نمایش نتایج: از 1 به 13 از 13

موضوع: برخورد با خیانت همسر

1962
  1. بالا | پست 1

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    14417
    تشکـر
    2
    تشکر شده 16 بار در 7 پست
    میزان امتیاز
    0

Post برخورد با خیانت همسر

مشاوران گرامی سلام و خسته نباشید
    زنی 32 ساله هستم و یک فرزند 8 ساله دارم.هر دو کارمندیم و تحصیلات فوق لیسانس داریم. اخیرا متوجه شدم همسرم پیامهایی رو به شماره ای که با اسم یک مرد ذخیره کرده میفرسته که در اون پیامها مخاطبش رو با همون عنوانهایی که من رو صدا میزنه خطاب قرار میده(مثلا نفسم و ...). بسیار آشفته شدم و این موضوع رو با همسرم مطرح کردم ولی کلا و به شدت این موضوع رو با وجود اینکه من با چشمهای خودم دیدم انکار کرد.حالا با وجود اینکه امکان گرفتن ریز مکالمات همسرم برام وجود داره نمیدونم این کار رو انجام بدم یا نه؟ میترسم اگر این کار رو انجام بدم و واقعا رابطه ای اثبات بشه نتونم خودمو کنترل کنم ویا اگر این کار رو انجام ندم و خودمو به تجاهل بزنم باز هم ادامه پیدا کنه.
    همسرم به هیچ وجه اجازه نزدیک شدن به گوشیش رو حتی به فرزندم هم نمیده و همه جا با خودش میبرتش. من خیلی نگران آینده زندگیمون هستم لطفا راهنماییم کنید چه برخوردی داشته باشم که دیگه سمت این کار نره؟
    ویرایش توسط mybehesht : 04-07-2015 در ساعت 09:19 AM

2. بالا | پست 2

عنوان کاربر
    تیم مشاوره
    شماره عضویت
    5400
    تشکـر
    99
    تشکر شده 657 بار در 378 پست
    میزان امتیاز
    10

پاسخ : برخورد با خیانت همسر

نقل قول نوشته اصلی توسط mybehesht نمایش پست ها
    زنی 32 ساله هستم و یک فرزند 8 ساله دارم.هر دو کارمندیم و تحصیلات فوق لیسانس داریم. اخیرا متوجه شدم همسرم پیامهایی رو به شماره ای که با اسم یک مرد ذخیره کرده میفرسته که در اون پیامها مخاطبش رو با همون عنوانهایی که من رو صدا میزنه خطاب قرار میده(مثلا نفسم و ...). بسیار آشفته شدم و این موضوع رو با همسرم مطرح کردم ولی کلا و به شدت این موضوع رو با وجود اینکه من با چشمهای خودم دیدم انکار کرد.حالا با وجود اینکه امکان گرفتن ریز مکالمات همسرم برام وجود داره نمیدونم این کار رو انجام بدم یا نه؟ میترسم اگر این کار رو انجام بدم و واقعا رابطه ای اثبات بشه نتونم خودمو کنترل کنم ویا اگر این کار رو انجام ندم و خودمو به تجاهل بزنم باز هم ادامه پیدا کنه.
    همسرم به هیچ وجه اجازه نزدیک شدن به گوشیش رو حتی به فرزندم هم نمیده و همه جا با خودش میبرتش. من خیلی نگران آینده زندگیمون هستم لطفا راهنماییم کنید چه برخوردی داشته باشم که دیگه سمت این کار نره؟
    دوست عزیز در دستورات اسلامی از تجسس منع شدیم و در علم روانشناسی گفته شده برخورد نباید مستقیم صورت بگیره

چون راه انکار ، دروغ و فرار رو باز خواهد کرد ...

اگر دقت کرده باشید شوهرتون در اول کار مووع رو کلا" انکار کرده و بعد شما دیگه دسترسی به گوشیش ندارید و اگر کاری رو بخواد انجام بده

دور از چشم شما و خانواده خودش اینکارو میکنه

اینو بدونید اگر بخوایت در کارش تجسس کنید شرایط رو سخت تر خواهید کرد ولی برای ایشون حدود و محدوه قانونی رو مشحص کنید اونم بطور غیر مستقیم

میتونید ریز مکالمات رو تهیه کنید ولی چیزی رو اثبات نمیکنه چون شما باید خودتون ریشه اینکارو شناسایی کنید ...

و اگر گوشی ایشون در دسترستون بود راحت تر اینکارو میکردید ...پس با ایشون صحبت کنید و دلیل اینکارش رو بپرسید شاید چیزی رو از شما طلب کرده و

و یا انتظاراتی رو داشته که برآورده نشده و رو به این کار آورده هر چند هر رفتار مردی رو نمیتونید خیانت تلقی کنید چون مردان ذاتا" تنوع طلب هستند

و اغلب برای تفریح اینکارو میکنن بدون اینکه فکر کنن عواقب کار میتونه چرخه از خیانت رو ایجاد کنه ...

پس اول صحبت منطقی و قاطعانه داشته باشید و تهدید به علنی کردن این موضوع کنید ولی تا روشن شدن کامل موضوع برای خودتون بهتره در رفتارتون عجله نکنید

3. کاربران زیر از Bita moein بابت این پست مفید تشکر کرده اند

4. بالا | پست 3

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    14417
    تشکـر
    2
    تشکر شده 16 بار در 7 پست
    میزان امتیاز
    0

هیچوقت توی گوشیش تجسس نکردم.خیلی اتفاقی پیامها رو دیدم . 12 ساله ازدواج کردیم و تا حالا به گفته خودش هیچی ازم نخواسته که واسش انجام نداده باشم. واقعا نمیتونم علت این رابطه رو بفهمم. خیلی افسرده شدم. از روزی که باهاش صحبت کردم سعی میکنه خیلی بیشتر محبت کنه ولی خیلی مصنوعیه.رفتارش دقیقا جوریه که بخواد کاری کنه من پیگیر نشم چون میدونه میتونم پیگیر سیمکارتش بشم. فعلا هیچ اقدامی نکردم اما میخوام بدونم چه کار کنم که رابطه اش قطع بشه یا رابطه جدیدی ایجاد نشه؟

5. بالا | پست 4

عنوان کاربر
    کاربر محروم
    شماره عضویت
    13463
    تشکـر
    204
    تشکر شده 881 بار در 415 پست
    میزان امتیاز
    0

درود منم با نطر مشاور در پست قبل موافقم برخورد قاطع ومستقيم شما تنها نتيجه ايي كه دربر داره انكار و پنهان كاري يا بقولتون رفتار مصنوعيي و... دربرنخواهد داشت مدتي بطور غير مستقيم زير نظر داشته باشيد ولي توصيه من اينه اگر موقعيتشو داريد دونفري تنها به يك سفر دونفره رويايي بريد ودرخلوت باشيد تا افكارش عوض وبيشتر دركنار هم باشيد واز اين محيط دوربشه وبرگرده به دوران خودش بيشتر بهش توجه ئمحبت كنيد وهرگز مستقي بهش نگيد توخيانت كردي وفلان به يه عقده وسردي وسركوفتگي دچار ميشه وباعث تزلزل زندگيتون خواهرم بهرحال يه جارو خطا رفتين كه ايشون كميشو جايي ديگه جستجو كرده بقوب مشاور مردا تنوع طلبن وكنجكاو ولي مدتي شما ازاين فضا دورش كنيد وي نوعي مديريت غير مستقيم احتمال داره فراموش كنه وكمي فكر وب زندگيش برگرده بهترين گزينه هم مشاوره حضوري با يك مشاوره بنظرماگر نتيجه نگرفتيد ولي برخورد قاطع گاهي بنيان زندگي رو ازهم ميپاشه نميگم برخورد نباشه ولي منتظقي اگر شما همه فكرتو معطوف به خيانتش كنيد وعصبي والانم ميگيد افسرده شديد كلا همه چيز بهم ميريزه پس ارامشتون رو حفظ كنيد بيشتر باش باشيد ومحبت وبا لطافت زنانه حرفهاي بهتر دركنارش باشيد حالا دوستان مشاور بازم راهنمايي ميكنند ونتيجه روجمع بندي كنيد

6. بالا | پست 5

عنوان کاربر
    کاربر ویژه
    شماره عضویت
    3710
    تشکـر
    4,204
    تشکر شده 10,202 بار در 5,111 پست
    میزان امتیاز
    21

هیچوقت توی گوشیش تجسس نکردم.خیلی اتفاقی پیامها رو دیدم . 12 ساله ازدواج کردیم و تا حالا به گفته خودش هیچی ازم نخواسته که واسش انجام نداده باشم. واقعا نمیتونم علت این رابطه رو بفهمم. خیلی افسرده شدم. از روزی که باهاش صحبت کردم سعی میکنه خیلی بیشتر محبت کنه ولی خیلی مصنوعیه.رفتارش دقیقا جوریه که بخواد کاری کنه من پیگیر نشم چون میدونه میتونم پیگیر سیمکارتش بشم. فعلا هیچ اقدامی نکردم اما میخوام بدونم چه کار کنم که رابطه اش قطع بشه یا رابطه جدیدی ایجاد نشه؟

تا سر نخی از طرف مقابلش بدست نیارید نمیتونید تصمیمی هم بگیرید

شاید کار درستی به نظر نیاد ولی شما میتونید رد این شماره رو بگیرید و بعد غیر مستقیم ببینید چه کسی پشت این موضوع هست

متاسفانه در این اتفاقات کار زیادی نمیشه انجام داد چون هر قدمی ممکنه تبعات خاصی به همراه داشته باشه
    امضای ایشان

خـــــدانـگهــــــدار

7. کاربران زیر از farokh بابت این پست مفید تشکر کرده اند

8. بالا | پست 6

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    3033
    تشکـر
    1,448
    تشکر شده 2,948 بار در 1,084 پست
    میزان امتیاز
    12

خب در شرایطه سختی قرار گرفتین وتصمیم گیری براتون به طبع سخت شده
    بهتره که تصمیم عجولانه ای نگیرید ومهمتراز همه آرامش خودتونو حفظ کنید سعی کنید
    خودتونو کنترل کنید وغیر مستقیم وبدونه اینکه همسرتون بفهمه حواستون به رفتارش باشه
    وتا وقتی که مطمئن نشدین سعی کنید حرمت ها شکسته نشه!

9. کاربران زیر از farimah بابت این پست مفید تشکر کرده اند

10. بالا | پست 7

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    14417
    تشکـر
    2
    تشکر شده 16 بار در 7 پست
    میزان امتیاز
    0

وقتی طرفت همیشه تو رو ستایش میکنه و اظهار رضایت داره و از همه لحاظ همیشه تمام سعیتو واسش انجام دادی از کجا بفهمی که کمبودی داشته یا نه؟
    الان خودمو زدم به اون راه اصلا به روش نمیارم که چه اتفاقی افتاده اما نمیدونم تا کی باید ینکارو انجام بدم؟ آیا از اینکه میدونه که من میدونم و عکس العمل شدیدی نداشتم برای ادامه روابطش تشویق نمیشه؟
    هیچ وجه نمیخوام فرزندم درگیر این مسایل و عواقبش بشه اما اگه ادامه بده و من متوجه نشم چی؟

11. بالا | پست 8

عنوان کاربر
    کاربر محروم
    شماره عضویت
    13463
    تشکـر
    204
    میزان امتیاز
    0

درسته شما برخورد شديد و بروش نمياري ما نگفتيم بي تفاوت باشيد گفتيم اينجوري برخورد وعمل كن وكمش كن اگر موردي هست به خودت رجوع وبرگرده به زندگيش بايد متوجهش كنيد درمورد روابز تحكيم خانواده رو اما بيشتر توجه وغير مستقيم هم زير نظر داشته باشيد يا عرض كردم ي مسافرت مطمئنا دونفري مدتي تنها ودور ازمحيط باشيد موثره راهكارايي كه گفته شد مد نظر داشته باشيد

12. بالا | پست 9

عنوان کاربر
    کاربر فعال
    شماره عضویت
    9968
    تشکـر
    6,024
    تشکر شده 6,186 بار در 2,950 پست
    میزان امتیاز
    17

سلام عزیزم
    به همراه همسرتان برای مشاوره برین تا بفهمین دلیل این کارش چیه
    بعضی وقتا حتی خود فرد هم نمیدونه چرا این خیانت را میکنه و فک میکنه فقط داشت مثه ی دوست رفتار میکرد نه خیانت

13. کاربران زیر از fateme.68 بابت این پست مفید تشکر کرده اند

14. بالا | پست 10

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    14417
    تشکـر
    2
    تشکر شده 16 بار در 7 پست
    میزان امتیاز
    0

از وقتی که میذارین ممنونم.مطمئنا با من مشاور نمیاد.همون یک بار که بهش گفتم شدیدا انکار کرد. گفتم با خوانواده مطرح میکنم ازم خواهش کرد شلوغش نکنم و آبروشو نبرم . همین بیشتر منو به شک میندازه .میخوام آرامش داشته باشم اما نمیشه تو این مدت روزی دو سه ساعت بیشتر نمیتونم بخوابم .

15. کاربران زیر از mybehesht بابت این پست مفید تشکر کرده اند

16. بالا | پست 11

عنوان کاربر
    کاربر محروم
    شماره عضویت
    13463
    تشکـر
    204
    میزان امتیاز
    0

خب تااينجا حرفهايي كه زده شد شما جمع بندي كن اگر مشاوره حضوري نمياد شما تنها برو وراهكاراشونو عمل كن خب بنشين باش صحبت كن بگو شلوغش نميكني براي تحكيم خانواده چون دوستش داريد وبچه داريد وهم ابرو ولي ب يك شرط تمومش كنه وبيشتر باهم وقت بذاريد ومدتي هم سفر ودر مورد زناشويي بيشتر بهش توجه كنيد و.... درست ميشه ابجي نگران نباش شما توكل كن وكارايي گفته شد بكار گيريد بازم موردي بود درخدمتيم ياحق

17. بالا | پست 12

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    14417
    تشکـر
    2
    تشکر شده 16 بار در 7 پست
    میزان امتیاز
    0

ممنونم راهنمایی دوستان رو انجام میدم. انشالله نتیجه بده

18. کاربران زیر از mybehesht بابت این پست مفید تشکر کرده اند

19. بالا | پست 13

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    9949
    تشکـر
    63
    تشکر شده 13 بار در 8 پست
    میزان امتیاز
    0

سلام ببخشید میتونم بپرسم چطوری میتونین پرینا مکالماتشو بگیرین منم مشکل شمارو دارم و فقط دنبال مدرکم که بتونم تنهاش بذارم.چون به هیچ وجه تحمل خیانتو ندارم. ولی نتونستم پرینت بگیرم. مخابرات بهم نداد.چیکار کنم؟

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

لیست کاربران دعوت شده به این موضوع

کلمات کلیدی این موضوع

© تمامی حقوق برای مشاورکو محفوظ بوده و هرگونه کپی برداري از محتوای انجمن پيگرد قانونی دارد