نمایش نتایج: از 1 به 11 از 11

موضوع: همجنس گرایی

2879
  1. بالا | پست 1

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    14282
    تشکـر
    365
    تشکر شده 396 بار در 164 پست
    میزان امتیاز
    9

Post همجنس گرایی

ویرایش شد.
    ویرایش توسط atrin1 : 12-16-2015 در ساعت 10:41 AM

2. 5 کاربران زیر از atrin1 بابت این پست مفید تشکر کرده اند

3. بالا | پست 2

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    14282
    تشکـر
    365
    میزان امتیاز
    9

پاسخ : همجنس گرایی

ویرایش شد.
    ویرایش توسط atrin1 : 12-16-2015 در ساعت 10:41 AM

4. 6 کاربران زیر از atrin1 بابت این پست مفید تشکر کرده اند

5. بالا | پست 3

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    11777
    تشکـر
    50
    تشکر شده 65 بار در 28 پست
    میزان امتیاز
    0

سلام
    این همجنس گرایی یه چیز عادیه به خصوص در ایران چرا . . .
    چون که وقتی داره شخصیت یه انسان ساخته میشه
    به خصوص در دوران بلوغ یه احساس خاصی در افراد به وجود میاد که بدلیل مدارس دخترانه و پسرانه ی جدا
    این احساسات به جای این که به جنس مخالف ایجاد بشه مجبورا به همجنس خوده
    این احساسات اغلب با گذشت زمان وشناخت پیدا کردن از خود ازبین میره
    ولی در بعضی مواقع به دلیل شدت این احساس و تلقین و ادامه ی این کار ها و نزدیکیه هر چه بیشتر به
    هم جنس خود به صورت یک عادت و به بعدی از وجود اون فرد تبدیل میشه
    ولی بازم قابل درمان هست به جز موارد خاص که مشکل هورمونی یا ژنتیکی دارن

6. 4 کاربران زیر از losi بابت این پست مفید تشکر کرده اند

7. بالا | پست 4

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    13337
    تشکـر
    1,752
    تشکر شده 1,447 بار در 412 پست
    میزان امتیاز
    10

سلام
    خانوم atrin1 خیلی تحلیل خوبی انجام دادی، ممنون!
    قلمت هم خوب و شفاف بود و حق مطلب رو بدون پیچیدگی ادا کرد.

دقیقا من هم با عامل مخرب بودن رسانه های غربی موافقم، همین موضوع درباره رابطه زن شوهری با افراد خارج از خانواده هم صدق می کنه که به وفور تو شبکه لعنتی فارسی 1 در حال پخشه.
    مشکلی که ما داریم اینه که از فرهنگ غربی بدون اینکه بومی سازی کنیم الگو برداری می کنیم!
    امضای ایشان

8. 7 کاربران زیر از e.v بابت این پست مفید تشکر کرده اند

9. بالا | پست 5

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    6383
    تشکـر
    5,296
    تشکر شده 3,316 بار در 981 پست
    میزان امتیاز
    11

منم استفاده کردم.دو نمونه هم تو اطراف خودم اتفاق افتاده.
    تو باشگاه بدنسازی که میرم یه پسر نوجوانی از من خوشش اومده بود و همش دوست داشت ی کاری برای من انجام بده و من الگوی ایشون بودم.برام فیلمهای اکشن میاورد.بهم لقب آرنولد رو داده بود ....
    ما ی داماد داریم که مداح هستش و یکی از دوستان برادرم شیفته صدایه داماد ما شده .و الان چند سالی هست که از هر فرصتی استفاده میکنه تا با داماد ما هم کلام بشه طوری که خواهر من میگه این پسره شده هووی من

10. 5 کاربران زیر از sr1494 بابت این پست مفید تشکر کرده اند

11. بالا | پست 6

عنوان کاربر
    کاربر ویژه
    شماره عضویت
    3710
    تشکـر
    4,204
    تشکر شده 10,202 بار در 5,111 پست
    میزان امتیاز
    21

نقل قول نوشته اصلی توسط atrin1 نمایش پست ها
    سلام..
    تو خیلی از تایپیکا و تو خیلی از مشاوره هایی که تو نت بوده،دیدم که موضوع همجنسگرایی دخترا خیلی دغدغه ی بزرگی شده ،به خصوص برای خودشون و بخصوص برای دخترای کم سن وسال که احساس

میکنن عاشق یه همجنس خودشون شدن و از یه طرف احساس ناراحتی و عذاب وجدان دارن واز نگاه بد دیگران نسبت به خودشون میترسن و از یه طرفم نگاه میکنن به همه ی جهان و میبینن که این قضیه

واسشون حل شدست و به خاطر همین و عشقی هم که دارن،دوست دارن به عشقشون برسن......

و من خیلی براشون ناراحت میشم که از این دوگانگی احساس چقدر درد میکشن...

میدونین چیه؟به نظر من اصلا همجنس گرایی تو دختر وجود نداره و این فقط یه حس طبیعی از جنس دخترانست، که نامردانه مورد سواستفاده ی یکسری قرار گرفته .و اونها ناخواسته وارد همجنسگرایی میشن و

عادت میکنن و براشون تلقین میشه که واقعا همجنسگران...

خیلی سخت بود..میخواستم تو دو تا جمله ی بالا منظورمو برسونم ولی واقعا خلاصه کردن منظورم تو دو تا جمله کار خیلی دشواریه واسه همین به طور مفصل تو پست بعدیم تو همین تایپیک،در موردش بحث میکنم...
    (در مورد پسرا صحبت نمیکنم چون خودم دخترم و نمیخوام در مورد جنسی که درست نمیشناسم قضاوت یا داوری کنم.)

دوست عزیز به خاطر عاطفی بودن دخترا در روابط دوستانه گاها" وابستگی هایی به وجود میاد که

برای بعضی از افراد شبهه همجنسگرایی به وجود میاد در صورتی که در اثر علاقه زیاد رخ داده چنین رفتارهایی بروز میکنه

شاید سنتی بودن و فشار محیط تعصبی اطراف عاملی باشه برای که فرد علاقه اش رو به این صورت بروز بده

لزبین ها در همه جوامع وجود دارند. حتی در قبایل دور افتاده و بدوی قلب آفریقا نیز می توان از آنها نشان یافت. اما فاکتورهای محیطی قاطعی وجود دارد که در افزایش و یا کاهش تعداد آنان از جامعه ای به جامعه دیگر دخالت می نماید. بسیار از سر نادانی بر این تصور هستند که همجنسگرایی مختص مردان است به این دلیل که زنان به دلیل نداشتن آلت تناسلی مردانه قادر به ابراز رفتار جنسی به یکدیگر نیستند در حالیکه عنصر روانی و ذهنی در هر رابطه جنسی مهمتر از عوامل فیزیکی و ارگانیکی می باشد. الت جنسی زنانه و مردانه به هیچوجه نقشی در ایجاد ارضای جنسی و ارگاسم ندارد بلکه همه اتفاقات در مغز می افتد. حتی لذت جنسی توسط مغز تولید و احساس می شود نه در اندام جنسی.

بنا بر این ویژگی بدنی شباهت اندام جنسی و یا عدم شباهت آن و به عبارت واضحتر مردانه یا زنانه بودن آلت جنسی ارتباطی به ارضا یا عدم ارضا ندارد . پس بر اساس این مکانیسم مغزی دو همجنس می توانند از بدن یکدیگر به ارضای کامل دست یابند همانگونه که دو ناهمجنس در س.ک.س خود به لذت کامل می رسند.

نمونه های دیگر آن خود ارضایی است که در غیاب شریک جنسی و فقط با تحریک موضعی و خیالپردازی تشفی جنسی صورت می گیرد و یا در س.ک.س با حیوانات شریک جنسی هیچ نمود انسانی نیز نمی تواند داشته باشد اما ارضای جنسی قابلیت دست یافتن را دارد. نتیجه اینکه دو همجنسگرای مونث نیز می توانند در روابط جنسی خود به ارضای کامل دست یابند. با قبول این واقعیت آنگاه ما می توانیم درک درستی از پدیده همجنسگرایی در زنان و مردان داشته باشیم.

جامعه ایرانی و چهار عامل ایجاد کننده این حالت همجنسگرایی:

الف - آغوش همجنس تصویر وهمی و ناخودآگاه آغوش مادری حمایت کننده است : بر اساس این تعریف زنان همجنسگرا در سازمان وهمی خود به دلایل گوناگون اوهامی را پرورش داده اند که هسته اصلی آن جستجوی آغوشی گرم و سرشار از عطوفت و مهربانی و امنیت است. در شرح حال دوران کودکی این زنان سابقه تجربیات ناخوشایند ازدست دادن مادر و یا دوری از آغوش مادر و یا مادران طرد کننده و سرد را بسیار مشاهده می کنیم. چنین تجربیاتی در دوران خردسالی می تواند به ایجاد و یا بازسازی و گسترش سازمانی پیچیده از جریانات وهمی ناخودآگاه منحر شده که در سالیان بعد به کنترل و هدایت رفتارهای فرد در فالب تمایلات ناخودآگاهانه به آغوش وهمی مادر در آغوش سایر همجنسها منجر شود. به عبارت دیگر با پناه بردن به آغوش زنان دیگر و انتخاب ناخودآگاه آغوشهای دیگر احساس امنیت و آرامش ناکام مانده و ارضا نشده دوران خردسالی را بدست می آورد. برای یک لزبین از دست دادن معشوق معادل از دست دادن مادر می باشد و همانند کودکان در فراق مادر به شیون و سوگواری می پردازند.

ب - در دختران همجنسگرا رفتار پدران در دوران طفولیت در ایجاد این تمایلات نقش مهمی ایفا می نماید. شایعترین خصوصیت رفتاری و روانی در پدران این دختران وسواس می باشد. پدران وسواسی و کنترل کننده با رفتارهای آسیب زننده وسواسی خود و با مراقبت بیش از حد و درگیری نامتعارف با دخترانشان ساختار وهمی خاصی را در ناخودآگاهی آنها ایحاد می کنند که با ترس از پدر و در نتیجه ترس از همه مردان در آینده همراه می شود. این اوهام ترسزا از مردان چهارچوبهای رفتاری فرار از مردان و انتخاب تنها گزینه یعنی زنان را میسر می سازد. آغاز گرایشات همجنسگرایی در زنان مصادف با دوران جامعه پذیری آنان یعنی قبل از بلوغ و بلوغ می باشد که برای تمام عمر به همراه آنان باقی می ماند. این یافته با ارزش که ارتباط بسیار قوی میان کنترل افراطی و وسواس در پدران این دختران است می تواند در زمینه پیشگیری از این گرایشات کمک فراوان نماید.

ج - ویژگیهای رفتاری دیگر در پدران این دختران نیز به کرات در بررسی زندگی کودکی آنها وجود دارد. رفتارهایی نظیر مشکلات زناشویی پدران - رفتارهای ضد اجتماعی - ناسازگاری بین والدین - تحقیرهای جنسیتی در فضای روابط خواهر و برادرها و احساس تبعیض - تجربه آغوش مادر در وضعیتهای تحریک کننده جنسی خردسالانه - فضای طردکننده افراطی در خصوص رابطه با جنس مخالف - ترس شدید و طولانی مدت از پدر - نفرت ریشه دار از مردانگی به دلیل شرایط تلقینی محیطی - احساس حقارت و ناتوانی از زنانگی عوامل دیگر در گذشته این دختران می باشد.

د - در حدود نود درصد از این زنان در کودکی خود سابقه تجربه ضربه جنسی داشته اند. این تروما یا ضربه روانی شکلهای گوناگونی می تواند داشته باشد. از سو استفاده ملایم جنسی در محیط خانواده تا تجاوزهای وحشیانه جنسی می تواند متغیر باشد.بسیاری از این دختران این تجربه را در زیر سن شش سالگی بیان می کنند. نتایج پژوهشهای من نشان می دهد بین شدت این ضربه و عوارض آن در بزرگسالی بصورت تمایلات همجنسگرایانه ارتباط بسیار نزدیک و قوی دیده می شود. مکانیسم روانکاوانه اثر این ضربه های روانی به این صورت تبیین می شود که هر ضربه روانی و بدنی در خردسالی به دلیل شرایط حساس مغزی کودکان به شکلی کامل دریافت می شود و به دلیل ناتوانی و عدم رشد مکانیسمهای محافظتی روانشناختی در آنان آسیبهای دائمی در سیستم روانی و عاطفی و هیجانی آنها ایجاد می نماید که این آسیبها با شکل دهی هسته های وهمزای قدرتمند به ایجاد شبکه های معیوب رفتاری در طی سالهای رشد تا بزرگسالی پرداخته و نظامی از شرایط خاص و دگرگون را باعث می شود که شکل رابطه فرد را با دنیای خارج تعیین می کند. محصول نهایی این فرآیند را ما به شکل رفتارهای ناهمگون در حوزه جنسی با علامت گرایش به همجنس در سطوح گوناگون در درون اجتماع مورد مطالعه قرار می دهیم.
    امضای ایشان

خـــــدانـگهــــــدار

12. 6 کاربران زیر از farokh بابت این پست مفید تشکر کرده اند

13. بالا | پست 7

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    10543
    تشکـر
    21
    تشکر شده 30 بار در 18 پست
    میزان امتیاز
    0

واقعا سخته !!!
    علاقه به هم جنس خودت
    نتونی خودتو کنترل کنی!! به هیچ دختری علاقه مند نباشی
    توی بچگی بهت تجاوز بشه
    وارد رابطه های جنسی همجنس خودت بشی
    وسواس فکری بگیری احساس کنی بیماری
    اینا خیلی سخته من یک پسرم هیکس درکم نمیکنه
    توانایی دکتر رفتن ندارم
    و خیلی چیزای دیگه .............

14. بالا | پست 8

عنوان کاربر
    کاربر فعال
    شماره عضویت
    6159
    تشکـر
    10,854
    تشکر شده 13,741 بار در 6,989 پست
    میزان امتیاز
    24

شما داری یه اشتباهی میکنی

هم جنس گرایی با همجنس باز خیلییی فرق داره ها
    امضای ایشان
    زندگی سه دیدگاه داره

دیدگاه شما
    دیدگاه من
    حقیقت

15. کاربران زیر از پریماه. بابت این پست مفید تشکر کرده اند

16. بالا | پست 9

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    10543
    تشکـر
    21
    تشکر شده 30 بار در 18 پست
    میزان امتیاز
    0

دوتاشون یه مرضن که مغز ادمو درگیر میکنه و بهم رابطه نزدیکی دارن!

17. بالا | پست 10

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    14282
    تشکـر
    365
    میزان امتیاز
    9

نقل قول نوشته اصلی توسط پریماه. نمایش پست ها
    شما داری یه اشتباهی میکنی

هم جنس گرایی با همجنس باز خیلییی فرق داره ها
    منظورتو متوجه میشم ولی من همه ی تو ضیحات بالارو دادم که بگم اینطورنیست...!نه اینکه با هم فرق نداشته باشند مسلما فرق دارند...

18. بالا | پست 11

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    15384
    تشکـر
    0
    تشکر شده 62 بار در 44 پست
    میزان امتیاز
    9

سلام
    منم توی اطرافیانم دیدم ... مورد هایی که من دیدم چند تا آقا پسر کوچکتر از خودم بوده و همین طور چند تا دختر خانوم همسن خودم که از اواخر دبستان تا راهنمایی دورا دور ارتباط داشتم و می دونستم این مشکلو دارن . دعا می کنم مشکلشون بر طرف شده باشه چون به هر حال حالت عادی ای نیست

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)