نمایش نتایج: از 1 به 2 از 2

موضوع: تمایل بیشتر به همجنس

1470
  1. بالا | پست 1

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    14913
    تشکـر
    0
    تشکر شده 0 بار در 0 پست
    میزان امتیاز
    0

Question تمایل بیشتر به همجنس

سلام
    نمیدونم چطور براتون توضیح بدم.
    من یه پسر 21 ساله ام که توی خونواده ای مذهبی بزرگ شدم ولی من مثل خانوادم نیستم..
    با دختر رابطه جنسی داشتم ولی کشش خیلی زیادی به همجنس هام دارم واین سردرگمی جنسی باعث عدم تمرکز حواس و در نتیجه ایجاد ناکامی های اجتماعی زیادی برای من شده اصلا نمیدونم باید چیکار کنم تورو خدا کمکم کنین نه میتونم حس خودمو سرکوب کنم ونه میتونم ارضا ش کنم.

2. بالا | پست 2

عنوان کاربر
    کاربر ویژه
    شماره عضویت
    3710
    تشکـر
    4,204
    تشکر شده 10,202 بار در 5,111 پست
    میزان امتیاز
    21

پاسخ : تمایل بیشتر به همجنس

نقل قول نوشته اصلی توسط legion نمایش پست ها
    سلام
    نمیدونم چطور براتون توضیح بدم.
    من یه پسر 21 ساله ام که توی خونواده ای مذهبی بزرگ شدم ولی من مثل خانوادم نیستم..
    با دختر رابطه جنسی داشتم ولی کشش خیلی زیادی به همجنس هام دارم واین سردرگمی جنسی باعث عدم تمرکز حواس و در نتیجه ایجاد ناکامی های اجتماعی زیادی برای من شده اصلا نمیدونم باید چیکار کنم تورو خدا کمکم کنین نه میتونم حس خودمو سرکوب کنم ونه میتونم ارضا ش کنم.

طبیعیه که به خاطر بسته بودن محیط خانواده بیشتر با همجنس های خودتون در ارتباط بودید

به همین دلیل هم بیشتر تمایلتون و عواطفتون به این سمته ...

در مواقعی که چنین حالی به سراغتون میاد برای کنترل افکار اشفته از نوشتن کمک بگیرید و یا موقعیت خودتون رو تغییر بدید

تا این حس حال از شما دور بشه و هیچوقت در ذهنتون به این مسایل اجازه ورود و مشغول کردن فکرتون رو ندید

چون گاهی این حس نوعی عادت به وجود میاره که مجبور میشید به دنبال تلقینات ارضاء ش کنید

با مشاوری مجرب مشورت کنید بیشتر در جمع باشید رابطه معنوی خودتون رو قوی کنید تا از چنین حس و میل داخلی رها بشید
    امضای ایشان

خـــــدانـگهــــــدار

3. کاربران زیر از farokh بابت این پست مفید تشکر کرده اند

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

لیست کاربران دعوت شده به این موضوع

کلمات کلیدی این موضوع

© تمامی حقوق برای مشاورکو محفوظ بوده و هرگونه کپی برداري از محتوای انجمن پيگرد قانونی دارد