نمایش نتایج: از 1 به 11 از 11

موضوع: عشق فامیلی

1810
  1. بالا | پست 1

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    13866
    تشکـر
    0
    تشکر شده 0 بار در 0 پست
    میزان امتیاز
    0

Post عشق فامیلی

سلام دختری 18ساله هستم,از کودکی به پسرداییم که 3سال از خودم بزرگتره علاقه داشتم(اون اطلاعی نداره)ما تا سه سال پیش باهم رابطه خوبی داشتیم مثل دوتا خواهر برادر تا اینکه اون رفت یه شهر دور و واسه 10ماه ندیدمش وقتی برگشت من هیچ عکس العمل خاصی نشون ندادم با این که دلم براش تنگ شده بود اصلا ابراز خوش حالی نکردم اونم سرد برخورد کرد,ازون موقع به بعد هر وقت منو میبینه حتی بهم سلام هم نمیکنه مگر اینکه خودم سلام کنم اونم یه جواب خشک و خالی بده,زمانی با هم حرف میزنیم که مجبوریم اونم باز خیلی سرد!اینم بگم ما از نظر ظاهری خیلی به هم شباهت داریم,تمام علایقمون هم شبیه همه.من فقط تعطیلات عید میبینمش اخرین باری که دیدمش دیشب بود که بعد یک سال دیدمش حتی به هم سلام هم نکردیم ولی متوجه شدم اون کاملا حواسش به من بود و سعی میکرد حرصم بده مثلا با دوستم خیلی گرم برخورد کرد.کلا رفتارای عجیب غریبی داشت!
    من واقعا نمیدونم حسم نسبت بهش چیه,این یک سالی که ندیدمش مطمعن بودم دیگه حسی بهش ندارم تا اینکه دیشب با اون رفتاراش ذهنمو مشغول کرد!کلا هروقت میبینمش ذهنم درگیرش میشه!سوال من اینه چرا بهو رفتارش با من انقد عوض شد و دیگه باهام خوب نیست?یعنی میتونه به خاطر رفتار سرد من بوده باشه?من داشتم حسمو نسبت بهش فراموش میکردم ولی اون با رفتارای دیشبش باعث شد دوباره فکر کنم حسی بهش دارم!من این حسو دوس ندارم و نمیخوام وجود داشته باشه!چرا اون اینطور رفتار میکنه?ایا من واقعا دوسش دام?فردا قراره ببینمش چطور باهاش رفتار کنم?

2. بالا | پست 2

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    3033
    تشکـر
    1,448
    تشکر شده 2,948 بار در 1,084 پست
    میزان امتیاز
    12

پاسخ : نمیدونم چه حسی دارم

سلام
    دوست من این احساس شما به دلیل علاقه ای هست که نسبت به ایشون دارین
    وچون به رفتارش حساس شدین هرطور که دلتون بخواد برداشت میکنید وبه خودتون ربط میدین .
    یه تذکر خواهرانه
    هیچ وقت وارد یه عشقه یک طرفه نشین وهمیشه اینو با خودتون تکرار کنید که اونم هیچ حسی به شمانداره
    سعی کنید نسبت بهش بی تفاوت باشین آگه واقعا این حسو دوست ندارین بهش اهمیت ندین
    هرموقع که فکرتون میره سمت ایشون خوتونوسرگرم کاری کنید
    موفق باشید

3. 3 کاربران زیر از farimah بابت این پست مفید تشکر کرده اند

4. بالا | پست 3

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    13770
    تشکـر
    670
    تشکر شده 645 بار در 302 پست
    میزان امتیاز
    10

سلام
    به نظر من برا اینکه بفهمین اونم دوستون داره یا نه باید یه کاری کنید که نظرشو جلب کنید برا مثال با پسرای فامیل جلوی اون بگو بخند بعد بهش اهمیت نده یه کاری کن غیرتی بشه وقتی هم که قراره ببینیش باهاش دوستانه رفتار کن تا یه ذره یخش اب بشه بعد حرسش بده شاید بیاد طرفت این نظر منه عزیزم
    موفق باشی
    امضای ایشان
    گذشتم از گذشته هااااااااااام

5. کاربران زیر از صدف جون بابت این پست مفید تشکر کرده اند

e.v

6. بالا | پست 4

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    13337
    تشکـر
    1,752
    تشکر شده 1,447 بار در 412 پست
    میزان امتیاز
    10

سلام
    farimah حرف قشنگی زد.
    نسبت به این موضوع حساس شدی و برداشت ها و تفسیر های غیر واقعی داری.
    به خاطر موضوع دیشب یه خرده دچار هیجان شدی که غیر واقعیه، همون راه فراموش کردن رو ادامه بده. فرصت های و موقعیت های زندگی و ازدواجت رو نگیر. به رفتاراش اهمیت نده.
    امضای ایشان

7. 3 کاربران زیر از e.v بابت این پست مفید تشکر کرده اند

8. بالا | پست 5

عنوان کاربر
    کاربر محروم
    شماره عضویت
    6140
    تشکـر
    159
    تشکر شده 386 بار در 165 پست
    میزان امتیاز
    0

همونجور که شما سالها بهش علاقه داشتین . این سوالو از خودتون نپرسیدین که اونم شاید سالهاست یا ماههاست که به یکی دیگه علاقه داره ؟

ببینید این شخص چون فامیلتونه ( حالا پسر دایی یا هرچی ) و بالاخره رفت و آمدی دارین ( حتی سالی یه بار) تا وقتی که خودش

با زبون خودش نگه بهت حسی داره نتیجه گیری نکن از حرکاتش و اون 3 سالو نکن 6 سال یا 10 سال و وقتتو از بین نبر.

منم کسیو میشناختم که از شخصی 10 _11 سال خوشش میومد و بهش نگفته بود

و اون شخص ( معشوق ) یه سری حرکتایی هم انجام میداد اما بعد از اینکه شخص ( عاشق ) بهش پیشنهاد داد معلوم شد که اون شخص

( معشوق ) حسی بهش نداره . یعنی تمام حرکتاش الکی بوده ( البته ما بهش میگیم کرم )

خلاصه تا اطمینان پیدا نکردی واسه خودت مشغله درست نکن .

9. 2 کاربران زیر از Taghi Titan بابت این پست مفید تشکر کرده اند

10. بالا | پست 6

عنوان کاربر
    کاربر محروم
    شماره عضویت
    11159
    تشکـر
    4,306
    تشکر شده 2,986 بار در 1,492 پست
    میزان امتیاز
    0

سلام
    من نظر همه رو خوندم ولی یه احتمال دیگه ام هست اونم اینه که این رفتارش برای لجبازی باشه....
    اون فقط یه پسر21سالست پسرا توی این سن بیشتر دوست دارن نظر دخترارو جلب کنن
    هر کسم بی اعتنا باشه بهشون جلوش گارد میگیرن
    اگه حس میکنی بهت کم محلی میکنه ولی حواسش به توهه شاید دلیلش اینه که میخاد ببینه وقتی بهت محل نمیذاره تو چه حالی مشی
    درمورد اینکه اون چه حسی داره بهتره کنجکاوی نکنی فعلا فقط به این فکر کن که داره بانقطه ضعف تو که همون دوست داشتنته بازی میکنه
    اگه تصمیم داری بازم روی غرورت بمونی و حستو بهش نشون ندی بدون بازم این بی محلیا و سربرخورد کردنا ادامه داره پس به نظر من بهتره حساس نباشی
    نمیگم اهمیت نده چون فکرنمیکنم شدنی باشه
    پیشنهاد من اینه که هروقت دیدی حرصت داد توام اونو حرص بده کلا نذارچیزی تودلت بمونه همه ی کاراشو تلافی کن
    یه کاری کن بدونه برات مهم نیست مثلا اگه با دوستت خوب رفتار میکنه توام سعی کن خوشحال به نظر بیای
    اگه باهات سرد برخورد میکنه توام همینکاروبکن درعوضش باهمه ی ادمایی که تواون جمعن حسابی گرم و مهربون باش باهمه شوخی کن و بخند ولی به اون که میرسی انکاراصن وجود نداره ......(پسرامغرورن ازین که کسی نادیدیه بگیرتشون به حد مرگ بیزارن)
    اگرم سالی یه دفعه میبینیش که کارت اسون تره فقط کافیه یه روز نادیده بگیریش
    کلا زیاد سخت نگیر فکرکن اینم یه بازیه اصن جدی نگیرش والا مجبورمیشی سر غرورت یا شایدم دلت قمارکنی .
    یه توصیه ی دوستانه ام دارم اگه تودلت حسی داری بذار همینطور گنگ بمونه بهتره اصلا درموردش کنجکاوی نکنی چون کسی که دوسش داری فعلا سرگرم بازیای خودشه و حس توام براش مهم نیست پس اگه به حست پر و بال بدی شاید مجبور شی غرورتم بشکنی .

11. کاربران زیر از ملکه شیشه ای بابت این پست مفید تشکر کرده اند

12. بالا | پست 7

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    13866
    تشکـر
    0
    تشکر شده 0 بار در 0 پست
    میزان امتیاز
    0

نقل قول نوشته اصلی توسط Taghi Titan نمایش پست ها
    همونجور که شما سالها بهش علاقه داشتین . این سوالو از خودتون نپرسیدین که اونم شاید سالهاست یا ماههاست که به یکی دیگه علاقه داره ؟

ببینید این شخص چون فامیلتونه ( حالا پسر دایی یا هرچی ) و بالاخره رفت و آمدی دارین ( حتی سالی یه بار) تا وقتی که خودش

با زبون خودش نگه بهت حسی داره نتیجه گیری نکن از حرکاتش و اون 3 سالو نکن 6 سال یا 10 سال و وقتتو از بین نبر.

منم کسیو میشناختم که از شخصی 10 _11 سال خوشش میومد و بهش نگفته بود

و اون شخص ( معشوق ) یه سری حرکتایی هم انجام میداد اما بعد از اینکه شخص ( عاشق ) بهش پیشنهاد داد معلوم شد که اون شخص

( معشوق ) حسی بهش نداره . یعنی تمام حرکتاش الکی بوده ( البته ما بهش میگیم کرم )

خلاصه تا اطمینان پیدا نکردی واسه خودت مشغله درست نکن .
    سلام,ببینید من نه دوست دارم اون به من حسی داشته باشه نه من به اون و مطمعنم که عاشقشم نیستم که تو غمش بسوزم گفتم که خودمم نمیدونم چه حسیه!برام مهم نیست دوسم داشته باشه یانه فقط میخوام رفتارشو درست کنه تا ذهنم مشغولش نشه!

13. بالا | پست 8

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    13866
    تشکـر
    0
    تشکر شده 0 بار در 0 پست
    میزان امتیاز
    0

[QUOTE=farimah;72134]سلام
    دوست من این احساس شما به دلیل علاقه ای هست که نسبت به ایشون دارین
    وچون به رفتارش حساس شدین هرطور که دلتون بخواد برداشت میکنید وبه خودتون ربط میدین .
    یه تذکر خواهرانه
    هیچ وقت وارد یه عشقه یک طرفه نشین وهمیشه اینو با خودتون تکرار کنید که اونم هیچ حسی به شمانداره
    سعی کنید نسبت بهش بی تفاوت باشین آگه واقعا این حسو دوست ندارین بهش اهمیت ندین
    هرموقع که فکرتون میره سمت ایشون خوتونوسرگرم کاری کنید
    موفق باشید[QUOTE

سلام,دوباره میگم مطمعنم عشق و عاشقی و این چیزا نیست به گفته خودتون شاید علاقه هست!من همیشه با خودم تکرار میکنم که حق ندارم بهش فک کنم !فقط میخوام ازاین رفتارش دست بکشه که ذهنم مشغولش نشه ,ببینید اگه بگین رفتاراش به تو مربوط نیستت قانع نمیشم,دو نفر ازم پرسیدن شما چرا اینطور با هم رفتار میکنین انگار دشمن همین
    ویرایش توسط romina90 : 03-22-2015 در ساعت 09:11 AM

14. بالا | پست 9

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    13866
    تشکـر
    0
    تشکر شده 0 بار در 0 پست
    میزان امتیاز
    0

نقل قول نوشته اصلی توسط ملکه شیشه ای نمایش پست ها
    سلام
    من نظر همه رو خوندم ولی یه احتمال دیگه ام هست اونم اینه که این رفتارش برای لجبازی باشه....
    اون فقط یه پسر21سالست پسرا توی این سن بیشتر دوست دارن نظر دخترارو جلب کنن
    هر کسم بی اعتنا باشه بهشون جلوش گارد میگیرن
    اگه حس میکنی بهت کم محلی میکنه ولی حواسش به توهه شاید دلیلش اینه که میخاد ببینه وقتی بهت محل نمیذاره تو چه حالی مشی
    درمورد اینکه اون چه حسی داره بهتره کنجکاوی نکنی فعلا فقط به این فکر کن که داره بانقطه ضعف تو که همون دوست داشتنته بازی میکنه
    اگه تصمیم داری بازم روی غرورت بمونی و حستو بهش نشون ندی بدون بازم این بی محلیا و سربرخورد کردنا ادامه داره پس به نظر من بهتره حساس نباشی
    نمیگم اهمیت نده چون فکرنمیکنم شدنی باشه
    پیشنهاد من اینه که هروقت دیدی حرصت داد توام اونو حرص بده کلا نذارچیزی تودلت بمونه همه ی کاراشو تلافی کن
    یه کاری کن بدونه برات مهم نیسخت مثلا اگه با دوستت خوب رفتار میکنه توام سعی کن خوشحال به نظر بیای
    اگه باهات سرد برخورد میکنه توام همینکاروبکن درعوضش باهمه ی ادمایی که تواون جمعن حسابی گرم و مهربون باش باهمه شوخی کن و بخند ولی به اون که میرسی انکاراصن وجود نداره ......(پسرامغرورن ازین که کسی نادیدیه بگیرتشون به حد مرگ بیزارن)
    اگرم سالی یه دفعه میبینیش که کارت اسون تره فقط کافیه یه روز نادیده بگیریش
    کلا زیاد سخت نگیر فکرکن اینم یه بازیه اصن جدی نگیرش والا مجبورمیشی سر غرورت یا شایدم دلت قمارکنی .
    یه توصیه ی دوستانه ام دارم اگه تودلت حسی داری بذار همینطور گنگ بمونه بهتره اصلا درموردش کنجکاوی نکنی چون کسی که دوسش داری فعلا سرگرم بازیای خودشه و حس توام براش مهم نیست پس اگه به حست پر و بال بدی شاید مجبور شی غرورتم ب
    سلام فقط شما حرف منو فهمیدی!بله اون عاشق جلب توجهه و بدلیل موقعیتی که داره همه بهش توجه دارن!با همه دخترا خوب با من بد انگار اصلا وجود ندارم منم دقیقا بدتر از اون رفتارمیکنم با همه خوبم به اون بی اهمیت!باید بگم من به هیچ وجه غرورمو کنار نمیذارم مگر اینکه خودش دیگه به رفتارش اداامه نههم
    ویرایش توسط romina90 : 03-22-2015 در ساعت 09:54 AM

15. بالا | پست 10

عنوان کاربر
    کاربر محروم
    شماره عضویت
    11159
    تشکـر
    4,306
    تشکر شده 2,986 بار در 1,492 پست
    میزان امتیاز
    0

ببین تو نمیتونی مجبورش کنی ازین رفتاراش دست برداره فعلا تصمیم گرفته روی اعصابت رزه بره پس چاره ای نیست
    به نظرم حساسیت نشون نده سعی کن خوشحال به نظر بیای اگه بفهمه کاراش تاثیری روت نداره خودش کم کم رفتارشو عوض میکنه
    این کارایی که میگمو انجام بده به احتمال زیاد عاصیش میکنه
    -وقتی اونم هست همه ی سعیتو بکن واسه اینکه تو اون جمع بهت خوش بگذره باهمه بگو بخند کن اگه جوتون صمیمیه تو هر فرصتی پیش اومد پیشنهاد یه کار تازه بده که همه دوست دارن و استقبال میکنن مثلا بازیای دست جمعی و اینا
    -جاهایی که اون هست زیاد نرو سعی کن زیاد نزدیکت نباشه مثلا اگه توی اشپزخونه ای بعدش اونم میاد تو زود به یه بهونه ای بیا بیرون
    -حواست به همه ی کاراش باشه چون کارای اون روی عکس العملای تو تاثیر میذاره ومتاسفانه نمیتونی ندید بگیریش ولی به هیچ عنوان نذار خودش بفهمه
    -بهشم نگاه نکن یعنی باهاش چشم تو چشم نشو وقتی ببینه نگاهشم نمیکنی میفهمه برات مهم نیست
    اخرم اینکه همیشه لبخند بزن هر باری که دمق باشی و ناراحتیتو نشون بدی اون میفهمه که بی توجهیاش برات مهم بوده...

16. بالا | پست 11

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    13893
    تشکـر
    0
    تشکر شده 0 بار در 0 پست
    میزان امتیاز
    0

اول از همه اینکه پسرا خیلی مغرورن یعنی هر چقدر که ما دخترا احساساتی و عاطفی هستیم اونا مغرورن ... شاید دلیل این اتفاق علاقه باشه ولی فقط یه درصد هم فک کن نباشه اونوقت تو روی علاقه طرفت حساب کردی و شکست وحشتناکی میخوری اون هم درست موقعی که توی این سن بحرانی ینی دم کنکور و این جور برنامه هایی ... همون جوری که گفتم پسرا مغرورن شاید چون دیده تو بهش توجه نداری ازت دلگیر شده به هر حال تو گفتی که رابطه خواهر برادری نزدیک داشتیم اون توقع داشته وقتی بر میگرده اگه هیچ کس هم به استقبالش نیاد بازم تو رو داره .....اگه این حسو دوست نداری احتیاجی به پروبال دادن قضیه نیست همش به خودت یاداوری کن که اون برادرته ....و اخر هم اینکه اگه میخوای رابط تون مثل قبل بشه نباید به این مغرور بودن ادامه بدی من نمیگم خودتو خرد کن یا برای پسرا خودت بشکن ولی اگه اتفاقی افتاد طوری رفتار نکن که اون بشکنه و شکاف بینتون عمیق تر بشه ...البته هیچ کس نمیتونه پیش بینی کنه که توی دل یه نفر دیگه چی میگذره واسه همین ممکنه اصلا همه ی پیش بینی های من غلط باشه ......البته این نظر منه..........امیدوارم موفق باشی

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

لیست کاربران دعوت شده به این موضوع

کلمات کلیدی این موضوع

© تمامی حقوق برای مشاورکو محفوظ بوده و هرگونه کپی برداري از محتوای انجمن پيگرد قانونی دارد