نمایش نتایج: از 1 به 14 از 14

موضوع: ازدواج و عدم علاقه

2053
  1. بالا | پست 1

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    14798
    تشکـر
    0
    تشکر شده 0 بار در 0 پست
    میزان امتیاز
    0

ازدواج و عدم علاقه

سلام دوستان من دختر 19 ساله هستم یکماه ازدواج کردم از اونجا که فکر میکرم بعد عقد علاقه ام درست میشه نشد
    الان یکماه از عقد ام میگذره و خیلی پشیمونم رابطه درستی نمیتونم با طرفم داشته باشم و برای اینکه چیزی نشه الکی میخندم و ... دوست ندارم حتی یک لحظه خونه باشم و ...
    از ازدواجم رازی نیستم و خیلی ناراحتم نمیدونم چیکار کنم نمیدونم چطوری به پدر و مادرم بگم لطفا راهنماییم کنید

2. بالا | پست 2

عنوان کاربر
    کاربر محروم
    شماره عضویت
    13463
    تشکـر
    204
    تشکر شده 881 بار در 415 پست
    میزان امتیاز
    0

پاسخ : ازدواج ، لطفا کمکم کنید

درود اولا رنج سني شما براي ازدوان ودرك دوران تاهل خيلي كم هست نوزده كمه حالا بگذريم الان وارد دنياي ديگه ايي شدي . پس رفتارتون بايد افكار وعملكردتون هم عوض بشه چون ازادي ومحدويت وي سري تغييرات پيش اومده بايد قبول كنيد الانم ميگيد حس نداريد به همسرتون چطو عقد ونامزد وازدواج كردي ميشه بيشتر توضيح بدين اجباري بوده؟

شما توضيح بده من و دوستان مشاور ميان و كمك ميكنند بنده مشاور نيستم ولي برحسب تجربه وسنم دريغ نميكنم دخترم .
    الان ديگه بايد هرجور شده زندگيتون روحفظ كيند ازدواج معامله يكي دوروز نيست عزت واحترام وابروست خانواده خودتون.
    شما همسرتو غريبه هست مشكلي داره باهاتون دقيقا توضيح بدين تا دوستان مشكلو پيدا وراه حل بدن شما جمع بندي كنيد ونتيچه وعمل كنيد ان شاالله درست ميشه

3. کاربران زیر از Dr . Security بابت این پست مفید تشکر کرده اند

4. بالا | پست 3

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    14798
    تشکـر
    0
    تشکر شده 0 بار در 0 پست
    میزان امتیاز
    0

ممنون از اینکه میخواین کمک کنید
    من پسری دوست دارم ولی برای خاستگاری نیومد و امروز فردا میکرد الان باهاش رابطه ندارم و اونم از ازدواج من بی خبره ، فکر کردم شاید با ازدواج کردنم اونو از یاد ببرم و به حالت اول برگردم ولی بدتر شد که بهتر نشد ، پسری که باهاش ازدواج کردم پسر خوب و خانواده خوبی داره ، مشکل اینجاست من نمیتونم هر روز که میگذره بیشتر ناراحت میشم و هیچ حسی نسبت به طرفم ندارم
    الان نمیدونم چیکار کنم میترسم بعد عروسی بدتر بشم واقعا نمیدونم چیکارکنم

5. بالا | پست 4

عنوان کاربر
    کاربر فعال
    شماره عضویت
    6159
    تشکـر
    10,854
    تشکر شده 13,741 بار در 6,989 پست
    میزان امتیاز
    24

بازم ازدواج تو سن پاین
    امضای ایشان
    زندگی سه دیدگاه داره

دیدگاه شما
    دیدگاه من
    حقیقت

6. کاربران زیر از پریماه. بابت این پست مفید تشکر کرده اند

7. بالا | پست 5

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    6383
    تشکـر
    5,296
    تشکر شده 3,316 بار در 981 پست
    میزان امتیاز
    11

شما همسر قانونی یه مرد هستید و نباید به کسی جز ایشون فکر کنید.به وجود اومدن علاقه میل میخواد که باید تو خودتون ایجاد کنید.

اگر از اون دست دخترها هستید که با کم محلی و کم توجهیی به سمت طرف مقابلتون جذب میشید کاری کنید که دیداراتتون و مکالماتتون کم بشه و ی جورایی مزه نبودنشون رو حس کنید.

اما اگه نه از اون دست دخترهایی هستید که با توجه زیاد و محبت زیاد علاقتون زیادتر میشه من پیشنهاد میکنم برخورداتتون رو هم زیاد کنید.برقراری ارتباط لمسی خیلی میتونه کمکتون کنه تا علاقتون زیاد بشه.از تمایلاتتون به همسرتون بگید تا انجام بده.
    فقط سعی کنید افکار منفی رو از خودتون دور کنید .فقط به همسرتون به اینکه میتونید روزایه خوبی رو کنارش بگذرونید فکر کنید.خوشبخت شدن دست خودمونه اگه دیدمون رو به خوشبختی عوض کنیم.

8. 3 کاربران زیر از sr1494 بابت این پست مفید تشکر کرده اند

9. بالا | پست 6

عنوان کاربر
    تیم مشاوره
    شماره عضویت
    5400
    تشکـر
    99
    تشکر شده 657 بار در 378 پست
    میزان امتیاز
    10

پاسخ : ازدواج و عدم علاقه

نقل قول نوشته اصلی توسط mahsam نمایش پست ها
    سلام دوستان من دختر 19 ساله هستم یکماه ازدواج کردم از اونجا که فکر میکرم بعد عقد علاقه ام درست میشه نشد
    الان یکماه از عقد ام میگذره و خیلی پشیمونم رابطه درستی نمیتونم با طرفم داشته باشم و برای اینکه چیزی نشه الکی میخندم و ... دوست ندارم حتی یک لحظه خونه باشم و ...
    از ازدواجم رازی نیستم و خیلی ناراحتم نمیدونم چیکار کنم نمیدونم چطوری به پدر و مادرم بگم لطفا راهنماییم کنید
    عزیزم وقتی امروز نتونستی ارتباط برقرار کنید و علاقه مند بشی مطمئنا" فردا هم نخواهی توانست چنین کاری رو انجام بدی

درسته تازه عقد کردید و ممکنه به مرور این علاقه به وجود بیاد پس لازمه در وهله اول مشاوره حضوری داشته باشید (دو نفره )

و بعد تصمیم گیری نهایی پس خوب فکر کنید و براساس علاقه ای که داری بسنج که آیا میتونی این حس و حال رو چندین سال دیگه هم حفظ کنی یا خیر؟

چون شما نمیتونید برای تمام عمرتون نقش بازی کنید چون خیانت به خودتون و این پسر هم به حساب میاد

10. کاربران زیر از Bita moein بابت این پست مفید تشکر کرده اند

11. بالا | پست 7

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    14798
    تشکـر
    0
    تشکر شده 0 بار در 0 پست
    میزان امتیاز
    0

اخه از پدر و مادرم هم میترسم چطوری به اونا بگم
    خیلی میترسم مشاوره میتونه با پدر و مادرم هم صحبت کنه ؟
    من تا حالا مشاوره نرفتم نمیدونم فقط از این وضعیت که پیش امده میترسم

12. بالا | پست 8

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    14259
    تشکـر
    41
    تشکر شده 37 بار در 22 پست
    میزان امتیاز
    0

نقل قول نوشته اصلی توسط mahsam نمایش پست ها
    ممنون از اینکه میخواین کمک کنید
    من پسری دوست دارم ولی برای خاستگاری نیومد و امروز فردا میکرد الان باهاش رابطه ندارم و اونم از ازدواج من بی خبره ، فکر کردم شاید با ازدواج کردنم اونو از یاد ببرم و به حالت اول برگردم ولی بدتر شد که بهتر نشد ، پسری که باهاش ازدواج کردم پسر خوب و خانواده خوبی داره ، مشکل اینجاست من نمیتونم هر روز که میگذره بیشتر ناراحت میشم و هیچ حسی نسبت به طرفم ندارم
    الان نمیدونم چیکار کنم میترسم بعد عروسی بدتر بشم واقعا نمیدونم چیکارکنم
    اگه اون پسر شما رو می خواست امروز فردا نمی کرد . دیگه بهش فکر نکن . این وقت و انرژیی که برای اون میزاری رو براش شوهرت خرج کن . که ارزشش رو داره . فکر می کنی خیانت چیه ؟ همین که شوهر داری و به یه نفر دیگه فکر می کنی خودش خیانته ! بچسب به شوهر و زندگیت . دور اون فرد رو خط بکش . اون ارزش فکر کردن و از هم پاشوندن زندگیت رو نداره .

13. کاربران زیر از tandiss بابت این پست مفید تشکر کرده اند

14. بالا | پست 9

عنوان کاربر
    کاربر محروم
    شماره عضویت
    12210
    تشکـر
    112
    تشکر شده 329 بار در 212 پست
    میزان امتیاز
    0

باسلام
    اگه با دوست قبلی رابطه داشتی و یاد آوری اون روزها باعث این احساس فعلی شما شده شما از روز اول به همسرتون خیانت کردین و تنها راه شما توبه به درگاه خداست چون در غیر اینصورت ؛ قبل از اینکه به خودت بیای وارد انواع خیانتها میشی و مطمئن باش که دستت هم رو میشه و کنترل حوادث از دست همه خارج خواهد شد

خسارت اون پسر رو جور کن بده و ازش جدا شو چون در این رابطه و ازدواج خائن شما بودی .

15. بالا | پست 10

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    14282
    تشکـر
    365
    تشکر شده 396 بار در 164 پست
    میزان امتیاز
    9

نقل قول نوشته اصلی توسط پریماه. نمایش پست ها
    بازم ازدواج تو سن پاین
    به نظر من ازدواج تو سن پایین کار اشتباهی نیست...نمیشه کلی گفت....اما ازدواج تو سن پایین واسه کسی که هنوز آمادگیشو پیدا نکرده و اصلا اینطوری تربیت نشده...واقعا اشتباهه...

من کسانی رو میشناسم که سنشون از این دختر کمتره ولی چون یه طوری بار اومدن که برای ازدواج آمادن،ازدواجای خیلی موفقی هم داشتن....البته میدونم شما قصد بدی از این حرف نداشتی اینو فقط به شما نگفتم...

کلا میگم...نباید برای همه یه نسخه پیچید...

16. 2 کاربران زیر از atrin1 بابت این پست مفید تشکر کرده اند

17. بالا | پست 11

عنوان کاربر
    کاربر فعال
    شماره عضویت
    6159
    تشکـر
    10,854
    تشکر شده 13,741 بار در 6,989 پست
    میزان امتیاز
    24

نقل قول نوشته اصلی توسط atrin1 نمایش پست ها
    به نظر من ازدواج تو سن پایین کار اشتباهی نیست...نمیشه کلی گفت....اما ازدواج تو سن پایین واسه کسی که هنوز آمادگیشو پیدا نکرده و اصلا اینطوری تربیت نشده...واقعا اشتباهه...

من کسانی رو میشناسم که سنشون از این دختر کمتره ولی چون یه طوری بار اومدن که برای ازدواج آمادن،ازدواجای خیلی موفقی هم داشتن....البته میدونم شما قصد بدی از این حرف نداشتی اینو فقط به شما نگفتم...

کلا میگم...نباید برای همه یه نسخه پیچید...
    دختر 19سال الان با 19 سال زمان مامان بزرگ ها و مامان های ما زمین تا اسمون فرق داره

اون کسی هم که میگه خوشحال بازم از ته دل ناراحته چون ماها تو همین سن ها ارزوهایی داریم ... ..اونایی که سن کم ازدواج کردند به سن 30 تا 40 سالگی یه دورانی هست که میشینن به زندگی هاشون فکر میکنن 90درصد راضی نیستن میگن تو سن کم میتونستیم جونی کنیم تا خواستم جونی کنیم نشوندنمون سر سفره عقد

هیچ کس نمیخواد جلو کسی کم بیاره.
    هیچ کس نمیاد بگه از زندگیم راضی نیستم
    ویرایش توسط پریماه. : 04-18-2015 در ساعت 07:20 PM
    امضای ایشان
    زندگی سه دیدگاه داره

دیدگاه شما
    دیدگاه من
    حقیقت

18. کاربران زیر از پریماه. بابت این پست مفید تشکر کرده اند

19. بالا | پست 12

عنوان کاربر
    کاربر محروم
    شماره عضویت
    14058
    تشکـر
    1
    تشکر شده 50 بار در 28 پست
    میزان امتیاز
    0

درسته

20. بالا | پست 13

عنوان کاربر
    کاربر محروم
    شماره عضویت
    12210
    تشکـر
    112
    میزان امتیاز
    0

اگه ممکنه یه نفر بگه جونی کردن تو سن پائین یعنی چی ؟؟ !!

21. بالا | پست 14

عنوان کاربر
    کاربر محروم
    شماره عضویت
    12210
    تشکـر
    112
    میزان امتیاز
    0

بطور کلی ازدواج یا باخواسته قلبی ویا اجباری صورت میگیره ؛ اگر اجباری در اینکه شما ازدواج کنید و تحمیلیهم وجود نداره ؛ مفهوم اون ازدواج به میل محسوب میشه و خدا بارها وبارها گفته که از درون و بیرون ما بندگان اطلاع و وقوف کامل داره
    اگر میل جنسی در شما یا هر کس دیگه به حدی برسه که نیاز به ارضا, اون میل پیدا کنه 3 راه خود بخود پیش رو قرار میگیره

1- اول افتادن تودام گناه و انجام زنا بصورت مخفیانه و خود رو گول زدن به بهانه های واهی ( از جمله جوانی ؛ میخوایم ازدواج کنیم و..... )

2 - توکل و توسل به خدا و قرار نگرفتن در محیط تحریک کننده

3- تن دادن به ازدواج با برسی شرایط پیش آمده و تقاضاهائی که وجود داره و هدف داشتن از ازدواج غیر از ارضای شهوت

تمام دختر خانمهائی که تن به ازدواج در سن پائین دادن و بعدا" پشیمون شدن بدون استثناء هدفی از ازدواج و تشکیل زندگی نداشتن چون غرائض و شهوت ؛ مجال فکر کردن به خواسته های دیگه نداده و دوم اینکه فقط اونائی پشیمون واقعی شدن که از بابت ارضاء شهوت هم خیری ندیدن و از اینجا مونده و از اونجا رونده شدن و شوهرانشون دچار مشکل هستند و سوم در زندگی مشترک ودر مراجعه برای خرید تحت وسوسه خانمهای هرزه یا بی باک در دادن زنا قرار گرفتن و بعضا" هم مورد تحریک ووسوسه ی مردان بیخدا و هرزه قرار گرفتن و به این ترتیب فکر کردن مرغ همسایه غازه( کمبود های مالی هم تشدید کننده بوده )

وگرنه دختران کم سن وسال زیادی هم وجود دارد که زندگی کاملا" موفق و شادی دارند و در کل سن ازدواج آن وقتی هست که بدونی غیر از شهوت از زندگی چی میخوای و چیکار میخوای بکنی وگرنه سن پائین ربطی نداره و در سن با لاهم ازدواجهای نا موفق کم نیست .
    ویرایش توسط ali502902700 : 04-23-2015 در ساعت 02:43 PM

22. کاربران زیر از ali502902700 بابت این پست مفید تشکر کرده اند

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

لیست کاربران دعوت شده به این موضوع

کلمات کلیدی این موضوع

© تمامی حقوق برای مشاورکو محفوظ بوده و هرگونه کپی برداري از محتوای انجمن پيگرد قانونی دارد