نمایش نتایج: از 1 به 10 از 10

موضوع: عاشق مرد دیگری هستم

2173
  1. بالا | پست 1

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    13624
    تشکـر
    1
    تشکر شده 0 بار در 0 پست
    میزان امتیاز
    0

عاشق مرد دیگری هستم

سلام تو رو خدا کمک کنید روم نمیشه به کسی بگم من باشوهرم هفت سال با هم زندگی کردیم و یه بچه داریم پسر هست به خاطر خیانتهایی که ازش دیدم پارسال با بخشیدن حق و حقوقمازش جدا شدم توی این یک سال با یه اقایی اشنا شدم که بدون اینکه کسی بدونه باهاش چند ماهی زندگی کردم اونم طلاق گرفته بود ما تا پای ازدواج هم رفتیم اما از طرف شوهرم بزرگترهااومدن و من رو راضی کردن که برگردم متاسفانه هیچ علاقه ای بهش ندارم از طرفی اون اقا هم که خیلی دوسش دارم هنوز منتظر من هست و میدونم سر حرفش وایساده هر دو وضع مالی خیلی خوبی دارند حالا به من میگین چیکار کنم چهطور با این قضیه کنار بیام دو تا مشکل هست اول شوهرم هنوز کارای قبلش رو تکرار میکنه و دوم اون اقا هست که مشکل اعتیاد به تریاک داره و گفته اگر برم ترک میکنه بازم میگم وضع مالی هر دو هم فوق العاده خوب هست لطفا راهنمایی کنید

2. بالا | پست 2

عنوان کاربر
    کاربر ویژه
    شماره عضویت
    3710
    تشکـر
    4,204
    تشکر شده 10,202 بار در 5,111 پست
    میزان امتیاز
    21

پاسخ : عاشق مرد دیگری هستم

نقل قول نوشته اصلی توسط shafire نمایش پست ها
    سلام تو رو خدا کمک کنید روم نمیشه به کسی بگم من باشوهرم هفت سال با هم زندگی کردیم و یه بچه داریم پسر هست به خاطر خیانتهایی که ازش دیدم پارسال با بخشیدن حق و حقوقمازش جدا شدم توی این یک سال با یه اقایی اشنا شدم که بدون اینکه کسی بدونه باهاش چند ماهی زندگی کردم اونم طلاق گرفته بود ما تا پای ازدواج هم رفتیم اما از طرف شوهرم بزرگترهااومدن و من رو راضی کردن که برگردم متاسفانه هیچ علاقه ای بهش ندارم از طرفی اون اقا هم که خیلی دوسش دارم هنوز منتظر من هست و میدونم سر حرفش وایساده هر دو وضع مالی خیلی خوبی دارند حالا به من میگین چیکار کنم چهطور با این قضیه کنار بیام دو تا مشکل هست اول شوهرم هنوز کارای قبلش رو تکرار میکنه و دوم اون اقا هست که مشکل اعتیاد به تریاک داره و گفته اگر برم ترک میکنه بازم میگم وضع مالی هر دو هم فوق العاده خوب هست لطفا راهنمایی کنید
    در سبک و سنگین کردن هر طوری که حساب کنید کفه شوهر اولتون سنگینتر میفته

چون شما از ایشون فرزندی دارید که رابط بین شما و ایشون خواهد بود

شما اول باید ببینید چی انتظاری از زندگی کردن دارید چون برای هر کدام مشکلاتی رو عنوان کردید

و برای مرد دوم هم مشکل اعتیاد رو گفتید پس میبینید که هر فردی مشکلاتی داره ولی شما باید بدونید که شوهر سابق شما پدر فرزندتون هست

به همین خاطر باید بیشتر فکر کنید ... مشاوره کنید و با خانواده خودتون هم مشورت کنید
    امضای ایشان

خـــــدانـگهــــــدار

3. 4 کاربران زیر از farokh بابت این پست مفید تشکر کرده اند

4. بالا | پست 3

عنوان کاربر
    کاربر ویژه
    شماره عضویت
    6691
    تشکـر
    18,649
    تشکر شده 9,823 بار در 3,399 پست
    میزان امتیاز
    16

سلام
    ضمن تایید حرف ها آقا فرخ

همسر سابقتون در الویت قرار دارن چون هم شما شناخت بهتری نصب به ایشون دارین و هم یک عمر زندگی مطمعنن باعث ایجاد یک نوع ارتباط بین شما شده ، و از همدیگه فرزند هم دارین که یک وجه اشتراک بین شماس

و ازدواج شما بروی آینده فرزندتون هم تاثیر داره ، میتونید این رو هم در نظر بگیرید .

اگه هنوز اخلاقش رو عوش نکرده میتونید بهش وقت بدین و ازش تعهد بگیرید تا اصلاح شه بعد با هم ازدواج کنید

اما شخص جدیدی که باهاش آشنا شدین : شناخت چندانی در موردش ندارید و اگه به طرفش رفتین به خاطر کمبود های عاطفی بوده که داشتین ، و این حس که شما رو به سمتش جذب کرده میتونه گذرا باشه
    همانطور که خودتون گفتین طلاق گرفتن و علتش رو بیان نکردین ، اعتیاد هم دارن که در آینده میتونه برای شما مشکل های رو به همراه بیاره

احساسی تصمیم نگیرید تا وقت گران بهاتون هدر نره ، موفق باشید

5. 2 کاربران زیر از reza1 بابت این پست مفید تشکر کرده اند

6. بالا | پست 4

عنوان کاربر
    کاربر محروم
    شماره عضویت
    12210
    تشکـر
    112
    تشکر شده 329 بار در 212 پست
    میزان امتیاز
    0

جواب شما در شرایط فعلی هیچکدوم هست ؛ چون قدر یقین اگر با اولی ازدواج مجدد کنید ؛ به دلیل اینکه تصور میکنید با دومی راحت تر هستید ؛ احتمال خیانت و گناه کبیره براتون به شدت بالاست و اگر با دومی و درشرایط روحی فعلی اردواج کنید ؛ باز هم به خاطر بچتون و سرنوشتش دچار عذاب وجدان خواهید شد ؛ پس اول تکلیف خودتونو با خواسته ها وخدای خودتون و سرنوشت بجه ؛ مشخص کنید و هر راهی انتخاب کردید ؛ به اون انتخاب هرچی که هست وفادار و متعهد باشید و متعهد بمونید ؟؟!!و بدونید که قدر یقین مکافات انتخابتونو خواهید دید و کسی رو یارای مقاومت در برابر اراده خداوند در موقعی که غضبش یا لطفش رو بخواد شامل حال بندگانش کنه ؛ نیست ؟؟!!

7. 2 کاربران زیر از ali502902700 بابت این پست مفید تشکر کرده اند

8. بالا | پست 5

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    6231
    تشکـر
    1,518
    تشکر شده 566 بار در 230 پست
    میزان امتیاز
    10

شما که یه بار طعم تلخ طلاقو چشیدی اینبار باید نسبت به انتخابت سنجیده تر از قبل عمل کنی
    بار اول که ازش جدا شدی هم بچه در کار بوده پس تا زمانی که با همسر سابقت نتونی کنار بیای پسرتون شاید برات دلیل محکمی واسه ادامه زندگی با همسر قبلیت نباشه
    حالا که بزرگترها اومدن تا برگردید باید با همسر سابقت صحبت کنی و یه تعهد محکم ازش بگیری که خطاهاشو تکرار نکنه
    موفق باشی
    امضای ایشان
    اگر میخواهی محال ترین اتفاق زندگیت رخ بدهد
    باور محال بودنش را عوض کن

9. بالا | پست 6

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    13665
    تشکـر
    0
    تشکر شده 2 بار در 1 پست
    میزان امتیاز
    0

اول از همه اینقدر به وضع مالیشون تاکید نکن! پول راحتی میاره، کیفیت میاره، خیلی از مشکلات رو حل میکنه. اما هرگز نمیتونی با پول بعضی مسائلی که آرامبخش روحت هست رو به دست بیاری!

نمونش شوهر پولدار شما که دم به دیقه با خانومای دیگه بود. پس اول از همه پول رو معیار قرار نده.

دوم اینکه به مرد دومی که یکسال باهاش رابطه داشتی به چشم جبران خیانت های شوهرت نگاه کن. وسیله ای برای خالی کردن تمام خیانت هایی که دیدی.

که البته ممکنه این مدت هم شده باشه توی ذهنت چنین حسی رو پیدا کرده باشی. با خودت بگی شوهرم با زن های دیگه بود؟ منم میرم با این مرد جدیده.

در ضمن، این آقا اعتیاد داره؛ هرگز هرگز و باز هم هرگز به حرف های یک معتاد هیچ اعتمادی نکن. توی خانواده ما هم معتاد وجود داشته. معتادا رو خوب میشناسم. حرف مفت زیاد میزنن!

اما شوهرت. . . اول ببین اصلا چرا میرفته سراغ زن های دیگه؟ برای چی آخه؟ نمیگم خدای نکرده تو براش چیزی کم گذاشتیا! نه به هیچ وجه. همیشه مشکلات طرف مقابل از طرفی هست که به ذهنمون خطور نمیکنه! قبل از هرچیز ببین آیا این مشکل رفتن به سمت خانومای دیگه قابل رفع شدن هست یا نه؟ (با توجه به اینکه رابطه شما با مرد جدید با خیانت های شوهرتون قراره صاف بشه و این در به اون در بشه)

در آخر باید بگم من نمیگم با چه کسی بمون. با مرد جدیدی که این یکسال اخیر باهاش رابطه داشتی یا شوهرت که بعد از 7 سال زیر و بمشو مثل کف دستت میشناسی.

فقط میگم قبل از عملی بشین ببین مشکلات کدومشون قابل حل شدن هست. هرکدومش میشه پیچ مُره هاشو خوب سفت کرد به همون بچسب

10. بالا | پست 7

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    11276
    تشکـر
    28
    تشکر شده 66 بار در 46 پست
    میزان امتیاز
    10

هروقت دیدید یک ساله که ترک کرده اون موقع فکر ازدواج باهاش باشید

11. بالا | پست 8

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    13398
    تشکـر
    13
    تشکر شده 8 بار در 7 پست
    میزان امتیاز
    0

خیلی عذر میخوام ولی با تاکیدی که شما بر روی وضع مالی دارین فکر میکنم‌ اولین معیار انتخاب شما وضع مالی بوده تا عشق و علاقه !! و علاقه به نفر جدید هم در حاله ای از ابهام فرو رفته معلوم نیست چه آینده ای داشته باشین ؟ با خودتون فکر کنید اگه هردو ورشکسته و بیپول بودند کدوم رو انتخاب میکردین ؟؟! در ضمن شوهر قبلی شما د زمانی که تو رابطه با شما بوده خیانت میکرده ولی شما بعد ازجدا شدن از رابطه اول رفتین سراغ شخص جدید پس هیچ چیزی یه ر به یه ر نمیشه ،، هر دو یک فاکتور خوب و یک فاکتور بد دارند .. باید تجسم کنید در بدترین شرایط مالی با کدوم مچ میتونید بشین .. بعد حتما لازم نیست با نفر دوم حتما ازدواج کنید میتونین به خودتون بیشتر زمان بدین و مجدد یه جدایی قانونی دیگه رو تجربه نکنین ...

12. بالا | پست 9

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    22424
    تشکـر
    34
    تشکر شده 36 بار در 23 پست
    میزان امتیاز
    9

از نظر من هردو مشکل دارن و هردو رو رد کنین.

13. بالا | پست 10

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    22645
    تشکـر
    0
    تشکر شده 1 بار در 1 پست
    میزان امتیاز
    0

سلام حتما زیباییتون خیلی خوبه که شوهرتون با این که شما رو طلاق داده وول دار هم هست دوباره به زندگی سابقش برگشته خانم محترم این دوره زمونه کم نیستن دخترهایی که حاضرن با مردای پول دار حتی طلاق گرفته ازدواج کنن مطکمئن باشید شوهرتون دوستون داره که برگشته و گرنه میتونست بهترین ازدواج بکنه اگه خطاییم کرده ببخشیدش برگردید سر زندگی قبلیتون چچون شوهرتون هرچی باشه بابای بچتونه نمیتونه ازتون دل بکنه

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

لیست کاربران دعوت شده به این موضوع

کلمات کلیدی این موضوع

© تمامی حقوق برای مشاورکو محفوظ بوده و هرگونه کپی برداري از محتوای انجمن پيگرد قانونی دارد