نمایش نتایج: از 1 به 4 از 4

موضوع: فراموش کردن عشق گذشته

927
  1. بالا | پست 1

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    13774
    تشکـر
    0
    تشکر شده 0 بار در 0 پست
    میزان امتیاز
    0

فراموش کردن عشق گذشته

سلام.وقت همگی بخیر.نمیدونم از کجا شروع کنم اما می خواهم از تون اگر میتونین بهم کمک کنید.
    من دختری رو دوست دارم اما شرایط ازدواج رو نداشتم . این حسو تو قلبم داشتم وسعی کردم کسی ندونه اما با اولین خواستگاری برای اون اومد .نفهمیدم چی شد که همه فهمیدن که دوسش دارم و خیلی ناراحت شدم.سعی کردم ازش عذر خواهی کنم.
    چند وقت پیش بهم گفتم دوست دارم اما گفت دیگه بهم سلام هم نده ..
    من فکرکردم وحدس زدم که کسی هست من فکر میکردم اون دختری نیست که راضی به دوست بشه بخاطر همین سعی کردم فراموشش کنم .اما دیدم با یک نفر دوست هست و این وسط منو بی ارزش دونسته وتوهین میکنه منم فقط سکوت کردم چون واقعا دوسش داشتم
    نمیدونستم که چی شد اما شمارمو عوض کردم فهمیدم که این دختر با کسی بوده و 9 ماهه که پسره رهاش کرده رفته و این دختر نسبت به اون حس داشته در حالی که پسره سرد بوده ..این دختر نمیدونست که من بهش هدیه داده بودم و براش شعری رو کاغذ نوشته بود م ... وقتی فهمید که من شعرو هدیه دادم بهش ومن از موضوع دوست پسر داشتنش باخیرشدم .. واسم پیام داد که واسه کسی که بی ارزشه گریه نکن.برو دنبال زندگیتو من لیاقت دوست داشتنو ندارم.
    شما بگین من اگه دوسش داشته باشم باید چطوری دلشو بدست بیارم ..من به گذشته اش کاری ندارم اما خودش ازم خواسته دیگه باهاش تماس نگیرم
    من سه ساله دوسش دارم اما هی توهین میکرد .جالبه که کمک ازم میگرفت و همیشه تنها کسی که راه حل رو میگرفت من بودم اما منو بی ارزش میدونه..

2. بالا | پست 2

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    13337
    تشکـر
    1,752
    تشکر شده 1,447 بار در 412 پست
    میزان امتیاز
    10

پاسخ : فراموشش کنم یا ...

سلام مهیار جان
    خوش اومدی، کمکت می کنیم.
    چند تا سوال واسم پیش اومد:
    چند سالته؟
    هنوز هم شرایط ازدواج نداری؟
    چه دلیلی داره اون دختر بهت توهین کنه!؟
    مطمئنی میتونی با گذشته اش کنار بیای؟ آخه موضوعی که وجود داره اینه که تو عشق یه طرفه شخص اصلا نمیتونه بدی های طرف رو ببینه، معمولا تو این موارد شخص ویژگی های مثبت ساختگی از طرفش تصویر سازی می کنه که ممکنه واهی باشه چون عشق درست بر اثر رابطه (که رابطه توصیه شده رابطه سالم به قصد ازدواج و با آگاهی خانواده ها) بوجود میاد نه فقط دیدن و یا تعریف شنیدن.
    امضای ایشان

3. بالا | پست 3

عنوان کاربر
    کاربر ویژه
    شماره عضویت
    3710
    تشکـر
    4,204
    تشکر شده 10,202 بار در 5,111 پست
    میزان امتیاز
    21

پاسخ : فراموش کردن عشق گذشته

نقل قول نوشته اصلی توسط mahyar1394 نمایش پست ها
    سلام.وقت همگی بخیر.نمیدونم از کجا شروع کنم اما می خواهم از تون اگر میتونین بهم کمک کنید.
    من دختری رو دوست دارم اما شرایط ازدواج رو نداشتم . این حسو تو قلبم داشتم وسعی کردم کسی ندونه اما با اولین خواستگاری برای اون اومد .نفهمیدم چی شد که همه فهمیدن که دوسش دارم و خیلی ناراحت شدم.سعی کردم ازش عذر خواهی کنم.چند وقت پیش بهم گفتم دوست دارم اما گفت دیگه بهم سلام هم نده ..من فکرکردم وحدس زدم که کسی هست من فکر میکردم اون دختری نیست که راضی به دوست بشه بخاطر همین سعی کردم فراموشش کنم .اما دیدم با یک نفر دوست هست و این وسط منو بی ارزش دونسته وتوهین میکنه منم فقط سکوت کردم چون واقعا دوسش داشتم نمیدونستم که چی شد اما شمارمو عوض کردم فهمیدم که این دختر با کسی بوده و 9 ماهه که پسره رهاش کرده رفته و این دختر نسبت به اون حس داشته در حالی که پسره سرد بوده ..این دختر نمیدونست که من بهش هدیه داده بودم و براش شعری رو کاغذ نوشته بود م ... وقتی فهمید که من شعرو هدیه دادم بهش ومن از موضوع دوست پسر داشتنش باخیرشدم .. واسم پیام داد که واسه کسی که بی ارزشه گریه نکن.برو دنبال زندگیتو من لیاقت دوست داشتنو ندارم.شما بگین من اگه دوسش داشته باشم باید چطوری دلشو بدست بیارم ..من به گذشته اش کاری ندارم اما خودش ازم خواسته دیگه باهاش تماس نگیرممن سه ساله دوسش دارم اما هی توهین میکرد .جالبه که کمک ازم میگرفت و همیشه تنها کسی که راه حل رو میگرفت من بودم اما منو بی ارزش میدونه..
    راستش توصیه میکنم یک بار متن خودتون رو بخونید ...تا متوجه بچگانه بودن اون بشید ...

دوست عزیز کسی که قراره عاشقی کنه و وارد زندگی مشترک بشه خودش رو درگیر چنین رفتارهایی نمیکنه

شما تا شرایط ازدواج رو نداشته باشید نمیتونید به خواستتون برسید و خودتون بهتر میدونید حداقل شرایط ازدواج چی میتونه باشه

این خانم هم اگر تمایلی به شما داشت حتما" در این مورد با شما همراه میشد ولی خوب میدونید که دلش جای دیگه است

ایشون شمارو به عنوان یک دوست ساده و نه یک عشق عاطفی قبول داشته و شما باید به این موضوع توجه کنید

این به خود شما بستگی داره برای کسی که در ذهنتون دوستش داشتید صبر کنید یا نه ...

و این صبر کردن نیاز به راهنمایی نداره

تا کششی از طرف معشوق نباشه ، تلاش عاشق به جایی نمیرسه
    امضای ایشان

خـــــدانـگهــــــدار

4. کاربران زیر از farokh بابت این پست مفید تشکر کرده اند

5. بالا | پست 4

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    13774
    تشکـر
    0
    تشکر شده 0 بار در 0 پست
    میزان امتیاز
    0

پاسخ : فراموش کردن عشق گذشته

من فکر میکنم متن من خالی از منطق بوده باشه و منم تا حالا صدبار عشقو تجربه نکردم که بخوام با ارزش نهادن به چیزهایی که خودمون میدونیم غروره طرف رو برنجونیم وبهش تعنه بزنم.
    ممنون که میگید صبر کردن راهنمایی نداره . میدونم که نیاز به زمان داره اما سوال من پاسخ داده نشده من خودم رو خوب میشناسم . سه سال کسی رو دوست داشتن بچگانه ست ؟
    ولی من از شما یک سوال داشتم وقتی دختری دررابطه عشقی شکست میخوره دیگه دوست نداره وارد رابطه دیگه ای هم بشه .
    من با گذشته اون زمانی کنار میام که واقعا بشینیم وحرفهای هم رو بشنویم
    اما از لحاظ این که کنار میام یا نه .
    ببینید ایشون گفتن من شرایط ازدواج رو ندارم و نیاز به وقت دارم .
    من 23 سالم شده .
    هنوز تحصیلم میکنم و میخوام ارشد هم بخونم
    در چند ماه بعد هم طرح خواهم داشت

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

لیست کاربران دعوت شده به این موضوع

کلمات کلیدی این موضوع

© تمامی حقوق برای مشاورکو محفوظ بوده و هرگونه کپی برداري از محتوای انجمن پيگرد قانونی دارد