نمایش نتایج: از 1 به 4 از 4

موضوع: دو راهی عقل و احساسم

984
  1. بالا | پست 1

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    14584
    تشکـر
    0
    تشکر شده 1 بار در 1 پست
    میزان امتیاز
    0

Unhappy دو راهی عقل و احساسم

سلام دوستان
    من ۱۷ سالمه و نزدیک ۱ ساله ک از تهران ب تبریز اومدیم،پسر دایی مامانم از۶ماه پیش ابراز علاقه کرده و چند باری با هم صحبت کردیم و الآن در ارتباطیم،فوق لیسانس کامپیوتر داره و الآن سربازه و چهارشنبه ها میاد خونه و جمعه غروب میره سربازی و ۱\۷سربازیش تموم میشه و تو شرکتی مشغول ب کار میشه.من متولد۷۷ هستم و اون ۶۸.ازلحاظ خانواده و مالی هم سطح هم هستیم اما نمیدونم چیکار کنم میترسم این حرف زدن ها بعدا مشکل بوجود بیاره ،البته خودش ک میگه همچین چآیزی اتفاق نمی افته و ....اما واقعا نمیدونم چیکار کنم،البته در مقابل ابراز علاقه های اون من تا حالا هیچی نگفتم اما نمیدونم....اختلاف سنیمون و این قضیه،بد جور دو دلم کرده،کمکم کنید

2. کاربران زیر از مرضیه.۷۷ بابت این پست مفید تشکر کرده اند

3. بالا | پست 2

عنوان کاربر
    کاربر ویژه
    شماره عضویت
    6459
    تشکـر
    5,007
    تشکر شده 3,611 بار در 1,092 پست
    میزان امتیاز
    12

پاسخ : دو راهی عقل و احساسم

نقل قول نوشته اصلی توسط مرضیه.۷۷ نمایش پست ها
    سلام دوستان
    من ۱۷ سالمه و نزدیک ۱ ساله ک از تهران ب تبریز اومدیم،پسر دایی مامانم از۶ماه پیش ابراز علاقه کرده و چند باری با هم صحبت کردیم و الآن در ارتباطیم،فوق لیسانس کامپیوتر داره و الآن سربازه و چهارشنبه ها میاد خونه و جمعه غروب میره سربازی و ۱\۷سربازیش تموم میشه و تو شرکتی مشغول ب کار میشه.من متولد۷۷ هستم و اون ۶۸.ازلحاظ خانواده و مالی هم سطح هم هستیم اما نمیدونم چیکار کنم میترسم این حرف زدن ها بعدا مشکل بوجود بیاره ،البته خودش ک میگه همچین چآیزی اتفاق نمی افته و ....اما واقعا نمیدونم چیکار کنم،البته در مقابل ابراز علاقه های اون من تا حالا هیچی نگفتم اما نمیدونم....اختلاف سنیمون و این قضیه،بد جور دو دلم کرده،کمکم کنید
    سلام ،

سوال مهم: آیا خانواده هاتون درجریانن؟ نظرشون در این باره چیه؟

باتوجه به توضیحاتتون راستش من شخصا فکر میکنم هنوز سن و تجربه شما برای تصمیم مهمی مثل ازدواج خیلی کمه،
    چند سال دیگه ممکنه دید شما نسبت به ازدواج کلا تغییر کنه

به نظر من کسی که میخواد ازدواج کنه دقیقا باید تکلیف خودشو بدونه، که از زندگی مشترک و همسر آینده ش چه انتظاری داره
    تا وقتی در این مورد خوب فکر و مطالعه نکردی و به نتیجه نرسیدی وارد زندگی مشترک نشو

اختلاف سنی 9سال هم میتونه براتون در آینده مشکل ساز بشه : http://forum.moshaver.co/f24/%D8%A7%...8%A7%D8%AC-69/

منتظر نظر بقیه دوستان هم باشین
    امضای ایشان

4. 3 کاربران زیر از naghme بابت این پست مفید تشکر کرده اند

5. بالا | پست 3

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    6383
    تشکـر
    5,296
    تشکر شده 3,316 بار در 981 پست
    میزان امتیاز
    11

نغمه خانم راست میگن.
    شما هنوز وارده جامعه نشدید.هنوز به بلوغ فکری نرسیدید.
    من نمیدپنم اون آقا چطور به شما پیشنهاد داده با اینکه تحصیل کرده هست.شما فعلا به درس و هدفتون فکر کنید.
    سعی کنید تصمیمتون منطقی باشه نه احساسی.

6. 3 کاربران زیر از sr1494 بابت این پست مفید تشکر کرده اند

7. بالا | پست 4

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    14387
    تشکـر
    62
    تشکر شده 96 بار در 21 پست
    میزان امتیاز
    0

سلام.
    شما 17 سالتونه... چقدر راجع به خودتون شناخت دارید؟ اینکه بخوام بر اساس سنتون بگم هنوز به بلوغ فکری نرسیدید به نظرم درست نیست! بعضی ها رو میشناسم که در این سن خیلی به خودشون فکر میکنن و به نسبت عاقل تر از هم سناشون هستند...
    چقدر به روحیاتتون فکر میکنید ؟ خصوصیات رفتاری تون چیاس ؟ چقدر به رفتارتون و اصلاح ش فکر میکنید ؟ میتونید یک جدول درست کنید، در ردیف هاش خصوصیات اخلاقی از قبیل؛ بخشش، میزان صبر، رفتار هنگام عصبانیت، اهمیت به حرف های دیگران، تاثیر پذیری از جو ، رفتار های اقتصادی و.... رو بزارید و در ستون هاش درجه بندی؛ زیاد، متوسط ، کم و ... میتونید یک ستون هم واسه توضیحات بزارید. میشه یک تست خودشناسی اولیه که شما رو نسبت به خودتون حساس تر میکنه. اگه تا حالا به این فکرا بودید، الان یک شناخت نسبی به خودتون دارید و میتونید با کمک خانواده راه درستو تشخیص بدید، اما اگه انجام ندادید لطفا کمی بیشتر به خودتون فکر کنید..
    موفق باشید
    امضای ایشان
    گل در گلدان شکسته هم میشکفد

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

لیست کاربران دعوت شده به این موضوع

کلمات کلیدی این موضوع

© تمامی حقوق برای مشاورکو محفوظ بوده و هرگونه کپی برداري از محتوای انجمن پيگرد قانونی دارد