نمایش نتایج: از 1 به 5 از 5

موضوع: افسردگی

1590
  1. بالا | پست 1

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    14566
    تشکـر
    0
    تشکر شده 3 بار در 1 پست
    میزان امتیاز
    0

افسردگی

با عرض سلام خدمت مشاور ارجمند.

من یه سه چهار هفته ای میشه که افکار منفی سراغم میاد و خود به خود گریم میگره و گریه میکنم.واقعا ناراحتی بیش از حد اعصابمو به هم ریخته لطفا هرچه زود تر جوابمو بدید.

بسیار ممنون و سپاسگزارم.

2. 3 کاربران زیر از amin1378 بابت این پست مفید تشکر کرده اند

3. بالا | پست 2

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    9838
    تشکـر
    590
    تشکر شده 390 بار در 180 پست
    میزان امتیاز
    10

پاسخ : افسردگی

سلام تو این دو سه هفته چه اتفاقی اقتاده؟ یا چه تغییری تو زندگی شما افتاده

شما چند سالته؟ قبلا هم سابقه افسردگی داشتی یا نه؟

4. 2 کاربران زیر از prv بابت این پست مفید تشکر کرده اند

5. بالا | پست 3

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    3033
    تشکـر
    1,448
    تشکر شده 2,948 بار در 1,084 پست
    میزان امتیاز
    12

سلام
    برای احساس آرامش، بهترین راه این است که:
    1 . اگر احساس افسردگی، عصبانیت، ترس یا تصوری از هر چیز منفی می‏کنید، بپرسید چه چیز باعث نگرانی است .
    2 . وقتی که متوجه شدید که مساله چه بوده، خیلی راحت ‏به خودتان بگویید: این افکار نه تنها به من کمکی نمی‏کند، بلکه مضر هم هست ; نباید به آن‏ها اجازه ورود بدهم و با تمام قدرت با آن‏ها مقابله کنید . همان ابتدای کار ضعیف می‏شوند که این هم پیشرفت‏خوبی است و با کمی تمرین پیشرفت‏های بیش‏تری هم می‏کنید .
    3 . مراقب افکار منفی بعدی باشید که شاید ده ثانیه یا ده دقیقه بعد به سراغتان بیاید و به همان روش قبلی عمل کنید . با علم به این که این افکار مخل آرامشتان است، در برابر آن‏ها مقاومت کنید و به آن‏ها بگویید: از ذهنم دور شوید ای پیام‏های بیهوده، مضر، ظالم و انرژی دزد! من مانع ارسال این پیام به خود می‏شوم . این‏ها هیچ سودی برای من ندارند . کلی هم به ضررم تمام می‏شوند .
    4 . شما از تلاشتان احساس رضایت می‏کنید به محض این که بفهمید یکی از این افکار دارد وارد ضمیر ناخودآگاهتان می‏شود، تمام تلاشتان را صرف مبارزه با آن می‏کنید یا می‏توانید با فکر کردن به چیزهای بهتر، فکرتان را سرگرم کنید و آن وقت این فکر منفی معجزه می‏کند و بدون هیچ تاثیری بر روی شما از بین می‏رود و آن وقت است که ملاحظه می‏کنید کارتان عالی بود و شادابی را که شاید مدت‏ها احساس نکرده بودید، حس می‏کنید .
    در آخر می‏بینید که آن افکار به ضمیر خودآگاه شما نمی‏آیند و بدین وسیله خودتان را از شر رفتار مخرب و زیان‏باری که ناآگاهانه در طول زندگی داشته‏اید، نجات می‏دهید . موفق باشید و خوب فکر کنید .

6. 5 کاربران زیر از farimah بابت این پست مفید تشکر کرده اند

7. بالا | پست 4

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    14593
    تشکـر
    4
    تشکر شده 0 بار در 0 پست
    میزان امتیاز
    0

سلام من مشکلم درسه که به خاطر فوت پدربزرگم و این که توی مهر مدرسه ها فوت کرد من یه ماه از مدرسه ها عقب مونذم وخیلی مشکلاته دیگه نتونستم خودمو جمع کنم تو درس روز به روز افت شدید دارم به حدی که هر روز حالم بدترو بدتر میشد
    دیگه نمیخواستم این رشته رو بخونم سال دم تجربیم چون پارسال شاگرد دوم شدم گفتن بیام این رشته علاقه اییم دیگه ندارم بهش هیچ رشته ایی رم نمیتونم با خودم مناسبت بدم همه هم بهم میگن تو باید استعدادتو پیدا کنی ولی من اصلا نمیتونم بعدم میخواستم گرافیک بخونم که دیدم به درد من نمیخوره واقعا افسردگی دارم درس فیزکمم به خاطر لج کردنه معلمون باهام افتادم

8. بالا | پست 5

عنوان کاربر
    کاربر ویژه
    شماره عضویت
    3710
    تشکـر
    4,204
    تشکر شده 10,202 بار در 5,111 پست
    میزان امتیاز
    21

نقل قول نوشته اصلی توسط amin1378 نمایش پست ها
    با عرض سلام خدمت مشاور ارجمند.

من یه سه چهار هفته ای میشه که افکار منفی سراغم میاد و خود به خود گریم میگره و گریه میکنم.واقعا ناراحتی بیش از حد اعصابمو به هم ریخته لطفا هرچه زود تر جوابمو بدید.

بسیار ممنون و سپاسگزارم.

تمام این افکار منفی رو بنویسید و 5 بار بخونید و دور بریزید

با نوشتن میتونید ذهنتون رو از آشفتگی نجات بدید ...

ورزش کنید و اگر امکانش نیست روزی نیم ساعت پیاده روی کنید چون به هورمون های شادی بخشی که در این

لحظه در خونتون ترشح میشه نیاز دارید ... در گروه های پیاده روی و کوهنوردی ثبت نام کنید و از طبیعت الهام بگیرید

تا این حس در شما از بین بره ...

در این مورد میتونید با این شماره مشاوره تلفنی داشته باشید
    021-22354282
    امضای ایشان

خـــــدانـگهــــــدار

9. 2 کاربران زیر از farokh بابت این پست مفید تشکر کرده اند

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

لیست کاربران دعوت شده به این موضوع

کلمات کلیدی این موضوع

© تمامی حقوق برای مشاورکو محفوظ بوده و هرگونه کپی برداري از محتوای انجمن پيگرد قانونی دارد