نمایش نتایج: از 1 به 3 از 3

موضوع: عشق به دخترخاله

1103
  1. بالا | پست 1

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    14012
    تشکـر
    4
    تشکر شده 0 بار در 0 پست
    میزان امتیاز
    0

عشق به دخترخاله

سلام به دوستان
    بنده پسری 19 ساله هستم و از اونجایی که یادم میاد (دوران کودکی) دختر خاله ام رو که 2 ماه از خودم بزرگتر هست دوست داشتم (دوست داشتن معمولی) سال ها به همین منوال طی شد.متاسفانه تو سن 10 سالگی پدرم رو هم از دست دادم و بعد از اون در دوران راهنمایی افت تحصیلی شدیدی داشتم در همین دوران دچار بلوغ زودرس هم شدم و احساسم نسبت به دختر خاله ام شدید تر شد(ولی هیچگونه میل یا فکر هوس آلودی نسبت به اون نداشتم و فقط اونو به خاطر خصوصیات اخلاقیش دوستش دارم) من مثل خیلی از هم سن های خودم تو فکر ایجاد ارتباط با جنس مخالف نیستم(نه اینکه بدم بیاد نه) من بیشتر تو فکر آینده و فردا هام هست انسان رویا پردازی هستم و احساس میکنم زیاد درگیر فردا شدم.
    در دوران دبیرستان هم به این تیجه رسیدم که این دوست داشتن عادی نیست و فراتر از دوست داشتن معمولیه_این رو هم بگم که دختر خالم در شهر دیگه ای زندگی میکنند و فقط ایام نوروز به شهر ما میان_ تو مدتی که دختر خالم رو میبینم و با هم ارتباط داریم احساس میکنم اون هم منو دوست داره(البته فکر میکنم و متمئن نیستم) حالا فرصتی پیش اومده که بتونم بهش این حسم رو بیان کنم (فقط به خودش بگم) میخواستم از شما مشاوره بگیرم که آیا این کار رو انجام بدم یا نه؟
    درضمن بنده وضعیت تحصیلیم خوب نیست و شدیدا تنبلی میکنم هر روز هم برنامه هام برای آینده تغییر میکنه ولی مدتی هست تصمیم گرفتم دیگه از شر هر چی تنبلی هست خلاص شم و یه برنامه مشخص برای آینده ریختم و تا امروز هم در تصمیمم دچار تزنزل نشدم البته گاهی دچار تردید شدم که برنامم رو تغییر بدم ولی خودم مقابل خودم مقاومت کردم و احساس میکنم در نحوه برخودم و تصمیم گیری ها هم تغییری در من بوجود اومده حس میکنم اقکارم عقلانی تر شده و از رویا پردازی دور شدم .
    با تشکر

2. بالا | پست 2

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    13215
    تشکـر
    370
    تشکر شده 500 بار در 226 پست
    میزان امتیاز
    10

پاسخ : عاشق شدم!

سلام..شایدگفتن حستون به دخترخاله بنظرخوب ومنطقی بیادامابایدجوانب کاررودرنظربگیرید..ممکنه اون چه جوابی بده؟شمابایداول شرایط ثابت ومتعادل ومنطقی داشته باشیدتادخترخاله شمابعدازمواجهه باحستون وکنکاش راجب شخصیت شمابتونه نظردقیقی به شمابده
    وبنظرم شایداین زمان هم زودباشه که بهش بگیدچون هنوزاول جوانی هست واحساسات سرکشوشعله وره بادرنظرگرفتن هرجواب وعکس العملی ازطرف اون
    میتونیدبگیدولی باطرزصحبت درست وهرجوابی روکه بشنویدبایدبتونیدبپیذیرید
    امضای ایشان
    هرروزخوشبخترین انسان روی زمین ازخواب برمیخیزم

3. 3 کاربران زیر از ziziorton بابت این پست مفید تشکر کرده اند

4. بالا | پست 3

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    14012
    تشکـر
    4
    تشکر شده 0 بار در 0 پست
    میزان امتیاز
    0

پاسخ : عاشق شدم!

تشکر از جوابتون
    خودمم تو همین فکر بودم
    با خودم فکر کردم الآن من بهش بگم دوست دارم خب بنده خدا فکرش درگیر میشه تازه بدتر از اون فعلا من شرایط خوبی ندارم ولی از یک طرف با خودم میگم آخه تا کی باید تو این وضعیت باشم یا منو دوست داره یا نه اگه منو قبول داشت که عالیه و بهتر از این نمیشه اگر هم خدایی نکرده منو قبول نداشت خب اول از همه باید قانعم کنه که اگر قانعم کرد هیچی دیگه این عشقم میمونه توی دلم
    حالا این چند روز یه فرصت طلایی گیرم اومده که خیلی راحت میتونم بهش بگم و زمینه سازی هم کردم بهش به صورت غیر مستقیم رسوندم که دوستش دارم و فقط مونده یه جمله که عقده شده تو گلوم، تقربیا تمام کارمو کردم و فکر کنم دیر مشاوره گرفتم دلو میزنم به دریا بهش میگم بادا باد
    دوستان دعام کنید
    منم شما رو دعا میکنم
    دعا به دعا

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

لیست کاربران دعوت شده به این موضوع

کلمات کلیدی این موضوع

© تمامی حقوق برای مشاورکو محفوظ بوده و هرگونه کپی برداري از محتوای انجمن پيگرد قانونی دارد