نمایش نتایج: از 1 به 5 از 5

موضوع: فراموش کردن خیانت

956
  1. بالا | پست 1

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    14362
    تشکـر
    0
    تشکر شده 0 بار در 0 پست
    میزان امتیاز
    0

فراموش کردن خیانت

من یه زن مطلقه هستم یه مدت بد از جدایی عاشق یکی شدم بعد از یه مدت حدود 1سال متوجه شدم زن داره ...اما نتونستم اززش جدا بشم اما کم کمک متوجه شدم که با یکی دیگه هم رابطه داره اما اون همش قسم میخورد و منو تو جیح میکرد که اشتباه میکنم .....خوب منم قبول کردم ....یه نیروی خانم واسه شرکتش گرفت وبد از یه مدت اخلاقش با من عوض شد ومتوجه شدم که بااون هم رابطه داره .......الان باهاش کات کردم .....فقط کمکم کنید بگید چه جوری فراموشش کنم

2. بالا | پست 2

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    14024
    تشکـر
    522
    تشکر شده 75 بار در 45 پست
    میزان امتیاز
    10

پاسخ : خیانت

سلام،مطمئن باش کسی که به زنش خیانت میکنه پس به زنهای دیگه رحم نمیکنه، به نظر من شما باید خودتو مشغول کنی به ورزش یا کتاب یا چیزهای دیگه ویا یک جایگزین مناسب برای ازدواج

3. کاربران زیر از mohham بابت این پست مفید تشکر کرده اند

4. بالا | پست 3

عنوان کاربر
    کاربر ویژه
    شماره عضویت
    3710
    تشکـر
    4,204
    تشکر شده 10,202 بار در 5,111 پست
    میزان امتیاز
    21

پاسخ : فراموش کردن خیانت

نقل قول نوشته اصلی توسط نجی نمایش پست ها
    من یه زن مطلقه هستم یه مدت بد از جدایی عاشق یکی شدم بعد از یه مدت حدود 1سال متوجه شدم زن داره ...اما نتونستم اززش جدا بشم اما کم کمک متوجه شدم که با یکی دیگه هم رابطه داره اما اون همش قسم میخورد و منو تو جیح میکرد که اشتباه میکنم .....خوب منم قبول کردم ....یه نیروی خانم واسه شرکتش گرفت وبد از یه مدت اخلاقش با من عوض شد ومتوجه شدم که بااون هم رابطه داره .......الان باهاش کات کردم .....فقط کمکم کنید بگید چه جوری فراموشش کنم

برای فراموش کردن اگر سختی های گذشته و تجربه سالهای قبل رو به یاد بیارید بهتر میتونید فراموشش کنید

دوست عزیز بهتره در زندگی آینده طوری قدم بردارید و تصمیم گیری کنید که دچار چنین وابستگی های پوچ و بی سرانجامی نشید

برای شما و کسایکه مطلقه هستند باید زندگی اول تجربه ای باشه برای انتخاب خوب و شایسته

نه اینکه برای فرار از تنهایی از چاله به چاه بیفتن و تن به هر عشق و عاطفه ای بدن
    امضای ایشان

خـــــدانـگهــــــدار

5. 4 کاربران زیر از farokh بابت این پست مفید تشکر کرده اند

6. بالا | پست 4

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    14362
    تشکـر
    0
    تشکر شده 0 بار در 0 پست
    میزان امتیاز
    0

اره شما درست میگید من میخوام زجرش بدم نمیدونم چکارکنکم توی واتس ثانیه به ثانیه ان لاین نمیدونم چرا اما عذاب میکشم

7. بالا | پست 5

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    6383
    تشکـر
    5,296
    تشکر شده 3,316 بار در 981 پست
    میزان امتیاز
    11

نقل قول نوشته اصلی توسط نجی نمایش پست ها
    اره شما درست میگید من میخوام زجرش بدم نمیدونم چکارکنکم توی واتس ثانیه به ثانیه ان لاین نمیدونم چرا اما عذاب میکشم
    رفت؟خدا رفتگانتونو بیامرزه.تموم شد.

بچسبید به زندیگیتون.هر چیزی هم که ازش دارید رو پاک کنید.شماره.پیامک.آی دی.پرفایل.عکس.همه رو پاک کنید.هر چی که اونپ یاده شما میاره رو بدید به ی گدا یا مستحق.اصلا کادو بدید به دوستاتون.ارزشی براشون قایل نشید
    برید به زندگی خودتون برسید.ذهن و روحیه شما انقد قیمت داره که با این چیزایه بی ارزش درگیر نشه.

8. 3 کاربران زیر از sr1494 بابت این پست مفید تشکر کرده اند

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

لیست کاربران دعوت شده به این موضوع

کلمات کلیدی این موضوع

© تمامی حقوق برای مشاورکو محفوظ بوده و هرگونه کپی برداري از محتوای انجمن پيگرد قانونی دارد