض کن

5. بالا | پست 4

عنوان کاربر
    کاربر فعال
    شماره عضویت
    6159
    تشکـر
    10,854
    میزان امتیاز
    24

نه ناز گل اگه بره به شوهره زنه بگه به هرحال مرد غیرتی میشه یهو دیدی امد شوهر 3 مهناز و کشت

دختره رو تهدید کنه اگه گوش نداد بره به خانوادش بگه ..ولی اول از همه شوهرتو تهدید کن
    امضای ایشان
    زندگی سه دیدگاه داره

دیدگاه شما
    دیدگاه من
    حقیقت

6. بالا | پست 5

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    13253
    تشکـر
    16
    میزان امتیاز
    0

نقل قول نوشته اصلی توسط پریماه. نمایش پست ها
    نه ناز گل اگه بره به شوهره زنه بگه به هرحال مرد غیرتی میشه یهو دیدی امد شوهر 3 مهناز و کشت

دختره رو تهدید کنه اگه گوش نداد بره به خانوادش بگه ..ولی اول از همه شوهرتو تهدید کن
    ممنونم از محبتتون که راهنماییم کردین

7. بالا | پست 6

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    13253
    تشکـر
    16
    میزان امتیاز
    0

نقل قول نوشته اصلی توسط naz gol نمایش پست ها
    به نظرم اول همسرتو تهدید کن که اگه رابطشو تموم نکنه ابروشو پیش همه میبری
    اگه اهمیت نداد برو به شوهرش بگو تا اون زنشو جمع کنه
    میترسم اگه به شوهرم بگم اون با کمال پررویی اونو به من ترجیح بده بعد من چی کار کنم

8. بالا | پست 7

عنوان کاربر
    کاربر فعال
    شماره عضویت
    6159
    تشکـر
    10,854
    میزان امتیاز
    24

نقل قول نوشته اصلی توسط مهناز2015 نمایش پست ها
    میترسم اگه به شوهرم بگم اون با کمال پررویی اونو به من ترجیح بده بعد من چی کار کنم

خانواده دختره رو تهدید کن که به شوهرش میگی
    امضای ایشان
    زندگی سه دیدگاه داره

دیدگاه شما
    دیدگاه من
    حقیقت

9. بالا | پست 8

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    12274
    تشکـر
    444
    تشکر شده 347 بار در 199 پست
    میزان امتیاز
    10

سلام بهتره اول تلفني يا حضوري با اون خانم صحبت كنيد تهديدش كنيد اگه ديديد وضع و اوضاعش خرابه و گوش بده نيس با خونواده اش!باز نشد به يكي بسپريد با شوهرش حرف بزنه!
    امضای ایشان
    هدف های محدود زندگی را محدود می کنند!

10. بالا | پست 9

عنوان کاربر
    کاربر ویژه
    شماره عضویت
    6691
    تشکـر
    18,649
    تشکر شده 9,823 بار در 3,399 پست
    میزان امتیاز
    16

سلام

همه پست هاتون رو خوندم ، نشون میده که همسرتون رو دوست دارین و میخواید روابطه تون با همدیگه بهتر بشه

پس بهترین کار اینه که شما سعی نکنید اونو به کاری مجبور کنید ، شما با صحبت کردن با همسرتون در مورد اون خانوم کمی از این پرده حیا رو از بینتون برداشتین
    پس بهتره که دیگه در مورد اون خانم بحثی با همدیگه نکنید و به نحوی رفتار کنید که همسرتون با کسی رابطه نداره ، دوری شما و فاصله گرفتن از همسرتون هم خوب نیست چون حالت رها کردن داره . . .
    کار درست اینجا جهت دادن به همسرتونه که شما میتونید همسرتون رو به سمت خونه و خانواده بکشید و کاری کنید که بهتون محبت کنه . . .
    ما انسان ها بازتابی از همدیگه هستیم که میتونیم درونمون رو به همدیگه انتقال بدیم و همدیگر رو در احساس کنیم ، مثل باز تاب یک تصویر درون آب زلال ، شما هم میتونید درون همسرتون باشید و کاری کنید همیشه به شما فکر کنه
    پس شما میتونید همسرتون رو به سمت خودتون و خونواده جذب کنید ، باید تمام حس های بد رو از خودتون دور کنید و از این به بعد اخم نکنید شاد باشید و آروم و با محبت کردن به همسرتون این خصوصیات رو به اون هم منتقل کنید
    با سیاست هاتون بهش محبت کنید اون رو به سمت خودتون بکشید از خوبی هاش بگین ، نوازشش کنید و . . . محبت خالصانه بهش بکنید بدون اینکه ازش درخواستی داشته باشید
    سعی کنید کدورت ها و ناراحتی هاتون رو کنار بزارید و بهش فکر نکنید و در مورد مسائل ناراحت کننده با همسرتون بحث نکنید تا این آب زلال گل آلود نشه و محبت هاتون بی نتیجه واقع نشده باشه
    با صبر و برد باری به همسر و خانواده تون برسید ، از محبت کردن لذت ببرید تا زندگی به کامتون باشه ، در خواستی نداشته باشید و فقط شما به همسرتون محبت کنید
    کاری کنید تا منبع تغذیه روح همسرتون شما باشید نه دنیای و جازی باشه و نه شخص دیگه ای ، صبور باشید تا نتیجه بگیرید
    حتی اگه همسرتون بهتون ابراز محبت نمیکنه بازم شما و خانوادشو دوست داره شما بهش محبت کنید کلامی و غیر کلامی تا از شما یاد بگیره ، با سیاست هاتون بهش یاد بدین بهتون محبت کنه
    در این بین مراقب فرزنداتون هم باشید که مورد بی توجهی شما و همسرتون نباشه اون ها هم حق دارن زیر محبت پدر مادر بزرگ بشن ، محبت مادر برای فرزندان اهمیت زیادی داره
    بهش زمان بدین زمان حلال مشکلاته ، طی زمان وجدان و ذات خوبش اونو هدایت میکنه . . .
    با آرزوی زندگی شاد و آروم برای شما و خانواده تون

11. 4 کاربران زیر از reza1 بابت این پست مفید تشکر کرده اند

12. بالا | پست 10

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    12792
    تشکـر
    149
    تشکر شده 154 بار در 76 پست
    میزان امتیاز
    10

نظرم اينه حرفاي اقا رضا خوب بود ودرست
    يه روز بچه هاتون ببريد خونه خاله وعمو يا مامان بزرگ وبابابزرگ................. تنهايي باشوهرتون حرف بزنيد ومشكل كار رو بپرسيد جروبحث اصلا
    اگر شما رفتين بادختره حرف زديد سريع مياد به شوهرتون ميگه تازه صدتا مي زاره روش چون سياستشو داره
    فقط شما با محبت ومهرباني براش لحظه هاي خوب بسازيد كه ازاون خسته بشه
    حالا شما رفتيد وگفتيد وابرو دختره رفت وولش كرد ايا واقعا دوباره از لج شما كه اينكارو كردين نمي ره يكي ديه دنبالش
    دوست خوبم ول كن اين فكر بچه گونه زندگي ول كردم وحوصله ندارم ومي خوام بميرمو ..............اينا فقط جاي رو براي اون دختر براي شوهرت پررنگتر مي كني
    دوست خوبم صبح بلند شو وباچهره بشاش به شوهرت سلام كن وببوسش بگو ببخش زندگي رو برات تلخ كردم وتو گذشت كردي براي زندگيت بجنگ اگر واقعا شوهرت رو دوست داري

13. 2 کاربران زیر از isa بابت این پست مفید تشکر کرده اند

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

لیست کاربران دعوت شده به این موضوع

کلمات کلیدی این موضوع

© تمامی حقوق برای مشاورکو محفوظ بوده و هرگونه کپی برداري از محتوای انجمن پيگرد قانونی دارد