نمایش نتایج: از 1 به 5 از 5

موضوع: زیادی حرص می خورم

5306
  1. بالا | پست 1

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    6134
    تشکـر
    16
    تشکر شده 4 بار در 4 پست
    میزان امتیاز
    0

زیادی حرص می خورم

من خیلی از رفتار های زشت مردم نارحت می شم .خیلی با خودم فکر می کنم و حرص می خورم .بی خودی ناراحت نمی شما.ولی وقتی کسی حرفی میزنه یا حرکاتی می کنه که بهم ظلم می شه نمی تونم راحت از کنارش بگذرم و شاید بیش از اندازه فکر می کنم.تا این حدی که می ترسم سلامتیم دچار مشکل بشه.تا جواب طرفو تمام کمال ندم اروم نمیشم چی کار کنم

2. بالا | پست 2

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    13215
    تشکـر
    370
    تشکر شده 500 بار در 226 پست
    میزان امتیاز
    10

پاسخ : زیادی حرص می خورم

باسلام..دردرجه اول شمابایدازمهارتهای زندگی استفاده کنید..یعنی هیجان ناشی ازبرخوردبارفتاردیگران روکنترل کرده وبعدباحفظ آرامشتون عکس العمل مناسبی داشته باشید..واین نیازبه زمان والبته تمرین داره..وقتی ازکسی ناراحت میشید(حالابهردلیلی)اول نفس عمیقی بکشیدتابدن شماریلکس باشه وبعدبالحن آروم وبدورازتنش میتونیدجوابی به طرف بدیدکه نه باعث کدورت بشه وهم شان شماحفظ بشه..
    درضمن اگرقرارباشه جواب همه ی رفتارهای اطرافمون روبدیم که دیگه وقتی برای خودمون نمیمونه درواقع بایدگاهی گذشت کنیم تابه ارامش برسیم وبتونیم کنترل اوضاع زندگیمون روبدست بگیریم..
    پس سعی کنیدباتمرین آستانه صبرتون روبالاببریدوبرای چیزهایی که چندان ارزشی ندارن روح وجسم خودتون روآزارندید..
    امضای ایشان
    هرروزخوشبخترین انسان روی زمین ازخواب برمیخیزم

3. 3 کاربران زیر از ziziorton بابت این پست مفید تشکر کرده اند

4. بالا | پست 3

عنوان کاربر
    کاربر ویژه
    شماره عضویت
    3710
    تشکـر
    4,204
    تشکر شده 10,202 بار در 5,111 پست
    میزان امتیاز
    21

نقل قول نوشته اصلی توسط نازنین69 نمایش پست ها
    من خیلی از رفتار های زشت مردم نارحت می شم .خیلی با خودم فکر می کنم و حرص می خورم .بی خودی ناراحت نمی شما.ولی وقتی کسی حرفی میزنه یا حرکاتی می کنه که بهم ظلم می شه نمی تونم راحت از کنارش بگذرم و شاید بیش از اندازه فکر می کنم.تا این حدی که می ترسم سلامتیم دچار مشکل بشه.تا جواب طرفو تمام کمال ندم اروم نمیشم چی کار کنم
    چیکار کنید ؟

دوست عزیز شما که همه کاری میکنید و به قول معروف حساب طرف رو کف دستش میذارید ...

به هرحال حفظ آرامش و بی خیال شدن یکی از هنرها در زندگی امروزست که بتونید با راحتی بیشتری زندگی کنید

افرادی مثل شما که برونگرا هستند و با این شیوه خشم خودشون رو بروز میدن در معرض ابتلا به بیماریهای قلبی هستند

چون در رفتارهای خودتون هم باید عجول باشید که شاخصه چنین افرادی هست

برعکس افراد درون ریز که بیشتر در معرض ابتلا به بیماریهای داخلی میشن پس بهتره آرامش خودتون رو با درک و تغییر نگرش حفظ کنید

از دیگران ناراحت نشید بلکه نظرتون رو نسبت بهشون تغییر بدید
    امضای ایشان

خـــــدانـگهــــــدار

5. 5 کاربران زیر از farokh بابت این پست مفید تشکر کرده اند

6. بالا | پست 4

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    8109
    تشکـر
    2,867
    تشکر شده 3,828 بار در 1,232 پست
    میزان امتیاز
    12

اینکه از رفتارهای اطرافیان زود جوش میارید وزود جوابشو میدید چیزیه که تو بعضی افراد دیده میشه اینطوری باید همه حواس و حس تون به دیگرون باش تا خودتتون واینکه لذتی از زندگی نبری بعضی وقتا باید بیخیال از کنار اتفاقا گذشت واینکه حساسیت زیادی باعث نابودی میشه تمرین برای اینکار خوبه که بخای تغییر کنی تا حرصو چوش از بین بره که فشار درونیت از بین ببره خندهو شادی هم مفیده ...
    امضای ایشان

آموخته ام که:خدا عشقست و عشق تنهاخداست!
    آموخته ام: وقتی ناامید میشوم خدا،با تمام عظمتش،عاشقانه انتظار میکشد،دوباره به رحمتش امیدوارشوم!

آموخته ام: اگر تاکنون به آنچه خواستم نرسیدم،خدا برایم بهترش را درنظر گرفته!

7. 3 کاربران زیر از mahastey بابت این پست مفید تشکر کرده اند

8. بالا | پست 5

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    13337
    تشکـر
    1,752
    تشکر شده 1,447 بار در 412 پست
    میزان امتیاز
    10

نقل قول نوشته اصلی توسط نازنین69 نمایش پست ها
    سلام
    باید از خودت سوال بپرسی که آیا با جواب دادن تمام و کمال همیشه آروم میشی؟ یعنی بعدش پشیمونی نداری؟
    سعی کن اینقدر سخت نگیری، اینطوری فکر نکن که هرکسی حرف آخر رو بزنه برنده است، یاد بگیر که گاهی سکوت بهترین جوابه. دقیقا چیزی که از همه بیشتر به آتش خشمت دامن میزنه شاخ و برگ دادن فکرهای بی خوده. خود رفتار ها فقط به اندازه 10 درصد تاثیر گذارند و 90 درصد بعدی تفسیر هایی هستش که از اون رفتار ها داریم. شما باید فکرت رو کنترل کنی و از بزرگ نمایی بپرهیزی.
    بخشش رو هم یاد بگیر.
    نازنین خانوم رفتار مردم رو نمیشه تغییر داد، ولی طرز تفکرت رو چرا !
    امضای ایشان

9. 3 کاربران زیر از e.v بابت این پست مفید تشکر کرده اند

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)