نمایش نتایج: از 1 به 10 از 10

موضوع: مشکل ارضا شدن همسرم

2337
  1. بالا | پست 1

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    322
    تشکـر
    1
    تشکر شده 6 بار در 5 پست
    میزان امتیاز
    0

مشکل ارضا شدن همسرم

با سلام

من یه بیماری دارم به نام کمبود هورمون تستسترون و کم کاری هیپوفیز
    همچنین حدود 100-105 کیلو وزنمه

ببخشید شرمنده سایز آلت من در حالت شل 3-4 سانتی متر است و در حالت نعوظ هم 8-9 سانتی متر و محیط ش هم حدودا 9 سانتی متر

نامزد من ( عقد کردیم ) میگه با این سایز مشکل داره و خیلی باریک است و نمی تواند ارضا شود .
    هربار رابطه جنسی داشتیم ایشون با دست ارضا میشد
    ایشون میگن دوستام برام تعریف کردن همسرشون وقتی آ.ل.ت رو میزاره بین پاهاشون ارضا میشن ولی من نمیشم

و الان درخواست جدایی دادن

میخوام بدونم راهی برای بزرگ کردن هم در طول هم در محیط آن است ؟
    واقعا همه زن ها با این حرکت ارضا میشن؟
    اینکه ایشون ارضا نمیشه مشکل منه ؟ ایشون ؟
    اکر مشکل ایشون ممکنه این مسئله ذهنی باشه ایشون دچار توهم شده باشه ؟
    با مشاوره رفتن حل میشه ؟

خواهش میکنم زندگیم داره از هم میپاشه

2. 2 کاربران زیر از MS7 بابت این پست مفید تشکر کرده اند

3. بالا | پست 2

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    280
    تشکـر
    0
    تشکر شده 0 بار در 0 پست
    میزان امتیاز
    0

پاسخ : مشکل ارضا شدن همسرم

مرسی ممنون
    امضای ایشان
    ويرايش امضا توسط مديركل
    (قوانين را رعايت كنيد)

4. بالا | پست 3

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    322
    تشکـر
    1
    تشکر شده 6 بار در 5 پست
    میزان امتیاز
    0

منظورتون چیه ؟

5. کاربران زیر از MS7 بابت این پست مفید تشکر کرده اند

6. بالا | پست 4

عنوان کاربر
    مدیر کل
    شماره عضویت
    1
    تشکـر
    477
    تشکر شده 414 بار در 135 پست
    میزان امتیاز
    10

نقل قول نوشته اصلی توسط MS7 نمایش پست ها
    منظورتون چیه ؟
    با سلام
    باید به اطلاعتون برسونم ایشون اسپمر هستند و از بابت حضور و ایجاد مزاحمتشون از شما عذرخواهی میکنیم
    تذکر لازم به ایشان داده شد
    همچنین مشاور شما در اولین فرصت پاسختان را ارائه خواهند کرد
    موفق باشید
    امضای ایشان

7. کاربران زیر از Admin بابت این پست مفید تشکر کرده اند

MS7

8. بالا | پست 5

عنوان کاربر
    کاربر محروم
    شماره عضویت
    384
    تشکـر
    1
    تشکر شده 7 بار در 5 پست
    میزان امتیاز
    0

با سلام دوست عزیز اصلا نگران نباشید راه حل بسیار ساده است
    1-اول اینکه تصورات همسرتون بر پایه شنیده ها از دوستانش ساخته شده که یک ذهنیت غلط ایجاد شده با رفتن به یک مشاور قوی میتونید همه مسائل رو به راحتی حل کنید در ضمن سایز آ ل ت به هیچ وجه در ایجاد ارگاسم نتیجه ای نداره پس نگران سایز نباشید امه چند توصیه مهم برای جذب بیشتر ایشون
    1- به شدت و به سرعت وزن خود رو با کمک گرفتن از یک پزشک تغذیه پایین بیارید
    2-موهای زائد خود رو همیشه از بین ببرید
    3- همیشه از عطر و ادکلن به خصوص بوهای مورد علاقه همسرتون استفاده کندی
    4- به وضعیت لباس و ظاهر خود رسیدگی کنید
    موفق باشید

9. کاربران زیر از arash بابت این پست مفید تشکر کرده اند

10. بالا | پست 6

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    322
    تشکـر
    1
    تشکر شده 6 بار در 5 پست
    میزان امتیاز
    0

مشکل من اینه ایشون جواب بنده رو نمیده و نمیدونم چطور راضی کنم بیاد یک جلسه بریم مشاوره خانواده و یک جلسه هم مشاوره جنسی نیماد من هم نمی تونم راضیش کنم

11. بالا | پست 7

عنوان کاربر
    کاربر محروم
    شماره عضویت
    384
    تشکـر
    1
    تشکر شده 7 بار در 5 پست
    میزان امتیاز
    0

من مشاور نیستم و بر اساس اطلاعات شخصی خودم پاسخ میدم اما سوالی دارم که از خودت بپرس وقیت مشگلی هست اما طرف مقابلت حاظر به حلش نیست معنیش چیه؟
    به نظر من معنیش اینه که دلش میخواد این مشکل همچنان باقی بمونه و بگه همیشه بین شما مشگل وجود داره الان که زیر یک سقف نیستین اینقدر برای حل مشگل امتناع میکنه فردا که زیر یک سقف با بچه میخواین زندگی کندی چی میشه؟ به نظرم محکمتر صحبت کنید به جدیت ازش بخواهین که با هم برین پیش مشاور در غیر این صورت برای ادامه زندگی تا دیر نشده تجدید نظر کنید که بعدا افسوس روزهای بی مورد گذشته رو میخورید

12. بالا | پست 8

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    46
    تشکـر
    391
    تشکر شده 145 بار در 81 پست
    میزان امتیاز
    11

نقل قول نوشته اصلی توسط MS7 نمایش پست ها
    با سلام

من یه بیماری دارم به نام کمبود هورمون تستسترون و کم کاری هیپوفیز
    همچنین حدود 100-105 کیلو وزنمه

ببخشید شرمنده سایز آلت من در حالت شل 3-4 سانتی متر است و در حالت نعوظ هم 8-9 سانتی متر و محیط ش هم حدودا 9 سانتی متر

نامزد من ( عقد کردیم ) میگه با این سایز مشکل داره و خیلی باریک است و نمی تواند ارضا شود .
    هربار رابطه جنسی داشتیم ایشون با دست ارضا میشد
    ایشون میگن دوستام برام تعریف کردن همسرشون وقتی آ.ل.ت رو میزاره بین پاهاشون ارضا میشن ولی من نمیشم

و الان درخواست جدایی دادن

میخوام بدونم راهی برای بزرگ کردن هم در طول هم در محیط آن است ؟
    واقعا همه زن ها با این حرکت ارضا میشن؟
    اینکه ایشون ارضا نمیشه مشکل منه ؟ ایشون ؟
    اکر مشکل ایشون ممکنه این مسئله ذهنی باشه ایشون دچار توهم شده باشه ؟
    با مشاوره رفتن حل میشه ؟

خواهش میکنم زندگیم داره از هم میپاشه
    سلام
    به مشاور خوش اومدین
    خب البته کاربر محترم هم تا حدودی برخی مطالب رو بیان کردند و کار ماه رو اندکی ساده تر کردن و سپاسگزارم
    اما درباره ی مطالبتون باید عرض کنم خب شما الان دو سه مشکل دارید که تا حدود زیادی بر همدیگه تأثیر هم میزارن

اول این رو بگم که در افراد چاق گاهي 3-2 سانتي‌متر از آلت تناسلي در زير چربي ناحيه عانه مخفي مي‌شود که اصطلاحا به آن «آلت تناسلي دفن شده يا مخفي شده» مي‌گويند و اين با آلت تناسلي به اصطلاح کوچک فرق مي‌کند. که معمولا این حالت با کاهش وزن برطرف مي‌شود. از طرفی این سایزی که شما فرمودید هم سایز تقریبا نرمالی هست و اگر مورد آلت مخفی شده رو هم به طول آلت شما اضافه کنیم کاملا طبیعی می باشد

البته درباره ی آلت تناسلی مردانه، قطر آن فاکتور مورد توجه تری هست تا طول آن، که باز این مسئله به مورد زیر هم بستگی دارد

مسئله ی بعدی اینکه همانطور که چهره های افراد با هم متفاوت است فیزیولوژی دستگاه ادراکی اشخاص نیز با یکدیگر متفاوت است، پس شما نمیتونید بصورت کلی بگید که چون سایز آلت شما طبیعی هست پس باید همسرتون هم این سایز برایش مناسب باشد، چه بسا ایشون واقعا با این قطر ارضا نمیشن، چرا که خودتون هم به "باریک" بودنش اشاره کردید نه به "کوتاه" بودنش، در حالیکه قطر آلت شما نیز تقریبا طبیعی هست

حالا اگر آناتومی دستگاه تناسلی ایشون طبیعی بود میتوان در مرحله ی بعد این فرضیه رو مطرح کرد که همسرتون صرفا بر اساس ذهنیاتش انتظار آلت بزرگتری رو داره

اما آنچه که معمولا در کیفیت یک رابطه ی جنسی و میزان رضایتمندی از آن بسیار مهم تر و مؤثر از سایز و ... است، رفتار ************ است
    در واقع هر مردی در برقراری رابطه جنسی باید یک پکیج رفتاری رو به کار بگیره که شامل رفتارهای پیش از رابطه، حین رابطه و پس از آن است
    درباره ی این موارد و آموزشهای آن به وفور در همینجا و سراسر نت موجود است، بعنوان مثال: [replacer_a]
    پس طول آلت در رضایتمندی زنان نه اینکه بی تأثیر باشد، اما در درجات پایین تری از اهمیت قرار دارد

و اما درباره ی راههای بزرگ کردن آلتتون هم پرسیده بودید که باید عرض کنم راه های اثبات شده ی علمی تقریبا وجود نداره، چه بسا با اعمال جراحی بتوان تا حدودی تغییراتی ایجاد کرد، اما عوارض خاص خودش را دارد و از طرفی تأثیری که فرد انتظارش دارد را نیز نخواهد دید، جراحان نیز معمولا با اندیکاسیون های طبی به سراغ این اعمال جراحی میروند نه با دلائل زیبایی و ...
    تأثیر دستگاههایی همچون اکستندر نیز موقتی بوده و امکان بروز خطراتی همچون پارگی عروق آلتتون رو هم در پی خواهد داشت

از طرفی مواردی همچون خوب بودن روابط عادی و روزانه ی بین دو طرف و احترام متقابل در شکل گیری آغاز یک رابطه ی جنسی بسیار تأثیرگذار است (دقت بفرمایید احترام با خفت و ذلت متفاوت است)
    بعنوان مثال شخصی که رفتار مناسبی از شما می بینه و جذابیت خاصی رو درون شما احساس میکنه احتمال اینکه در اعماق فکرش تقاضای یک رابطه ی جنسی رو هم با شما در سر داشته باشد بسیار بیشتر از کسی است که برایش عادی شده اید

مراجعه به مشاور هم در صورتی مؤثر خواهد بود که هر دوی شما مشترکا قصد و اراده بر ادامه و پیشرفت زندگی مشترکتان داشته باشید اما وقتی اصلش زیر سؤال است حتی اگر قبول هم بکنند به مشاوره بیان باز هم تأثیری نخواهد داشت

در هر حال اینطور که من متوجه شدم رابطه ی شما از این مراحل عبور کرده و دیگر وارد فاز جدایی شده
    که این مطلب رو در اون یکی تاپیکتون که به این مشکل اختصاص داده اید بررسی خواهیم کرد ...

13. کاربران زیر از Moshaver بابت این پست مفید تشکر کرده اند

14. بالا | پست 9

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    2278
    تشکـر
    0
    تشکر شده 0 بار در 0 پست
    میزان امتیاز
    0

نه اصلا طول آلت تاثیر نداره اکثر خانمها با دخول ارضا نمی شوند

15. بالا | پست 10

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    12062
    تشکـر
    18
    تشکر شده 70 بار در 45 پست
    میزان امتیاز
    10

حرف همه دوستان درسته ولي در كل دوست من شما اگر وزنت رو بياري پايين مشكلات شما حل ميشه وديگر مشكل سايز نخواهي داشت

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

لیست کاربران دعوت شده به این موضوع

کلمات کلیدی این موضوع

© تمامی حقوق برای مشاورکو محفوظ بوده و هرگونه کپی برداري از محتوای انجمن پيگرد قانونی دارد