نمایش نتایج: از 1 به 4 از 4

موضوع: ازدواج با مخالفت پدر دختر

1070
  1. بالا | پست 1

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    14594
    تشکـر
    0
    تشکر شده 0 بار در 0 پست
    میزان امتیاز
    0

ازدواج با مخالفت پدر دختر

سلام من بیستو یک سالمه و حدود یک سال است که با دختر خاله ام قصد ازدواج دارم ، هم کار دارم هم خونه هم ماشین ولی چون درس میخونم نمیتونم تمام وقت کار کنم ، از طرفی پدرم چندسالی است فوت شده و مخارج خانه بر عهده من است مادرم و خواهرم که مجرد هستند با من زندگی میکنند، برای ازدواج به خواستگاری رفتیم که با وجود اینکه دختر خاله ام و مادرش وحتی اطرافیان کاملا راضی هستند ،ولی پدر ایشان مخالفت دارد ، بهانش هم رها کردن درسم و مشغول شدن به کار است و مادر و خواهرم ، دختر خاله ام نیز بسیار به من وابسته شده است عین خود من ، ولی تا پدرش نخواهد کاری از پیش نمیبریم ، اگر لطف کنید جوابی برای این معمای من پیدا کنید ..... با تشکر فروان

2. بالا | پست 2

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    14424
    تشکـر
    1
    تشکر شده 0 بار در 0 پست
    میزان امتیاز
    0

پاسخ : ازدواج با مخالفت پدر دختر

سلام
    من 28 سال سن دارم و یک پسر 5 ساله دارم الان هم نزدیک 8 سال ازدواج کردم اما چون با مخالفت پدرم مواجه شدم از ابتدای ازدواج، تا به الان هم پدر من راضی نشده و گاها مشکلاتی به وجود می یاد. و تا یه مشکل کوچکی برای من پیش میاد به جای اینکه مشکل من رو حل کنه بیشتر زخم زبون می زنه حتی در مواقعی قهرهای طولانی مدت مثلا یک سال میکنه و هیچ وقت هم رابطه خوبی را با همسر بنده برقرار نکرده من واقعا نمیدونم باید چیکار کنم چون این وضعیت خسته ام کرده لطفا راهنمایی بفرمایید.

3. بالا | پست 3

عنوان کاربر
    کاربر ویژه
    شماره عضویت
    3710
    تشکـر
    4,204
    تشکر شده 10,202 بار در 5,111 پست
    میزان امتیاز
    21

نقل قول نوشته اصلی توسط حسین توکلی نمایش پست ها
    سلام من بیستو یک سالمه و حدود یک سال است که با دختر خاله ام قصد ازدواج دارم ، هم کار دارم هم خونه هم ماشین ولی چون درس میخونم نمیتونم تمام وقت کار کنم ، از طرفی پدرم چندسالی است فوت شده و مخارج خانه بر عهده من است مادرم و خواهرم که مجرد هستند با من زندگی میکنند، برای ازدواج به خواستگاری رفتیم که با وجود اینکه دختر خاله ام و مادرش وحتی اطرافیان کاملا راضی هستند ،ولی پدر ایشان مخالفت دارد ، بهانش هم رها کردن درسم و مشغول شدن به کار است و مادر و خواهرم ، دختر خاله ام نیز بسیار به من وابسته شده است عین خود من ، ولی تا پدرش نخواهد کاری از پیش نمیبریم ، اگر لطف کنید جوابی برای این معمای من پیدا کنید ..... با تشکر فروان
    بسیار ساده است مخالفتش به خاطر درس نخواندن شماست

پس میتونید در کنار کار کردن درستون رو بخونید ولی قبل از کاری باید بپرسید که چه انتظاراتی داره که اگر برای

رسیدن به دختر مورد علاقتون وقت میذارید بتونید به هدف نهایی برسید

و لااقل امید رسیدن رو چاشنی تلاشتون کرده باشید

در حال حاضر هم شرایط تحصیل بسیار راحتر شده و شما میتونید در هر رشته ای به ادامه تحصیل بپردازید
    امضای ایشان

خـــــدانـگهــــــدار

4. بالا | پست 4

عنوان کاربر
    تیم مشاوره
    شماره عضویت
    5400
    تشکـر
    99
    تشکر شده 657 بار در 378 پست
    میزان امتیاز
    10

نقل قول نوشته اصلی توسط somayeh.n نمایش پست ها
    سلام
    من 28 سال سن دارم و یک پسر 5 ساله دارم الان هم نزدیک 8 سال ازدواج کردم اما چون با مخالفت پدرم مواجه شدم از ابتدای ازدواج، تا به الان هم پدر من راضی نشده و گاها مشکلاتی به وجود می یاد. و تا یه مشکل کوچکی برای من پیش میاد به جای اینکه مشکل من رو حل کنه بیشتر زخم زبون می زنه حتی در مواقعی قهرهای طولانی مدت مثلا یک سال میکنه و هیچ وقت هم رابطه خوبی را با همسر بنده برقرار نکرده من واقعا نمیدونم باید چیکار کنم چون این وضعیت خسته ام کرده لطفا راهنمایی بفرمایید.
    عزیزم چاره ای جز به صبر ندارید به هر حال پدرتون نتونسته این مخالفتی که با خواسته اش کردید رو فراموش کنه ...

در این مورد مادرتون و یا بزرگان و معتمدینی از فامیل شاید بتونن با وساطت کاری برای حل این کدورت 8 ساله بکنن

در ضمن میتونید محبت به ایشون رو افزایش بدید تا دلش رو بدست بیارید چون ایشون غروری داره که براش سخت خواهد بود

این موضوع رو به سادگی فراموش کنه ... ولی احترامش واجب و اینکه برای تغییر رویه بعد از این همه سال باید کاری هم خودتون انجام بدید

روز پدر در راهه و فرصت خوبی که بتونید این کدورت رو رفع کنید

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

لیست کاربران دعوت شده به این موضوع

کلمات کلیدی این موضوع

© تمامی حقوق برای مشاورکو محفوظ بوده و هرگونه کپی برداري از محتوای انجمن پيگرد قانونی دارد