نمایش نتایج: از 1 به 2 از 2

موضوع: دختر مورد علاقه ام با شغل آینده ام مشکل دارد

1092
  1. بالا | پست 1

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    13638
    تشکـر
    0
    تشکر شده 0 بار در 0 پست
    میزان امتیاز
    0

Unhappy دختر مورد علاقه ام با شغل آینده ام مشکل دارد

سلام.
    جوانی هستم 21ساله دانشجوی حسابداری ترم اخر کاردانی.
    مدت دو سال است با دختری از طریق دخترخاله ام دوست شدم.اوایل هیچ احساسی نبود ولی بعد از چند ماه عواطف به میان امد.حالا ک ترم اخر دانشگاه هستم
    قرار است بعد از پایان تحصیلم در نیروی انتظامی استخدام شوم و مراحل اولیه ی ان را هم گذرانده ام.
    خانواده ی من از رابطه ام با این خانم مطلع هستند و وقتی مادرم و خواهرم از خانواده دختر تحقیق جزعی کردند متوجه شدند که
    خانواده ای خوب و نجیب هستند.والبته خانواده او هم میدانن ک به صورت تلفنی رابطه داریم.ولی مشکل من اینجا شروع میشود که میدانم که اگر وارد کار نیروی انتظامی شوم احتمال رضایت
    دختر و خانواده ی او تقریبا به صفر میرسد زیرا در شهری زندگی میکنم که نیروی انتظامی را شغل خوبی نمیدانند از طرفی خانواده دختر
    از نظر مالی در سطح ما هستند ولی وقتی راجب ازدواج با دختر حرف میزنم میبینم خیلی توقع دارند.
    من میتوانم با استخدام نیروی انتظامی شغل و زندگی خوبی داشته باشم ولی از ان طرف عشقم را از دست میدهم..
    میدانم اگر مرا واقعا دوست داشت حاظر بود تحت هر شرایطی خانواده اش را راضی کند.ولی خب سن او کم است هیجده سال دارد.
    البته این بحت ک کردم برای چهار سال دیگر است که درس من و دختر تمام شود و من استخدام شوم.

سوالم از شما این است که به طور کلی به من بفرمایید چه کار کنم؟
    شغلم را پیش بگیرم یا کسی را ک دوست دارم؟
    یا اینکه رابطه را ادامه دهم تا ان موقع که شاید نظرشان عوض شود.

2. بالا | پست 2

عنوان کاربر
    تیم مشاوره
    شماره عضویت
    3829
    تشکـر
    954
    تشکر شده 1,186 بار در 691 پست
    میزان امتیاز
    11

پاسخ : دختر مورد علاقه ام با شغل آینده ام مشکل دارد

نقل قول نوشته اصلی توسط امیراسپای نمایش پست ها
    سلام.
    جوانی هستم 21ساله دانشجوی حسابداری ترم اخر کاردانی.
    مدت دو سال است با دختری از طریق دخترخاله ام دوست شدم.اوایل هیچ احساسی نبود ولی بعد از چند ماه عواطف به میان امد.حالا ک ترم اخر دانشگاه هستم
    قرار است بعد از پایان تحصیلم در نیروی انتظامی استخدام شوم و مراحل اولیه ی ان را هم گذرانده ام.
    خانواده ی من از رابطه ام با این خانم مطلع هستند و وقتی مادرم و خواهرم از خانواده دختر تحقیق جزعی کردند متوجه شدند که
    خانواده ای خوب و نجیب هستند.والبته خانواده او هم میدانن ک به صورت تلفنی رابطه داریم.ولی مشکل من اینجا شروع میشود که میدانم که اگر وارد کار نیروی انتظامی شوم احتمال رضایت
    دختر و خانواده ی او تقریبا به صفر میرسد زیرا در شهری زندگی میکنم که نیروی انتظامی را شغل خوبی نمیدانند از طرفی خانواده دختر
    از نظر مالی در سطح ما هستند ولی وقتی راجب ازدواج با دختر حرف میزنم میبینم خیلی توقع دارند.
    من میتوانم با استخدام نیروی انتظامی شغل و زندگی خوبی داشته باشم ولی از ان طرف عشقم را از دست میدهم..
    میدانم اگر مرا واقعا دوست داشت حاظر بود تحت هر شرایطی خانواده اش را راضی کند.ولی خب سن او کم است هیجده سال دارد.
    البته این بحت ک کردم برای چهار سال دیگر است که درس من و دختر تمام شود و من استخدام شوم.
    سوالم از شما این است که به طور کلی به من بفرمایید چه کار کنم؟شغلم را پیش بگیرم یا کسی را ک دوست دارم؟
    یا اینکه رابطه را ادامه دهم تا ان موقع که شاید نظرشان عوض شود.
    تمام مشکلات رایج ما از بیکاری سرچشمه میگیره ...

بهتره اول مشکل کاری خودتون رو درست کنید و استخدام بشید به احتمال زیاد شرایط این خانواده هم تغییر خواهد کرد

در ضمن برای ازدواج پیشگویی نکنید و از کسی انتظار نداشته باشید که در این شرایط شمارو به همه چی ترجیح بده

شما پله پله باید پیش برید ... اول کارتون و شرایط زندگی رو مهیا کنید ... بعد میتونید وارد انتخاب همسری برای زندگی باشید
    امضای ایشان
    خدا آن حس زيباييست كه در تاريكي صحرا
    زمانيكه هراس مرگ ميدزدد سكوتت را
    يكي همچون نسيم دشت مي گويد
    كنارت هستم اي تنها...

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

لیست کاربران دعوت شده به این موضوع

کلمات کلیدی این موضوع

© تمامی حقوق برای مشاورکو محفوظ بوده و هرگونه کپی برداري از محتوای انجمن پيگرد قانونی دارد