نمایش نتایج: از 1 به 7 از 7

موضوع: اقرار به روابط گذشته

712
  1. بالا | پست 1

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    14270
    تشکـر
    0
    تشکر شده 14 بار در 8 پست
    میزان امتیاز
    0

اقرار به روابط گذشته

سلام خسته نباشين..من مدتى هست با اقايي اشنا هستم ه قصد شناخت ازدواج..ايشون از من درباره ى گزشتم سوال كردن منم مختصر توضيح دادم و ايشون هم با جزييات نپرسيدن..يعنى گفتن رابطه ى جدى نداشتى؟منم گفتم نه نبوده و دوران دانشگاه كه اهله روابط دوست دختر پسرى نبودم و از موقعى هم قصد ازدواج داشتم و مورد هايي پيدا شد يعنى حدودا دو سه سال پيش كلا به دلم نبودن و روى بعضى چيزها حساسم و به دلم نميشستن...كلا يعنى روابطه جدى كه بتونم نام ببرم نداشتم..حالا به نظره شما كافي بود اين توضيح يا بايد بازتر ميكردم مرضوع وو؟و البته من گفتم بالاخره من دانشگاه رفتم سركار ميرم صدردصد همكار مرد يا هم دانشگاهى پسر دارم و داشتم و اينجورى هم نبوده برخوردى نداشته باشم اصلا ولى بالاخره سفتى لازم وو توى روابط نگه ميدارم و ميداشتم.....در ضمن ايشون سي سال امريكا زندگى كردن

2. بالا | پست 2

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    14045
    تشکـر
    964
    تشکر شده 1,477 بار در 547 پست
    میزان امتیاز
    10

پاسخ : روابط گزشته رو بگم يا نه؟

سلام.
    اول یه سوال اینکه رابطه شما رو خانواده تون می دونن؟
    در ضمن در همین حد کافیه نیازی به هیچ باز کردن نیست.
    اگر رابطه ای دیگه ای هم دارید رو قطع کنید.اگر هم ندارید بیشتر از این نیازی نیست بگید.
    در ضن اصلا نیازی نیست گفته بشه این روابط.اگر واقعا پشیمون باشید از روابط گذشته تون به خدا توکل کنید و نیازی نیست بگید.
    روایت داریم که واقعا از روابط گذشته تون پشیمون باشید و قصد برگشت رو هم نداشته باشید مطمئن باشید خدا آبروتون رو نمی بره.

3. بالا | پست 3

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    14270
    تشکـر
    0
    تشکر شده 14 بار در 8 پست
    میزان امتیاز
    0

بله خانواده ها در جريان هستن...من فقط با ايشون هستم و با كسه ديگرى هم نيستم...من اهله دروغ نيستم ولى نيازى هم نميديدم مساعلو باز كنم چون واقعا جدى هم نبودن و بر ميگرده به زمانه دور...

4. بالا | پست 4

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    14045
    تشکـر
    964
    تشکر شده 1,477 بار در 547 پست
    میزان امتیاز
    10

پس دیگه ناراحتی ای ندارید.
    دروغی هم که نگفتید.
    فقط ببینید شرایطی که ایشون دارن به شما میخوره و مرد ایدالتون هست و میتونید باهاش زیر یک سقف به مدت های زیاد زندگی کنید؟
    از تحقیق در موردش حتما کوتاهی نکنید.
    یه حرفی قدیمیا میزنن جالبه بدونید.
    میگن قبل از ازدواج چشمتون رو باز باز کنید ولی وقتی قبول کردید همه ی شرایط رو و ازدواج کردید چشماتون روی خیلی از مسائل ببندید.
    در ضمن جای خوشحالی هست که قبل از ازدواجتون دنبال مشورت هستید.

5. بالا | پست 5

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    14270
    تشکـر
    0
    تشکر شده 14 بار در 8 پست
    میزان امتیاز
    0

ممنون از شما دوست عزيز..من تا حالا با صداقت با اين اقا پيش رفتم و ازشون هم خواستم سوالى هست بپرسن...منم هم همينطور...ايشون هم صادق هستن..ما اروم اروم پيش ميريم تا شناخته دقيق..من خوده واقعى ام رو نشون زادم و ميدم.من خانواده ى مذهبى ندارم و خودم هم نيستم ايشون هم همينطور ولى يه سرى چيزا واسم ارزشه و به اعتقاد دارم به دل ادمه و تربيتشه و وجدانش..من يه سرى باورها دارم كه تا قبله ازدواج وارده رابطه ى جدى نشم كه خدايي نكرده از روى دوست داشتن يهو خطايي كنم چون من مادر هم ندارم و مادرم هم قبله فًوتشون من رو دختره مستقل ولى در عينه حال سفتى بار اوردن پدرم هم بسيار به من اعتماد دارن..برادرم هم ايران نيستن..در نتيجه من خودم بزرگ شدم و با هر سختيه زندگي ساختم و بار زندگيمو خودم كشيدم..ولى در عينه حال خيلى امروزى هستم و بنابر علاقه به ظاهر خودم و لباسم و اين چيزا ميرسم...و البته به زندگى خودم و پدرم و مساعل زندگيمون..كلا خودساختم..اين اقا ايران نبودن مدت زيادى منم دلم ميخاد خوده واقعيمو بيينن با همه بدى و خوبيم..ما هر دو بالاى سي سال هستيم

6. بالا | پست 6

عنوان کاربر
    کاربر محروم
    شماره عضویت
    13463
    تشکـر
    204
    تشکر شده 881 بار در 415 پست
    میزان امتیاز
    0

خب الان مشكل چيه؟ رنج سنيتون بالاس وعاقل وبالغيد وب گفته يخودت خود ساخته ومستقل ايشونم سوالاتي وتاييد كردنت ايا شما مورد پسندوفاكتور وكيس مناسبي ه برات /؟ خب باتوجه ب اينها نگران نباشيد بهتره اصولي ودرارامش پيش بريد اگر همه چي جور ودرسته ميتونيد زوج مناسبي باشيد اينكه ايشونم ايران نبودن وشماهم فايليتون خارج وامروز ي پس ميشه نتيجه گرفت روشن فكر ودريك سطح فرهنگي هستين ايشونم بايد باتون صادق باشند ولي بقول دوستان هرچي بوده نبوده گذشته روتون حساس نشيد وبه زندگي وآينده فكر كنيد بهتره خواهرم
    اينهارو ر براي افزايش اطلاعات عموميتون پيشنهاد ميكنم هم ديدي بزنيد يا حق

1

2

7. کاربران زیر از Dr . Security بابت این پست مفید تشکر کرده اند

e.v

8. بالا | پست 7

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    14270
    تشکـر
    0
    تشکر شده 14 بار در 8 پست
    میزان امتیاز
    0

ممنونم از شما خيلى لطف كردين

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

لیست کاربران دعوت شده به این موضوع

کلمات کلیدی این موضوع

© تمامی حقوق برای مشاورکو محفوظ بوده و هرگونه کپی برداري از محتوای انجمن پيگرد قانونی دارد