نمایش نتایج: از 1 به 7 از 7

موضوع: خواب هاي اشفته

1638
  1. بالا | پست 1

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    13543
    تشکـر
    0
    تشکر شده 0 بار در 0 پست
    میزان امتیاز
    0

خواب هاي اشفته

با سلام ببخشيد من هميشه وقتي ميخوابم خواب هاي پريشون ميبينم.هيچ مشكل و مساله اي هم ندارم كه درگيري فكري داشته باشم.اتاق هم ساكت و تاريك و بي مشكل هست ولي باز هم خواب هاي پريشان.الان يك سال هست هر شب همينطور هست و هنگام بيدار شدن حالت خوبي ندارم قبلها اينجور نبود و گاهي ميشد اصلا خوبي نميديدم.لطفا كمك كنيد چه كنم .مشكل از كجاست؟اياا بايد روانپزشك مراجعه كنم دارو تجويز كند؟من ميخواهم مثل يك سال قبل باشم يعني بندرت خواب ببينم و صبح كه از خواب بلند ميشوم احساس اذيت شدن نكنم.كمكم كنين

2. بالا | پست 2

عنوان کاربر
    کاربر ویژه
    شماره عضویت
    3710
    تشکـر
    4,204
    تشکر شده 10,202 بار در 5,111 پست
    میزان امتیاز
    21

پاسخ : خواب هاي اشفته

نقل قول نوشته اصلی توسط beeman نمایش پست ها
    با سلام ببخشيد من هميشه وقتي ميخوابم خواب هاي پريشون ميبينم.هيچ مشكل و مساله اي هم ندارم كه درگيري فكري داشته باشم.اتاق هم ساكت و تاريك و بي مشكل هست ولي باز هم خواب هاي پريشان.الان يك سال هست هر شب همينطور هست و هنگام بيدار شدن حالت خوبي ندارم قبلها اينجور نبود و گاهي ميشد اصلا خوبي نميديدم.لطفا كمك كنيد چه كنم .مشكل از كجاست؟اياا بايد روانپزشك مراجعه كنم دارو تجويز كند؟من ميخواهم مثل يك سال قبل باشم يعني بندرت خواب ببينم و صبح كه از خواب بلند ميشوم احساس اذيت شدن نكنم.كمكم كنين
    به هر حال افکار شما روی خوابهای شما تاثیرگذار هستند

جدای از مشکلات روزمره باید ارتباط معنوی خودتون رو بیشتر کنید که همونطور که میدونید یاد خدا ارام کننده دلهاست

قبل از خواب وضو بگیرید و قران بخوانید و با آرامش به خواب برید

این رفتار شما روی ضمیرناخودآگاه شما تاثیر مثبت خواهد گذاشت و خواب آرامی خواهید داشت

از خوندن و یا دیدن مطالب و برنامه های ترسناک و وهم آور خودداری کنید چون شاید الان برای شما مشکلی نباشه ولی ضمیرناخوداگاه شمارو درگیر خواهد کرد

حتی تفکرات منفی میتونه چنین اثری داشته باشه ...

ولی برای حصول نتیجه باید با روانشناس مشورت کنید تا با رفتاردمانی شمارو از این حالت خارج کنه

در این مورد میتونید با این شماره مشاوره تلفنی داشته باشید
    021-22354282
    امضای ایشان

خـــــدانـگهــــــدار

3. کاربران زیر از farokh بابت این پست مفید تشکر کرده اند

4. بالا | پست 3

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    13543
    تشکـر
    0
    تشکر شده 0 بار در 0 پست
    میزان امتیاز
    0

من خوشبختانه فردي مذهبي هستم و هميشه اين كارهايي كه گفتين را انجام ميدهم و ارتباط خوبي با خدا دارم.هرگز هم فيلم هاي ترسناك نميبينم
    برايم عجيب است كه چرا مدت زيادي هست اينگونه شده ام هر شب هر خواب
    ايا من به يه روانپزشك مراجعه كنم براي تجويز دارو؟ايا دارو درماني راه درمان من است؟افكار من خراب نيست به هيچ وجه درگيري ذهني ندارم
    كمك كنين

5. بالا | پست 4

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    2482
    تشکـر
    19
    تشکر شده 51 بار در 36 پست
    میزان امتیاز
    11

سلام
    محتوای خوابهاتون چیه؟
    آیا محتوای این خوابها مدام تکرار میشن یا هر دفعه خوابی پریشان با محتوای متفاوت میبینید؟
    چه چیزی در این خوابها شما رو نگران کرده؟
    میشه آخرین خوابتون رو با جزئیات تعریف کنید..

6. کاربران زیر از yahoo بابت این پست مفید تشکر کرده اند

7. بالا | پست 5

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    13543
    تشکـر
    0
    تشکر شده 0 بار در 0 پست
    میزان امتیاز
    0

همش متفاوته.مثلا ديشب ديدم خانوادم داخل ماشين من بيرون.يهو نميدونم چي ميشه جلو پر از اب هست.كه خواهرم ميگه كم عمقه ميريم اونور.اونوقت ماشين رو ميرونه تو اب و ماشين با خانوادم ميرن زير اب.بعدش من نميدونم چي ميشه ميرم خونه.ميبينم بابا خونس.نميدونم بهش چي بگم.بابا ديدم عاديه و انگار نه انكار اتفاقي افتاده باشه و ازم بپرسه پس بقيه كجان.و بعد من ميرم ميبينم خانوادم امدن خونه.و بعد از خواب پا ميشم فقط اعصابم خرده كه چرا بازم چرتو پرت ديدم.من وحشت نميكنم ترسي هم ندارم كابوس هم تلقي نميكنم .فقط اينكه چرا چرتو پرت تو خواب ميبينم كه داستان وار هم هستن متاسفانه.اخه من هيچ درگيري فكري ندارم برا چي اين چيزا رو ميبينم؟يكم وقتي پا ميشم احساس ميكنم فشاري تو سرم هست ولي زود از بين ميره.هر شب بعد از هر خواب.من مكان هاي مختلف و زمان هاي مختلف هم امتحان كردم ولي هيچ فرقي نميكنه.

8. بالا | پست 6

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    13543
    تشکـر
    0
    تشکر شده 0 بار در 0 پست
    میزان امتیاز
    0

كمك كنين.با دارو بايد خلاص شم ايا؟برم روانپزشك؟

9. بالا | پست 7

عنوان کاربر
    کاربر ویژه
    شماره عضویت
    3710
    تشکـر
    4,204
    تشکر شده 10,202 بار در 5,111 پست
    میزان امتیاز
    21

نقل قول نوشته اصلی توسط beeman نمایش پست ها
    كمك كنين.با دارو بايد خلاص شم ايا؟برم روانپزشك؟
    بهتره شما برای وسواس فکری که در مورد خوابهاتون پیدا کردید به مشاور روانشناس مراجعه کنید

خب دوست عزیز ماهیت خواب همینه دیگه ممکنه چیزایی تو خواب ببینیم که ماهیت و تفسیرش برامون عجیب باشه

مثلا" درگیری در خواب با فردی تعبیر و بازتابی از دوست شدن با اون فردی و یا افراد دیگه داره و ....

قبل از خواب به چیزای خوب فکر کنید تا تاثیرش روی خواب شما باشه

گفتید مذهبی هستید پس از گرفتن ختم ها و اذکار مختلف هم خودداری کنید چون ممکنه چنین تاثیرات غیرقابل درکی رو به وجود بیارن
    امضای ایشان

خـــــدانـگهــــــدار

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

لیست کاربران دعوت شده به این موضوع

کلمات کلیدی این موضوع

© تمامی حقوق برای مشاورکو محفوظ بوده و هرگونه کپی برداري از محتوای انجمن پيگرد قانونی دارد