نمایش نتایج: از 1 به 7 از 7

موضوع: بیان اتفاقات گذشته با خواستگار

1099
  1. بالا | پست 1

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    13627
    تشکـر
    0
    تشکر شده 0 بار در 0 پست
    میزان امتیاز
    0

بیان اتفاقات گذشته با خواستگار

سلام ببخشید وقت بخیر من دوستیم با دوست پسری که واقعا دوسش داشتم کات کردم خیلی هم باهم حرف زدیم ک مشکلاتمونحل ش رابطه هم داشتیم اما به زور و تهدیددیگه دیدم نمیشه بهمزدیم توبه کردم اما الان خواستگاری دارم همهجوره شرایط خوبیه حالا به خاطر گذشته ام میترسم چیزی بگم یعنی دودلم که بگم یا نه لطفا کمکم کنید چکارکنم بهتره و در بعد ازدواج هم به مشکل نخورم با تشکر

2. بالا | پست 2

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    13337
    تشکـر
    1,752
    تشکر شده 1,447 بار در 412 پست
    میزان امتیاز
    10

پاسخ : ازتون کمک کارساز میخوام لطفا.....

سلام
    خوش اومدی
    شما هنوز باکره هستید؟
    ببینید مطرح کردن گذشته بحث پیچیده ایه. خودتون باید ظرفیت طرفتون رو بشناسید. دروغ نباید گفت ولی هر راستی رو هم نباید گفت. کاملا بستگی به جنبه طرف مقابل داره، اگه ظرفیت پایین باشه شاید با گفتن اون موضوع شما آسوده خاطر شید ولی تازه موضوع و شک برای طرفتون شروع میشه.
    پیشنهادم اینه که اگه رابطه ی قبلیتون به نحویه که سر و صداش تو زندگیه جدیدتون نمیاد (تاثیری تو زندگی جدیدتون نداره) و اگه خواستگارتون اصراری نداره برای دونستن گذشته شما، حرفی نزنید.
    امضای ایشان

3. 3 کاربران زیر از e.v بابت این پست مفید تشکر کرده اند

4. بالا | پست 3

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    13337
    تشکـر
    1,752
    تشکر شده 1,447 بار در 412 پست
    میزان امتیاز
    10

نقل قول نوشته اصلی توسط abas96 نمایش پست ها
    اگه رابطه جنسي داشتيد زنا حساب ميشه و بايد بگيد به خواستگار وگرنه در حقش خيانت كرديد
    اگه نداشتيد هيچ نيازي نيست بگيد و اصلا هم به گذشته فكر نكنيد
    اگه کسی قبلا رابطه ای داشته و الان پشیمونه و توبه کرده (توبه واقعی و اصولی) به فرموده خود خدا انگار که گناهی انجام نداده و خدا گناهش رو پاک میکنه و براش ثواب محسوب می کنه.

نامه امام علی(ع) به مالک اشتر: ای مالک! اگر شب هنگام کسی را در حال گناه دیدی، فردا به آن چشم نگاهش مکن ، شاید سحر توبه کرده باشد و تو ندانی!
    امضای ایشان

5. بالا | پست 4

عنوان کاربر
    کاربر ویژه
    شماره عضویت
    3710
    تشکـر
    4,204
    تشکر شده 10,202 بار در 5,111 پست
    میزان امتیاز
    21

پاسخ : بیان اتفاقات گذشته با خواستگار

نقل قول نوشته اصلی توسط m1234 نمایش پست ها
    سلام ببخشید وقت بخیر من دوستیم با دوست پسری که واقعا دوسش داشتم کات کردم خیلی هم باهم حرف زدیم ک مشکلاتمونحل ش رابطه هم داشتیم اما به زور و تهدیددیگه دیدم نمیشه بهمزدیم توبه کردم اما الان خواستگاری دارم همهجوره شرایط خوبیه حالا به خاطر گذشته ام میترسم چیزی بگم یعنی دودلم که بگم یا نه لطفا کمکم کنید چکارکنم بهتره و در بعد ازدواج هم به مشکل نخورم با تشکر
    گفتن گذشته خودتون و اتفاقاتی که تاریخ مصرفشون خیلی وقته گذشته کار درستی نیست

شما با این کارتون فقط ذهنیت خواستگارتون رو برای همیشه کدر خواهید کرد ...

اقرار به گناه در اسلام فقط به درگاه خداونده و بس.... وگرنه ما هم مثل مسیحیان برنامه اعتراف داشتیم

این نوع صداقت رو صداقت مسموم میگن که نه تنها کاری رو درست نمیکنه بلکه اینده ای از شک و تردید رو برای زندگی شما به ارمغان میاره

بهتره اگر توبه کردید و با این فرد به نتیجه رسیدید در زندگی مشترک تمام تلاشتون رو برای آرامش زندگی بذارید به تلافی گذشته
    امضای ایشان

خـــــدانـگهــــــدار

6. 2 کاربران زیر از farokh بابت این پست مفید تشکر کرده اند

7. بالا | پست 5

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    12245
    تشکـر
    512
    تشکر شده 104 بار در 64 پست
    میزان امتیاز
    10

پاسخ : بیان اتفاقات گذشته با خواستگار

اصلا کار درستی نیست هرکسی یه گذشته ای داره توام تو گذشته هرکاری کردی چه زشت و بد چه خوب به خودت مربوطه و به کسی تعهد نداشتی پس بهتره این افکار پوچ از ذهنت بیرون کنی و چیزی در این باره به خاستگارت نگی ....

8. کاربران زیر از barani بابت این پست مفید تشکر کرده اند

9. بالا | پست 6

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    12274
    تشکـر
    444
    تشکر شده 347 بار در 199 پست
    میزان امتیاز
    10

نقل قول نوشته اصلی توسط e.v نمایش پست ها
    اگه کسی قبلا رابطه ای داشته و الان پشیمونه و توبه کرده (توبه واقعی و اصولی) به فرموده خود خدا انگار که گناهی انجام نداده و خدا گناهش رو پاک میکنه و براش ثواب محسوب می کنه.

نامه امام علی(ع) به مالک اشتر: ای مالک! اگر شب هنگام کسی را در حال گناه دیدی، فردا به آن چشم نگاهش مکن ، شاید سحر توبه کرده باشد و تو ندانی!
    خب اگه اينطوره منم هزارتا كثافت كاري قبل ازدواج ميكنم بعدشم دليل قانع كننده برا خودم ميارم و توبه اصولي ميكنم و ديگه هم اينكارو انجام نميدم
    امضای ایشان
    هدف های محدود زندگی را محدود می کنند!

10. بالا | پست 7

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    12274
    تشکـر
    444
    تشکر شده 347 بار در 199 پست
    میزان امتیاز
    10

نقل قول نوشته اصلی توسط e.v نمایش پست ها

در همین عهدنامه مالک اشتر آمده است:
    هرگز نباید افراد نیکوکار و بدکار در نظرت مساوی باشند زیرا این ‏کار سبب می‏شود که افراد نیکوکار در نیکی‌هایشان بی رغبت ‏شوند و بدکاران در عمل‏ بدشان تشویق گردند، هر کدام از اینها را مطابق کارش پاداش ده!
    امضای ایشان
    هدف های محدود زندگی را محدود می کنند!

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

لیست کاربران دعوت شده به این موضوع

کلمات کلیدی این موضوع

© تمامی حقوق برای مشاورکو محفوظ بوده و هرگونه کپی برداري از محتوای انجمن پيگرد قانونی دارد