نمایش نتایج: از 1 به 4 از 4

موضوع: نمیخوام دیگه بهش فکر کنم

812
  1. بالا | پست 1

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    14761
    تشکـر
    36
    تشکر شده 44 بار در 25 پست
    میزان امتیاز
    0

نمیخوام دیگه بهش فکر کنم

سلام من 17سالمه چندوقته از خودم بدم میاد احساس پوچی دارم تنفر محض احساس میکنم که همه ازم متنفرن و من ی شخصی برام مهم شده یا داره میشه نمیدونم ولی اینو میدونم که نمیخوام ادامه پیداکنه چیکار کنم تاز گیا ی کارایی میکنم که خودم دلیلشو نمیدونم و اینجوری قدرت تمرکزم رو از دست دادم وحرفای اون برام مهم شده وگاهی اوقات با ی حرف اون دیوونه میشم ساعت ها بهش فکر میکنم نمیدونم چیکار کنم نمیخوام این حس ادامه پیدا کنه چون اون از من متنفره ولی من بازم ................... نمیدونم
    وچه جوری دوباره تمرکزم رو ثابت کنم ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

2. کاربران زیر از a.b بابت این پست مفید تشکر کرده اند

3. بالا | پست 2

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    10723
    تشکـر
    0
    تشکر شده 6 بار در 5 پست
    میزان امتیاز
    0

پاسخ : احساس پوچ

سلام عزیزم شماتوسنی قرارداری که این احساسات طبیعیه منم هم سن توبودم خیلی ازاین قضیه رنج میبردم وگریه میکردم اماالان که ده سال میگذره میفهمم که اقتضای سنم بوده وکاملا بی دلیله بنظرمن بیشترمطالعه کن باخواهریابرادریاکسی که دلسوزه توست وازت بزرگتره حرف بزن

4. بالا | پست 3

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    12497
    تشکـر
    1,041
    تشکر شده 580 بار در 275 پست
    میزان امتیاز
    10

عرض سلام و احترام
    شما توی سن خاصی قرار دارین که سرشار از احساسات متفاوت نوجوانانه و عواطف و حالات عجیبی هست...
    این دوره زمانی از نوجوانی برای تمامی انسانها بسیار خاص هست و سختی ها و بالا و پایینهای روحی و شخصیتی زیادی داره...مخصوصا برای دخترها...
    خوب به این نکات توجه کنید : در دوره ی بسیار حساسی از زندگیتون هستید که شخصیتتون داره شکل میگیره و میتونه سرنوشت تمام زندگیتون رو تعیین کنه...
    به هیچ وجه خودتون رو درگیر این افکار و احساسات عجیب و چندگانه و حرفهای دیگران نکنید...خودتون باشید و فقط روی پای خودتون بایستید...منظورم از لحاظ فکری هست
    اول از همه سعی کنید به هیچ وجه وارد رابطه ی خاصی نشید...نه وارد رابطه ای بشید...نه توجهی به حرفهای کسی بکنید...و نه به حرف و حدیثهای دیگران که در بالاتر اشاره کردم توجهی کنید
    دوم و مهمتر از بقیه : ورزش کنید...تا میتونید اوقات فراغت و در کل زندگیتون رو پر کنید از ورزش کردن...شمارو از لحاظ روحی و فیزیکی دگرگون میکنه...ورزشهایی مثل دویدن و شنا و ژیمناستیک
    برای بانوان در این سن میتونه بسیار مفید باشه...و در آخر مهمترین چیزی که شما باید در این برهه ی زمانی بهش توجه کنید.درس و علم هست که باید بیشترین میزان توجهتون رو شاملش کنین
    به هیچ چیز و هیچ کس جز پیشرفت بیشتر خودتون در زمینه ی تحصیلی و همینطور ورزشی فکر نکنین.و وقتی اینکار رو کردین و واقعا افکار بیهوده رو از ذهنتون دور کردین و به هدفتون توجه کردید
    اونوقت میبینید که واقعا یک آدم دیگه شدید و دیگه اینگونه افکار براتون ذره ای ارزش ندارند و کوچکترین مزاحمت فکری هم ایجاد نمیکنن و اون موقع حتی شاید براتون خنده دار هم بنظر برسند...
    و وقتی نتیجه ی پشتکار و زحماتتون رو دیدید و به هدفتون رسیدید...اونوقت هست که دنیا جلوی شما زانو میزنه...مهم فقط اراده ی شماست...اراده کنید و نتیجش رو ببینید...
    سلامت و سربلند باشید.
    ویرایش توسط YAshin.SAhAkiyAn : 04-14-2015 در ساعت 03:12 AM
    امضای ایشان
    If You Always Put Limits On Everything You Do
    Physical Or Anything Else
    It Will Spread Into Yor Work And Into Yor Life
    There Are No Limits
    There Are Only Plateaus , And You Must Not Stay There

You Must Go Beyond Them

5. کاربران زیر از YAshin.SAhAkiyAn بابت این پست مفید تشکر کرده اند

6. بالا | پست 4

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    14761
    تشکـر
    36
    تشکر شده 44 بار در 25 پست
    میزان امتیاز
    0

خیلی ممنونم حق با شماست ممنون از توصیه هاتون

7. کاربران زیر از a.b بابت این پست مفید تشکر کرده اند

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

لیست کاربران دعوت شده به این موضوع

کلمات کلیدی این موضوع

© تمامی حقوق برای مشاورکو محفوظ بوده و هرگونه کپی برداري از محتوای انجمن پيگرد قانونی دارد