نمایش نتایج: از 1 به 7 از 7

موضوع: دوراهي ادامه یا طلاق؟

1224
  1. بالا | پست 1

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    13596
    تشکـر
    1
    تشکر شده 0 بار در 0 پست
    میزان امتیاز
    0

دوراهي ادامه یا طلاق؟

با سلام و خسته نباشيد.من دختري 26 ساله هستم كه حدود شش ماه است نامزد كرده ام.همسرم مهندس عمران است و در خارج از شهر زندگي مي كند.تقريبا يك ماه است كه به مشكلي برخوردم و آن اينكه به من گفته كه وقتي كارم زياده حتي وقت ندارم يه اسمسم بهت بدم و من حتي يه هفته شده ازش بي خبر باشم و وقتي هم زنگ ميزنم جواب نميده.تا اين كه خودش زنگ بزنه.من واقعا اعصابم بهم ريخته مخصوصا اينكه اين كاراشو به خانوادم نميگم.من نميدونم واقعا يه اسمس انقد ميتونه وقتشو بگيره؟خودم قصد دارم طلاق بگيرم.خواستم اگه تصميمم اشتباهه بهم بگيد.لطف بزرگي ميكنيد.

2. بالا | پست 2

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    13337
    تشکـر
    1,752
    تشکر شده 1,447 بار در 412 پست
    میزان امتیاز
    10

پاسخ : دوراهي در به هم زدن رابطه نامزدي

سلام
    خوش آمدید
    دقیقا چی آزارتون میده؟ اینکه وقت نداره یا اینکه فکر می کنید وقت داره ولی کم محلی میکنه!؟
    لطفا به این سادگی ها حرف از طلاق نزنید
    تا حالا در این مورد باهاش مفصل و با آرامش صحبت کردید؟ بهش بگید که دارید اذیت میشید!؟ با صحبت کردن خیلی از مسائل حل میشه و بعضا مشخص میشه که خیلی از مسائل سوءتفاهم بوده.
    امضای ایشان

3. کاربران زیر از e.v بابت این پست مفید تشکر کرده اند

4. بالا | پست 3

عنوان کاربر
    کاربر ویژه
    شماره عضویت
    3710
    تشکـر
    4,204
    تشکر شده 10,202 بار در 5,111 پست
    میزان امتیاز
    21

پاسخ : دوراهي ادامه یا طلاق؟

نقل قول نوشته اصلی توسط شلاله نمایش پست ها
    با سلام و خسته نباشيد.من دختري 26 ساله هستم كه حدود شش ماه است نامزد كرده ام.همسرم مهندس عمران است و در خارج از شهر زندگي مي كند.تقريبا يك ماه است كه به مشكلي برخوردم و آن اينكه به من گفته كه وقتي كارم زياده حتي وقت ندارم يه اسمسم بهت بدم و من حتي يه هفته شده ازش بي خبر باشم و وقتي هم زنگ ميزنم جواب نميده.تا اين كه خودش زنگ بزنه.من واقعا اعصابم بهم ريخته مخصوصا اينكه اين كاراشو به خانوادم نميگم.من نميدونم واقعا يه اسمس انقد ميتونه وقتشو بگيره؟خودم قصد دارم طلاق بگيرم.خواستم اگه تصميمم اشتباهه بهم بگيد.لطف بزرگي ميكنيد.

دوست عزیز بسیار ساده است ...

شما یا با شرایط کاری نامزدتون میتونید کنار بیایت و بپذیرید یا اینکه توان پذیرش چنین کار و رفتاری رو ندارید ...

تصمیم گیری باشماست ...پس خوب فکر کنید و با خانواده در این مورد مشورت کنید تا بتونید قاطعانه رفتار کنید

در این مورد خواست شما مهمه چون دوره نامزدی دوره شناخته و شما اگر امروز نمیتونید با موضوعی کنار بیایت قطعا" فردا هم

نخواهید توانست کنار بیایت و به مشکل برخورد خواهید کرد
    امضای ایشان

خـــــدانـگهــــــدار

5. 4 کاربران زیر از farokh بابت این پست مفید تشکر کرده اند

6. بالا | پست 4

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    3033
    تشکـر
    1,448
    تشکر شده 2,948 بار در 1,084 پست
    میزان امتیاز
    12

نقل قول نوشته اصلی توسط شلاله نمایش پست ها
    سلام به نظر بنده هم این مشکله خیلی بزرگی نیست که بخواین بخاطرش طلاق بگیرین
    بهتره که با همسرتون صحبت کنید وخواسته هاتونو بهش بگین قطعا اگه بدونن شما از این دوری ناراحت میشین رفتارشونوتغیرمیدن!!
    دوران نامزدی دورانه شناخته شریک زندگیتونه اگه فکر میکنیدراهتون اشتباهه با خانواده در میون بزارید ودرست ترین تصمیمو برای آینده تون بگیرین
    موفق باشین

7. کاربران زیر از farimah بابت این پست مفید تشکر کرده اند

8. بالا | پست 5

عنوان کاربر
    کاربر محروم
    شماره عضویت
    6140
    تشکـر
    159
    تشکر شده 386 بار در 165 پست
    میزان امتیاز
    0

دقیقا چی آزارتون میده؟ اینکه وقت نداره یا اینکه فکر می کنید وقت داره ولی کم محلی میکنه!؟
    لطفا به این سادگی ها حرف از طلاق نزنید
    دقیقا چی آزارش میده؟ میگه یه هفته هم شده سراغی نمیگیره دیگه چی بدتر از این میخواسته آزار بده این بنده خدا رو ؟

اتفاقا خیلی وقتا باید از طلاق و کات کردن خیلی راحت سخن گفت مثه این یکی .

عزیزم شما تکلیفتو با این طرف خیلی راحت مشخص کن بهشم بگو اگر بخوای به این رفتارات ادامه بدی تمااام

از الان شل بگیری کلات پس معرکست

شوخی نگیر این مساله رو

این کم محلیا یا بهتر بگم بی محلیا باعث افسردگی هم میشه.

9. بالا | پست 6

عنوان کاربر
    کاربر محروم
    شماره عضویت
    11159
    تشکـر
    4,306
    تشکر شده 2,986 بار در 1,492 پست
    میزان امتیاز
    0

سلام
    به نظرمن این رفتارش4تادلیل میتونه داشته باشه
    اولش اینکه شایدجای دیگه مشغله عاطفی داره ووقتشوبااون میگذرونه
    دوم اینکه شایددرکل نمیدونه که بایدبهتون محبت کنه ویه جورایی مث خیلی ازمردارفتاربایه دختروبلدنیسن
    سوم اینکه تنهان ولی کاروزندگی خودش تواولویت اوله وشماتواولویتای پایین ترویعنی خیلی خودمحورن
    چهارمم اینکه کلا ادم سردی هسن نمیشه ازشون توقع داشت بیشترازین به کسی توجه کنن چون اصن اخلاقشون اینطوری نیست
    اینکه کدوم ایناس خودتون بایدبفهمین باشناختی که ازش پیداکردین
    3تای اول حل شدنیه ولی اخریوفقط بایدتحمل کردنمیشه تغییرش داداگه دیدین مورد4رم درس بودوشمام نمیتونیدتحمل کنیداونوقت ب طلاق فک کنید
    اگه3تای اولی بوددرمورداینکه چیکاربکنید به نظرمن اولش واسه حرف طلاق زدن خیلی زوده بایداول اعتراض خودتونونونشون بدی ببینی برخوردش چطوری میشه
    مثلاقهرکنیدبش زنگ نزنیدوقتیم زنگ میزنه جواب ندین مجبورش کنیدبراتون وقت بذاره اصن باش قهرکنیدمجبورش کنیدبه خاطراشتی ازکارش بزنه بیادمنت کشی
    خلاصه بش بفهمونیداگه این کاراشوادامه بده براش بدمیشه
    زیادم دوروبرش نریدبعضی مرداوقتی حضوریه زنوهمیشه کنار خودشون حس کنن یادشون میره که بایدبرای حفظ کردنش تلاش کنن
    اگرم سخته براتون که بش فکرنکنیدخودتونوسرگرم کنیدوبدون اون خوش بگذرونیداونوقت دیگه زیادم تویادشون نیسین
    درضمن یادتون باشه که الان اول رابطتونه خیلی چیزاازالان برای همیشه تثبیت میشه پس بایدهمه چیزوکنترل کنید

10. کاربران زیر از ملکه شیشه ای بابت این پست مفید تشکر کرده اند

11. بالا | پست 7

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    13596
    تشکـر
    1
    تشکر شده 0 بار در 0 پست
    میزان امتیاز
    0

منو اين آزار ميده كه يه احوالپرسيه ساده چقد ميتونه وقتشو بگيره كه...من خودمم كار وزندگي دارم بيكار نشستم كه منتظر اسمساش باشم.ولي واقعا اذيت ميشم.بهش گفتم،مفصل صحبت كردم ولي آخرش گفته درست ميشه بزار سرم خلوت شه.من ميترسم بعد ازدواج اينكه انقدر بي خياله منو يه سال بزاره بره.اون دوست عزيزم كه ميگه شايد سرگرم كس ديگست،منم باهاش موافقم.ولي بهش اينو نگفتم كه مبادا حرمتها شكسته شه.و حتي كاراشم توجيه نكنه.

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

لیست کاربران دعوت شده به این موضوع

کلمات کلیدی این موضوع

© تمامی حقوق برای مشاورکو محفوظ بوده و هرگونه کپی برداري از محتوای انجمن پيگرد قانونی دارد