نمایش نتایج: از 1 به 14 از 14

موضوع: فراموش کردن عشق

1519
  1. بالا | پست 1

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    7197
    تشکـر
    0
    تشکر شده 0 بار در 0 پست
    میزان امتیاز
    0

فراموش کردن عشق

سلام
    من پسری هستم به همکارم علاقه مند شده بودم اگرچه میدونستم مناسب هم نیستیم. مدتی قبل نامزد کرد. اما هنوز بهش احساس دارم و این احساس زندگی من رو تحت تاثیر قرار داده. بعضی روزها که میبینمش باعث میشه ضربان قلبم بیشتر بشه و یه احساسی مثل اضطراب وجودم رو فرا میگیره. هنوز هم برام مهمه و نمیتونم رهاش کنم. نمیدونم چکار کنم تا از این مشکل رها شم و به زندگی عادی خودم برگردم.

2. بالا | پست 2

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    14164
    تشکـر
    8
    تشکر شده 40 بار در 16 پست
    میزان امتیاز
    0

پاسخ : فراموش کردن عشق

دوست عزیز بخوایم خیلی مشتی با هم صحبت کنیم باید بگیم اون که دیگه امکان نداره برگرده شما هم راستش این احساستون از عشق به اون فرد نیست اینا عادیه وقتی یه مدت دختر و پسری به هم نزدیک میشن یه همچین احساسی نسبت به هم پیدا میکنن ایشالا با فرد دیگه ای اشنا میشی درست میشه

3. بالا | پست 3

عنوان کاربر
    تیم مشاوره
    شماره عضویت
    5400
    تشکـر
    99
    تشکر شده 657 بار در 378 پست
    میزان امتیاز
    10

نقل قول نوشته اصلی توسط sa_b نمایش پست ها
    سلام
    من پسری هستم به همکارم علاقه مند شده بودم اگرچه میدونستم مناسب هم نیستیم. مدتی قبل نامزد کرد. اما هنوز بهش احساس دارم و این احساس زندگی من رو تحت تاثیر قرار داده. بعضی روزها که میبینمش باعث میشه ضربان قلبم بیشتر بشه و یه احساسی مثل اضطراب وجودم رو فرا میگیره. هنوز هم برام مهمه و نمیتونم رهاش کنم. نمیدونم چکار کنم تا از این مشکل رها شم و به زندگی عادی خودم برگردم.
    شما اونطور که باید در این رابطه وارد نشده بودید که اینقدر وابسته اش شدید

ولی تمام این رفتار ها طبیعیه و شما نیاز به گذشت زمان دارید تا بتونید فراموش کنید

در ضمن به یاد داشته باشید نباید برای فرار از این خاطرات و گذشته به رابطه ای عاشقانه دیگه ای پناه بیارید

چون در این شرایط مثل از چاله به چاه افتادن هست و ممکنه دوباره با شکست روبرو بشید

شناخت از خودتون رو افزایش بدید تا بدونید چه کسی میتونه شریک زندگیتون باشه و از انتخاب اشتباه جلوگیری بشه

چون این همه ناراحتی که میبینید از عدم شناخت شما ناشی میشه

4. 2 کاربران زیر از Bita moein بابت این پست مفید تشکر کرده اند

5. بالا | پست 4

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    14045
    تشکـر
    964
    تشکر شده 1,477 بار در 547 پست
    میزان امتیاز
    10

سلام.
    تو اینکه باید ایشون رو فراموش کنید شکی نیست .اما اگر میتونید محیط کارتون رو از ایشون جدا کنید.و جوری باشه که کمترین مراوده رو با ایشون داشته باشید.
    در ضمن جایگزین مناسبی پیدا کنید براش.
    همونطور که خانم بیتا گفتن نباید از راه اشتباه دوباره جایگزین پیدا کنید.جایگزین هم منوط به شناخت خودتون و پیدا کردن فردی مناسب برای ازدواج واقعی .نه ازدواج مجازی ای که فقط در حد ارتباط با موبایل هست.
    پس بهتره بگم دنبال همسر مناسب بگردید نه دوستی مناسب.

6. کاربران زیر از mahdianshakib بابت این پست مفید تشکر کرده اند

7. بالا | پست 5

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    7197
    تشکـر
    0
    تشکر شده 0 بار در 0 پست
    میزان امتیاز
    0

نقل قول نوشته اصلی توسط mahdianshakib نمایش پست ها
    سلام.
    تو اینکه باید ایشون رو فراموش کنید شکی نیست .اما اگر میتونید محیط کارتون رو از ایشون جدا کنید.و جوری باشه که کمترین مراوده رو با ایشون داشته باشید.
    در ضمن جایگزین مناسبی پیدا کنید براش.
    همونطور که خانم بیتا گفتن نباید از راه اشتباه دوباره جایگزین پیدا کنید.جایگزین هم منوط به شناخت خودتون و پیدا کردن فردی مناسب برای ازدواج واقعی .نه ازدواج مجازی ای که فقط در حد ارتباط با موبایل هست.
    پس بهتره بگم دنبال همسر مناسب بگردید نه دوستی مناسب.
    نمیتونم محل کارم رو ازش جدا کنم. چون کارها را به ایشون ارجاع میدم، هر روز هم مجبور هستم با ایشون همکلام بشم . همین بیشتر اذیتم میکنه و باعث میشه ذهنم درگیر شه. الان دو ماه از نامزدی او میگذره اما من هنوز درگیرم. احساس میکنم در حال نابودی هستم و آرزوهایی که دنبال اونها بودم رو از دست میدم.

8. بالا | پست 6

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    14045
    تشکـر
    964
    میزان امتیاز
    10

مگه همه ی آرزو هاتون خلاصه میشه فقط توو یه دختر؟
    میدونم براتون سخت هست .اما شما مرد هستید .مردا همیشه توو روزی سخت سربلند میشن.نباید با یه از دست دادن یه دختر زندگیتون تحت الشعاع قرار بگیره.
    حالا که نمیتونید محل کارتون رو جدا کنید پس بهتره رابطه تون خیلی خشک باشه.فقط در مورد کار اون هم بدون هیچ حاشیه ای.و کاری هم نکنید خدایی نکرده اون دختر به همسرش دلسر بشه.

9. بالا | پست 7

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    7197
    تشکـر
    0
    تشکر شده 0 بار در 0 پست
    میزان امتیاز
    0

من درس میخونم یعنی دانشجو هستم اما مدتی هستش که از درس دور شدم چون به اون فکر میکنم. گاهی ناخودآگاه به اون دختر محبت میکنم و میدونم که این کارم درست نیست. میخوام برم دنبال آیندم اما در گذشته گیر کردم و این مسئله برام رنج آوره چون میدونم موقعیت های زیادی رو از دست خواهم دارد.

10. بالا | پست 8

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    14164
    تشکـر
    8
    میزان امتیاز
    0

من نمیدونم چرا بعضی از دوستان با ایشون اینقدر تند صحبت میکنند اصلا چه ربطی به مردی داره مگه یه مرد احساسات نداره

sa_b دوست خوبم شما فقط یه راه داری حالا که نمیتونی از لحاظ بدنی جدا بشی از لحاظ ذهنی خودتو دور کن زیاد با دوستات بیرون برو باشگاه برو وقتتو پر کن و پیدا کردن یه همدم مناسب میتونه بهت کمکت کنه که تقریبا فراموشش کنی و وقتی حتی میبینیش دچار هیچ اضطراب یا درموندگی نشی ولی بگم اگه میخوای دنبال یه همدم بگری به چشم یه اسبابا بازی نگاش نکن که فقط به درد این بخوره که خیالتو خوب کنه چون مطمئنا دوباره دچار مشکلاتی میشی اگه خودت از ته قلب بخوای میتونی کسی رو پیدا کنی که حتی بیشتر از اون دختر دوستش داشته باشی

11. بالا | پست 9

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    8802
    تشکـر
    63
    تشکر شده 156 بار در 86 پست
    میزان امتیاز
    10

نقل قول نوشته اصلی توسط sa_b نمایش پست ها
    سلام
    فقط بهش فکر نکن همین...خودش از ذهنت خارج میشه
    امضای ایشان
    http://مرکزمشاوره.com

12. بالا | پست 10

عنوان کاربر
    کاربر ویژه
    شماره عضویت
    6459
    تشکـر
    5,007
    تشکر شده 3,611 بار در 1,092 پست
    میزان امتیاز
    12

ببینین قدرت احساس را نمیشه دست کم گرفت، و وقتی طرف جلو چشمت باشه چیزی نیست که بشه راحت ازش خلاص شد

یه راه حلی برای شما دارم ممکنه به نظر بعضیا اشتباه بیاد اما به نظر من...

شما الان داری با خودت مبارزه کنی که من نباید این خانوم را دوست داشته باشم، درحالیکه در پس زمینه ذهنت احساس میکنی عاشقشی
    این تفکر تازه باعث میشه روی موضوع حساستر بشی و بیشتر فکرت درگیر بشه
    اما با یک تغییر کوچولو در دیدگاهت نسبت به عشق میتونی حساسیت روی یک شخص خاص را از بین ببری

ببینید ما به خاطر ویژگی های مثبتی که افراد دارن بهشون علاقه مند میشیم، درسته؟
    ایشون هم حتما ویژگی خاصی، حالا چه ظاهری چه باطنی داره که باعث میشه شما جذبش بشی
    درواقع ما عاشق اون ویژگی مثبت میشیم، نه خود شخص

حالا بیاین این دید را داشته باشیم که:

"شما حق داری هرکسی را به خاطر ویژگی های مثبتش دوست داشته باشی، اما به عنوان یک انسان، نه الزاما به عنوان عشق و همسرت"

درواقع با این دید ما میتونیم همه را دوست داشته باشیم، اما خودمون انتخاب کنیم که واقعا عاشق کی باشیم
    در نظر داشته باشین که در آینده میتونین فردی را پیدا کنین که به اندازه ایشون یا حتی بیشتر ویژگی های مثبتی داشته باشه که شما را جذب کنه
    امضای ایشان

13. 3 کاربران زیر از naghme بابت این پست مفید تشکر کرده اند

14. بالا | پست 11

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    14045
    تشکـر
    964
    میزان امتیاز
    10

نقل قول نوشته اصلی توسط RaDo نمایش پست ها
    من نمیدونم چرا بعضی از دوستان با ایشون اینقدر تند صحبت میکنند اصلا چه ربطی به مردی داره مگه یه مرد احساسات نداره

sa_b دوست خوبم شما فقط یه راه داری حالا که نمیتونی از لحاظ بدنی جدا بشی از لحاظ ذهنی خودتو دور کن زیاد با دوستات بیرون برو باشگاه برو وقتتو پر کن و پیدا کردن یه همدم مناسب میتونه بهت کمکت کنه که تقریبا فراموشش کنی و وقتی حتی میبینیش دچار هیچ اضطراب یا درموندگی نشی ولی بگم اگه میخوای دنبال یه همدم بگری به چشم یه اسبابا بازی نگاش نکن که فقط به درد این بخوره که خیالتو خوب کنه چون مطمئنا دوباره دچار مشکلاتی میشی اگه خودت از ته قلب بخوای میتونی کسی رو پیدا کنی که حتی بیشتر از اون دختر دوستش داشته باشی

ببخشید میشه بگید کجای حرفای من ناقض این هست که مردا احساسات ندارن؟
    بنده گفتم مردا روزای سخت رو بهتر میتونن ازش عبور کنن.
    این یعنی اینکه میتونن راحت تر فراموش کنن.و باید این عشق و دوست داشتن رو فراموش کنند.چون اگر نکنند هم خودشون هم اون خانوم مورد خطر هستند.
    اما یه سوال از خود شما واقعا به نظرتون یک شخص دیگه به همین صورت باید وارد زندگیش بکنه؟
    واقعا راهنماییتون اینه؟

15. بالا | پست 12

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    14164
    تشکـر
    8
    میزان امتیاز
    0

تو دو خط اخر توضیح دادم که به چه صورت وارد کنه
    و بله راهنمایی من اینه
    و امیدوارم که بتونه بهشون کمک کنه
    حداقل بهتر از اینه که بگم چون مردی واستا خودش درست میشه

16. بالا | پست 13

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    13907
    تشکـر
    149
    تشکر شده 49 بار در 29 پست
    میزان امتیاز
    10

این همه دختر یکی دیگه. .......مثلا تو همین فروم اینهمه دختر خوب یکیش..
    شوخی کردم

17. کاربران زیر از smiley بابت این پست مفید تشکر کرده اند

18. بالا | پست 14

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    14045
    تشکـر
    964
    میزان امتیاز
    10

نقل قول نوشته اصلی توسط RaDo نمایش پست ها
    تو دو خط اخر توضیح دادم که به چه صورت وارد کنه
    و بله راهنمایی من اینه
    و امیدوارم که بتونه بهشون کمک کنه
    حداقل بهتر از اینه که بگم چون مردی واستا خودش درست میشه

بعله .
    نظر شما برای بنده کاملا محترمه ولی این درست نیست که در مورد دیدگاه دیگران اینجوری حرف بزنید.اگر نظر دیگه ای دارید لطفا فقط نظرتون رو بگید و در مورد نظر دیگران اظهار نظر نکنید.
    بنده دیگه با شما بحثی ندارم.

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

لیست کاربران دعوت شده به این موضوع

کلمات کلیدی این موضوع

© تمامی حقوق برای مشاورکو محفوظ بوده و هرگونه کپی برداري از محتوای انجمن پيگرد قانونی دارد