نمایش نتایج: از 1 به 5 از 5

موضوع: مخالفت پدرم برای ازدواج

883
  1. بالا | پست 1

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    13622
    تشکـر
    0
    تشکر شده 0 بار در 0 پست
    میزان امتیاز
    0

مخالفت پدرم برای ازدواج

مخالفت پدرم برای ازدواج

با سلام ممنون میشم اگر راهنمایی کنین.من حدود 4ساله که با پسری فوق العاده و عالی در ارتباطم.3ساله از من خواستگاری میکنن و تو این 3سال پدرم مخالفت میکنه به دلیل اینکه از دو فرهنگ متفاوت هستیم.خواستگارم ترک هستن و ما فارس.ولی هیچ مشکلی باهم نداریم خانواده بسیار محترم و خوبی داره.ما علاقه زیادی بهم داریم و هیچ مشکلی باهم نداریم روی هم شناخت کافی داریم.اما پدرم مخالفت میکنه پدرم حتی خانواده و خوده خواستگارمو ندیده.ندیده و نشناخته مخالفت میکنه.این رفتار کاملا غیر منطقیه.لطف میکنید اگر راهنماییم کنید با تشکر

2. بالا | پست 2

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    13603
    تشکـر
    1
    تشکر شده 31 بار در 21 پست
    میزان امتیاز
    10

پاسخ : مخالفت پدرم برای ازدواج

سلام.شما همون بلایی سرت اومده که پدر من سر من میاره.منم همش سکوت میکنم و نمیتونم کاری کنم جز سکوت

3. بالا | پست 3

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    13622
    تشکـر
    0
    تشکر شده 0 بار در 0 پست
    میزان امتیاز
    0

چیکار میشه کرد واقعا

4. بالا | پست 4

عنوان کاربر
    کاربر ویژه
    شماره عضویت
    3710
    تشکـر
    4,204
    تشکر شده 10,202 بار در 5,111 پست
    میزان امتیاز
    21

در صورتی که هیچ خانواده ای بد فرزندش رو نمیخواد و ماها فقط همین الان رو میبینیم

تجربه های زندگی به سختی بدست میاد ولی دیگران اونارو اگر به طور مجانی در اختیارشون قرار بدن قبول نخواهند کرد

تا خودشون با تاوان گذشت عمر و آرامش بدستش بیارن ...

دوست عزیز شما در دو سطح فرهنگی مشکل دارید که خودش عامل اصلی برای بروز مشکلات در آینده است

تا شناخت کاملی اتفاق نیفته اعتمادی حاصل نخواهد شد و به همین خاطر باید صبور باشید

در این موارد باید اجازه بدید تا خانواده با شرایط جدیدی که به وجود اومده کنار بیان و بقول معروف نرم بشن

ولی مسلم بدونید تا رضایت کامل خانواده رو نتونید جلب کنید زندگی موفقی نخواهید داشت

چون مخالفتشون تاثیر منفی روی زندگی شما خواهد داشت
    امضای ایشان

خـــــدانـگهــــــدار

5. بالا | پست 5

عنوان کاربر
    کاربر محروم
    شماره عضویت
    13463
    تشکـر
    204
    تشکر شده 881 بار در 415 پست
    میزان امتیاز
    0

درود با مادرتون یا یکی از فامیل مشورت و اگر شخصی روی پدرتون نفوذ داره بگید اصل قضیه رو دربیاره دلیل مخالفتش چیه ؟اگر واقعا بقول شما غیر منطقی بود مجابشون و یا باشون حرف بزنند شاید رضایت بدند یا دلایل قانع کننده ایی بدند برای مخالفتشون ولی مقابله مستقیم خود شما ولج بازی بنظرم با پدرتون کار رو بدتر میکنه یا بقول اون دوستمون سکوت ودست روی دست گذاشتن هم کاری از پیش نمیبره خودتون میگید سه ساله این ماجرا کش داده میشه این نظر من بود تا اساتید بیان راهنمایی وبه یک جمع بندی مناسب برسید موفق باشید

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

لیست کاربران دعوت شده به این موضوع

کلمات کلیدی این موضوع

© تمامی حقوق برای مشاورکو محفوظ بوده و هرگونه کپی برداري از محتوای انجمن پيگرد قانونی دارد