نمایش نتایج: از 1 به 5 از 5

موضوع: رفتار با نوجوان

1376
  1. بالا | پست 1

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    14267
    تشکـر
    0
    تشکر شده 0 بار در 0 پست
    میزان امتیاز
    0

رفتار با نوجوان

لیسانس علوم تربیتی با29 سال خدمت به عنوان اموزگارو همسرم لیسانس ادبیات فارسی با 25 سال خدمت به عنوان دبیر تنها بسری داریم که در سال سوم تجربی در دبیرستان نمونه دولتی مشغول تحصیل است ساکن در خراسان رضوی هستیم بسرم مانند قبل در تحصیل جدی نیست معدل او در ترم اول 18/30شده فکر میکنم به خاطر گوشی جدید موبایل است که با وساطت مادرش مجبور به تهیه برای او شدم. بیشتر اوقات فراغت را با گوشی سبری میکند استفاده ی نا صحیح نمیکند ولی ا رتباط او با شبکه های مجازی بیشتر شده طوری که هنگام مطالعه گوشی باید کنارش باشد با وساطت مشا ور مدرسه و مشاور خارج از مدرسه سعی کردم زمان استفاده از گوشی را مدیریت کند اما فایده نداشت لذاتصمیم دارم یک شب که خواب است گوشی او را بردارم ودیگر به او ندهم تا بعد از کنکور به نظر شما چه کنم لطف کنید راهنما یی کنید چه کنم با تشکر فراوان

2. بالا | پست 2

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    14267
    تشکـر
    0
    تشکر شده 0 بار در 0 پست
    میزان امتیاز
    0

Red face مشاوره نوجوانان

سلام از یک هفته به عید که دبیرستان بسرم تعطیل شده او که 17سال رارد و سوم تجربی در دبیرستان نمونه دولتی مشغول به تحصیل است لای کتاب را باز نکرده یکی دو بار که با ایشان صحبت کردم میگوید همه اینها را میدانم ولی حال و حوصله ی درس خواندن ندارم شما لطف میکنید راهنمایی کنید مرا . مشاور با تجربه و خوب میشناسید در مشهد چون بسرم در انتخاب مشاور سخت گیر است با تشکر فراوان از لطف شما

3. بالا | پست 3

عنوان کاربر
    کاربر ویژه
    شماره عضویت
    3710
    تشکـر
    4,204
    تشکر شده 10,202 بار در 5,111 پست
    میزان امتیاز
    21

پاسخ : مشاوره نوجوانان

نقل قول نوشته اصلی توسط arashm نمایش پست ها
    سلام از یک هفته به عید که دبیرستان بسرم تعطیل شده او که 17سال رارد و سوم تجربی در دبیرستان نمونه دولتی مشغول به تحصیل است لای کتاب را باز نکرده یکی دو بار که با ایشان صحبت کردم میگوید همه اینها را میدانم ولی حال و حوصله ی درس خواندن ندارم شما لطف میکنید راهنمایی کنید مرا . مشاور با تجربه و خوب میشناسید در مشهد چون بسرم در انتخاب مشاور سخت گیر است با تشکر فراوان از لطف شما

در ضمن خواهشا" تاپیک رو در مورد "رفتاربا نوجوان " تکرار نکنید در ادامه همین مطلب طرح سوال کنید

http://forum.moshaver.co/f116/%D8%A2...B4%DA%A9-6827/
    امضای ایشان

خـــــدانـگهــــــدار

4. بالا | پست 4

عنوان کاربر
    کاربر ویژه
    شماره عضویت
    3710
    تشکـر
    4,204
    تشکر شده 10,202 بار در 5,111 پست
    میزان امتیاز
    21

پاسخ : رفتار با نوجوان

نقل قول نوشته اصلی توسط arashm نمایش پست ها
    لیسانس علوم تربیتی با29 سال خدمت به عنوان اموزگارو همسرم لیسانس ادبیات فارسی با 25 سال خدمت به عنوان دبیر تنها بسری داریم که در سال سوم تجربی در دبیرستان نمونه دولتی مشغول تحصیل است ساکن در خراسان رضوی هستیم بسرم مانند قبل در تحصیل جدی نیست معدل او در ترم اول 18/30شده فکر میکنم به خاطر گوشی جدید موبایل است که با وساطت مادرش مجبور به تهیه برای او شدم. بیشتر اوقات فراغت را با گوشی سبری میکند استفاده ی نا صحیح نمیکند ولی ا رتباط او با شبکه های مجازی بیشتر شده طوری که هنگام مطالعه گوشی باید کنارش باشد با وساطت مشا ور مدرسه و مشاور خارج از مدرسه سعی کردم زمان استفاده از گوشی را مدیریت کند اما فایده نداشت لذاتصمیم دارم یک شب که خواب است گوشی او را بردارم ودیگر به او ندهم تا بعد از کنکور به نظر شما چه کنم لطف کنید راهنما یی کنید چه کنم با تشکر فراوان
    یکی از دلایل این وابستگی به گوشی موبایل تنها بودن فرزند در محیط خانه است

بهترین راه دوست و رفیق شدن با فرزندتونه .. اینکه بتونید در کنارش باشید تا در مقابلش

ایشون اگر درس خوندنش در حد معقول و خوبیه پس دلیلی نداره برای چند صدم نمره ، در مورد گوشی موبایل براش حساسیت به وجود بیارید

و از خودتون و محیط خونه فراریش بدید ....

در فرصت های مناسب با ایشون وقت بذاررید و مثلا" به کوه و یا پیاده روی برید ...

در مورد موبایل و نرم افزارهای موجود و .... ازش سوال کنید تا متوجه بشید تو گوشیش چیکار میکنه (ولی اصلا" تجسس نکنید)

وقتی با قاعده خودش با خودش رفتار کنید به شما اعتماد کرده و میتونید راحت تر رابطه برقرار کنید

تا اینکه گوشی موبایلش رو بردارید و حریص و بداخلاقش کنید
    امضای ایشان

خـــــدانـگهــــــدار

5. بالا | پست 5

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    24627
    تشکـر
    0
    تشکر شده 0 بار در 0 پست
    میزان امتیاز
    0

پاسخ : رفتار با نوجوان

سلامبه مشاوران عزیز
    پسرم 12 سالشه و گاها مشاهده کردم که از جیب من یا کیف مادرش پول برمیداره ، با اینکه من بصورت هفتگی پول تو جیبی بهش میدم . از وضعیت مالی نسبتا خوبی هم برخوردام و تقریبا تمام خواسته های خانواده رو تامین می کنم . چکار باید بکنم ؟

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

لیست کاربران دعوت شده به این موضوع

کلمات کلیدی این موضوع

© تمامی حقوق برای مشاورکو محفوظ بوده و هرگونه کپی برداري از محتوای انجمن پيگرد قانونی دارد