نمایش نتایج: از 1 به 2 از 2

موضوع: شکاک بودن پدرم

2545
  1. بالا | پست 1

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    13603
    تشکـر
    1
    تشکر شده 31 بار در 21 پست
    میزان امتیاز
    10

شکاک بودن پدرم

با سلام.من فرزند دوم خانواده هستم که 25 سالم هستش.پدرم بار ها با مادرم مشاجره داشته بخاطر شکاک بودنش.راستش ما خودمونم خیلی دیگه عاصی شدیم حتی کار به شکایت هم کشیده شده ولی پدرم باز حاضر نشده که بپذیره این موضوع رو که مادر من بی گناهه.ناگفته نماند پدرم سال گزشته دکتر اعصاب برراش دارویی به اسم فنی تویین نوشت که گفت تا آخر عمرش باید مصرف کنه ولی ایشون فقط دو سه تاشو خورد و دیگه نخورد.میگم آیا نخوردن این دارو هاا تتاثیری در این شکاک بودنشون داره؟شما کمک کنید که باید چکار کنیم زندگی رو بهمون حروم کرده.

2. بالا | پست 2

عنوان کاربر
    تیم مشاوره
    شماره عضویت
    3829
    تشکـر
    954
    تشکر شده 1,186 بار در 691 پست
    میزان امتیاز
    11

پاسخ : شکاک بودن پدرم

نقل قول نوشته اصلی توسط مهندس24 نمایش پست ها
    با سلام.من فرزند دوم خانواده هستم که 25 سالم هستش.پدرم بار ها با مادرم مشاجره داشته بخاطر شکاک بودنش.راستش ما خودمونم خیلی دیگه عاصی شدیم حتی کار به شکایت هم کشیده شده ولی پدرم باز حاضر نشده که بپذیره این موضوع رو که مادر من بی گناهه.ناگفته نماند پدرم سال گزشته دکتر اعصاب برراش دارویی به اسم فنی تویین نوشت که گفت تا آخر عمرش باید مصرف کنه ولی ایشون فقط دو سه تاشو خورد و دیگه نخورد.میگم آیا نخوردن این دارو هاا تتاثیری در این شکاک بودنشون داره؟شما کمک کنید که باید چکار کنیم زندگی رو بهمون حروم کرده.
    در این موارد باید پزشک معالج شما نظر قطعی صادر کنه

این دارو یک داروی برای حملات صرع هست و باید پزشک معالج در مورد تجویز دلایلی داشته باشه که میتونید سوال کنید

ولی در بعد دیگه پدر شما به این اخلاق عادت کرده و باید تحت نظر یک روانشناس مجرب در کنار دارودرمانی ، رفتار درمانی رو هم داشته باشه

تا تاثیر درمانی بیشتر و بهتر بشه به همین خاطر در این مواقع باید خانواده ارامش خودش رو حفظ کنه تا تاثیرمنفی در این مورد به حداقل برسه
    امضای ایشان
    خدا آن حس زيباييست كه در تاريكي صحرا
    زمانيكه هراس مرگ ميدزدد سكوتت را
    يكي همچون نسيم دشت مي گويد
    كنارت هستم اي تنها...

3. 2 کاربران زیر از mahsa42 بابت این پست مفید تشکر کرده اند

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

لیست کاربران دعوت شده به این موضوع

کلمات کلیدی این موضوع

© تمامی حقوق برای مشاورکو محفوظ بوده و هرگونه کپی برداري از محتوای انجمن پيگرد قانونی دارد