نمایش نتایج: از 1 به 2 از 2

موضوع: تصمیم جدی من برای طلاق

1189
  1. بالا | پست 1

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    13780
    تشکـر
    1
    تشکر شده 0 بار در 0 پست
    میزان امتیاز
    0

تصمیم جدی من برای طلاق

با سلامی گرم به همه دوستان
    من زنی 33 سالم که دوازده سال پیش ازدواج سنتی داشتم با مردی که هیچ شناختی و علاقه ای بهش نداشتم و فکر میکردم به مرور زمان با شناخت بیشتر از شخصیتش دوست داشتن هم ایجاد میشه اما زهی خیال باطل
    چون در همون روزهای اول اصلا رفتاراش به دلم ننشست اون مردی صددرصد جنسی بود که از همون روز اول محرم شدنمان فکرش و حرفش و رفتارش جنسی بود برای منی که یک دختر کاملا بسته بودم و آزارم میداد ایگونه رفتارها ، همینطور رفتارهای دیگه که اصلا و ابدا با معیارعای من یکی نبود مثل پررو بودنش دروغگو بودنش و سبک بودنش
    واصلا علاقه ای در من ایجاد نکرد ولی بخاطر بد بودن طلاق زندگی کردم تا اینکه موقع چهارماهگی پسرم متوجه رابطش با یه دختر معلم شدم که بهم قول داد بذاره کنار
    اما دوباره و دوباره و دوباره هر دفعه با یکی ، ارسال کلیپهای ************ی حرفهای ************ی که فهمیدم با یکیشون هم کادو خریده و قرار گذاشته حتی تو وایبر برای خواهرم هم کلیپ ************ی میفرستاد
    سال گذشته هم با یکی از همکارهام که زن فاسدی بود رابطه دوستی برقرار کرده بود
    این رفتارهاش در خالیه که رابطه جنسیش با من هم سر جاشه!!!
    مدت یک ماهی هست که بطور جدی به طلاق فکر میکنم چون واقعا حالم ازش بهم میخوره و دیگه تحمل بودنش تو زندگیم رو ندارم
    لطفا نظرتون رو بهم بگید ممنونم

2. بالا | پست 2

عنوان کاربر
    کاربر ویژه
    شماره عضویت
    3710
    تشکـر
    4,204
    تشکر شده 10,202 بار در 5,111 پست
    میزان امتیاز
    21

پاسخ : تصمیم جدی من برای طلاق

نقل قول نوشته اصلی توسط sahel6 نمایش پست ها
    با سلامی گرم به همه دوستان من زنی 33 سالم که دوازده سال پیش ازدواج سنتی داشتم با مردی که هیچ شناختی و علاقه ای بهش نداشتم و فکر میکردم به مرور زمان با شناخت بیشتر از شخصیتش دوست داشتن هم ایجاد میشه اما زهی خیال باطل چون در همون روزهای اول اصلا رفتاراش به دلم ننشست اون مردی صددرصد جنسی بود که از همون روز اول محرم شدنمان فکرش و حرفش و رفتارش جنسی بود برای منی که یک دختر کاملا بسته بودم و آزارم میداد ایگونه رفتارها ، همینطور رفتارهای دیگه که اصلا و ابدا با معیارعای من یکی نبود مثل پررو بودنش دروغگو بودنش و سبک بودنش واصلا علاقه ای در من ایجاد نکرد ولی بخاطر بد بودن طلاق زندگی کردم تا اینکه موقع چهارماهگی پسرم متوجه رابطش با یه دختر معلم شدم که بهم قول داد بذاره کنار
    اما دوباره و دوباره و دوباره هر دفعه با یکی ، ارسال کلیپهای ************ی حرفهای ************ی که فهمیدم با یکیشون هم کادو خریده و قرار گذاشته حتی تو وایبر برای خواهرم هم کلیپ ************ی میفرستاد سال گذشته هم با یکی از همکارهام که زن فاسدی بود رابطه دوستی برقرار کرده بود
    این رفتارهاش در خالیه که رابطه جنسیش با من هم سر جاشه!!!مدت یک ماهی هست که بطور جدی به طلاق فکر میکنم چون واقعا حالم ازش بهم میخوره و دیگه تحمل بودنش تو زندگیم رو ندارم
    لطفا نظرتون رو بهم بگید ممنونم
    بخاطر زندگی سنتی در ایران بیشتر افراد با وجود عدم تفاهم به زندگی بی نتیجه ادامه میدن به این امید که روزی اتفاق خوبی رخ بده

و این شرایط امروز شماست که بخاطر همین تاخیر در طلاق فرزندی هم به این جمع اضافه شده ...

به هر حال اینکه تصمیم به جدایی و طلاق گرفتید کاملا" شخصیه و باید بدونید حق طلاق با شوهر شماست پس باید پروسه حقوقی رو طی کنید

به همین خاطر میتونید با کارشناسان واحد ارشاد و معاضدت قضایی در این مورد مشورت کنید تا راهنمایی لازم رو به شما ارائه بدن

در این مورد میتونید با این شماره مشاوره تلفنی داشته باشید
    021-22354282
    امضای ایشان

خـــــدانـگهــــــدار

3. 4 کاربران زیر از farokh بابت این پست مفید تشکر کرده اند

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)