نمایش نتایج: از 1 به 5 از 5

موضوع: شوهر افراطی

919
  1. بالا | پست 1

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    14805
    تشکـر
    0
    تشکر شده 9 بار در 6 پست
    میزان امتیاز
    0

شوهر افراطی

همسرم در مورد کمک مالی به دیگران آدم افراطیه . مثلا پولی که به مردم قرض میده معمولا پس نمی گیره و وقتی من بهش اعتراض می کنم میگه فلانی به من خوبی کرده و این پول جواب خوبی اون شخصه در صورتی من می دونم خوبی که اون شخص کرده خیلی پیش پا افتاده بوده مثلا طرف یه دکتر به شوهرم معرفی کرده و شوهرم سالهاست بابت این موضوع داره به این ادم پول میده. دیگه این بذل و بخشش ها به ارقام میلیونی رسیده و منو داره دیوانه می کنه. شوهرم حواسپرتی هم داره و معمولا چیزی رو که از خونه میبره بیرون دیگه برنمی گردونه و گم میکنه. در ضمن 5 ساله که ازدواج کردیم ولی بچه نمیخواد. دیگه از دستش بریدم لطفا راهنماییم کنید.

2. بالا | پست 2

عنوان کاربر
    کاربر محروم
    شماره عضویت
    13463
    تشکـر
    204
    تشکر شده 881 بار در 415 پست
    میزان امتیاز
    0

پاسخ : شوهر افراطی

درود اعتدال در كارها خوبه ، نه افراط و تفریط نميدونم دقيقا مشكل چيه وضعيت مالي شوهرتون خوبه؟ ولي اينكه ميگيد براي معرفي يك ادرس دكتر سالهاس داره بهش كمك ميكنه اين ميشه باج وسواستفاده از اين كار شوهرتون
    وهم حواس پرتي ويا نخواستن بچه بهتره به يك مشاوره حضوري پزشكي بريد محابش كنيد يا تنهايي بريد.
    چون نرمال نيست كارشون و ازشما هم كه حرف شنويي نداره از واسطه استفاده يا همون راهكارهاي روانپزشك ومشاوره رو دربرنامه داشته باشيد .
    حالااساتيد فن ميان بازم راهنماييتون ميكنند شما هم اگر توضيح بيشتر ويا مورد ي خاص درمورد شخصيت و كار ورفتاراي ديگر وسابقه بيماري ويامشكل درگذشته شوهرتون داشتند و هست بيان كنيد

3. بالا | پست 3

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    14805
    تشکـر
    0
    تشکر شده 9 بار در 6 پست
    میزان امتیاز
    0

البته من خودم با بخشش اموال تا حد اعتدال مشکلی ندارم .وضع مالی شوهرم متوسطه ولی خودش رو زیاده از حد بدهکار خوبی مردم میدونه و من هر چی بیشتر به این موضوع حساس میشم اونم بدتر میشه. فکر میکنه در مقابل مشکلات همه عالم مسئوله. کلا آدم جو گیریه. خودش رو علامه دهر میدونه از کسی هم حرف شنوی نداره .

4. بالا | پست 4

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    14634
    تشکـر
    15
    تشکر شده 65 بار در 42 پست
    میزان امتیاز
    10

سلام.در واقع شوهرتون بیش از حد به بقیه خوبی میکنه...دوس داره به بقیه کمک کنه و ازین کارش لذت میبره و پشیمونم نمیشه.احتمالا خودشم تو کودکیش ادم دل نازکی بوده و....
    کمک خوبه ولی نه در این حد...دارن بیش از ح واسه بعضیا مایه میزارن ...سعی کنید به پدرش یا مادرش بگید که باهاشون صحبت کنند چون بالاخره والدینشن و ازشون حرف شنوی دارن و این کار میتونه خوب واقع بشه.
    در مورد بچه دار شدن بهتره باهاش حرف بزنید که چرا دلش بچه نمیخواد.مشکلش با چیه..دلیلش چیه...اگه دلیلاش الکی بود متقاعدش کنید (با ارامش و اخلاق خوب..سعی نکنید با بحث وارد بشید)
    اگرم فک میکرد مشکلی هست بهش پیشنهاد بدید برید مشاور خانواده...
    امیدوارم بزودی مشکلاتون حل بشه.
    سپاس

5. بالا | پست 5

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    13473
    تشکـر
    13
    تشکر شده 7 بار در 5 پست
    میزان امتیاز
    0

سلام
    بعضي از مردها معمولا با بخشش پول به دنبال محبوبيت و اعتبار بين اشنايان هستن و از تعريف اونها لذت ميبره و گاهي هم سرپوش چيز خاصي است كه ميخواد به چشم نياد بايد مشاور با ايشون صحبت كنه و ريشه يابي بشه

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

لیست کاربران دعوت شده به این موضوع

کلمات کلیدی این موضوع

© تمامی حقوق برای مشاورکو محفوظ بوده و هرگونه کپی برداري از محتوای انجمن پيگرد قانونی دارد