نمایش نتایج: از 1 به 16 از 16

موضوع: دلتنگی بعد از خاتمه یافتن رابطه عاشقانه

1406
  1. بالا | پست 1

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    13645
    تشکـر
    0
    تشکر شده 7 بار در 2 پست
    میزان امتیاز
    0

دلتنگی بعد از خاتمه یافتن رابطه عاشقانه

سلام.
    پریسا لواسانی هستم 18 ساله.تقریبا اردیبهشت ماه با حسین آشنا شدم.رابطه عاشقانه ما از مرداد ماه شروع شد با هدف ازدواج.روز به روز بیشتر به حسین وابسته شدم.فکر میکردم به همون اندازه اونم منو دوست داره.2 ماه پیش به بهونه ی اینکه نمیتونه با گذشتم کنار بیاد از هم جدا شدیم.حال من روز به روز بدتر و دلم تنگ تر میشه.میخواستم خواهش کنم کمکم کنین.به شدت به صحبت کردن با کسی در مورد مشکلم نیاز دارم.کسی که درکم کنه.ممنون میشم کمکم کنین

2. بالا | پست 2

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    13337
    تشکـر
    1,752
    تشکر شده 1,447 بار در 412 پست
    میزان امتیاز
    10

پاسخ : دلتنگی بعد از خاتمه یافتن رابطه عاشقانه

سلام
    خوش اومدی
    خوشحال میشیم کمکت کنیم، می دونم سخته...
    هنوز هم باهاش در ارتباطی، منظورم اینه که گه گاهی ببینیش اتفاقی یا بهش پیام بدی؟
    ببین یکی از بدی های دوستی همینه که تعهد خاصی وجود نداره و راحت می تونه به احساسات لطمه بزنه. این احساساتی که داری طبیعیه چون ماه ها باهاش خاطره داشتی و خب مدتی طول میکشه که کنار بیای. بدون که هنوز خیلی جوون هستی و حتما موقعیت های بهتری میتونی داشته باشی.
    سعی وسایلی که تو رو به یادش میندازه از خودت دور کنی، شرایط رو بپذیری دنیا به آخر نرسیده
    امضای ایشان

3. بالا | پست 3

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    13645
    تشکـر
    0
    تشکر شده 7 بار در 2 پست
    میزان امتیاز
    0

.سلام.خیلی ممنونم.خوشحالم که میتونم تو دنیای مجازیم دوست خوبی مثل شما داشته باشم.اللن نمیبینمش ولی با یکی از دوستان نزدیکش در ارتباطم و گاهی حالشو میپرسم از دوستش.تمام نشونه هایی که تو خونه ازش داشتم نابود کردم ولی ذهن خودمو خاطره هامون به اندازه ی کافی همه چیزو به یادم میاره.حس میکنم دیگه کسی نمیتونم برام جاشو بگیره.نمیتونم بپذیرم که موقعیت های بهتری پیش میاد

4. بالا | پست 4

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    12076
    تشکـر
    15
    تشکر شده 58 بار در 42 پست
    میزان امتیاز
    10

نقل قول نوشته اصلی توسط parisalvs نمایش پست ها
    .سلام.خیلی ممنونم.خوشحالم که میتونم تو دنیای مجازیم دوست خوبی مثل شما داشته باشم.اللن نمیبینمش ولی با یکی از دوستان نزدیکش در ارتباطم و گاهی حالشو میپرسم از دوستش.تمام نشونه هایی که تو خونه ازش داشتم نابود کردم ولی ذهن خودمو خاطره هامون به اندازه ی کافی همه چیزو به یادم میاره.حس میکنم دیگه کسی نمیتونم برام جاشو بگیره.نمیتونم بپذیرم که موقعیت های بهتری پیش میاد
    این روزهای سخت هم میگذره... و با گذشت زمان خاطرهاش کم رنگ میشه.به خودت انرژی مثبت بده... و تمام پل های ارتباطی که بینتون هست را قطع کن این طوری ارامش پیدا میکنی... از این که دختر با جسارتی بودی و تونستی تمام اثار اونو از بین ببری بهت افرین میگم.اولین قدم را برداشتی .پیشنهاد میکنم به فکر جایگزین نباشی چون از چاله در میای و به چاه می افتی... دور اندیش باش تصمیم عاقلانه بگیر.

5. کاربران زیر از shna110 بابت این پست مفید تشکر کرده اند

e.v

6. بالا | پست 5

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    12245
    تشکـر
    512
    تشکر شده 104 بار در 64 پست
    میزان امتیاز
    10

عزیزم میدونم الان شرایط سختی داری ولی با زمان همه چی حل میشه سعی کن هرچیزی که تورو به اون ربط میده رو از ذهنت پاک کنی تو خونه تنها نمون آهنگ غمگین گوش نده با دوسات برو بیرون بگرد برو باشگاه و کلاسای مختلف کم کم با گذشت زمان خاطره ها کمرنگ میشن اینکه فکرنیکنی دیگه کسی جاش نمیگیره کاملا نرماله ازاین افکار و فکرا تو این دوران کاملا طبیعیه ولی مطمئن باش مووقعیتای بهتری تو مسیر زندگیت قرار داره پس زیاد خودت باهاش درگیر نکن .... با عشق زمان فراموش میشود و با زمان هم عشق ....

7. کاربران زیر از barani بابت این پست مفید تشکر کرده اند

e.v

8. بالا | پست 6

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    12245
    تشکـر
    512
    میزان امتیاز
    10

[QUOTE=barani;70794]عزیزم میدونم الان شرایط سختی داری ولی با زمان همه چی حل میشه سعی کن هرچیزی که تورو به اون ربط میده رو از ذهنت پاک کنی تو خونه تنها نمون آهنگ غمگین گوش نده با دوسات برو بیرون بگرد برو باشگاه و کلاسای مختلف کم کم با گذشت زمان خاطره ها کمرنگ میشن اینکه فکرمیکنی دیگه کسی جاش نمیگیره کاملا نرماله ازاین افکار و فکرا تو این دوران کاملا طبیعیه ولی مطمئن باش مووقعیتای بهتری تو مسیر زندگیت قرار داره پس زیاد خودت باهاش درگیر نکن .... با عشق زمان فراموش میشود و با زمان هم عشق ....

9. بالا | پست 7

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    13645
    تشکـر
    0
    تشکر شده 7 بار در 2 پست
    میزان امتیاز
    0

نقل قول نوشته اصلی توسط shna110 نمایش پست ها
    این روزهای سخت هم میگذره... و با گذشت زمان خاطرهاش کم رنگ میشه.به خودت انرژی مثبت بده... و تمام پل های ارتباطی که بینتون هست را قطع کن این طوری ارامش پیدا میکنی... از این که دختر با جسارتی بودی و تونستی تمام اثار اونو از بین ببری بهت افرین میگم.اولین قدم را برداشتی .پیشنهاد میکنم به فکر جایگزین نباشی چون از چاله در میای و به چاه می افتی... دور اندیش باش تصمیم عاقلانه بگیر.
    من خیلی سعی میکنمبهش فکر نکنم و از اشکان سراغشو نگیرم.ولی گاهی اوقات یه حرف یه لحن حرف زدن کافیه تا انقدر دلم بخوادش که حس کنم دنیا دیگه به آخر رسیده.گاهی اوقات حتی لحن و حرفای دوستام منو یاد اون میندازه

10. بالا | پست 8

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    13645
    تشکـر
    0
    تشکر شده 7 بار در 2 پست
    میزان امتیاز
    0

[QUOTE=barani;70795]
    نقل قول نوشته اصلی توسط barani نمایش پست ها
    عزیزم میدونم الان شرایط سختی داری ولی با زمان همه چی حل میشه سعی کن هرچیزی که تورو به اون ربط میده رو از ذهنت پاک کنی تو خونه تنها نمون آهنگ غمگین گوش نده با دوسات برو بیرون بگرد برو باشگاه و کلاسای مختلف کم کم با گذشت زمان خاطره ها کمرنگ میشن اینکه فکرمیکنی دیگه کسی جاش نمیگیره کاملا نرماله ازاین افکار و فکرا تو این دوران کاملا طبیعیه ولی مطمئن باش مووقعیتای بهتری تو مسیر زندگیت قرار داره پس زیاد خودت باهاش درگیر نکن .... با عشق زمان فراموش میشود و با زمان هم عشق ....
    میدونین آهنگ غمگین خیلی روم اثر میذاره اونم همیشه دست من نیست.گاهی حتی آهنگ تلوزیونم حالمو زیر و رو میکنه

11. بالا | پست 9

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    13645
    تشکـر
    0
    تشکر شده 7 بار در 2 پست
    میزان امتیاز
    0

[QUOTE=barani;70795]
    عزیزم میدونم الان شرایط سختی داری ولی با زمان همه چی حل میشه سعی کن هرچیزی که تورو به اون ربط میده رو از ذهنت پاک کنی تو خونه تنها نمون آهنگ غمگین گوش نده با دوسات برو بیرون بگرد برو باشگاه و کلاسای مختلف کم کم با گذشت زمان خاطره ها کمرنگ میشن اینکه فکرمیکنی دیگه کسی جاش نمیگیره کاملا نرماله ازاین افکار و فکرا تو این دوران کاملا طبیعیه ولی مطمئن باش مووقعیتای بهتری تو مسیر زندگیت قرار داره پس زیاد خودت باهاش درگیر نکن .... با عشق زمان فراموش میشود و با زمان هم عشق ....
    میدونین آهنگ غمگین خیلی روم اثر میذاره اونم همیشه دست من نیست.گاهی حتی آهنگ تلوزیونم حالمو زیر و رو میکنه

12. بالا | پست 10

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    12245
    تشکـر
    512
    میزان امتیاز
    10

پس سعی کن اصلا آهنگ گوش ندی عزیزم سعی کن هرچیزی که باعث میشه روحیت عوض کنه با اونا وقتت بگذرون .

13. بالا | پست 11

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    13645
    تشکـر
    0
    تشکر شده 7 بار در 2 پست
    میزان امتیاز
    0

پس سعی کن اصلا آهنگ گوش ندی عزیزم سعی کن هرچیزی که باعث میشه روحیت عوض کنه با اونا وقتت بگذرون .
    همیشه شرایط فراهم نیست.من تو روز اصلا وقت خالی ندارم واقعا.حتی زمانیم که با هم بودیم هیچوقت تو روز نمیتونستم براش وقت بذارم.الان دقیقا شبا به محض اینکه سرم خلوت میشه و میخوام استراحت کنم یادش میفتم.حتی وقتی میخوام اخلاقای بدشو به خودم یادآوری کنم که دلم نخوادش هیچی یادم نمیاد.انگار ازش تو ذهنم یه اسطوره ساختم که هیچ جوری پاک شدنی نیست.

14. بالا | پست 12

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    11276
    تشکـر
    28
    تشکر شده 66 بار در 46 پست
    میزان امتیاز
    10

حرف زدن مشکلات رو حل نمیکنه اما پزیرششون رو راحت میکنه . اول اینکه ما از گذشته شما هیچ اطلاعی نداریم که چرا اغیشون شمارو ترک کردم . اما اگر احساس میکنید که دلیل ترک کردن شما این بوده که بهتون علاقه نداشته . میتونید راحت تر با این مشکل کنار بیاید .

سعی کنید مدام به خودتون بگید کسی که بهتون علاقه نداشته . اگر میموند یک زندگی پوچالی براتون به وجود میورد .
    به خودتون بگید فرصت های در اینده زیاده . خودتون هم میگید وابستگی بوده . و وابستگی قابل رفع هست به مرور زمان

15. بالا | پست 13

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    13337
    تشکـر
    1,752
    میزان امتیاز
    10

تمام نشونه هایی که تو خونه ازش داشتم نابود کردم ولی ذهن خودمو خاطره هامون به اندازه ی کافی همه چیزو به یادم میاره.حس میکنم دیگه کسی نمیتونم برام جاشو بگیره.نمیتونم بپذیرم که موقعیت های بهتری پیش میاد
    اشتباه خیلی از دختر و پسرهای احساسی همینه که فکر می کنن دیگه کسی بهتر از اون پیدا نمیشه و دیگه موقعیت خوب براشون پیش نمیاد.
    این حرف کاملا اشتباهه
    اگه میتونی حتما و حتما فیلم 2009 An Education رو ببین، این فیلم خارقالعاده است مخصوصا آخرش که به یه نتیجه عالی می رسی!
    امضای ایشان

16. بالا | پست 14

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    13645
    تشکـر
    0
    تشکر شده 7 بار در 2 پست
    میزان امتیاز
    0

نقل قول نوشته اصلی توسط e.v نمایش پست ها
    اشتباه خیلی از دختر و پسرهای احساسی همینه که فکر می کنن دیگه کسی بهتر از اون پیدا نمیشه و دیگه موقعیت خوب براشون پیش نمیاد.
    این حرف کاملا اشتباهه
    اگه میتونی حتما و حتما فیلم 2009 An Education رو ببین، این فیلم خارقالعاده است مخصوصا آخرش که به یه نتیجه عالی می رسی!
    میدونین یکی از چیزایی که باعث میشه حس کنم دیگه موقعیت بهتری پیش نمیاد اینه که حسین از خیلی نظرا از من سرتر بود.یعنی شاید اگه من نوعی خودم جاش بودم هیچ وقت پریسارو انتخاب نمیکردم.به خاطر همین فکر نمیکنم دیگه همچین مردی پیدا بشه که منو انتخاب کنه

17. بالا | پست 15

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    13337
    تشکـر
    1,752
    میزان امتیاز
    10

میدونین یکی از چیزایی که باعث میشه حس کنم دیگه موقعیت بهتری پیش نمیاد اینه که حسین از خیلی نظرا از من سرتر بود.یعنی شاید اگه من نوعی خودم جاش بودم هیچ وقت پریسارو انتخاب نمیکردم.به خاطر همین فکر نمیکنم دیگه همچین مردی پیدا بشه که منو انتخاب کنه
    خب پریسا هم باید بدونه که دنیا در جریانه و میتونه خودش رو رشد بده و تبدیل به دختری بشه که همه پسرها آرزوش رو دارن
    امضای ایشان

18. بالا | پست 16

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    12076
    تشکـر
    15
    تشکر شده 58 بار در 42 پست
    میزان امتیاز
    10

من خیلی سعی میکنمبهش فکر نکنم و از اشکان سراغشو نگیرم.ولی گاهی اوقات یه حرف یه لحن حرف زدن کافیه تا انقدر دلم بخوادش که حس کنم دنیا دیگه به آخر رسیده.گاهی اوقات حتی لحن و حرفای دوستام منو یاد اون میندازه
    همین که بدونی تو تنها کسی نیستی که شکست عشقی خوردی کافیه که با این درد کنار بیای ... خیلی ها شکست خوردند و زندگی تازه ای را اغاز کردن تو هم میتونی من ایمان دارم ... یاداوری خاطرات کاملا طبیعیه اما با گذشت زمان کمتر کمتر میشه تا جایی که به سختی گذشته را به یاد میاری... یه هنر یا ورزش که علاقه داری انتخاب کن تا سرگرم بشی... خودتو با دوستای خوبت سرگرم کن .... اهنگ غمگین ادمای عادی را هم عاشق میکنه و اشک ادم را در میاره
    گوش نکن انرژی منفی برای ما ادما خوب نیست.
    امیدوارم موفق باشی

19. کاربران زیر از shna110 بابت این پست مفید تشکر کرده اند

e.v

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

لیست کاربران دعوت شده به این موضوع

کلمات کلیدی این موضوع

© تمامی حقوق برای مشاورکو محفوظ بوده و هرگونه کپی برداري از محتوای انجمن پيگرد قانونی دارد