نمایش نتایج: از 1 به 6 از 6

موضوع: تغییر شغل

1331
  1. بالا | پست 1

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    14560
    تشکـر
    0
    تشکر شده 0 بار در 0 پست
    میزان امتیاز
    0

تغییر شغل

با سلام و احترام ،

من دختری 27 ساله هستم. 9 سال است که در شرکت حمل و نقل مشغول هستم و در این حین به دانشگاه رفته و حالا لیسانس زبان انگلیسی دارم. رشته تحصیلی دوران دبیرستانم موسیقی بود . من ذاتا" هنردوست هستم. زیبایی را می پرستم و دوست دارم کارم در رابطه با هنر باشد . البته موسیقی را گذاشته ام کنار چون نامزدم دوست ندارد. ولی رشته های دیگر هنر را می توانم انتخاب کنم. شغلم را دوست ندارم چون به هیچ وجه نمی توانم با آن ارتباط برقرار کنم ، احساس می کنم این کار کار مردانه ای است. من در این 9 سال هیچ پیشرفتی نداشته ام. تمام همکاران من مرد هستند و من تنها زنی هستم که با 15-20 مرد کار می کنم. می خواهم شغلی انتخاب کنم که با روحیات من سازگار باشد. دکوراسیون منزل را خیلی دوست دارم ولی هیچ پیش زمینه و سابقه ای ندارم. در خانواده سه نفری ما فقط من شاغل هستم و نمی توانم ریسک بکنم و کار جدیدی را شروع کنم و حتی یک ماه بدون حقوق سپری کنم. می خواهم راهنمایی ام کنید که چطور این کار را در کمترین زمان ممکن یاد بگیرم و از کجا و چجوری شروع کنم. من دوست دارم از کارم رضایت داشته باشم و روحیه ام را شاد نگه دارم. اما اینجا احساس افسردگی می کنم.

2. بالا | پست 2

عنوان کاربر
    تیم مشاوره
    شماره عضویت
    5400
    تشکـر
    99
    تشکر شده 657 بار در 378 پست
    میزان امتیاز
    10

پاسخ : تغییر شغل

نقل قول نوشته اصلی توسط کارین نمایش پست ها
    با سلام و احترام ،

من دختری 27 ساله هستم. 9 سال است که در شرکت حمل و نقل مشغول هستم و در این حین به دانشگاه رفته و حالا لیسانس زبان انگلیسی دارم. رشته تحصیلی دوران دبیرستانم موسیقی بود . من ذاتا" هنردوست هستم. زیبایی را می پرستم و دوست دارم کارم در رابطه با هنر باشد . البته موسیقی را گذاشته ام کنار چون نامزدم دوست ندارد. ولی رشته های دیگر هنر را می توانم انتخاب کنم. شغلم را دوست ندارم چون به هیچ وجه نمی توانم با آن ارتباط برقرار کنم ، احساس می کنم این کار کار مردانه ای است. من در این 9 سال هیچ پیشرفتی نداشته ام. تمام همکاران من مرد هستند و من تنها زنی هستم که با 15-20 مرد کار می کنم. می خواهم شغلی انتخاب کنم که با روحیات من سازگار باشد. دکوراسیون منزل را خیلی دوست دارم ولی هیچ پیش زمینه و سابقه ای ندارم. در خانواده سه نفری ما فقط من شاغل هستم و نمی توانم ریسک بکنم و کار جدیدی را شروع کنم و حتی یک ماه بدون حقوق سپری کنم. می خواهم راهنمایی ام کنید که چطور این کار را در کمترین زمان ممکن یاد بگیرم و از کجا و چجوری شروع کنم. من دوست دارم از کارم رضایت داشته باشم و روحیه ام را شاد نگه دارم. اما اینجا احساس افسردگی می کنم.
    به هر حال این رشته هم مثل تمام رشته نیاز به آموزش داره

ولی اینکه فکر کنید بتونید در مدت زمان کم به درامدی پایدار برسید سخت در اشتباهید

شما میتونید این رشته رو اموزش ببینید و در کنار این کار انجامش بدید و بعد که تونستید موقعیتی مناسب پیدا کنید

به عنوان شغل اصلیتون انتخابش کنید ولی در حال حاضر نمیتونید چنین ریسکی رو انجام بدید

دوره‌هاي آموزشي: معماری و طراحی دکوراسیون داخلی : پرتال مجتمع آموزشي كيش مهر

موسسه آموزش عالي آرمان - دوره دکوراسیون داخلی

در این مورد میتونید با این شماره مشاوره تلفنی داشته باشید
    021-22354282

3. 3 کاربران زیر از Bita moein بابت این پست مفید تشکر کرده اند

4. بالا | پست 3

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    13337
    تشکـر
    1,752
    تشکر شده 1,447 بار در 412 پست
    میزان امتیاز
    10

سلام
    درسته کار هم باید با روحیات شخص سازگار باشه
    حضور طولانی در کاری بدون داشتن علاقه، بعد مدتی برای شخص بسیار کسل کننده خواهد شد
    پیشنهادم اینه که در کنار کارت فرایند های یادگیری رو آغاز کنید، یادگیری کاری که بهش علاقه داری تاثیر مثبتی روی روحیه شما خواهد گذاشت. داشتن کار اصلیتون و داشتن درآمد باعث میشه با فراغ خیال مناسبی حرفه دلخواهتون رو دنبال کنید.
    امضای ایشان

5. 2 کاربران زیر از e.v بابت این پست مفید تشکر کرده اند

6. بالا | پست 4

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    6383
    تشکـر
    5,296
    تشکر شده 3,316 بار در 981 پست
    میزان امتیاز
    11

دوستان درست میگن و من باهاشون موافقم ضمن اینکه شغلی رو که مد نظر گرفتین یک شغلی هست که دست توش زیاده.و معمولا این شغل مردونست.شما اگه بخواید فقط طراحی کنید و هیچ سر رشته عملی توش نداشته باشین کارتون سخت میشه.
    من یک مدت تو این شغل بودم.سرپرست من که با ۳d پروژهارو طراحی میکرد.خودش سالها کارگری کرده بود و تمام چم و خم کار رو بلد بود.و قاعدتا اگه بخواین جایی مثل سیما چوب استخدام بشین به عنوان طراح باید سابقه و تحصیلات مرتبط داشته باشین.
    قصدم منصرف کردنتون نیست فقط جهاتی رو که از نزدیک دیدم رو براتون روشن کردم.

7. کاربران زیر از sr1494 بابت این پست مفید تشکر کرده اند

8. بالا | پست 5

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    14560
    تشکـر
    0
    تشکر شده 0 بار در 0 پست
    میزان امتیاز
    0

نقل قول نوشته اصلی توسط کارین نمایش پست ها
    با سلام و احترام ،

متشکر از راهنمایی شما.

9. بالا | پست 6

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    14560
    تشکـر
    0
    تشکر شده 0 بار در 0 پست
    میزان امتیاز
    0

خیلی ممنون از همفکریتون. با صحبت های شما کاملا" موافقم. در واقع من در این سن هر کاری را بخواهم شروع کنم ، دیر است. این مطلب را هم اضافه می کنم که علاقه من به دکوراسیون گذرا است. من قبلا" اهداف مشخصی داشتم و خیلی مطمئن بودم که به اهدافم خواهم رسید ، ولی به اهدافم نرسیدم چون مستلزم رفتن به خارج از ایران و هزینه هنگفت تحصیل در آنجا بود. زندگی من بعد از 17 سالگی تغییر کرد و من به ناچار راهی را پیش رفتم که به من تعلق نداشت و آن موقع به کار نیاز داشتم و برایم مهم نبود کار مورد علاقه ام باشد یا نه . الآن که از هدفم خیلی دور افتادم برای انتخاب شغل ایده آل دچار تردید می شوم. هر چند وقت یکبار به یک شغلی علاقه مند می شوم و بعد از اینکه خوب تحقیق می کنم و می بینم که راه سختی در پیش دارم منصرف شده و شغل دیگری را انتخاب می کنم. دائما" در افکارم شغل های متفاوتی را امتحان می کنم ولی عملا" دست به هیچ کاری نمی زنم ، چون می ترسم. با افراد خانواده و دوستان بارها مشکلم را در میان گذاشته ام ، ولی هیچ کس نمی تواند به من کمک کند. نمی دانم چه باید بکنم؟!!!

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)