نمایش نتایج: از 1 به 7 از 7

موضوع: خيانت همسر

1619
  1. بالا | پست 1

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    14279
    تشکـر
    3
    تشکر شده 0 بار در 0 پست
    میزان امتیاز
    0

Unhappy خيانت همسر

سلام, زنی سی ساله هستم که پس از 8سال زندگی مشترک همسرم بارها به من خيانت
    کرده, هر بار که متوجه می شم موصوع تموم می شه و دوباره شروع نی شه, مشکل اينجاس که انگار توی زندگی مون هيچ مشکلی نيس, در اوج خوشبختی اين کارو می کنه , روابطش با خانوما بيشتر اينترنتی هست چت و وايبر و .... خودش می گه من کاملا خوشبختم ولی بازم اينکارو می کنه, ديگه واقعا نمی دونم چيکار کنم باهاش اوايل وقتی می فهميدم خيلی ناراحت می شده والبته هميشه بعد از کتمان پشيمونی بود و گذشت من, ولی دو بار آخر عصبانيتو و طلبکار بودن و باز ادامه راه قبلی, وقعا درمونده شدم , زندگيمو دوس دارم, راهنماييم کنيد ممنونم

2. بالا | پست 2

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    14282
    تشکـر
    365
    تشکر شده 396 بار در 164 پست
    میزان امتیاز
    10

پاسخ : خيانت همسر

به نظرم سعی کن بدون اینکه متوجه بشه وقتشو با چیزایی که دوست داره براش پر کنی تا اصلن وقت نکنه سراغ چیزایی که دوس نداری بره و کم کم از عادت بیوفته .همیشه از خوبیاش بگو و جلوی دیگران از خوبیاش تعریف کن و اگه ارتباطاش فقط در این حده اینترنتو ایناس..به روش نیاری بهتره یا باهاش همراهی کن ..تاییدش نکن ولی همراهی کن تا همه چیو خودش بات در میون بزاره .اگه اینکارشو خیانت بدونی و به روشم بیاری که خیانت کرده ولی تو بخشیدیش،کم کم به قول خودت طلبکار میشه و هیچ ترسی از فهمیدن خیانتای احتمالی دیگش (خدا نکنه)نخواهد داشت

3. 2 کاربران زیر از atrin1 بابت این پست مفید تشکر کرده اند

4. بالا | پست 3

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    14279
    تشکـر
    3
    تشکر شده 0 بار در 0 پست
    میزان امتیاز
    0

نقل قول نوشته اصلی توسط atrin1 نمایش پست ها
    به نظرم سعی کن بدون اینکه متوجه بشه وقتشو با چیزایی که دوست داره براش پر کنی تا اصلن وقت نکنه سراغ چیزایی که دوس نداری بره و کم کم از عادت بیوفته .همیشه از خوبیاش بگو و جلوی دیگران از خوبیاش تعریف کن و اگه ارتباطاش فقط در این حده اینترنتو ایناس..به روش نیاری بهتره یا باهاش همراهی کن ..تاییدش نکن ولی همراهی کن تا همه چیو خودش بات در میون بزاره .اگه اینکارشو خیانت بدونی و به روشم بیاری که خیانت کرده ولی تو بخشیدیش،کم کم به قول خودت طلبکار میشه و هیچ ترسی از فهمیدن خیانتای احتمالی دیگش (خدا نکنه)نخواهد داشت
    از توجه شما ممنونم, راهنماييتون خيلی مفيد بود فقط اون خيلی اخلاقای خاصی داره مثلا اگه من نرم سراغش و باهاش حرف نزنم, محاله برای آشتی پيش قدم شه و با بداخلاقياش و بی احترامياش زندگی رو جهنم می کنه , چه جوری می تونم هم يه جوری رفتار کنم پررو نشه و هم ازون طرف باهاش همراهی کنم؟ مرز اين دوتا خيلی باريکه. مثلا يکبار يک ماه محلش نذاشتم اصلا براش مهم نبود به زندگيش ادامه می داد بازم مجبور شدم خودم برم برا آشتی

5. بالا | پست 4

عنوان کاربر
    کاربر ویژه
    شماره عضویت
    3710
    تشکـر
    4,204
    تشکر شده 10,202 بار در 5,111 پست
    میزان امتیاز
    21

نقل قول نوشته اصلی توسط shamim_20r نمایش پست ها
    سلام, زنی سی ساله هستم که پس از 8سال زندگی مشترک همسرم بارها به من خيانت
    کرده, هر بار که متوجه می شم موصوع تموم می شه و دوباره شروع نی شه, مشکل اينجاس که انگار توی زندگی مون هيچ مشکلی نيس, در اوج خوشبختی اين کارو می کنه , روابطش با خانوما بيشتر اينترنتی هست چت و وايبر و .... خودش می گه من کاملا خوشبختم ولی بازم اينکارو می کنه, ديگه واقعا نمی دونم چيکار کنم باهاش اوايل وقتی می فهميدم خيلی ناراحت می شده والبته هميشه بعد از کتمان پشيمونی بود و گذشت من, ولی دو بار آخر عصبانيتو و طلبکار بودن و باز ادامه راه قبلی, وقعا درمونده شدم , زندگيمو دوس دارم, راهنماييم کنيد ممنونم

باید بپذیرید استفاده از نرم افزارهای شبکه های اجتماعی دیگه جزیی از زندگی روزمره ما ایرانی ها شده

پس به جای مخالفت کردن و تندخویی و در نهایت فراری دادن شوهرتون از محیط گرم خونه با روش خودش وارد عمل بشید

در کنارش باشید و خودتون رو علاقه مند به این مسایل نشون بدید تا اعتمادش رو جلب کنید و در مواقع حساس بتونید مدیریت کنید

نه اینکه به عصبانیت راه های فرار و دروغ رو به روی شوهرتون باز کنید

پس اسم اینکار هیچوقت خیانت نبوده و نخواهد بود چون مردان بسیاری از این دست کارها رو فقط و فقط برای تفریح انجام میدن
    امضای ایشان

خـــــدانـگهــــــدار

6. کاربران زیر از farokh بابت این پست مفید تشکر کرده اند

7. بالا | پست 5

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    14282
    تشکـر
    365
    تشکر شده 396 بار در 164 پست
    میزان امتیاز
    10

[QUOTE=shamim_20r;74282]از توجه شما ممنونم, راهنماييتون خيلی مفيد بود فقط اون خيلی اخلاقای خاصی داره مثلا اگه من نرم سراغش و باهاش حرف نزنم, محاله برای آشتی پيش قدم شه و با بداخلاقياش و بی احترامياش زندگی رو جهنم می کنه , چه جوری می تونم هم يه جوری رفتار کنم پررو نشه و هم ازون طرف باهاش همراهی کنم؟ مرز اين دوتا خيلی باريکه. مثلا يکبار يک ماه محلش نذاشتم اصلا براش مهم نبود به زندگيش ادامه می داد بازم مجبور شدم خودم برم برا آشتی[/QUOTE
    خواهش میکنم عزیز،ما همه باید به هم توجه کنیم تا مشکلاتمون حل شه...
    من نگفتم باهاش حرف نزن اتفاقا این کار نتیجه ی عکس میده...راست میگی مرز این دوتا خیلی باریکه.من چند تا گام به نظرم میرسه که فک میکنم اگه انجام بدی هم کار درستی باشه هم زندگیت و علاقه ی شوهرت حفظ بشه و هم خودت به آرامش برسی..
    1.اول اینکه به قول آقای فرخ،ما باید بپذیریم که"استفاده از نرم افزارهای شبکه های اجتماعی دیگه جزیی از زندگی روزمره ما ایرانی ها شده"پس به خودتون بقبولین که این کارها خیانت محسوب نمیشه به هیچ وجه..
    2.اینکه گفتم مشغولش کنید به کارهایی که دوست داره بدون اینکه متوجه بشه ،خیلی تاثیر داره،یه حدیثی هم در این زمینه داریم که میگه بیکاری زمینه ی انجام خیلی از اشتباهات آدمه،
    3.مرز تایید و همراهی اینطوری معلوم میشه که شما نباید حرفی در جهت تایید کاراش بزنین تا زمانی که از شما نظر نخواسته ولی با لبخند (نه لبخند تمسخرآمیز،بلکه لبخند مهربانانه)همراهش باشین..یه مثال میزنم شاید روشن بشه منظورم چیه:شوهرتون داره با گوشیش کار میکنه و شما حدس میزنید که داره چت میکنه یا از این کارها ..شما بهش میگین شام آمادس بیا..میبینین جواب نمیده و سرش همچنان تو گوشیه ،در اینجا با صبر و حوصله برین طرفشو با آرامش و بدون حالت تمسخر و عصبانیت یا قهر بهش بگین:ا داری با گوشیت کار میکنی ،متوجه نشدم هرموقع کارت تموم شد بیا شام تا با هم بخوریم"اینجا شما باهاش همراهی کردین ولی هنوز نه تاییدش کردید و نه تنبیهش...یعنی حرفی در تایید کارش نزدید نگفتین که خوبه داری با گوشیت کار میکنی یا بده از این کار راضی هستی یا نه..فقط همراهیش کردی ..این کار شما تا زمانی که خدایی نکرده هیچ خیانتی ازش ندیدین باید ادامه پیدا کنه..در عوض اگه زمانی رسید که خود شوهرت لفظا ازت نظر خواست خیلی محترمانه و مهربان و با جدیت نظرتو بگو ..مثال:شوهرتون تو یه صحبت عامیانه بتون میگه "تو که حرفی نداری من دارم چت میکنم (چون احتمالا از همراهیات اینطوری برداشت میکنه)شما بگو:چرا من مخالف این کارم(همین و دیگه ادامه نده،یعنی مخالفتتو زمانی اعلام کن که ازت سوال شده نه زمان دیگه ای )امیدوارم تونسته باشم مرز بین همراهی و عدم تایید و مشخص کرده باشم،خدایی نوشتنش طوری که منظورو برسونه،خیلی سخته...

8. کاربران زیر از atrin1 بابت این پست مفید تشکر کرده اند

9. بالا | پست 6

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    14279
    تشکـر
    3
    تشکر شده 0 بار در 0 پست
    میزان امتیاز
    0

نقل قول نوشته اصلی توسط farokh نمایش پست ها
    باید بپذیرید استفاده از نرم افزارهای شبکه های اجتماعی دیگه جزیی از زندگی روزمره ما ایرانی ها شده

پس به جای مخالفت کردن و تندخویی و در نهایت فراری دادن شوهرتون از محیط گرم خونه با روش خودش وارد عمل بشید

در کنارش باشید و خودتون رو علاقه مند به این مسایل نشون بدید تا اعتمادش رو جلب کنید و در مواقع حساس بتونید مدیریت کنید

نه اینکه به عصبانیت راه های فرار و دروغ رو به روی شوهرتون باز کنید

پس اسم اینکار هیچوقت خیانت نبوده و نخواهد بود چون مردان بسیاری از این دست کارها رو فقط و فقط برای تفریح انجام میدن
    ممنونم آقای فرخ, فرمايشتون کاملا درسته, ولی وقتی می بينم به خانومای ديگه ابراز علاقه می کنه واقعا دلم به درد مياد , اما سعی می کنم يه کم ديدمو بازتر کنم . دوس دارن جای خالی که باعث می سه اينکارو بکنه رو پر کنم ولی واقعاونمی دونم چه جوری؟

10. بالا | پست 7

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    14279
    تشکـر
    3
    تشکر شده 0 بار در 0 پست
    میزان امتیاز
    0

[QUOTE=atrin1;74343][QUOTE=shamim_20r;74282]از توجه شما ممنونم, راهنماييتون خيلی مفيد بود فقط اون خيلی اخلاقای خاصی داره مثلا اگه من نرم سراغش و باهاش حرف نزنم, محاله برای آشتی پيش قدم شه و با بداخلاقياش و بی احترامياش زندگی رو جهنم می کنه , چه جوری می تونم هم يه جوری رفتار کنم پررو نشه و هم ازون طرف باهاش همراهی کنم؟ مرز اين دوتا خيلی باريکه. مثلا يکبار يک ماه محلش نذاشتم اصلا براش مهم نبود به زندگيش ادامه می داد بازم مجبور شدم خودم برم برا آشتی[/QUOTE
    خواهش میکنم عزیز،ما همه باید به هم توجه کنیم تا مشکلاتمون حل شه...
    من نگفتم باهاش حرف نزن اتفاقا این کار نتیجه ی عکس میده...راست میگی مرز این دوتا خیلی باریکه.من چند تا گام به نظرم میرسه که فک میکنم اگه انجام بدی هم کار درستی باشه هم زندگیت و علاقه ی شوهرت حفظ بشه و هم خودت به آرامش برسی..
    1.اول اینکه به قول آقای فرخ،ما باید بپذیریم که"استفاده از نرم افزارهای شبکه های اجتماعی دیگه جزیی از زندگی روزمره ما ایرانی ها شده"پس به خودتون بقبولین که این کارها خیانت محسوب نمیشه به هیچ وجه..
    2.اینکه گفتم مشغولش کنید به کارهایی که دوست داره بدون اینکه متوجه بشه ،خیلی تاثیر داره،یه حدیثی هم در این زمینه داریم که میگه بیکاری زمینه ی انجام خیلی از اشتباهات آدمه،
    3.مرز تایید و همراهی اینطوری معلوم میشه که شما نباید حرفی در جهت تایید کاراش بزنین تا زمانی که از شما نظر نخواسته ولی با لبخند (نه لبخند تمسخرآمیز،بلکه لبخند مهربانانه)همراهش باشین..یه مثال میزنم شاید روشن بشه منظورم چیه:شوهرتون داره با گوشیش کار میکنه و شما حدس میزنید که داره چت میکنه یا از این کارها ..شما بهش میگین شام آمادس بیا..میبینین جواب نمیده و سرش همچنان تو گوشیه ،در اینجا با صبر و حوصله برین طرفشو با آرامش و بدون حالت تمسخر و عصبانیت یا قهر بهش بگین:ا داری با گوشیت کار میکنی ،متوجه نشدم هرموقع کارت تموم شد بیا شام تا با هم بخوریم"اینجا شما باهاش همراهی کردین ولی هنوز نه تاییدش کردید و نه تنبیهش...یعنی حرفی در تایید کارش نزدید نگفتین که خوبه داری با گوشیت کار میکنی یا بده از این کار راضی هستی یا نه..فقط همراهیش کردی ..این کار شما تا زمانی که خدایی نکرده هیچ خیانتی ازش ندیدین باید ادامه پیدا کنه..در عوض اگه زمانی رسید که خود شوهرت لفظا ازت نظر خواست خیلی محترمانه و مهربان و با جدیت نظرتو بگو ..مثال:شوهرتون تو یه صحبت عامیانه بتون میگه "تو که حرفی نداری من دارم چت میکنم (چون احتمالا از همراهیات اینطوری برداشت میکنه)شما بگو:چرا من مخالف این کارم(همین و دیگه ادامه نده،یعنی مخالفتتو زمانی اعلام کن که ازت سوال شده نه زمان دیگه ای )امیدوارم تونسته باشم مرز بین همراهی و عدم تایید و مشخص کرده باشم،خدایی نوشتنش طوری که منظورو برسونه،خیلی سخته...[/QUOTE
    خيلی ممنونم, ديشب دقیيقا کاری که شما گفتينو انجام دادم , واقعا موثر بود ديگه دعوا نشد, ولی تو رو خدا راهنماييم کنين چطوری قانعشوکنم اينکارو نکنه يعنی با حرف زدن حل نمی شه, بايد با رفتارم کاری کنم نياز به چت نداشته باشه

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

لیست کاربران دعوت شده به این موضوع

کلمات کلیدی این موضوع

© تمامی حقوق برای مشاورکو محفوظ بوده و هرگونه کپی برداري از محتوای انجمن پيگرد قانونی دارد