نمایش نتایج: از 1 به 7 از 7

موضوع: رابطه جنسی

2309
  1. بالا | پست 1

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    315
    تشکـر
    0
    تشکر شده 5 بار در 5 پست
    میزان امتیاز
    0

رابطه جنسی

ba arz salam man 2 salo nim hast ke azdevaj kardamda rabete jensi ba shoharam moshkel daram man nemidoonam man zeiade khah hastam ya shoharam meil kami darad.adat mahaneye man 10 rooz hast maslan bad az in 10 rooz ba ham rabete darim vali shoahram be nazar nemirese ke kheili kheili moshtagh bashe.ya bazi mogheha man vaghean neiaz daram be man migooyad khastam farad bayad beravam sare kar.dar soorati ke oon vaghti ke bayad sarfe man kone sarfe karhaye khod mikone va moghe khab shab bekheir be man mige va mikhabe.dar halite koli ham be gheir az rabete jensi moasheghee ba man nemikone.dar soorati ke man adami hastam ke kheili doost daram hamsaram dar soorati ham ke ba ham rabete jensi nadarim kami lamsam kone.vali in joori nist.engar bazii moghehah man nistam.ma be tore mamomol haftee 2 ya 3 bar rabete darim.be nazare shoma man zeiade khah hastam ya oon be hes?

2. کاربران زیر از nastaran بابت این پست مفید تشکر کرده اند

3. بالا | پست 2

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    11
    تشکـر
    635
    تشکر شده 212 بار در 142 پست
    میزان امتیاز
    11

پاسخ : رابطه جنسی

نقل قول نوشته اصلی توسط nastaran نمایش پست ها
    ba arz salam man 2 salo nim hast ke azdevaj kardamda rabete jensi ba shoharam moshkel daram man nemidoonam man zeiade khah hastam ya shoharam meil kami darad.adat mahaneye man 10 rooz hast maslan bad az in 10 rooz ba ham rabete darim vali shoahram be nazar nemirese ke kheili kheili moshtagh bashe.ya bazi mogheha man vaghean neiaz daram be man migooyad khastam farad bayad beravam sare kar.dar soorati ke oon vaghti ke bayad sarfe man kone sarfe karhaye khod mikone va moghe khab shab bekheir be man mige va mikhabe.dar halite koli ham be gheir az rabete jensi moasheghee ba man nemikone.dar soorati ke man adami hastam ke kheili doost daram hamsaram dar soorati ham ke ba ham rabete jensi nadarim kami lamsam kone.vali in joori nist.engar bazii moghehah man nistam.ma be tore mamomol haftee 2 ya 3 bar rabete darim.be nazare shoma man zeiade khah hastam ya oon be hes?
    باسلام
    به مشاور خوش آمديد
    مطلبتونو خوندم.
    حال براى اينكه بتونم هر كمكى از دستم برمياد براتون انجام بدم، به اطلاعات بيشترى از شما و شرايطتون نياز دارم، پس لطف كنيد به سؤالات زير پاسخ بدين:
    شما و همسرتون چند سالتونه؟
    شغل هر دوى شما؟
    همسرتون هر روز چند ساعت سر كار هستن؟
    ميزان تحصيلاتتون؟
    لطفا كمى هم از نحوه ى آشنايى و ازدواجتون برامون بگيد
    آيا تا بحال از رابطه ى زناشوييتون و انتظاراتتون در اين مورد با همديگه صحبت كردين؟

در آخر لازمه يادآورى كنم كه لطفا فارسى بنويسيد

4. بالا | پست 3

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    315
    تشکـر
    0
    تشکر شده 5 بار در 5 پست
    میزان امتیاز
    0

با سلام،
    1-من 27 ساله و همسرم 32
    2-من خانه دار و همسرم کارمند
    3-تقریبا" 12 ساعت
    4-هر دو لیسانس
    5-ازدواج ما فامیلی و به صورت سنتی شکل گرفت البته از قبل علاقه و بیشتر از سمت شوهرم
    6-بله صحبت کردیم ولی نظرامون با هم متفاوت هست و من علاقه ندارم زیاد در این مورد صحبت کنیم چون دوست دارم همسرم خودش به طرف من بیاد و اگه از اون درخواستی کنم به دلیل روحیاتش به خاطر من و علیرغم میل باطنی به خاطر من هر کاری را انجام میده وشوهرم میگه چرا هیچ وقت رابطه جنسیمون از طرف تو شروع نمی شه وهمیشه منتظر هستی ولی من همیشه با شوخی میرم طرف اون ایا این روش درستی هست و اون متوجه میشه؟

5. کاربران زیر از nastaran بابت این پست مفید تشکر کرده اند

6. بالا | پست 4

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    11
    تشکـر
    635
    تشکر شده 212 بار در 142 پست
    میزان امتیاز
    11

نقل قول نوشته اصلی توسط nastaran نمایش پست ها
    با سلام،
    1-من 27 ساله و همسرم 32
    2-من خانه دار و همسرم کارمند
    3-تقریبا" 12 ساعت
    4-هر دو لیسانس
    5-ازدواج ما فامیلی و به صورت سنتی شکل گرفت البته از قبل علاقه و بیشتر از سمت شوهرم
    6-بله صحبت کردیم ولی نظرامون با هم متفاوت هست و من علاقه ندارم زیاد در این مورد صحبت کنیم چون دوست دارم همسرم خودش به طرف من بیاد و اگه از اون درخواستی کنم به دلیل روحیاتش به خاطر من و علیرغم میل باطنی به خاطر من هر کاری را انجام میده وشوهرم میگه چرا هیچ وقت رابطه جنسیمون از طرف تو شروع نمی شه وهمیشه منتظر هستی ولی من همیشه با شوخی میرم طرف اون ایا این روش درستی هست و اون متوجه میشه؟
    اينكه ميگيد"من علاقه ندارم زیاد در این مورد صحبت کنیم چون دوست دارم همسرم خودش به طرف من بیاد" اين حرف درستى نيست، چرا كه زوجين بايد در اين رابطه به هم تبادل نظر كنند و از علائق و انتظارات يكديگر باخبر بشن
    درضمن در رابطه جنسى لزوما نبايد مرد آغازگر باشه و هميشه نبايد اين درخواست از جانب اون باشه، چرا كه اين رابطه دوطرفه است و طرفين هر دو انسان هستند و احساسات و نيازها در هر دو نهاده شده
    پس نبايد براى اين امر بدنبال بهانه و شرايط بود بلكه بايد به نيازهاتون رجوع كنيد
    علاوه بر اينها هيچ اشكالى نداره كه از همديگه درخواستهايى داشته باشيد و بحاطر هم اونعا رو انجام بدين و اين خيلى هم زيباست و به گرمتر شدن رابطه نيز كمك خواهد كرد
    ببينيد اينكه گفتيد "من همیشه با شوخی میرم طرف اون" اين يكى از روشهايى است كه ميتونه مورد استفاده قرار بگيره، ولى نكته ى قابل توجه اين هست كه وقتى شما اين روش رو در پيش گرفتين درحاليكه شوهرتون هنوز به شما ميگن كه چرا هميشه من بايد بيام به سمتت، اين نشان دهنده ى اينه كه ايشون از اين روش متوجه درخواست و منظور شما نميشن، و بايد روش ديگرى رو امتحان كنيد (گرچه اينكه بخواهيم طرف مقابلمون سريعا متوجه منظور ما بشه، اصلا انتظار بجا و معقولى نيست، چرا كه بقول معروف طرفمون علم غيب كه نداره. همونطور كه خيلى از اوقات طرف مقابل ما كارى رو انجام ميده و ما متوجه منظورش نميشيم و ممكنه اون ازين موضوع ناراحت بشه يا نشه)

7. بالا | پست 5

عنوان کاربر
    کاربر محروم
    شماره عضویت
    384
    تشکـر
    1
    تشکر شده 7 بار در 5 پست
    میزان امتیاز
    0

منم تجربه ای شبیه به این داشتم همسرم خیلی شبیه شما بود آخر کارمون به طلاق کشید اگه میخواین این اتفاق نیافته دست از غرور بردارین
    1- در این مورد با هم گفتگو کنید و از نیازهای و علائقتون به هم بگین
    2- ساعت کار همسرتون خیلی زیاد تلاش کنید تا هزینه های زندگی رو کاهش بدین و ساعت کار رو کم کنید
    3- اینکه شما میل جنسیتون بش از همسرتونه خیلی خوبه اما شما بیش از همسرتون استراحت دارین اینو در نظر داشته باشین
    4- باید بدونید که اگه میل جنسی شما از درون میجوشه ولی همسرتون بر اساس خواستن شما نیازمند با شما بودن میشه پس سعی کنید هر وقت که نیاز دارین برای شروع یک رابطه خوب شما پیش قدم بشین
    5- حتما حتما از یه مشاوره جنسی استفاده کنید
    با آرزوی زندگی موفق و سرشار از محبت

8. بالا | پست 6

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    11266
    تشکـر
    0
    تشکر شده 3 بار در 3 پست
    میزان امتیاز
    0

منم با آرش موافقم البته 2ساله که دارم تلاش میکنم علایقشو بگه ولی انگار علایقی نداره احتمالا منم کارم به طلاق میکشه دیگه خسته شدم

9. بالا | پست 7

عنوان کاربر
    کاربر ویژه
    شماره عضویت
    3710
    تشکـر
    4,204
    تشکر شده 10,202 بار در 5,111 پست
    میزان امتیاز
    21

نقل قول نوشته اصلی توسط maralani نمایش پست ها
    منم با آرش موافقم البته 2ساله که دارم تلاش میکنم علایقشو بگه ولی انگار علایقی نداره احتمالا منم کارم به طلاق میکشه دیگه خسته شدم

خواهشا" با تاریخ تاپیک توجه کنید

2013
    امضای ایشان

خـــــدانـگهــــــدار

10. کاربران زیر از farokh بابت این پست مفید تشکر کرده اند

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

لیست کاربران دعوت شده به این موضوع

کلمات کلیدی این موضوع

© تمامی حقوق برای مشاورکو محفوظ بوده و هرگونه کپی برداري از محتوای انجمن پيگرد قانونی دارد