نمایش نتایج: از 1 به 2 از 2

موضوع: همه فکر و ذکرم شده ازدواج

1187
  1. بالا | پست 1

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    345
    تشکـر
    0
    تشکر شده 1 بار در 1 پست
    میزان امتیاز
    0

همه فکر و ذکرم شده ازدواج

سلام من دختری هستم 28 ساله و مجردلیسانس ریاضی - کاربردی دارم و شاغل نیستم دو سالی میشه که از هر نظر نیاز به ازدواج رو حس میکنم ولی خوب شرایطش پیش نمیاد و الان همه فکر و ذکر من شده اینکه باید ازدواج کنم خیلی اعصاب رو بهم میریزه نمیدونم چیکار کنم، لطفا کمکم کنید

2. کاربران زیر از nazanin.1055 بابت این پست مفید تشکر کرده اند

3. بالا | پست 2

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    11
    تشکـر
    635
    تشکر شده 212 بار در 142 پست
    میزان امتیاز
    11

پاسخ : همه فکر و ذکرم شده ازدواج

نقل قول نوشته اصلی توسط nazanin.1055 نمایش پست ها
    سلام من دختری هستم 28 ساله و مجردلیسانس ریاضی - کاربردی دارم و شاغل نیستم دو سالی میشه که از هر نظر نیاز به ازدواج رو حس میکنم ولی خوب شرایطش پیش نمیاد و الان همه فکر و ذکر من شده اینکه باید ازدواج کنم خیلی اعصاب رو بهم میریزه نمیدونم چیکار کنم، لطفا کمکم کنید
    سلام
    به مشاور خوش آمدید
    مطلبتونو خوندم و باید بگم که
    نگرانی شما در مورد تاخیر در ازدواج منطقی است و این رو هم در نظر داشته باشید که در جامعه ی امروزی دختران و پسران بسیاری هستند که شرایط شما رو دارنو بی تردید ازدواج مهم است اما مسلما همه زندگی نیست! اجازه ندهید نگرانی از این مسئله تمام زندگی شما را مختل کند. بین یک دختر خانم مجرد با مشکلات روحی و خلقی و یک دخترخانم مجرد با روح و روان سالم حتما سلامت را انتخاب کنید و مراقب سلامت روح و جسم تان باشید. کم نیستند افرادی که در سنین بالا ازدواج می کنند و ازدواج موفقی هم دارند. اگر احساس ناخوشایند و یا افکار آزاردهندی دارید و ناامیدی یا حس افسردگی، مانع انجام عملکردهای شماست و آرامش شما را مختل می کند حتما به روانشناس یا مشاوری حاذق و معتقد مراجعه کنید.
    لازم است با توجه به سن و شرایط امروزتان، دوباره تمامی معیارها و ملاک ها و سلیقه های خود را بازبینی کنید و با حفظ مبانی ملاک ها و معیارها و حتی برخی سلیقه ها را تعدیل و به روز کنید.
    نسخه ی به روز شده معیارها و ملاک هایتان را در خلال صحبت هایتان راحت با دوستان و نزدیکان و اطرافیان در میان بگذارید،نقش آنها را به عنوان معرف نادیده نگیرید. (روشن است که منظورم درد دل با بدخواهان و دشمنان نیست)
    به صورت غيرمستقيم درصحبت هایتان عدم مخالفت تان را براي ازدواج ابرازکنید.
    از خدا بخواهید که همسری مناسب و لایق نصیبتان کند که لیاقت شما را داشته باشد.
    علاوه بر اینها سعی کنید شغل مناسبی پیدا کنید، همچنین اوقات بیکاری را با ورزش و تفریحات دیگر پر کنید ، چرا که یکی از علل اینکه این فکر ذهن شما رو مشغول کرده اینست که مشغول به کار نیستید و اکثر اوقات بدلیل عدم اشتغال به فعالیتی ذهن شما هیچ عملکردی ندارد و به همین دلیل بر این مورد زوم میکنه و به نوعی وسواس فکری تبدیل میشه

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

لیست کاربران دعوت شده به این موضوع

کلمات کلیدی این موضوع

© تمامی حقوق برای مشاورکو محفوظ بوده و هرگونه کپی برداري از محتوای انجمن پيگرد قانونی دارد