نمایش نتایج: از 1 به 7 از 7

موضوع: چطور ازاين دو راهي خلاص بشم

20549
  1. بالا | پست 1

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    14853
    تشکـر
    0
    تشکر شده 0 بار در 0 پست
    میزان امتیاز
    0

چطور ازاين دو راهي خلاص بشم

باعرض سلام و خسته نباشيد ميخواستم منو در رابطه با موضوعي راهنمايي كنيد ممنونم.
    من زني ٢٤ساله هستم كه از يه خانواده خيلي سخت كير كه با مردي ٤ساله ازدواج كردم و خيلي زندكي خوبي داشتم شوهرمو خيلي دوست داشتمو هنوزم دارم هيج مشكلي باهم نداشتيم فقط در روابط زناشويي مشكل داشتيم كه خيلي سرد مزاج بود سال دوم ازدواجمون داخل دانشكاه با يه پسري كه عقد كرده بود و نامزد داشت متاهل بود اشنا شدم هنوز عروسي نكرفته بود خلاصه سال دوم ازدواجم با اينكه رابطم با شوهرم خوب بود ولي به خاطر اينكه شهر دور از خانوادم ازدواج كرده بودم وخيلي تنها بودم به سمت اين اقا كشيده شدم و الان٢سال هست كه باهم هستيم شوهرم خيلي بهم اعتماد داره و اصلا شك نكرده ، من تو كل اين ٢سال خيلي شديد به اين اقا وابسته شدم و ٢٤ساعت حتي وقتي كنار شوهرمم با اون در ارتباطم حالا به هر طريقي جوري كه بدون اجازه هم هيج كاري نميكنيم اون به خاطر من عروسي نميكنه و نامزدش همش عذاب ميكشه و منم به خاطر اون بجه دار نشدم و ١ساله به شوهرم اجازه نميدم بهم دست بزنه اما رابطه بدي نداريم جون اون كلا ميل جنسي كمي داره و براش مهم نيست اما من تو اين مدت ديوونه شدم هم شوهرمو دوست دارم و مطمعنم بميرم طلاغم نميده جون خيلي دوسم داره و هم اينكه خيلي اون اقارو دوست دارم وخيلي بهش عميق وابستم قراره هردو به بهانه اي جداشيم اما ما تو يه شهر كوچيك هستيم نصف شهر از رابطمون با خبر شدن ولي هنوز به گوش خانواده شوهرم نرسيده نامزدش از رابطه من خبر داره اما جيزي نميكه و جداهم نميشه شوهر منم جدا نميشه تو دوراهيي موندم خستم هردوشون اندازه هم دوست دارم دلم نميخواد هيجكس ناراحت بشه اكه ترك هر كدومشون كنم مطمعنم شكست بدي ميخورن فقط از خدا كمك ميخوام دلم بعد ٤سال بچه ميخواد اما نميتونم جون اكه اون اقا بفهمه من با شوهرم هستم ناراحت ميشه و نميدونم جي ميشه اما فكرشم دوري ازش برام سخته ارزومه يكيشون بهم خيانت كنن كه ولش بدم اما هردو منو رو سرشون ميزارن شما بگين چيكار كنم البته من ميخوام راهنمايي كنين كه چطوري ؟از اون اقا خلاص بشم و با شوهر خودم باشم اما چطوري هزار بار قسمم داده هيچوقت ولش نكنم در هيچ صورتي ؟ هميشه ميكه ولم كني ميميرم يه روز منو نشده نبينه باهم شريك شديم يه جا كار ميكنيم البته شوهرم در جريان شراكتمون هست ولي نميدونه رابطه داريم من خيلي ايمانم قوي هست و نمازو روزه و همه چي اعتقاداتم هستم فقط دارم با اين گناه بزرك زندكي ميكنمو دلم طاقت نداره همش ناراحتم كه چيكار كنم اون بدون ناراحتي ولم بده تا من با شوهرم باشم ولي نميتونم ازش دل بكنم ٢ساله فقط با شوهرم فيلم بازي ميكنم و جسمم تو خونشت و روحم پيش اون اونم نسبت به من همينجوره ميكه جداشم توهم جداشو تا باهم ازدواج كنيم اما من جرات نميكنمو همش ميكم طلاقم نميده چيكار كنم راهنمايي كنين خواهش ميكنم خيلي بدبختم،درضمن خيلي تلاش كردم ولم كنه اما هركار ميكنم منو ميبخشه و ميكه ميخوامت حتي خواستم كسي بفرستم باهاش دوست بشه كه بكم بهم خيانت ميكني ولش بدم وبا شوهرم باشم اما بي فايدست بعضي وقتا ميكم نامزدت كناه داره جوابش نميدم ولي خودم نميتونم ديوانه وار دوسش دارم يه بار خواستم خودكشي كنم من بي نهايت خجالتي كم حرف و بي اعتماد به نفسم جرات هيج كاري هم ندارم هميشه تو خونه بودمو روابط اجتماعي پاييني دارم چطوري زندگيم درست كنم تو يه شهرغريب دور از همه كسم راهنمايي كنيد
    ویرایش توسط akram_h : 04-14-2015 در ساعت 05:15 AM

2. بالا | پست 2

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    6722
    تشکـر
    0
    تشکر شده 34 بار در 20 پست
    میزان امتیاز
    10

پاسخ : چطور ازاين دو راهي خلاص بشم

واقعا چه جوری تونستی به همسرت که به قول خودت اینقد دوسش داری خیانت کنی ؟
    سرد مزاجی همسرتون راه حل داره و با رفتن پیش دکتر میتونیین حلش کنیین . من موندم چرا ادمها تا به ی مشکل میخورن به فکر درست کردنش نیستن و میرن سراغ ی کار دیگه؟
    شما که میگید ایمانتون قوی هست پس چرا دست به این کار دست زدید ؟از خدا نترسیدید؟
    به خودتون بیایید و دست از این خیانت بردارین و به زندگی در کنار همسرتون ادامه بدید و سعی کنید زندگیتون رو درست کنید .
    آخر کار شما یا رسوایی هست یا جدایی پس بیشتر فکر کنید. هم به آینده خودتون و همسرتون هم خانوادتون.
    البته جسارت من رو ببخشین که اینقد رک حرفام رو زدم.

3. 2 کاربران زیر از مرسده بابت این پست مفید تشکر کرده اند

4. بالا | پست 3

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    13473
    تشکـر
    13
    تشکر شده 7 بار در 5 پست
    میزان امتیاز
    0

سلام دوست عزيز
    به نظر من شما وارد رابطه اي شديد كه اشتباه است و ادامه ي اين رابطه اشتباه تر ، متاسفانه گرايش به جنس مخالف و جذابيت هاي اون هميشه مشكل ساز است . شما نسبت به همسر خودتون وظايف و مسئوليت داريد و بجاي وقت گذراني با يك مرد غريبه بايد در كنار همسرتون باشيد خلا هاي زندگي مشتركتون را با عشق به همسر پر كنيد نه پناه بردن به مردي ديگر اما اگر واقعا اون پسر براتون خيلي مهم و با ارزشه عمر شوهرتونو بيش از اين تلف نكنيد در حال حاضر داري بهش خيانت ميكني يا توبه كن و برگرد يا مردونه طلاق بگير و برو . كه اگر شوهرتو واقعا دوست داشته باشي حاضري جونتم براش بدي چه برسه به اينكه بخواي از راه غلطت برگردي

5. 2 کاربران زیر از P elham بابت این پست مفید تشکر کرده اند

6. بالا | پست 4

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    6383
    تشکـر
    5,296
    تشکر شده 3,316 بار در 981 پست
    میزان امتیاز
    11

پسری که به نامزد خودش خیانت میکنه و با ی زن متاهل رابطه برقرار میکنه مطمعنن وقتی شما رو بدست بیاره و ازتون سیرذبشه به شما هم خیانت میکنه.شما به فکر خودتون باشید.هر اتفاقی برای ایشون بیوفته به شما مربوط نیست.
    سریع ازش فاصله بگیرید.هر رابطه ای دارید کات کنید.حتی شراکتتون رو.

7. 2 کاربران زیر از sr1494 بابت این پست مفید تشکر کرده اند

8. بالا | پست 5

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    13770
    تشکـر
    670
    تشکر شده 645 بار در 302 پست
    میزان امتیاز
    10

بهترین راه حل اینه که شما اون اقا پسر رو که نامزد داره رها کنی چون تو نسبت به اون هیچ تعهدی نداری تا ابروت نرفته کات کن بعدش هم سعی کن شوهرت رو دوست داشته باشی تو اگه شوهرت رو دوست داشتی همچین کار وحشتناکی نمیکردی با اومدن یه بچه تو زندگیت همه چیز درست میشه واقع بین باش تو اگه شوهرت رو رها کنی هم شوهرت ضربه عاطفی میخوره هم نامزد بدبخت اون پسره پس بچسب به زندگی خودت
    امضای ایشان
    گذشتم از گذشته هااااااااااام

9. 2 کاربران زیر از صدف جون بابت این پست مفید تشکر کرده اند

10. بالا | پست 6

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    10591
    تشکـر
    13
    تشکر شده 23 بار در 17 پست
    میزان امتیاز
    0

مطمئن باش اگه از شوهرت جدا بشی و با اون آقا ازدواج کنی به هیچ وجه خوشبخت نمیشی همیشه در عذابی مردی که با یه زن شوهردار رابطه برقرار میکنه مطمئنا آدم درستی نیست پس به خاطر همچین مردی زندگیتو خراب نکن توبه کن و از هر راهی که میتوی رابطه ی عاطفی و کاریتو قطع کن چند سال دیگه به حسی که الان به اون آقا داری میخندی فقط به شوهرت عشق بورز مطمئن باش پشیمون نمیشی بیشتر از این آبروی خودتو شوهرتو نبر

11. کاربران زیر از vm1389 بابت این پست مفید تشکر کرده اند

12. بالا | پست 7

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    15035
    تشکـر
    55
    تشکر شده 15 بار در 12 پست
    میزان امتیاز
    0

اگه میخوای وجدانت یک عمر ننگ خیانت رو به دوش نکشه، به زندگی عادیت برگرد. حتی اگه شوهرت بیمار باشه. شوهرت وسیله آزمایش تو شده.
    فرض کن از شوهرت جدا شدی.اونم از نامزدش جدا شد. آیا تضمینی وجود داره که اون و شما خوش بخت بشین و به هم خیانت نکنید.
    با شوهرت به یه مسافرت زیارتی برو. اون آقا رو فراموش کن. توبه کن و به زندگی شرافتمندانه برگرد.
    دو روز دنیا ارزش خیانت رو نداره. دوست داشتی مادرت یه همچین کاری رو با پدرت میکرد.

پوزش منو بپذیرید.

13. کاربران زیر از hareal بابت این پست مفید تشکر کرده اند

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

لیست کاربران دعوت شده به این موضوع

کلمات کلیدی این موضوع

© تمامی حقوق برای مشاورکو محفوظ بوده و هرگونه کپی برداري از محتوای انجمن پيگرد قانونی دارد