نمایش نتایج: از 1 به 5 از 5

موضوع: شك به ادامه خيانت همسر

1048
  1. بالا | پست 1

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    14400
    تشکـر
    0
    تشکر شده 0 بار در 0 پست
    میزان امتیاز
    0

شك به ادامه خيانت همسر

سلام
    ویرایش توسط fjp : 05-03-2015 در ساعت 09:25 AM

2. بالا | پست 2

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    12062
    تشکـر
    18
    تشکر شده 70 بار در 45 پست
    میزان امتیاز
    10

پاسخ : شك به ادامه خيانت همسر

باسلام دوست عزيز
    من جواب شما رو به صورت خصوصي ارسال كردم .
    ولي در كل شما بايد دنباله عامل اين كار وحركت بگردين وبا حراست ودوستان همسرتون جز آبرويش رفتن چيزي در بر ندارد.

3. بالا | پست 3

عنوان کاربر
    تیم مشاوره
    شماره عضویت
    5400
    تشکـر
    99
    تشکر شده 657 بار در 378 پست
    میزان امتیاز
    10

نقل قول نوشته اصلی توسط fjp نمایش پست ها
    با سلام - من خانمي 50 ساله هستم وپسري 17 ساله دارم .من وشوهرم هردو كارمندهستيم كار او در مركز آموزشي هست لذا با دختران وپسران زيادي ارتباط دارد . حدود 21سال هست كه ازدواج كردهايم .دراين مدت مشكلي بين مانبود و كلاً فردي آرام و شوهرم مهربان و لي گاهابسيار از كو ره در مي رفت . كه البته اين موضوع الان بسيار حل شده. مشكل برميگرددبه سال 90 كه من تصادفي متوجه شدم او بايكي از دانشجويان دختر كه حداقل بيش از 20 سال از او كوچكتر هست ارتباط عاطفي برقراركرده وكارهايي مثل انتخاب واحد ، گرفتن نمره و خريدن كادو واينكه محل كارآموز ي دختر را به نحوي هماهنگ كرده بود كه اورا هر روز ببيند بنحوي كه ميگفت اصلا نميتواند بدون او زندگي كند . نميدانم چرا به ذهنم رسيد ايميل شوهرم را چك كنم . كه ديدم او علاوه بر اين خانم با خانم ديگري هم ايميل دارد و ايميل هاي منحرف هم به انها ميفرستد من ديگر ديوانه شده بودم افسردگي شديد گرفتم بعد از مدتي من و شوهرم نزد مشاور رفتيم كلي با هم صحبت كرديم و قرارشد قطع رابطه كند و او پذيرفت ولي بعد از مدتي (حدود يكسال بعد تلفن زنگ زد من گوشي را برداشتم انگار خانم فكر ميكرد كه شوهرم در محل كارش هست ومن فهميدم دوباره شوهرم اورا ميبند . من با خانم صحبت كردم وگفتم كه ارتباطش چقدر در زندگي ما مشكل ساز شده ولي بسيار پررو بود. دراين مدت با كسي عقد كرد ولي بخاطر كاهبرداربودن نامزدش ( بگفته شوهرم )از او جدا شد. ما دوباره نزد مشاور رفتيم ايشان گفتند اگه رابطه تمام نشود من ميتوانم به بيرون انعكاس بدهم . ظاهرا همه چي تمام شد . تا اينكه ديروز تصادفي موبايلش را چك كردم . ديدم خانم دوم كه بنظر در حد رابطه سطحي تر بود از شوهرم بخاطر نميدانم چه چيزي تشكر كرده . حالا من نميدانم چه كنم .و هيچ چيزي هم ندارم كه ببينم آيا شوهرم با آن دختر اولي هم در ارتباط هست يانه . بنظر من اين ارتباط حتي در سطح اس ام اس هم باشد قابل قبول نيست . انهم زماني كه شوهرم ميگويد تو خيلي خوبي ومن بايد قدر تورا بدانم . بنظر شما از حراست يا از همكاراني كه با او دوست هستند ميتوانم كمك بگيرم . يا اينكه اوضاع بدتر ميشود چون ميخواهم اين مشكل آرام وبدون اينكه آبروي كسي خدشه دار شود ازبين برود.
    دوست عزیز آقایون در بیشتر مواقع هدفشون خیانت نیست و بیشتر به جنبه های تفریحی اون توجه میکنن

راستش مثل این می مونه که کسی از همزمان از دو نوع غذا خوشش بیاد ولی دلیلی برای نفع حس سابقش نیست

و این برمیگرده به ذات مردان که تنوع طلب هستند ...

اینکه شما با حراست صحبت کنید کاری رو درست نمیکنه و بیشتر اوضاع رو حساستر میکنه

چون شوهر شما باید خودش در این مورد کاری انجام بده تا اعتماد شما رو جلب کنه

بهتره باز با ایشون صحبت کنید چون علنی کردن این موضوع ترسش رو از آبروریزی از بین میبره و از اون موقع بدون ترس به کارهاش میرسه

به همین دلیل میتونید از فردی معتمد در این مورد استفاده کنید که قابل اعتماد باشه و بتونه برای کار شما وساطت کنه

4. بالا | پست 4

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    14045
    تشکـر
    964
    تشکر شده 1,477 بار در 547 پست
    میزان امتیاز
    10

سلام.
    ببینید اگر از همکاران و حراست محل کار همسرتون بپرسید بزرگترین کار ممکن رو کردید.
    با این کار اقتدار همسرتون رو خورد کردید.و خورد شدن اقتدارش یعنی خورد شدن زندگیتون.
    به نظرم با خودش حرف بزنید و اگر انکار کرد قضیه رو پیگیرش نشید. و عملا تغافل کنید.یعنی حتی اگر هم میدونید که ارتباط داره غفلت کنید و اونو توو رودربایستی و حالت شرمندگی قرار بدید تا خودش دست از این کار بکشه.چون اگرایشون با خواسته ی خودش این کار رو نکنه مطمئنا دوباره بر میگرده سراغش.
    حالا بعد از اینکه متوجه شدید هنوز ارتباط داره به روش نیارید چون باز دوباره کارتون به مشاوره کشیده میشه و بعد یه تعهد دیگه چند وقت دست از کار میکشه ولی دوباره میره سراغش.
    بعد از تغافل میتونید یه جورایی بهش اطلاع رسانی کنید که میدونید البته غیر مستقیم.
    مثلا میتونید یه داستان ساختگی براش تعریف کنید که در نهایت این رابطه ها باعث شده آبروی اون مرد توو داستانتون بره.

و در آخر هم به نظرم هر کاری که می خوایید بهش بگید رو غیر مستقیم بگید.این بهترین راه برای تاثیر گذاشتن روی جنس مرد است.

5. بالا | پست 5

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    14400
    تشکـر
    0
    تشکر شده 0 بار در 0 پست
    میزان امتیاز
    0

از راهنمايي هاتون واقعاً متشكرم . راستش اين نوع مسائل رو نميشه نه به فاميل نه دوست گفت و از اينكه دوستاني دارم كه نميشناسم ولي اينقدر نزديك هستند كه مشكلم را بيان كنم. خوشحالم . راستش من كلاً جزو آن دسته آدمهايي بوده ام كه ساكت و آرام بوده ام و از ديد همه چه خانواده خودم وچه خانواده شوهرم رابطه بسيار خوبي در خانواده داشته ايم . دفعه اول كه مشكل را فهميدم تغييراتي در رابطه خصوصي خودم با شوهرم هم ايجاد كردم . حالا دادن اس ام اس به يك خانم براي من قابل هضم نيست . مردد بودم كه آيا بايد ساكت باشم و يا اينكه مسئله را آشكار كنم. كه لطف كرديد پاسخ داديد. حالا بنظر شما من در ظاهر به روي خودم نياورم. ولي در باطن حواسم باشد. يا اينكه كاري به كارش نداشته باشم . درآن صورت فكر ميكنم حماقت ميكنم.و با خودم ميگويم نكنه منهم در باطن نبايد به او اعتماد كنم. ولي اين بي اعتمادي ره هم نميتوانم تحمل كنم.

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

لیست کاربران دعوت شده به این موضوع

کلمات کلیدی این موضوع

© تمامی حقوق برای مشاورکو محفوظ بوده و هرگونه کپی برداري از محتوای انجمن پيگرد قانونی دارد