نمایش نتایج: از 1 به 5 از 5

موضوع: تاثیرات خود ارضایی بعد از ازدواج

1629
  1. بالا | پست 1

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    14579
    تشکـر
    0
    تشکر شده 0 بار در 0 پست
    میزان امتیاز
    0

Post تاثیرات خود ارضایی بعد از ازدواج

با سلام من جوان نوزده ساله ای هستم که از بچگی که خیلی مسائل جنسی برایم مطرح نبود به خود ارضایی میپرداختم چون از همان موقع از اون لذت می بردم.و تا الان بطور میانگین هفته ای یکبار به ان اعتیاد داشته ام. در ترک این عادت هم خیلی تلاش کرده ام ولی بطور کامل موفق نبوده ام.عوارضی که در این رابطه ذکر میکنند خیلی را تا حدودی دارم.ضعف چشم،کم شدن برق چشم ،سستی زانو و...... حالا دو سوال دارم اول اگر در ترک این گناه موفق شوم اثار این عمل طی چه مدت و در چه حدی خوب میشود ؟ دوم برای ازدواج در دو سال دیگر برنامه دارم .به من گفته اند که اثرات خودارضایی حتی بعد از ازدواج هم ممکن ست به طور کامل برطرف نشودو حتی شخص به خاطر تصورات حین استمنا هنگام آمیزش هم با تصورات خود اسمنا میکند و اثار بی میلی به همسر کماکان در انها است .خواستم بدونم که اگر این عادت را کنار بگذارم ایا این تصورات و این بی میلی به همسر طی دو سال و عوارض این عمل بعد از ازدواج طی دوسال ترک این کار برطرف می شود یا خیر؟
    باتشکر

2. بالا | پست 2

عنوان کاربر
    کاربر ویژه
    شماره عضویت
    3710
    تشکـر
    4,204
    تشکر شده 10,202 بار در 5,111 پست
    میزان امتیاز
    21

پاسخ : تاثیرات خود ارضایی بعد از ازدواج

نقل قول نوشته اصلی توسط 1200090 نمایش پست ها
    با سلام من جوان نوزده ساله ای هستم که از بچگی که خیلی مسائل جنسی برایم مطرح نبود به خود ارضایی میپرداختم چون از همان موقع از اون لذت می بردم.و تا الان بطور میانگین هفته ای یکبار به ان اعتیاد داشته ام. در ترک این عادت هم خیلی تلاش کرده ام ولی بطور کامل موفق نبوده ام.عوارضی که در این رابطه ذکر میکنند خیلی را تا حدودی دارم.ضعف چشم،کم شدن برق چشم ،سستی زانو و...... حالا دو سوال دارم اول اگر در ترک این گناه موفق شوم اثار این عمل طی چه مدت و در چه حدی خوب میشود ؟ دوم برای ازدواج در دو سال دیگر برنامه دارم .به من گفته اند که اثرات خودارضایی حتی بعد از ازدواج هم ممکن ست به طور کامل برطرف نشودو حتی شخص به خاطر تصورات حین استمنا هنگام آمیزش هم با تصورات خود اسمنا میکند و اثار بی میلی به همسر کماکان در انها است .خواستم بدونم که اگر این عادت را کنار بگذارم ایا این تصورات و این بی میلی به همسر طی دو سال و عوارض این عمل بعد از ازدواج طی دوسال ترک این کار برطرف می شود یا خیر؟
    باتشکر

دوست عزیز این یک حس طبیعی در بدن انسانه

و وقتی که تحریک بشید این حس باید ارضاء بشه پس تعداد دفعات تکرار این عمل رو کاهش بدید تا به مرز ترک کردن برسید

از قرار گرفتن در شرایط تحریک دوری کنید و موقعیت خودتون رو تغییر بدید تا این حس از شما دور بشه

در ضمن هیچکدام از موارد بالا رو به خودارضایی ربط ندید ولی در مورد افکارتون باید گفت که میتونه اعتیاد و وابستگی فکری بیاره

و در اینده عاملی باشه که مانع از رسیدن به اوج لذت جنسی با همسرتون شود

پس فارغ از متراژ دوسالی که دایم ازش صحبت کردید ... این حس رو میتونید با کاهش وابستگی در خودتون کنترل کنید

و اینقدر نگران دوسال دیگه نباشید ورزش کنید و انرژی رو در مسیری صحیح مصرف کنید
    امضای ایشان

خـــــدانـگهــــــدار

3. 2 کاربران زیر از farokh بابت این پست مفید تشکر کرده اند

4. بالا | پست 3

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    14045
    تشکـر
    964
    تشکر شده 1,477 بار در 547 پست
    میزان امتیاز
    10

جناب فرخ راهنمایی خوبی کردند .
    ابتدا بهتر است تصوراتتون رو دور بریزید و به ترک این عادت بد کمر همت ببندید.
    برای این کار میتونید هدف های کوتاه مدت تعیین کنید مثلا برای یک هفته.
    بنویسید هدفتون به این صورت: من موفق خواهم در این هفته به سراغ خود ارضایی نروم.
    و تمام سعی و تلاشتون این باشه که تمامی عواملی که شما رو میکشه به این سمت از خودتون دور کنید .مثل موبایل و دیدن عکسای نا مناسب و لب تاب و ...
    و در ضمن این احتمال هست که اگر حالت اعتیاد درونتون بماند بعد از ازدواج هم به این کار ادامه بدید.
    برای ترساندنتان نمی گویم اما این احتمال هست که خود ارضایی در بعضی موارد که اعتیاد شدیدی وجود داره بعد از ازدواج هم ادامه پیدا میکنه.

5. کاربران زیر از mahdianshakib بابت این پست مفید تشکر کرده اند

6. بالا | پست 4

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    8109
    تشکـر
    2,867
    تشکر شده 3,828 بار در 1,232 پست
    میزان امتیاز
    12

عوارضی که گفتین هست و مواردی که گفته شده بعد ازدواج میمونه هم هست ولی وقتی تصمیم جدی بر ترکش بگیرید ویه برنامه روزانه ودقیقی داشته باید که کمتر فکرتون ب سمتش بره کم کم عوارضش از بین میره و سعی کنید کمتر به سمت چیزهایی که دوستان گفتن برید مسلما وقتی چیزی رو بخواهید تغییر بدید میشه واز بین میره وتغذیه مناسب هم میتو نه اون انرژی از دست رفته اتونو بهت برگردونه.
    امضای ایشان

آموخته ام که:خدا عشقست و عشق تنهاخداست!
    آموخته ام: وقتی ناامید میشوم خدا،با تمام عظمتش،عاشقانه انتظار میکشد،دوباره به رحمتش امیدوارشوم!

آموخته ام: اگر تاکنون به آنچه خواستم نرسیدم،خدا برایم بهترش را درنظر گرفته!

7. کاربران زیر از mahastey بابت این پست مفید تشکر کرده اند

8. بالا | پست 5

عنوان کاربر
    کاربر محروم
    شماره عضویت
    12210
    تشکـر
    112
    تشکر شده 329 بار در 212 پست
    میزان امتیاز
    0

با سلام
    متاسفانه بندرت پیش میاد کسی موفق به ترک این عمل زشت بشه و کمتر گزارش یا ادعا شده و معمولا" مخفی میمونه ؛ وتنها چیزی که دراین مورد کارساز و اثربخشی کافی داره افزایش اعتقاد مذهبی و ترس واقعی از خداست البته با توجه به اینکه یک قانون الهی به نام حوادث در طول زندگیتون بارها شمارو به مسیر توبه وهدایت راهنمائی خواهد کرد

یعنی اتفاقات نا خوشایندی در زندگیتون رخ میده که نتیجه اعمالتون خواهد بود و اگر متوجه خدا بشید و توبه کنید ؛ تعداد این حوادث و آثار اون کم و کمتر خواهد شد .

واین یکی از معجرات مثل گردش ماه وستارگان خداونده و هیچکس از حوادث چند لحظه بعدش خبر نداره و هیچگاه خبر نخواهد داشت چون خداوند به این روش فرصت توبه و اصلاح به بندش میده و تنها در صورتی که بنده دچار عناد با خدا بشه اونوقت فرصت زندگی رو هم از اون میگیره .
    ویرایش توسط ali502902700 : 04-08-2015 در ساعت 07:40 PM

9. کاربران زیر از ali502902700 بابت این پست مفید تشکر کرده اند

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)