نمایش نتایج: از 1 به 10 از 10

موضوع: بی انگیزگی در زندگی

1624
  1. بالا | پست 1

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    14216
    تشکـر
    0
    تشکر شده 2 بار در 1 پست
    میزان امتیاز
    0

بی انگیزگی در زندگی

سلام
    سال نو مبارک
    سیزده به در بهتون خوش بگذره
    امیدوارم روانشناسا و روانپزشکا ازم ناراحت نشن چون اصلا هیچ اعتقادی بهشون ندارم ، برای نمونه رفتم دکتر فکر کنم مغز و اعصاب برای درمان دندون قروچه ( البته این قدر شدید بود که اطرافیانم از خواب بیدار میشدن ) اونم برام چند تا آزمایش نوشت که یکیش نتیجه یه آزمایش دکتر روانشاس بود البته حدث من تست افسردگی بود . دکتر هم سال 88 شروع درگیری های سیاسی نشست با من بحث سیاسی کرد و برا کاندید مورد نظر تبلیغ کرد ، بگذریم از این دست مسایل زیاد دیدم برا همین هیچ کدوم از روانشاسا رو قبول ندارم
    حیفم هم میاد کلی هزینه کنم برم پیش روانشاس و روانپزشک و خدا تومن هزینه کنم یه مشت اراجیف بریزن تو حلقم که با واقعیت زندگی شرقی و بخصوص زندگی ایرانی جور در نمیاد
    بگذریم زیاد حرف زدم
    اینجا هم که اومدم دارم می نویسم دیگه واقعا در مونده شدم و نمیدونم چکار باید کنم
    اول : دست به هر کاری میزنم به بن بست میخوره
    دوم : دوست دارم درس بخونم و یه سری فعالیت علمی داشته باشم اما هم کاملاً بی حوصله و هم به خاطر مشکلاتی که رییس روانیم تو محل کار برام ایجاد کرده نمیتونم البته بیشترتنبلیه بچه که بودم خیلی درس هام خوب بود اما ...
    سوم : هر کاری میکنم که یه شغل دیگه پیدا کنم نمیشه نمیتونم ، به هر کی رو میندازم نمیشه
    چهارم : یه جورایی احساس کردم به آخر خط رسیدم نمیدونم چیکار کنم به قول یکی مرده متحرک شدم و زندگی کاملاً بی هدف شده برام دلم میخاد زندگی زودبرام تموم شه ( بیچاره مادرم هرچیزی به شدت عصبیم میکنه و بهش می پرم مخصوصا مشکلات کارم )
    تقریباً همه زندگیم به هم گره خورده (البته احساس منه)و نمی دونم چکار باید کنم
    پنجم : راه حلی نمیتونم برا مشکلاتم پیدا کنم ، آخرین جلسه ای که با خودم گذاشتم این بود که زندگیتون روزمره طی کن تا عمرت تموم شه
    درمورد ازداج هم که بگم بهش فکر نمیکنم دروغه امابه چند دلیل برام بی معنیه ، یکی این که از دخترا خیلی خیلی خیلی میترسم، دوم با اوضاع شغلیم اصلاً نمیتونم بهش فکر کنم
    -----------------------------------------
    حرفای دیگه ای هم داشتم که متاسفانه فراموشش کردم
    پسر ، 28 ساله ، مجرد ،
    ویرایش توسط famildur90 : 04-02-2015 در ساعت 01:47 AM

2. بالا | پست 2

عنوان کاربر
    کاربر ویژه
    شماره عضویت
    3710
    تشکـر
    4,204
    تشکر شده 10,202 بار در 5,111 پست
    میزان امتیاز
    21

پاسخ : بی انگیزگی در زندگی

نقل قول نوشته اصلی توسط famildur90 نمایش پست ها
    سلام

اول : دست به هر کاری میزنم به بن بست میخوره
    دوم : دوست دارم درس بخونم و یه سری فعالیت علمی داشته باشم اما هم کاملاً بی حوصله و هم به خاطر مشکلاتی که رییس روانیم تو محل کار برام ایجاد کرده نمیتونم البته بیشترتنبلیه بچه که بودم خیلی درس هام خوب بود اما ...
    سوم : هر کاری میکنم که یه شغل دیگه پیدا کنم نمیشه نمیتونم ، به هر کی رو میندازم نمیشه
    چهارم : یه جورایی احساس کردم به آخر خط رسیدم نمیدونم چیکار کنم به قول یکی مرده متحرک شدم و زندگی کاملاً بی هدف شده برام دلم میخاد زندگی زودبرام تموم شه ( بیچاره مادرم هرچیزی به شدت عصبیم میکنه و بهش می پرم مخصوصا مشکلات کارم )
    تقریباً همه زندگیم به هم گره خورده (البته احساس منه)و نمی دونم چکار باید کنم
    پنجم : راه حلی نمیتونم برا مشکلاتم پیدا کنم ، آخرین جلسه ای که با خودم گذاشتم این بود که زندگیتون روزمره طی کن تا عمرت تموم شه
    درمورد ازداج هم که بگم بهش فکر نمیکنم دروغه امابه چند دلیل برام بی معنیه ، یکی این که از دخترا خیلی خیلی خیلی میترسم، دوم با اوضاع شغلیم اصلاً نمیتونم بهش فکر کنم
    در مورد سوال اول خب همونطور که خودتون خواستید دست به هرکاری میزنید به بن بست میرسه

پس مشکلتون کجاست ؟ شما چیزی رو که انتظار دارید به دست میارید ...

همونطور که از هر چیزی میترسید به سرتون میاد ، پس از هر چیزی هم که خوشتون بیاد برای شما اتفاق میفته

ولی چون ذاتا" انسان موجودی منفی گراست بیشتر اتفاقات بد براش میفته تا خوب چون جذب اتفاقات خوب یک هنر خاصه که باید مراقبه کرد و مثبت گرا بود

مورد دوم : بقول معروف چو دانی و پرسی سوالت خطاست ...

وقتی میدونی تنبلی سد این موفقیت هستش پس دوست داشتن شما زیاد معنی پیدا نمیکنه ... تا از این تنبلی خودتون رو رها کنید

موارد دیگه هم که گفتید چیز خاصی جز ناامیدی چیز خاصی رو در بر نمیگیره

یکی از دلایل این رفتارها منزوی بودن و تنها بودن خیلی از افراد در زندگی های مستقل و ماشینی امروزه

در گذشته افراد روابط نزدیکتری داشتن و به همین خاطر با مشکلات همدیگه آشناتر بودن و میدیدن دیگران چطور این مشکل رو حل کردن

و خودشون تنها نیستن که دچار گرفتاریهای زندگی شدن و این خودش دلگرمی و امید به زندگی رو افزایش میداد

به همین خاطر اگر دوست دارید در این حالت بمونید از دست کسی کاری ساخته نیست پس باید خودتون امید و انگیزه رو برای خودتون به وجود بیارید
    امضای ایشان

خـــــدانـگهــــــدار

3. 4 کاربران زیر از farokh بابت این پست مفید تشکر کرده اند

4. بالا | پست 3

عنوان کاربر
    کاربر محروم
    شماره عضویت
    11159
    تشکـر
    4,306
    تشکر شده 2,986 بار در 1,492 پست
    میزان امتیاز
    0

مگه دخترا زامبین که میترسی اخه

5. بالا | پست 4

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    14216
    تشکـر
    0
    تشکر شده 2 بار در 1 پست
    میزان امتیاز
    0

نقل قول نوشته اصلی توسط farokh نمایش پست ها
    در مورد سوال اول خب همونطور که خودتون خواستید دست به هرکاری میزنید به بن بست میرسه

پس مشکلتون کجاست ؟ شما چیزی رو که انتظار دارید به دست میارید ...

همونطور که از هر چیزی میترسید به سرتون میاد ، پس از هر چیزی هم که خوشتون بیاد برای شما اتفاق میفته

ولی چون ذاتا" انسان موجودی منفی گراست بیشتر اتفاقات بد براش میفته تا خوب چون جذب اتفاقات خوب یک هنر خاصه که باید مراقبه کرد و مثبت گرا بود

مورد دوم : بقول معروف چو دانی و پرسی سوالت خطاست ...

وقتی میدونی تنبلی سد این موفقیت هستش پس دوست داشتن شما زیاد معنی پیدا نمیکنه ... تا از این تنبلی خودتون رو رها کنید

موارد دیگه هم که گفتید چیز خاصی جز ناامیدی چیز خاصی رو در بر نمیگیره

یکی از دلایل این رفتارها منزوی بودن و تنها بودن خیلی از افراد در زندگی های مستقل و ماشینی امروزه

در گذشته افراد روابط نزدیکتری داشتن و به همین خاطر با مشکلات همدیگه آشناتر بودن و میدیدن دیگران چطور این مشکل رو حل کردن

و خودشون تنها نیستن که دچار گرفتاریهای زندگی شدن و این خودش دلگرمی و امید به زندگی رو افزایش میداد

به همین خاطر اگر دوست دارید در این حالت بمونید از دست کسی کاری ساخته نیست پس باید خودتون امید و انگیزه رو برای خودتون به وجود بیارید

درمورد بخش اول باید بگم اصلا منفی باف نیستم برای نمونه اما شما هم اگه برا شغل به زمین و زمان روبندازید و تا وسط کارپیش بره و یهو یه بهانه الکی بیارن مثلا یه بار تو بچگی ایستاده جیش کردی شما رد شدی این اسمش منفی بافیه ؟
    هیچ انگیزه ای ندارم که بخام براش تلاش کنم، ینی هر چی تلاش کردم هدف بیشتر ازم دور شد اون بخش مشکلم رو چکار کنم ، راستشو هر جا به بن بست رسید گفتن حکمت خداست و ووو ینی خدا این قدر بیکاره که بشینه من بنده داغونش رو آزمایش کنه ؟ (قبول دارم که حکمت خداست اما همیشه برا من ؟)
    این که تنها هستم درسته از تنهایی خوشم میاد یه زمانی خیلی دوست و رفیق داشتم اما وقتی دیدم نه تنها مشکلی مشکلی ازم حل نمی کنن بلکه به مشکلاتمم اضافه میکنن
    --------------------------------------------
    به خاطر این که وقت گذاشتین ممنون ولی جواب هایی که منتظر شنیدنش بودم رو بهم دادین

6. بالا | پست 5

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    14216
    تشکـر
    0
    تشکر شده 2 بار در 1 پست
    میزان امتیاز
    0

نقل قول نوشته اصلی توسط ملکه شیشه ای نمایش پست ها
    مگه دخترا زامبین که میترسی اخه
    صد رحمت به زامبی ، نمیدونم شما متولد چه دهه هستین دهه هفتادی ها که تقریبا به هیچ چیزی پایبند نیستن
    دخترا از روزی که رفتن دانشگاه اونم آزاد فکر کردن چه خبره ودنیا دست کیه
    باتحصیل دختر مخالف نیستم اما این که تحصیل بدون فرهنگ یاد میگیرن مشکل سازمیشه
    تو خوابگاه هم ماشاالله که همه استاد ... هستن

7. بالا | پست 6

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    13907
    تشکـر
    149
    تشکر شده 49 بار در 29 پست
    میزان امتیاز
    10

صد رحمت به زامبی ، نمیدونم شما متولد چه دهه هستین دهه هفتادی ها که تقریبا به هیچ چیزی پایبند نیستن
    دخترا از روزی که رفتن دانشگاه اونم آزاد فکر کردن چه خبره ودنیا دست کیه
    باتحصیل دختر مخالف نیستم اما این که تحصیل بدون فرهنگ یاد میگیرن مشکل سازمیشه
    تو خوابگاه هم ماشاالله که همه استاد ... هستن
    حالا تو تویه یه دانشگاه بیفرهنگ درس میخونی دلیل نداره همه دخترا اینطوری باشن
    خب برو تو یه دانشگاه با فرهنگ
    علم و صنعتی احتمالن؟نه؟خیلی دانشجوهاش ضاین.ندید بدیدنو دهاتی
    محیط دانشگاهت خرابه ننداز تخصیر دخترا

8. کاربران زیر از smiley بابت این پست مفید تشکر کرده اند

9. بالا | پست 7

عنوان کاربر
    کاربر محروم
    شماره عضویت
    11159
    تشکـر
    4,306
    میزان امتیاز
    0

نقل قول نوشته اصلی توسط smiley نمایش پست ها

دقیقا
    اگه شما نمیتونی دختر خوب دورو برت پیداکنی چرا فوش اماری میدی دخترارو؟؟؟
    بگرد یه دختر خوب پیدا کن

10. کاربران زیر از ملکه شیشه ای بابت این پست مفید تشکر کرده اند

11. بالا | پست 8

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    14216
    تشکـر
    0
    تشکر شده 2 بار در 1 پست
    میزان امتیاز
    0

نقل قول نوشته اصلی توسط smiley نمایش پست ها
    من آموزشکده خوندم و کاملاً نرکده بود من محیط جامعه رو دارم می بینم البته هیچ چیزی صد در صد نیست مطمنا دخترای خوب هم پیدا میشه اما تعدادشون خیلی کمه مثل پسرخوب

نقل قول نوشته اصلی توسط ملکه شیشه ای نمایش پست ها
    دقیقا
    اگه شما نمیتونی دختر خوب دورو برت پیداکنی چرا فوش اماری میدی دخترارو؟؟؟
    بگرد یه دختر خوب پیدا کن
    نمیتونم دختر خوب دور و برم پیدا کنم ؟ اینم یه حرفیه شاید از بی عرضگیم باشه اما وقتی رفتارای عجیب غریب می بینم به کی بایداعتماد کنم ؟
    ----------------------------
    شما دختر خانوما هم به جای اینکه بهتون بر بخوره بهتره واقع بین باشین
    خداییش کدم دختری حاظره با یه پسری که هیچی نداره این که سعی کرده سالم زندگی کنه زندگی رو شروع کنه ؟
    از بحث اصلی خارج شدم بی خیال

12. 2 کاربران زیر از famildur90 بابت این پست مفید تشکر کرده اند

13. بالا | پست 9

عنوان کاربر
    کاربر محروم
    شماره عضویت
    11159
    تشکـر
    4,306
    میزان امتیاز
    0

من آموزشکده خوندم و کاملاً نرکده بود من محیط جامعه رو دارم می بینم البته هیچ چیزی صد در صد نیست مطمنا دخترای خوب هم پیدا میشه اما تعدادشون خیلی کمه مثل پسرخوب

نمیتونم دختر خوب دور و برم پیدا کنم ؟ اینم یه حرفیه شاید از بی عرضگیم باشه اما وقتی رفتارای عجیب غریب می بینم به کی بایداعتماد کنم ؟
    ----------------------------
    شما دختر خانوما هم به جای اینکه بهتون بر بخوره بهتره واقع بین باشین
    خداییش کدم دختری حاظره با یه پسری که هیچی نداره این که سعی کرده سالم زندگی کنه زندگی رو شروع کنه ؟
    از بحث اصلی خارج شدم بی خیال
    شما خودت حاضری با یه دختر که خیلیم پاکه پولم براش مهم نیست ولی خودشم وضع مالیشون بده و نه جهیزیه ی خوب داره نه سرو وضع خوب ازدواج کنی؟؟؟
    پول دوستی تو ذات همه هست ربطی ب دختر پسرش نداره
    باشه میگذریم

14. 2 کاربران زیر از ملکه شیشه ای بابت این پست مفید تشکر کرده اند

15. بالا | پست 10

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    13907
    تشکـر
    149
    تشکر شده 49 بار در 29 پست
    میزان امتیاز
    10

این همه دختر خوب یکیش خود آن یا خود این.....خود اون....خود آنها....یا هر خود دیگه
    )))))))))

16. کاربران زیر از smiley بابت این پست مفید تشکر کرده اند

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)