نمایش نتایج: از 1 به 6 از 6

موضوع: اضافه وزن و چاقی

1665
  1. بالا | پست 1

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    13631
    تشکـر
    0
    تشکر شده 1 بار در 1 پست
    میزان امتیاز
    0

اضافه وزن و چاقی

سلام دوست من میشه لطفا به من کمک کنید من 22 سالمه و نزدیک 15 کیلو اضافه وزن دارم همه دوستام خواستگار دارن و دارن ازدواج میکنن اما به خاطر چاقیم هیچ پسری از من خوشش نمیاد و سمت من نمیان این موضوع خیلی ناراحتم میکنه من صورت قشنگی دارم اما هیکلم خرابه خسته شدم دوست دارم مثل بقیه دخترا منم لباسای قشنگ بپوشم و ظاهرم جذاب باشه .خیلی این موضوع ذهنمو درگیر کرده و اعتماد بنفسمو آورده پایین.کمکم کنید.

2. کاربران زیر از ساناز1992 بابت این پست مفید تشکر کرده اند

3. بالا | پست 2

عنوان کاربر
    کاربر محروم
    شماره عضویت
    13463
    تشکـر
    204
    تشکر شده 881 بار در 415 پست
    میزان امتیاز
    0

پاسخ : چاقی

درود این مشکل حادی نیست که باعث بشه نتونید درزندگی مشترک موفق یا نتونید ازدواج کنید هنوز هم دیر نشده که نگران شدید خب اما برای چاقی امروزه علم اینقد پیشرفت کرده که میتونید که با مراجعه به پزشک یا تهیه واجرای یک برنامه غذایی ودارویی مناسب به وزن دلخواهتون برسید فقط اراده کنید ارامشتون روحفظ کنید و همت کنید حتما موفق میشید واین رو بخوبی بیاد داشته باشید این مشکلی نیست نتونید حلش یا سدی برای ازدواجتون باشه اما راه حل همینه عرض کردم بعد توکل به خدا همه چی درست میشه ومیتونید عین همسن وسالاتون شاداب وهم به مرد رویاهاتون برسید و موفق باشید --- روحیه خوب - برنامه غذایی مناسب - و اراده و صبر فاکتورهایی مشکل شماست یاحق

4. کاربران زیر از Dr . Security بابت این پست مفید تشکر کرده اند

5. بالا | پست 3

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    11777
    تشکـر
    50
    تشکر شده 65 بار در 28 پست
    میزان امتیاز
    0

این طور که معلومه شما تصمیم خودتونو گرفتین که لاغر بشین و اراده ی لازم رو دارین...شما نصف راه رو اومدین و حالا باید این کار رو عملی کنید.

در مورد چاقی باید بگم که همش برمیگرده به عادات غذایی بد و کم تحرکی اولین کاری که باید بکنید باید تو یه باشگاه ورزشی ثبت نام کنید.

چون ما انسان های اجتماعی هستیم اگه بخواین برای لاغری تو خونه ورزش کنید نتیجهی چندانی نخواهید گرفت

چون محیط ورزشی شور و شوق شما رو بیشتر میکنه و باعث میشه کالری بیشتری بسوزونید و زود خسته نشین.

بعد از اون نوبت به یک رژِیم غذایی کم کالری میرسه که باید غذاها کم کالری باشن وفیبر بالایی داشته باشن

مقدار هر وعدهی غذایی تون رو کم کنید تا بدنتون رفته رفته به این حالت عادت کنه و معده تون کوچیک بشه

از رژیم غذایی خود غذاهایی که از ارد و نشاسته تشکیل شده اند رو محدود میکنین بیشتر فیبر می خورید که باعث سیری شما بشه.

نباید در این کارزیاده روی کنید باید روزانه 800-1500 کالری کمتر بخورید این مقدار کافیه براتون.

تو این راه باید صبر کافی رو داشته باشین و در ماه بیشتر از 3 کیلو وزن کم نکنید چون این کار باعث میشه ترک پوستی وافتادگی پوست نداشته

باشین و اندامتون یک فرم و موزون لاغر بشه.

در اخر هم هر روز جملاتی درباره ی لاغری و اراده ی قوی خود بزنید تا به نتیجهی مطلوب برسید.
    ویرایش توسط losi : 03-15-2015 در ساعت 12:51 PM

6. 2 کاربران زیر از losi بابت این پست مفید تشکر کرده اند

7. بالا | پست 4

عنوان کاربر
    کاربر ویژه
    شماره عضویت
    3710
    تشکـر
    4,204
    تشکر شده 10,202 بار در 5,111 پست
    میزان امتیاز
    21

نقل قول نوشته اصلی توسط ساناز1992 نمایش پست ها
    سلام دوست من میشه لطفا به من کمک کنید من 22 سالمه و نزدیک 15 کیلو اضافه وزن دارم همه دوستام خواستگار دارن و دارن ازدواج میکنن اما به خاطر چاقیم هیچ پسری از من خوشش نمیاد و سمت من نمیان این موضوع خیلی ناراحتم میکنه من صورت قشنگی دارم اما هیکلم خرابه خسته شدم دوست دارم مثل بقیه دخترا منم لباسای قشنگ بپوشم و ظاهرم جذاب باشه .خیلی این موضوع ذهنمو درگیر کرده و اعتماد بنفسمو آورده پایین.کمکم کنید.
    ورزش مرتب روزانه مثل پیاده روی روزانه نیم ساعت

و دوم اینکه در هفته اول تعداد قاشق هایی که غذا میخورید رو بشمارید مثلا" 50 قاشق میشه

و در هفته دوم با کم کردن تعداد پیمانه ها مثلا" از 50 به 45 و در هفته سوم به 40 به ارامی به سطحی مطلوب روزی 2000کالری برسید

به همین خاطر باید مشاوره تغذیه هم در کنار برنامه ریزی خودتون داشته باشید

تا به آرامی وزن کم کنید در غیر اینصورت روی سلامت شما تاثیر منفی خواهد گذاشت
    امضای ایشان

خـــــدانـگهــــــدار

8. بالا | پست 5

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    23530
    تشکـر
    1
    تشکر شده 0 بار در 0 پست
    میزان امتیاز
    0

دوست عزیز این که با ورزش و رژیم غذایی مناسب خوش اندام بشی خیلی خوبه
    اما به نظر من چاقی هیچ مانعی واسه ازدواج نیست! اینو میگم چون خیلی از دخترای چاق رو دیدم که پسرایی پیدا شدن که خیلی بهشون علاقمند بودن و هیچ مشکلی هم با اضافه وزنشون نداشتن و الانم با هم خوشبختن, تازه اضافه وزن خیلی بیشتر از شما,حدود 20,30 کیلو!

9. بالا | پست 6

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    14456
    تشکـر
    6
    تشکر شده 575 بار در 298 پست
    میزان امتیاز
    9

پاسخ : اضافه وزن و چاقی

15 کیلو اضافه وزن مساله بغرنجی نیست.
    من چند بار تا حالا وزن کم کردم.
    یه بار بعد از کنکورم حدود 7 کیلو کم کردم.
    یه بار هم بعد از ازدواجم 12 کیلو کم کردم.
    خیلی راحت. فقط با پیاده روی تند. برنامه منظمی هم نداشتم. فقط جاهایی رو که میخواستم برم تا حد ممکن پیاده میرفتم و البته در کنارش غذام رو هم یه مقدار کم کردم.
    نگران نباشین. راحت میشه وزن کم کرد ففط اراده میخواد که شما هم دارین.

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

لیست کاربران دعوت شده به این موضوع

کلمات کلیدی این موضوع

© تمامی حقوق برای مشاورکو محفوظ بوده و هرگونه کپی برداري از محتوای انجمن پيگرد قانونی دارد