نمایش نتایج: از 1 به 4 از 4

موضوع: روابط متعدد و عدم ازدواج

1424
  1. بالا | پست 1

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    7343
    تشکـر
    0
    تشکر شده 0 بار در 0 پست
    میزان امتیاز
    0

روابط متعدد و عدم ازدواج

سلام من دختری 20 ساله هستم که تا الان اشتباهات زیادی داشتم... وقتی 16 سالم بود با جنس مخالفم اشنا شدم... و یه دوستی داشتم که چهار سال طول کشید... البته دوسال اخر فقط قصدمون ازدواج بود... تو طول این مدت ما رابطه جنسی داشتیم واسه همین خودمو ملزوم میدونستم که باید با همین اقا ازدواج کنم... ایشون چندینو چند بار اومد خواسگاری اما خب من انگار ازش دلزده شده بودم جواب رد دادم و الان یه ماهه هیچ ارتباطی باهاش ندارم... سال قبل یه عاقایی خیلی بهم ابراز علاقه میکرد منم رو کنجکاوی باهاش حرف زدم ... دو ماه که گذشت فهمیدم یه خانوم بیوه باهاش ارتباط داره خواستم جدا شم اما اون خانم نذاشت گفت بری جواب منو دیگه نمیده و من بدون اون میمیرم ... ما سه تا باهم بودیم و چندین و چندبار خونه ی اون خانم رفتیم دفعه اخری که رفتیم نمیدونم چی شد از رو حماقت با این عاقا رابطه جنسی برقرار کردم. اما بعد مدتی که گذشت دیگه نتونستم وجود اون خانومو تحمل کنم... واسه همین از اون دل کندم با این که همون چیزی بود که میخواستم... بهش گفتم ازدواج کردم دیگه سراغ من نیا... تو این رابطه خیلی عذاب کشیدم اما خب هرچی بود تموم شد... الان واقعا بخاطر کارایی که کردم عذاب وجدان گرفتم انقدر که گاهی اوقات تو اوج شادی میزنم زیر گریه.... انقدر گریه میکنم تا تمام بدنم درد میگیره... من موقعیت های خیلی خوبی واسه ازدواج دارم اما خب میترسم ازدواج کنم کارایی گذشتم واسه همسر ایندم بر ملا بشه... با این که توبه کردمو اما ترس از گذشته داره بیچارم میکنه... لطفا بهم بگید من چیکار کنم ؟؟؟؟؟؟ تا اخر عمرم ازدواج نکنم؟[replacer_img]

2. بالا | پست 2

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    14045
    تشکـر
    964
    تشکر شده 1,477 بار در 547 پست
    میزان امتیاز
    10

پاسخ : دنیام داره نابود میشه

سلام.

به هر حال یه کار هایی کردید که توو این دنیا یه بازگستی بهتون داره.عقوبت این کارهای بدمون رو اکثرش رو در این دنیا میبینیم .با این حال

اگر واقعا از کار هایی که کردید پشیمون شدید و هیچ گونه برگشتی توو کارتون نیست مطمئن باشید اگر ازدواج کنید خدا آبروتون رو نمیبره.

اما اینو یادتون باشه هیچ وقت توو فکرتون هم نیاد که بر گردید به اون روابط قبل.

مثل شیری که به سینه ی مادر هیچ وقت بر نمیگرده شما باید از این کارتون برگردید و دیگه بهش اصلا فکر نکنید.

3. کاربران زیر از mahdianshakib بابت این پست مفید تشکر کرده اند

4. بالا | پست 3

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    14024
    تشکـر
    522
    تشکر شده 75 بار در 45 پست
    میزان امتیاز
    10

سلام ، دنیا که به آخر نرسیده همین که اینقدر عذاب وجدان داری میتونه شروع یک زندگی جدید ودوری از کارهای گذشته باشه ومطمئن باش خدا بنده هاشو تنها نمیگذاره وکمکت میکنه

5. بالا | پست 4

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    14024
    تشکـر
    522
    تشکر شده 75 بار در 45 پست
    میزان امتیاز
    10

ببخشید میپرسم >اون پسر اولی پس چی شد

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)