نمایش نتایج: از 1 به 3 از 3

موضوع: عدم استقلال

852
  1. بالا | پست 1

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    13802
    تشکـر
    0
    تشکر شده 1 بار در 1 پست
    میزان امتیاز
    0

Unhappy عدم استقلال

سلام من 22 سالمه نزدیک 2 ماهه با پسری 27 ساله نامزد هستم و بینمون صیغه محرمیت خوندن ، که 4 فروردین مهلتش تموم میشه . توی این مدت متوجه شدم ایشون تمام حرف های منو به پدرشون منتقل میکنند و پدرشون چند شب پیش منزل ما اومدن و جلو خانواده دو طرف از شخصی ترین حرف هایی که من با نامزدم گفته بودم گرفته تا مسایل دیگه صحبت کردن در اخر من از برخی صحبت هام عذر خواستم و گفتم ایشونو خیلی دوست دارم و میخوام باهاشون زندگی کنم اما وقتی مادرم از نامزدم پرسید که منو دوست داره یا نه نامزدم سکوت طولانی کرد و گفت باید مشکلاتم حل بشه . مادرم خیلی بد بین شده و مدام دنبال راهی میگرده که نامزدم دوست داشتنشو به من ثابت کنه ، عدم استقلال فکری و عدم مدیریت بین همسر و خانواده هم ضمیمه شده و پدرم تاریخ عقد و عقب انداخت و خواست که ما بعد عید مشاوره بریم و بعد مشاوره تصمیم بگیریم اما هم خانوادم نسبت به ایشون بد بین هستند هم اجازه نمیدن من به نامزدم زنگ بزنم میگن باید خودش زنگ بزنه و اگه زنگ بزنه معلومه پشیمون نشده . من دلم میخواد هم این تعادل و ایجاد کنم هم دلم میخواد که اون تماس بگیره و خیال خانوادمو راحت کنه هم دوستش دارم و میخوام برگرده اما میدونم با این اخلاق هیچ دختری نمیتونه با ایشون زندگی کنه ... باید چی کار کنم؟

2. کاربران زیر از golsa banoo بابت این پست مفید تشکر کرده اند

3. بالا | پست 2

عنوان کاربر
    کاربر ویژه
    شماره عضویت
    6691
    تشکـر
    18,649
    تشکر شده 9,823 بار در 3,399 پست
    میزان امتیاز
    16

پاسخ : عدم استقلال

سلام گلسا خانوم خوش اومدین

خب شما در مرحله نامزدی هستین و این مرحله براش شناخته و نباید احساسی رفتار و فکر کنید

بهتره توی این مدت خوب خصوصیات همدیگه رو بشناسید و به خاطر احساساتتون تصمیم به ازدواج نگیرید که در آینده براتون مشکل ساز نشه

اگه قراره جدا بشین بهتره توی همین مدت نامزدی باشه تا اینکه بعد ازدواج باشه ، و یا یک عمر زندگی تلخ کنار همدیگه داشته باشید

بهتره شما تماس نگیرین

4. بالا | پست 3

عنوان کاربر
    تیم مشاوره
    شماره عضویت
    5400
    تشکـر
    99
    تشکر شده 657 بار در 378 پست
    میزان امتیاز
    10

پاسخ : عدم استقلال

نقل قول نوشته اصلی توسط golsa banoo نمایش پست ها
    سلام من 22 سالمه نزدیک 2 ماهه با پسری 27 ساله نامزد هستم و بینمون صیغه محرمیت خوندن ، که 4 فروردین مهلتش تموم میشه . توی این مدت متوجه شدم ایشون تمام حرف های منو به پدرشون منتقل میکنند و پدرشون چند شب پیش منزل ما اومدن و جلو خانواده دو طرف از شخصی ترین حرف هایی که من با نامزدم گفته بودم گرفته تا مسایل دیگه صحبت کردن در اخر من از برخی صحبت هام عذر خواستم و گفتم ایشونو خیلی دوست دارم و میخوام باهاشون زندگی کنم اما وقتی مادرم از نامزدم پرسید که منو دوست داره یا نه نامزدم سکوت طولانی کرد و گفت باید مشکلاتم حل بشه . مادرم خیلی بد بین شده و مدام دنبال راهی میگرده که نامزدم دوست داشتنشو به من ثابت کنه ، عدم استقلال فکری و عدم مدیریت بین همسر و خانواده هم ضمیمه شده و پدرم تاریخ عقد و عقب انداخت و خواست که ما بعد عید مشاوره بریم و بعد مشاوره تصمیم بگیریم اما هم خانوادم نسبت به ایشون بد بین هستند هم اجازه نمیدن من به نامزدم زنگ بزنم میگن باید خودش زنگ بزنه و اگه زنگ بزنه معلومه پشیمون نشده . من دلم میخواد هم این تعادل و ایجاد کنم هم دلم میخواد که اون تماس بگیره و خیال خانوادمو راحت کنه هم دوستش دارم و میخوام برگرده اما میدونم با این اخلاق هیچ دختری نمیتونه با ایشون زندگی کنه ... باید چی کار کنم؟
    خب مشخصه باید صبر کنید ... در این مورحله کار خاصی نمیتونید انجام بدید و باید صبور باشید تا نتیجه این تفکر مشخص بشه

هر چند تامل و سکوتش کمی جای تردیده و فکر میکنم نسبت به دوست داشتن شما تردید داره

بهتره شما هم از پیشگویی در مورد دوست داشتن ایشون خودداری کنید چون ممکنه هر اتفاقی بیفته که باید قویی باشید

به هرحال دوره نامزدی ، دوره طلایی شناخته و ایشون به احتمال زیاد در این مدت به نوعی شناخت رسیده که در بیان دوست داشتنش دچار تردید شده

5. کاربران زیر از Bita moein بابت این پست مفید تشکر کرده اند

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

لیست کاربران دعوت شده به این موضوع

کلمات کلیدی این موضوع

© تمامی حقوق برای مشاورکو محفوظ بوده و هرگونه کپی برداري از محتوای انجمن پيگرد قانونی دارد