نمایش نتایج: از 1 به 2 از 2

موضوع: دوگانگی درس و احساسات

1004
  1. بالا | پست 1

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    326
    تشکـر
    1
    تشکر شده 14 بار در 10 پست
    میزان امتیاز
    0

دوگانگی درس و احساسات

با سلام من تازه عضو سایت شدم من پسر دوم دبیرستانیم من با دختر خالم که ۱سال ازم کوچیکتره دوستم و خیلی همو دوست داریم خالمم تنها کسیه که میدونه ولی شرط من واسه رسیدن بهش مدارک عالیست من تمام فکرم درسمه و رابطمو باهاش خیلی کم کردم ولی بازم زیاد بهش فک میکنم و نمیتونم تو درس تمرکز کنم کمک کنید

2. 2 کاربران زیر از 0122mostafa بابت این پست مفید تشکر کرده اند

3. بالا | پست 2

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    46
    تشکـر
    391
    تشکر شده 145 بار در 81 پست
    میزان امتیاز
    11

پاسخ : دوگانگی درس و احساسات

نقل قول نوشته اصلی توسط 0122mostafa نمایش پست ها
    با سلام من تازه عضو سایت شدم من پسر دوم دبیرستانیم من با دختر خالم که ۱سال ازم کوچیکتره دوستم و خیلی همو دوست داریم خالمم تنها کسیه که میدونه ولی شرط من واسه رسیدن بهش مدارک عالیست من تمام فکرم درسمه و رابطمو باهاش خیلی کم کردم ولی بازم زیاد بهش فک میکنم و نمیتونم تو درس تمرکز کنم کمک کنید
    سلام
    به مشاور خوش آمديد
    اينكه شما براى خودتون و رسيدن به ايشون شرط داشتن مدارك عاليه رو گذاشتين خيلى عاقلانه است
    درضمن خب خاله تونم كه ميدونه، پس جاى نگرانى نيست
    و اما در رابطه با اينكه در حال حاضر بتونيد خوب تمركز كنيد و درس بخونيد بايد هدفهاتونو دسته بندى كنيد و به ترتيب ارزششون بهشون شماره بدين
    بنابراين پيشنهادم اينه كه بنشينيد و با خودتون فكر كنيد و اهداف كوتاه مدت و بلندمدتون رو روى برگه اى براى خودتون بنويسيد و به ترتيبى كه منطقيه و براساس علاقه تون شماره گذارى كنيد
    و اما كار ديگه اى كه ميتونيد بكنيد اينكه اول با دختر خالتون و بعد هم با خاله تون درباره ى شرايطتون و برنامه اى كه داريد صحبت كنيد تا اونها هم دليل كم كردن رابطه رو از جانب شما بدونن و خدايى ناكرده سوء تفاهم ايجاد نشه.

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

لیست کاربران دعوت شده به این موضوع

کلمات کلیدی این موضوع

© تمامی حقوق برای مشاورکو محفوظ بوده و هرگونه کپی برداري از محتوای انجمن پيگرد قانونی دارد