نمایش نتایج: از 1 به 5 از 5

موضوع: خودارضایی روحیم و داغون کرده

3323
  1. بالا | پست 1

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    14329
    تشکـر
    0
    تشکر شده 0 بار در 0 پست
    میزان امتیاز
    0

خودارضایی روحیم و داغون کرده

سلام من دختری 18 ساله هستم من قبلا چندمدت خودارضایی داشتم اولین بارتو13 سالگیم که از تویه رمان خارجی اسم خودارضایی رودیدم نمیدونم چی شد براثر کنجکاوی یاهرچی وچون بیشتراوقات تواتاقم تنها بودم خودارضایی کردم وبعداز اون عادت کردم تا دوسال انجام میدادم من حدود یک ونیم سال ترک کرده بودم ولی اون مدت هم گاهی اوقات توخواب ناخوداگاه میخاستم انجام بدم بعدا که کامپیوتر خریدم وتواینترنت بعضی چیزارو دیدم وداستان خوندم که توش صحنه داشت دوباره شروع شدونتونستم مقاومت کنم چون من تک فرزند بودم بیشتراوقات تنها بودم ووسوسه میشدم شدیداعادت کرده بودم تاچندماه پیش انجام میدا دم چندوقت پیش تواینترنت خوندم که امکان آسیب به بکارت وجودداره وچون من یه باربعدازانجامش کمی خون کمرنگ دیده بودم خیلی ترسیدم دوماه اونقدرفکرکردم وغصه خوردم عذاب وجدان شدیدی گرفتم خیلی کم مدرسه میرفتم کلا نمبتونستم درس بخونم روحیم کاملا داغون شده بود استرس شدیدی داشتم به یکی دوتا ازدوستام گفتم وبالاخره با اصراریکی ازاونا که دخترعموم هست دکتر رفتم اخرای ماه اسفندوخوشبختانه مشکلی نبود وسالم بود روحیم بهترشد ولی الان چندروزه عذاب وجدان دوباره سراغم اومده اونقدر اون مدت ناراحتی کشیدم روحیم خیلی ضعیف شده احساس میکنم آدم کثیفیم خدادیگه منودوست نداره یجورایی افسرده شدم میدونم که فکر کردن به گذشته چیزیو درست نمیکنه ولی خیلی حساس شدم وواقعانمیتونم بهش فکرنکنم راستش من نماز نمیخونم ینی مرتبا نمیخونم فقط ماه رمضون به خودم قول دادم که ازاین به بعد بخونم فک میکنم یکی ازعواملی که باعث شد اینجوربشم نمازنخوندن من بودبه نظرتون چیکارکنم تا روحیموبدست بیارم من کنکور هم دارم ولی روحیم کاملا داغون شده به خاطراعتیاد زیادم به اینترنت درس خوندنم کم شده این مسئله هم روحیموخراب ترکرده من واقعا وابستگی شدیدی به خودارضایی داشتم حتی خیلی وقتها که نمیخاستم برحسب عادت انجام میدادم ینی اگه انجام نمیدادم اروم نمیشدم ینی تونستم بخوابم من تا الان با یه پسر هم دوست نبودم همه منوبه خاطر متانتم تحسین میکنن ولی به خاطراین مسئله اعتمادبه نفسم و ازدست دادم الان چندماهه تقریبا ترک کردم ولی چندهفته قبل نتونستم دووم بیارم وانجام دادم میخام کاملا ترک کنم منی که یک ونیم سال ترک کرده بودم چرا دوباره انجام دادم همش این سوالوازخودم میپرسم نمیخام زندگیم به خاطر این مسئله داغون شه من ذهنمو خیلی درگیر کردم چیکار کنم که ذهنم آروم شه میخام گذشتموازیادببرم وعذاب وجدان نداشته باشم همش دلم میخاد گریه کنم آرامش ندارم سعی میکنم به این مسئله توجه نکنم احساس میکنم افسرده شدم راستش گاهی دلم میخام ازدواج کنم که کلا راحت شم هم ازنظر روحی هم جسمی ولی خوب موقعیتش نیست دلم میخاد به زندگیه عادی برگردم ودرس بخونم آرامش قبلمو بدست بیارم واقعا ازنظر روحی مریض شدم ممنون میشم کمکم کنید

2. بالا | پست 2

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    14282
    تشکـر
    365
    تشکر شده 396 بار در 164 پست
    میزان امتیاز
    9

پاسخ : خودارضایی روحیم و داغون کرده

اول از همه ناراحت نباش.تو دختر خوبی هستی که اینقد ازکارت ناراحتی ،و خدارو شکر که از لحاظ جسمانی سالمی ،این لطف خدا بوده .به نظرم چندتا کارو انجام بده.
    1.اصلا و اصلا سراغ چیزهای تحریک آمیز نرو .اصلاااااا..البته فعلا
    2.زیاد خودتو مشغول کن به کارایی که دوست داری.مثلا کلاس های مختلف برو یا هر کاری که دوست داری
    3.در طول روز کارای زیادی انجام بده اینقد که خیلی خسته شی و وقتی میری بخابی زود خوابت ببره و به قول معروف بیهوش شی
    4.برای خودت هدف کوتاه مدت بزار.به طور مثال ده روزه .با خودت بگو این ده روزو به خاطر مادرم و عشقی که به مادرم دارم ،به هیچ وجه به هیچ عکس و فیلم تحریک آمیزی نگاه نمی کنم و اون کارو انجام نمیدم..
    و آخرش برای خودت یه پاداشی قرار بده، دوباره ده روزه بعدو به خاطر پدرت.و ده روز ده روز به خاطر هرچیزی که برات مهمه هدفگذاری کن .ایشالا که درست میشه نگران نباش.در ضمن یادت باشه اگه خدایی نکرده خدایی نکرده خدایی نکرده این وسط یه بار اشتباه کردی و دوباره اون کارو تکرار کردی نا امید نشی و در اون صورت برای خودت یه تنبیه بزرگ قرار بده تا دفعه ی مجبور شی انجام ندی.میتونه تنبیهت این باشه:دو روز همه ی کارهای خونه رو انجام بدی .اینجوری یه خدمتیم به مامانت کردی
    5.عذاب وجدان نداشته باش ،چون طبق آیه ی قرآن ،خدا بعد از توبه گناهانو به حسنات تبدیل میکنه یعنی تو به تعداد گناهات ،ثواب میبری و این یعنی تو حتی محبوبتر از کسی هستی که این این کارارو انجام نداده..
    راستی اگه موقعیت ازدواج خوب برات پیش اومد ازدواج کن ،سنت مناسبترین سن ازدواجه پس به خاطر کم بودن سنت ازدواجتو به تعویق ننداز...
    امیدوارم خوشبخت بشی و بیشترین آرامشو داشته باشی دوست خوبم

3. بالا | پست 3

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    13930
    تشکـر
    0
    تشکر شده 4 بار در 3 پست
    میزان امتیاز
    0

من واقعا متاسفم واسه پدر مادری که اینطور شرایطی فراهم کردن که دختری تو این سن سال که احتیاج شدید داره به راهنمایی و توجیه شدن تنها گذاشتن
    همین که الان میدونید عادت کردن به این موضوع اشتباه هست قدم بزرگی هست متاسفانه در دیار ما خودارضایی به یک گناه بزرگ نگاه میکن اما خودارضایی از گناه های بزرگتری که بعدا پشیمانی زیادی و آبروریزی بهمراه داره جلوگیری میکنه
    شما با این دید به این قضیه نگاه کنید که الان سلامت جسم و روح را دارین و به نیاز جسم روح خود این کار انجام دادین تنها اشتباه شما عادت کردن و زیاده روی بوده که باعث تاثیر بد روی روحیه شما و همین عادت کردن بوده
    شما از چیزی خجالت نکنید سر بلند به زندگیتون ادامه بدهید و سعی کنید در هیچ کاری افراط نکنید
    موفق باشید

4. بالا | پست 4

عنوان کاربر
    کاربر ویژه
    شماره عضویت
    3710
    تشکـر
    4,204
    تشکر شده 10,202 بار در 5,111 پست
    میزان امتیاز
    21

نقل قول نوشته اصلی توسط m.g نمایش پست ها
    سلام من دختری 18 ساله هستم من قبلا چندمدت خودارضایی داشتم اولین بارتو13 سالگیم که از تویه رمان خارجی اسم خودارضایی رودیدم نمیدونم چی شد براثر کنجکاوی یاهرچی وچون بیشتراوقات تواتاقم تنها بودم خودارضایی کردم وبعداز اون عادت کردم تا دوسال انجام میدادم من حدود یک ونیم سال ترک کرده بودم ولی اون مدت هم گاهی اوقات توخواب ناخوداگاه میخاستم انجام بدم بعدا که کامپیوتر خریدم وتواینترنت بعضی چیزارو دیدم وداستان خوندم که توش صحنه داشت دوباره شروع شدونتونستم مقاومت کنم چون من تک فرزند بودم بیشتراوقات تنها بودم ووسوسه میشدم شدیداعادت کرده بودم تاچندماه پیش انجام میدا دم چندوقت پیش تواینترنت خوندم که امکان آسیب به بکارت وجودداره وچون من یه باربعدازانجامش کمی خون کمرنگ دیده بودم خیلی ترسیدم دوماه اونقدرفکرکردم وغصه خوردم عذاب وجدان شدیدی گرفتم خیلی کم مدرسه میرفتم کلا نمبتونستم درس بخونم روحیم کاملا داغون شده بود استرس شدیدی داشتم به یکی دوتا ازدوستام گفتم وبالاخره با اصراریکی ازاونا که دخترعموم هست دکتر رفتم اخرای ماه اسفندوخوشبختانه مشکلی نبود وسالم بود روحیم بهترشد ولی الان چندروزه عذاب وجدان دوباره سراغم اومده اونقدر اون مدت ناراحتی کشیدم روحیم خیلی ضعیف شده احساس میکنم آدم کثیفیم خدادیگه منودوست نداره یجورایی افسرده شدم میدونم که فکر کردن به گذشته چیزیو درست نمیکنه ولی خیلی حساس شدم وواقعانمیتونم بهش فکرنکنم راستش من نماز نمیخونم ینی مرتبا نمیخونم فقط ماه رمضون به خودم قول دادم که ازاین به بعد بخونم فک میکنم یکی ازعواملی که باعث شد اینجوربشم نمازنخوندن من بودبه نظرتون چیکارکنم تا روحیموبدست بیارم من کنکور هم دارم ولی روحیم کاملا داغون شده به خاطراعتیاد زیادم به اینترنت درس خوندنم کم شده این مسئله هم روحیموخراب ترکرده من واقعا وابستگی شدیدی به خودارضایی داشتم حتی خیلی وقتها که نمیخاستم برحسب عادت انجام میدادم ینی اگه انجام نمیدادم اروم نمیشدم ینی تونستم بخوابم من تا الان با یه پسر هم دوست نبودم همه منوبه خاطر متانتم تحسین میکنن ولی به خاطراین مسئله اعتمادبه نفسم و ازدست دادم الان چندماهه تقریبا ترک کردم ولی چندهفته قبل نتونستم دووم بیارم وانجام دادم میخام کاملا ترک کنم منی که یک ونیم سال ترک کرده بودم چرا دوباره انجام دادم همش این سوالوازخودم میپرسم نمیخام زندگیم به خاطر این مسئله داغون شه من ذهنمو خیلی درگیر کردم چیکار کنم که ذهنم آروم شه میخام گذشتموازیادببرم وعذاب وجدان نداشته باشم همش دلم میخاد گریه کنم آرامش ندارم سعی میکنم به این مسئله توجه نکنم احساس میکنم افسرده شدم راستش گاهی دلم میخام ازدواج کنم که کلا راحت شم هم ازنظر روحی هم جسمی ولی خوب موقعیتش نیست دلم میخاد به زندگیه عادی برگردم ودرس بخونم آرامش قبلمو بدست بیارم واقعا ازنظر روحی مریض شدم ممنون میشم کمکم کنید

یکی از مزایای نماز خوندن همینه که مثل ترمز جلوی حرکت شما رو برای انجام بعضی از کارها میگیره

پس رابطه معنوی خودتون رو تقویت کنید

این یک حس و غریزه خدادایه و جزء نعمت های خداوند پس شاکر داشتنش باشید

یکی از عوامل شروع به خودارضایی تحریک شدنه ، پس سعی کنید از این حالت دور بشید و وقتی چنین حالتی بسراغتون اومد

موقعیت خودتون رو تغییر بدید تا از این حال و هوا خارج بشید ...

ورزش کنید و انرژی خودتون رو در جهت سالم صرف کنید ...

شما وقتی خودارضایی میکنید تصورات ذهنی رو باید به خودتون راه بدید پس شدیدا" به این تفکرات وابسته و معتاد میشید

و وقتی ازدواج کردید یکی از عوارضش این میشه که نمیتونید با همسرتون به اوج لذت جنسی برسید

پس بهتره از استرس و نگرانی خودتون کم کنید و خیلی عادی زندگی کنید و این حس رو هم در کنارتون داشته باشید
    امضای ایشان

خـــــدانـگهــــــدار

5. بالا | پست 5

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    22251
    تشکـر
    0
    تشکر شده 0 بار در 0 پست
    میزان امتیاز
    0

احساس عذاب وجدانی که تو داری یعنی خدا دوستت داشته که به اینجا رسیدی و پشیموووووووووونی...عزیزم حساس شدن رو یه سری چیزا واقعا بده و من درکت میکنم..اما میگذره...فقط توکل و ایمان به خدا داشته باش

ویدئو پروژکتور - ویدئووال - ویدئو پروژکتور اپسون
    لامپ ویدئو پروژکتور - دیتا پروژکتور - ویدئو پروژکتور اپتما - ویدئو پروژکتور پاناسونیک

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)