نمایش نتایج: از 1 به 3 از 3

موضوع: مشکلات خودارضایی

1778
  1. بالا | پست 1

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    14258
    تشکـر
    7
    تشکر شده 7 بار در 4 پست
    میزان امتیاز
    0

مشکلات خودارضایی

سلام من دختر 25 ساله هستم وقتی بچه بودم پسر داییم همش منو میبرد جاهای خلوت و با ببخشید ا ل ت من بازی میکرد با دست من اون موقع بچه بودم نمیفهمیدم ولی این عادت سرم موند الان ازش نفرت دارم توی زندگیشم خیلی مشکلات براش پیش اومد ولی من نمیبخشمش. این عادت سره من موند تا اینکه ترک کردم بدون اینکه بدونم اصلا این کار خودارضایی ولی الان دوساله ک دوباره اون وسوسه ها برگشته خیلی مقاومت میکردم چن بار عهدمو شکستم ولی بالاخره موفق شدم و دیگه دست ورزی نکردم ولی چن وقته خیلی ب عکسهای س ک .... دخترها علاقه مند شدم و وقتی نگاه میکنم بدون هیچ لذت و ارضا شدنی تقریبن سه روز بدنم ترشح صورتی رنگ و زیاد داره که بعضی وقتها یه لخته هم داره، چرا اینطوریه خیلی ناراحتم من واقعا ترک کردم و خیلی مقاومت کردم وقتی اینطوری میشه احساس خیلی بدی دارم دلم میخواد بمیرم توروخدا جوابمو بدین علتش چیه؟ مریضم؟
    پسرها تو رو خدا برید ازدواج کنید و با سرنوشت دخترهای مردم بازی نکنید و بدوید که آه شون میگردتون چون ما بچه بودیم و چیزی نمیفهمیدیم.

2. کاربران زیر از ستاره 3 بابت این پست مفید تشکر کرده اند

e.v

3. بالا | پست 2

عنوان کاربر
    تیم مشاوره
    شماره عضویت
    5400
    تشکـر
    99
    تشکر شده 657 بار در 378 پست
    میزان امتیاز
    10

پاسخ : مشکلات خودارضایی

نقل قول نوشته اصلی توسط ستاره 3 نمایش پست ها
    سلام من دختر 25 ساله هستم وقتی بچه بودم پسر داییم همش منو میبرد جاهای خلوت و با ببخشید ا ل ت من بازی میکرد با دست من اون موقع بچه بودم نمیفهمیدم ولی این عادت سرم موند الان ازش نفرت دارم توی زندگیشم خیلی مشکلات براش پیش اومد ولی من نمیبخشمش. این عادت سره من موند تا اینکه ترک کردم بدون اینکه بدونم اصلا این کار خودارضایی ولی الان دوساله ک دوباره اون وسوسه ها برگشته خیلی مقاومت میکردم چن بار عهدمو شکستم ولی بالاخره موفق شدم و دیگه دست ورزی نکردم ولی چن وقته خیلی ب عکسهای س ک .... دخترها علاقه مند شدم و وقتی نگاه میکنم بدون هیچ لذت و ارضا شدنی تقریبن سه روز بدنم ترشح صورتی رنگ و زیاد داره که بعضی وقتها یه لخته هم داره، چرا اینطوریه خیلی ناراحتم من واقعا ترک کردم و خیلی مقاومت کردم وقتی اینطوری میشه احساس خیلی بدی دارم دلم میخواد بمیرم توروخدا جوابمو بدین علتش چیه؟ مریضم؟
    پسرها تو رو خدا برید ازدواج کنید و با سرنوشت دخترهای مردم بازی نکنید و بدوید که آه شون میگردتون چون ما بچه بودیم و چیزی نمیفهمیدیم.
    دوست عزیز شما در موقعیتی خاص و در برابر عملی خاص قرار گرفتید و بی تقصیر هستید

اینکه مدتی خودارضایی کردید بنا به احساسات و غریزه ای که تحریک شده بوده ناگزیر از انجامش بودید

این یک حس و غریزه خدادادیه و وقتی تحریک میشه باید بهش پاسخ بدید ولی خودارضایی فقط از نظر ذهنی شمارو ارضاء میکنه

و چون از نظر جسمی این اتفاق نمی افته بدن نیاز داره تا دوباره اینکارو انجام بده و اینقدر تکرار میشه که شما بهش اعتیاد پیدا میکنید

در اثر تحریک زیاد و انقباض ماهیچه های داخلی مقداری خون خارج میشه که جای نگرانی نیست ولی میتونید با متخصص زنان در این مورد مشورت کنید

اینطوری خیالتون راحت میشه که ناراحتی و مشکلی وجود نداره ..

درضمن بهتره اینقدر موضوع رو برای خودتون بزرگ نکنید تعداد دفعات رو کاهش بدید تا به مرز ترک برسید

تکرار این عمل مانع از این خواهد شد که شما در رابطه جنسی با همسرتون در آینده به اوج لذت و ارگاسم برسید

میبینید که موضوع خیلی ساده تر از چیزیه که نیاز به خودکشی داشته باشه

4. 3 کاربران زیر از Bita moein بابت این پست مفید تشکر کرده اند

5. بالا | پست 3

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    12519
    تشکـر
    93
    تشکر شده 37 بار در 25 پست
    میزان امتیاز
    10

پاسخ : مشکلات خودارضایی

سلام دوست عزیز
    ببین با چه شرایطی میری دنبال خود ارضایی از اون شرایط یا حالات دوری کن تو علم فیزیولوژی معمولا یه قسمت مغز شرطی شده یا تحریک میشه به اون کار. پایه و مایه جنسی نداره

6. کاربران زیر از دوست مهربون بابت این پست مفید تشکر کرده اند

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

لیست کاربران دعوت شده به این موضوع

کلمات کلیدی این موضوع

© تمامی حقوق برای مشاورکو محفوظ بوده و هرگونه کپی برداري از محتوای انجمن پيگرد قانونی دارد